24 máj 16, 09:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beelzebub és Beelzebub Spinoff  (Megtekintve 75501 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #30 Dátum: 12 okt 25, 10:37:47 »

Haladok. Oga és Tojo harca nagyon jó volt. bow És ahogy legyőzte az nagyon szép húzás volt. Alig várom, hogy eljussak ahhoz az en úrfihoz Mosolyog.
Nem csak te vagy egyedül ezzel, hiszen az Oga vs. Tojo harc már az első komolyabb harc, ahol Ogának nem egy-két ütés az ellenfél Mosolyog En úrfis rész, vagyis Behemoth arc a legjobb lesz, álladat fogod a padlóról leszedni ikszdé

Én nekem ez a párok táncolnak kicsit száraz az eleje, vagyis nem tudom ez a mostani fejezet számomra kicsit gyengusabb lett, de jó volt, igazából csak egy átvezető fejezet. Hiszen be lettek mutatva egymásnak az ellenfelek. Mondjuk Aoi és Izuma párost nem vártam, nagyot is néztem Mosolyog Ettől függetlenül azért jó fejezet volt, csak volt benne 1-2 felesleges duma.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #31 Dátum: 12 okt 25, 20:53:04 »

Nos gondolj bele,kis szerelmi riválizás hogy is van Shizuka-Izuma akkart lenni nem jöttössze mert jobban szeretne Tojoval  Szeretet khmm,nos Kunied meg Ogaval akkart de nem jött össze mert mert Hildaval ment ^^,erre kis pipa és akkor volt 3cspat aki mind2 hasonló szitu tehát Izuma+kunieda tehát szerelmi hárszög haha Nevet. Lássuk ki legjobb dances ebben évben Nevet de most legjobb réssze a tánc gyakorlás lesz oioi Oga,Toujo mi lesz ha már röblabdában is nehezen ment. ^^
Bocsánat Furuichi és Nene háhááá okos logikával összejött Nevet
Végére valami káósz lesz az tuti,valami hasonló icides mint röblabdában Nevet,lehet iskola összeomlása lesz vége hahaaa Nevet(új karakterek)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 21:00:58 írta Pein7 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #32 Dátum: 12 okt 25, 22:03:34 »

Új karaktereknek én is örülnék az elkövetkezendő fejezetekben. De nem sokat spoilerkedjünk, mert mások még csak az elején tartanak ^^ Esetleg beszéljünk a támadásokról vagy olyan dolgokról, ami még az elején szerepelt Mosolyog
Én mostantól feltüntetem piros spoiler veszéllyel amikor spoilerezek az új fejezetről. Szerintem Pein7 te is tegyél így ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 18:26:57 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #33 Dátum: 12 okt 27, 18:02:04 »

Hát igen azért szerettem nagyon azt harcot, hogy nem egy ütés és kész.  Nevet. Már ott tartok a behemoth harcnál. Igazat volt eddig nagyon tetszik a történet:). Kivéve ez az En úrfi nagyon idegesítő (többet sír mint Bell) és a cselédjei is Pojén. Remélem, hogy változni fog. És nem lesz ilyen hisztis. Nyugodtan spoilerkedjetek úgyis zavaros nekem majd ha eljutok oda megértem. Alig várom már Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #34 Dátum: 12 okt 28, 22:06:20 »

Hmm nekem okés.
Csak aza gond egészel,hogy már Anime nincs (talán pihi),és csak mangáról tudunk beszélni.
Végülis aza napi adag Kúl, tehát döntés rátok bizom max beszéljünk arról mi voltak legszebb pillanatok eddig Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #35 Dátum: 12 okt 28, 22:10:47 »

Én úgy gondoltam, hogy még azért vannak olyanok, akik most kezdik a mangát és így lehet spoiler, de akkor lényegtelen az egész. Főleg ha ashely44 is azt mondja, hogy mind1, akkor beszéljünk bármiről.

Érdekes kis párosítások alakultak ki egyébként a táncpároknál Mosolyog

ashley44: Mondtam, hogy tetszeni fog Nevet Nem fog változni semennyit sem, sőőőt a végén ez nagyon eldurvul, de csak az arc legvégén Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #36 Dátum: 12 okt 28, 22:23:44 »

Na láttom megis van oldva Nevet
Jaja kis riválizálás  smirksweat ,de lényege most jön az egészben,hogy mi is?
Hát tánc gyakorlás  ikszdé,Toujo,Oga khmm kb anyi minta röblabdánál Nevet és barátom remélem most szerelmi szálak is beindulnak Nevet
De ne hamarkudjok el,kitudjami fog történi Nevet,nekem már fáj hasam röhögéstöl  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 28, 22:32:45 írta Pein7 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #37 Dátum: 12 okt 28, 22:33:48 »

Hát, most megint kaptunk egy ilyen poénosabb és romantikusabb fejezetet, bár ez még csak az első két fejezet ebből az arc-ból, így azt mondom várjuk ki a végét. Lehet, hogy még lesz ebből valami, vagy lehet megint csak egy újabb arc és beáll a többi közé a sorba.
Amúgy nem értem most a mangakát, mert a Furuichis arc-csal simán be lehetett volna hozni egy komolyabb, harcosabb, a Behemoth-hoz hasonló sztorival rendelkező arc-hoz. Én totál azt hittem, hogy az csak amolyan felvezető fejezetek voltak és jön egy durva arc, ami zúzós lesz, akár a Behemoth. Viszont eddig úgy néz ki nem így van. De nembaj, én örülök, hogy van manga, és ezek is olyan fejezetek, hogy kevés shounen mű tudja felülmúlni a poénokban/viccességben, illetve harcokban, meg a párbeszédekben Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #38 Dátum: 12 okt 28, 22:55:46 »

Hmm igaz igaz de ne felelcsed el vége harc volt,igaz nem nagy számon.De legalább megimsertük 2barátság kezdetét.
Szerintem történi fog egy hatalmas változás,új szereplök lesznek nem csak táncban hanem harcban is,az is lehetséges,hogy megfog szakadni egész,hisz Bememouth tervez valamit.És még Démon seregét se ismertük meg teljesen.De légy türelmes olyan One pience lassan megy,de egyre jobban megismerünk mindent.
Már várom szerdát.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 28, 23:02:04 írta Pein7 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #39 Dátum: 12 okt 28, 23:13:27 »

A Furuichi arc-csal semmi bajom nem volt, kivéve persze az, hogy nem követte az az arc, amire számítottam. Hiszen teli volt harccal, ha csak azt vesszük, hogy Kanzaki, Himekawa, Tojo és Miki is harcolt vele ^^ (húúú főleg a Tojo harc milyen jó volt Nevet)

Azt hiszem nem sok titkot árulok el, ha azt mondom, hogy holnaptól már Nálunk is lehet élvezni eme remek mű magyar változatát Mosolyog Bővebb információk holnap a publikálásnál és itt: http://naruto-kun-hu.blogspot.hu/ Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 16:32:31 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #40 Dátum: 12 nov 01, 18:11:01 »

Na meglepett kicsitt,nem igy gondoltam  Pojén.
Oga-Oga hozta formáját Nevet
Tehát több versenyböl áll és versenyként esnek ki Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #41 Dátum: 12 nov 02, 08:37:51 »

A történet egy fiatal zűrös srácról, Oga Tatsumiról szól, aki elsős az Ishiyama középiskolában. Egy nap, mikor a folyó mellett végzi mindennapi tevékenységeit, egy embert lát a víz felszínén, ahogy viszi lefelé a sodrás. Kihúzza őt a partra, majd ezt követően az illető kettéválik, és a kettévált testből kijön egy kisbaba. Ezt a kisbabát IV. Kaiser de Emperana Beelzebubnak hívják. Beelzebub, a Démonkirály fia, akit azért küldtek a Földre, hogy találjanak egy apát neki, akivel majd később leigázhatják a Földet.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #42 Dátum: 12 nov 02, 08:57:12 »

Júj imádom xD Köszi, hogy fordítjátok, már alig várom a következő fejezetet xD A főszereplő hatalmas forma benne Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Morause
Vendég
« Válasz #43 Dátum: 12 nov 02, 09:52:59 »

Ez egy király manga, tetszik a bevezetője, remélem a továbbiakban is ilyen jól folytatódik ahogy elkezdődött, amit esetleg kitudnék emelni mint favorit tényező az hogy beelzebub minden horrorisztikus nézés után úgy néz rá Ogára mint egy isten, hát az vmi haláli. ikszdé

Esetleg annyi drótot letudnátok adni - mert lusta vagyok guglizni - hogy hány fejezet van ebből a mangából, meg hogy jelenleg is írják-e még?
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #44 Dátum: 12 nov 02, 10:10:28 »

Ezt már nagyon szerettem volna elolvasni . Nagyon sajnáltam , hogy vége lett az animének , egy teljesen értelmetlen befejezéssel .

Szóval köszi ! (Már csak a Torikót várom , de ahogy olvastam az is hamarosan folytatódik .)

Morause : Még írják .
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 02, 10:18:05 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!