24 máj 02, 05:49:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beelzebub és Beelzebub Spinoff  (Megtekintve 74951 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #15 Dátum: 12 szep 27, 20:36:17 »

Hát samdav lehet igazad van de amikor ezt részt láttam na mondom nagyott röhögtem ki tudja mi lesz Mosolyog
Hát ja Beelzebub lényege harc ami jó is illik rá, de poónékban se rossz Nevet
Hát azért remélem lesz valami szerelmi dolog azért szerintem jó párositás lenne ToujoX shizuka tuti lesz valami Mosolyog
Aoi meg ogával probál ez kész ott is vannak póénok mikor új suliba félre mondja járjuk egyett,többiek nagy nézés  ikszdé Nevet
FurichixLamia hát nemtom menyi év van köztük de manapság észrevettem mintha akkarna töle valamit Nevet(de igyis kell pervezünk Nevet mint Jiraya)
Hát szerintem végén hatalmas démoni harc lesz kiváncsian várom mi fog történi Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #16 Dátum: 12 szep 27, 23:28:35 »

Akkor hát bebizonyítom, hogy Shizuka miért nem fog összejönni Tojóval és Aoi meg Ogával.
Tojoékra itt a bizonyíték: http://www.mangareader.net/beelzebub/154/13 Olvasd el Tojo gondolatát, ezt gondolja miközben egy harcot néz, szóval elég durva, és így érthető Shizuka véleménye róla smirksweat
Aoi meg túl félénk és bátortalan ehhez, meg ahogy a részek alatt megismertük erre úgysem lesz esély. Őszintén szólva nagyobb esélyt látok arra, hogy Hildával összejön (ezt Beelze miatt állítom ilyen biztosra ^^).
Vége talán egy nagyon nagy epic harccal zárul szerintem, Ishiyama vs. Démoni világ, vagyis hát a Nagy Démonkirály ellenfordul Oga és Beelze a fia is és a többi Ishiyama diáknak meg az ellenfele a Nagy Démonkirály szolgái. Hiszen Oga is megmondta még az egyik fejezetben még a Behemoth arc alatt, hogy nem hagyja, hogy Beelze elpusztítsa az emberiséget, úgyhogy emiatt jósolom ezt ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #17 Dátum: 12 szep 30, 13:36:58 »

Naja majd kiderül:)
Hát igen Samdav valami hasonló végre számitok,nagyon epic harc lenne remélem jövöre folytasák animét kicsit hiányolom :/.Addig is lessük meg hogy is ismerték meg egymást Furuchi és Oga.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #18 Dátum: 12 szep 30, 22:14:55 »

Én úgy vélem, hogy a manga engem mindenért kárpótol Nevet Főleg a mostani rész, hihetetlenül kíváncsi vagyok, hogy mi történt a múltjukban Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #19 Dátum: 12 okt 17, 17:49:34 »

Sziasztok. Most kezdtem bele ebbe a remek animében. Eleinte húzotkodam ettől az animétől. Mert elolvastam az ismertetőt róla és néztem egy nagyot a , hogy miről szól. De már az első részen jót nevettem. Csak Bel volt az aki idegesitett nagyon, de már kezdtem megszokni. Kedvenc főszereplőm Furuichi rajta lehet legjobban nevetni. Szegény sose éri el a célját Mosolyog 
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #20 Dátum: 12 okt 17, 20:35:40 »

ashley44: Nagyon tetszeni fog neked, erre felteszem a (nem létező) kalapomat kacsint Manga valahogy számomra jobban bejön, szerintem azt is kezd el, ha tudod Mosolyog
Elején én se szívleltem Beelzét a kisbabát a gügyögései miatt (mert mangában ez jobban bejött), de utána egyre jobban kezdtem hozzászokni és most már a top5-ben van Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #21 Dátum: 12 okt 18, 18:02:05 »

Szerintem is nem volt eddig olyan rész ami nem röhögtem volna. Lett egy új kedvencem is Aoi személyében. Lehet, hogy ezt végig néztem bele nézek a mangában. Nem is a történet fogott meg hanem inkább a szereplők. Eddig nem volt olyan akit utáltam volna. És az anime az követi a mangát?  Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #22 Dátum: 12 okt 18, 18:47:09 »

Anime hűen követi a mangát, csak sajna hamar beérték és leállították egy időre, míg jó időre el nem húz a manga Mosolyog
(Az a 60 anime rész 125 fejezetet dolgozott fel)
Elején engem is csak a szereplők fogtak meg, de ha elérsz a Behemoth arc-hoz, meg amikor majd En úrfi (Beelze bátyja) megjelenik, onnantól már hihetetlenül jó a sztori, és már nem csak a szereplők fognak majd meg, ezt garantálom kacsint Na meg a harcok, pfúúú... Epic!!! Ééééés a poénok is adják Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #23 Dátum: 12 okt 18, 21:35:59 »

Sziasztok. Most kezdtem bele ebbe a remek animében. Eleinte húzotkodam ettől az animétől. Mert elolvastam az ismertetőt róla és néztem egy nagyot a , hogy miről szól. De már az első részen jót nevettem. Csak Bel volt az aki idegesitett nagyon, de már kezdtem megszokni. Kedvenc főszereplőm Furuichi rajta lehet legjobban nevetni. Szegény sose éri el a célját Mosolyog 

Részben üdv itt Mosolyog,másik és igen rajta lehet legtöbbet nevetni,nos talán összejön neki Nevet Lamia mintha probálkozna ^^.
Mai részröl is  nem semmi karácsonyra készülödés és egybe tökéletes,micsoda egybe esés mi karácsonyokhoz Nevet,Ajaj mi lesz itt Hilda megint normális Nevet Kunieda farkas szem Nevet,ToujouxShizuka hozta formát alig várom németül Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #24 Dátum: 12 okt 18, 21:40:32 »

Pein7: Én szakadtam az előző fejezeten, amikor a végén "előbújt" belőle a kedves Hilda, azon szakadtam Nevet Milyen kis kawai amúgy Mosolyog Tojo állandóan pénzt kér Shizukától, vagy megbízza valami feladattal, szóval állandóan kisegíti ikszdé Szegény csaj, de bírom ennek a kettőnek a kapcsolatát, még ha baráti is Mosolyog
Te amúgy németül olvasod a mangát?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #25 Dátum: 12 okt 18, 23:22:05 »

Jaja sajna angol tudás kevés..
Német szépen megy némikor vesenyekre akkartak küldeni^^.Igy szoktam nézni jeleleg 8rész nem tudtam még elolvasni rendesen.... hamarosan forditják. smirksweat
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #26 Dátum: 12 okt 19, 09:09:54 »

Ja, a meinmangán én is szoktam olvasni a mangákat, habár a német nem megy annyira jól, mint az angol, csak 1-2 dolog miatt kell a német oldal, amit talán az angolba nem értek azért Mosolyog
De nembaj, nem kell bánkódni, hogy le vagy maradva 8 fejezettel, majd pótolva lesz a német oldalon is biztos, vagy ilyesmi Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #27 Dátum: 12 okt 19, 12:11:03 »

Haladok. Oga és Tojo harca nagyon jó volt. bow És ahogy legyőzte az nagyon szép húzás volt. Alig várom, hogy eljussak ahhoz az en úrfihoz Mosolyog. A póénok-ba eddig nem csalódtam.Meg akin nagyon nevetni szoktam mikor megjelenik az Alaindelon.  Lamia és Furuichi jól nézne ki együtt. Csak eddig úgy vettem észre, hogy nem nagyon kedveli. Alig várom, hogy én is eljussak oda ahol ti jártok Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #28 Dátum: 12 okt 21, 21:11:52 »

Hát mi már mangát olvasunk,amiotta egy darabig,abbagyták animézést :)de! késöbb folytatják  ikszdé .
Most  poén rész jönnek és valami szerelmi szál is   Ördögi Nevet
És örülök neked is tetszik Mosolyog legjobbak még hátra vannak Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 21:13:56 írta Pein7 » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #29 Dátum: 12 okt 24, 18:43:59 »

Nee erre nem számitotam,nagy birkózok táncolni mennek hát ez kész  ikszdé.
Na most bunyó helyett,lássuk ki fog jobban táncolni Nevet,bár nyereményt azt nem értetem még ^^.
Kezdödjön tánc bajnokság háhááá  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 18:44:30 írta Pein7 » Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!