24 máj 02, 01:42:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beelzebub és Beelzebub Spinoff  (Megtekintve 74943 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Dátum: 11 júl 22, 21:33:56 »

Mivel úgy láttam, hogy eddig nincs témája, gondoltam sürgősen pótolom ezt a hiányosságot.

A legújabb fejezetével számomra ez a manga elérte, hogy a kedvencemmé tituláljam... nade nem akarok az ismertetőben spoilerezni. Nevet

Miről is szól? Nos, vegyünk egy magának való, barbarisztikus, lekezelő, ámde nagyon erős középiskolás srácot, aki az ország legrosszabb hírű intézményébe jár... vajon mi történik, ha ez a srác egy nap, miközben épp a folyóparton "mossa ingóságait", belefut a démonkirály fiába, aki mellesleg egy csecsemő? Pontosan erről szól ez a manga...
A mű minőségét tökéletesen fémjelzi, miszerint a világ egyik legnépszerűbb mangákkal foglalkozó weboldalán az első helyet foglalja el a rangsorban.

Aki tud angolul, az itt meg is tekintheti:
http://www.mangafox.com/manga/beelzebub/

A műből már anime is készült, heti rendszerességgel jelenik meg Japánban.

Bár nem tudom, más csapat készít-e hozzá fordítást, arra felhívnám a figyelmet, hogy a reklámozást kerüljük el, itt magát a mangát/animét beszéljük ki, a többi mehet PÜ-ben.^^


------------------------------------
Mostantól ki lehet vesézni az aktuális fejezeteket! Mod.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 17, 11:25:52 írta samdav » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 júl 25, 23:28:37 »

Nekem tetszik mind az anime, mind a manga Nevet. Az új opening zenéje nagyon ütős lett, a endingbe meg beleszerelmesedtem, minden téren tetszik  Ámor. Kedvencem eddig Aoi és Oga lett.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2 Dátum: 11 júl 26, 12:40:15 »

hmmm.............érdekel ez....merre találok interneten egy részt róla mert megnézném Mosolyog
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3 Dátum: 11 aug 11, 19:53:48 »

Én általában youtube-n nézem a részeket, ha beírod a keresőbe az anime címét, és az epizódszámot, több találatot is ki fog adni az adott részre.

Az új op-ed páros nekem is bejön, mindkettő nagyon el lett találva. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 aug 13, 11:36:07 »

Áh végre meg van a címe. Köszi Den Nevet még régebben (tavaly vagy tavaly előtt) láttam képeket, és az alapján megtetszett, csak mindig elfelejtettem a nevét, de most már tudom mi az így elkezdem végre olvasni.  Pirul
Naplózva


greg18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5 Dátum: 11 aug 31, 12:01:54 »

hmmm.............érdekel ez....merre találok interneten egy részt róla mert megnézném Mosolyog

HY

Nem reklám céljábol csak válaszként a kérdésre.
Manga:
http://www.mangareader.net/222/beelzebub.html

Anime:
http://www.animefreak.tv/watch/beelzebub-online

üdv
greg

P.S.
Ha nagy gond akkor mod pls..
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6 Dátum: 11 szep 02, 12:04:26 »

Aki nem nézi mangát, ne is olvassa tovább, mert spoiler:

Az új fejezet nagyon ütött. Nevet
Lesz azért jópár erős tag az anti-démon csapatban, és valahogy sejtettem, hogyha "all-star team" lesz, ahhoz hozzácsapódik a 6 "horseman" is. Tőlük igazából Izuma és Miki lesz az, akik nagyobb bossok ellen is megállhatják a helyüket, de én az egy szem női tagjuktól is várok azért még valamit. Nevet
Ishimaynánál ugye az Oge-Toujo-Aoi trió az, ami nagyon odabasz, de egyáltalán nem lepne meg, ha a tanárbácsi is kivenné a részét ebből a csetepatéból. Sőt, az se, ha az egész, Behemothot köszöntő hármas fogat beszállna a buliba, tuti kiosztanának pár picsázást... és, En teljes serege ellen, igencsak szükségük is lenne ilyesfajta segítségre a kölyköknek, elvégre hatalmas a túlerő, mind számban, mind erőben.
Bárhogy is, ez egy nagyon érdekes játék lesz, ahogy En mondaná. ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7 Dátum: 11 nov 15, 20:39:55 »

Ááá, de imádom ezt a művet, nagyon aranyos a kis Babu Nevet Oga meg nagy arc Mosolyog
Nagyon jó a sztorija, a poénok királyak Mosolyog
Mondjuk legalább nagymellű csaj is van benne, Hilda jól néz ki és még a személyisége is jó Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 20:54:35 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #8 Dátum: 11 nov 16, 15:47:18 »

hát őszintén amikor az ismertetőt olvastam nem sok fantáziát láttam benne, de megnéztem és hát nagyot üt! Nevet az elején eléggé döcögősen indult a poénok csak abbol álltak hogy a kis Beel megrázza Oga-t de így ahol most tart az anime már nagyon nagy csata kezd kialakulóban lenni! Nevet nagyon jó mű! Nevet
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9 Dátum: 11 nov 21, 17:32:57 »

Én mondjuk csak a mangát olvasom és még az elején járok, de nagyon jó harc kezd kibontakozni Mosolyog
Touhoushinki nagyon adja, várom már, hogy Tojo is megjelenjen. Na vele egy epic harc lesz. Tojo vs. Oga Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 21:05:30 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #10 Dátum: 12 szep 06, 16:58:06 »

Hm... Ahogy a Pillérek megjelentek, és elkezdődött a Behemoth vs. Ishiyama harc úgy ugrott egyet nálam a top10-es rangsorba és lett a 3.kedvencem Mosolyog Nagyon jó.
Valaki olvassa a jelenlegi fejezeteket? Hihetetlen érdekes, kissé furcsa, és nagyon vicces. (nem akarok spoilerezni, csak annyit mondok, hogy Furuichi nagyon bedurvult) Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #11 Dátum: 12 szep 26, 20:19:49 »

Hm... Ahogy a Pillérek megjelentek, és elkezdődött a Behemoth vs. Ishiyama harc úgy ugrott egyet nálam a top10-es rangsorba és lett a 3.kedvencem Mosolyog Nagyon jó.
Valaki olvassa a jelenlegi fejezeteket? Hihetetlen érdekes, kissé furcsa, és nagyon vicces. (nem akarok spoilerezni, csak annyit mondok, hogy Furuichi nagyon bedurvult) Nevet
Szintán 3hely. Nevet  bow
De rohadtúl idegesit hogy elbaszták animét pont legjobb csatát nem animázták meg,ha már végezni akkartak akkor legalább bememoth vs ishiyama csatát végig tolhaták volna és utána kicsit jobb végét teremteni :/,vagy inkább folytatják Nevet nem tom miért hagyták abba animézést de még manga fut Nevet.
Hát igen Furichi jó erös lett nátha segit :Dhehe.Ugy tünik most megimserjük hogyan barátkoztak meg,és lehet még lesz meglepetés Furichiból  Gondolkozik.
Közbe ugy tünik nagyobb harc lesz több elenfél Nevet
nekem Toujou kedvencem söt ö lenne erösebb ogánál ha nem lenne baba de ez van Nevet
Kiváncsi várom kövi fejezetet Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 20:29:02 írta Pein7 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #12 Dátum: 12 szep 26, 21:02:13 »

Elméletileg folytatni fogják az animét, csak leálltak, mint a Bleach-nél. Pont a Behemoth arc-ról láttam egy infót külföldi oldalon, remélem azért folytatni fogják az animét Mosolyog Na igen, a manga még fut, legalább ennek örüljünk, én legalábbis nagyon örülök neki, mert nagyon jó mű. Nagyon jó a sztorija, a poénok és viccek eszméletlenek, a harcok meg királyak. Mosolyog
Végre olyan részhez ért el a manga, amire már vagy 1 éve várok. Végre bemutatják Furuichi és Oga múltját részletesebben, ééés többet láthatunk Oga nővéréből is, mint a Red Tail első vezére (mondjuk a mostani fejezeten is szakadtam, amikor késett Oga a cuccával és elpáholta ikszdé) Nevet

Tojo akkor se lenne erősebb Ogánál, ha Oga Beelze a kisbaba nélkül harcolna. Itt van rá pár példa még a manga elején, amikor először összecsaptak.
1.: http://www.mangareader.net/222-36108-4/beelzebub/chapter-33.html
2.: http://www.mangareader.net/222-37705-9/beelzebub/chapter-35.html (itt mondja is, hogy rakja le Beelzét)
3.: http://www.mangareader.net/222-37705-10/beelzebub/chapter-35.html (itt elmagyarázza, hogy ez férfi vs. férfi harc Nevet)
A végét meg már lehet tudni, aki olvassa a mangát, vagy nézi az animét Hümm-hümm

De mindezek ellenére Tojo nekem is a kedvenceim közé tartozik Nevet Szinte mindegyik karaktert imádom ebben a műben Mosolyog

u.i.: kicsit írtam pluszba a hsz-emhez, mert nem tudtam befejezni rendesen smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 23:15:59 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #13 Dátum: 12 szep 27, 15:57:06 »

Elméletileg folytatni fogják az animét, csak leálltak, mint a Bleach-nél. Pont a Behemoth arc-ról láttam egy infót külföldi oldalon, remélem azért folytatni fogják az animét Mosolyog Na igen, a manga még fut, legalább ennek örüljünk, én legalábbis nagyon örülök neki, mert nagyon jó mű. Nagyon jó a sztorija, a poénok és viccek eszméletlenek, a harcok meg királyak. Mosolyog
Végre olyan részhez ért el a manga, amire már vagy 1 éve várok. Végre bemutatják Furuichi és Oga múltját részletesebben, ééés többet láthatunk Oga nővéréből is, mint a Red Tail első vezére (mondjuk a mostani fejezeten is szakadtam, amikor késett Oga a cuccával és elpáholta ikszdé) Nevet

Tojo akkor se lenne erősebb Ogánál, ha Oga Beelze a kisbaba nélkül harcolna. Itt van rá pár példa még a manga elején, amikor először összecsaptak.
1.: http://www.mangareader.net/222-36108-4/beelzebub/chapter-33.html
2.: http://www.mangareader.net/222-37705-9/beelzebub/chapter-35.html (itt mondja is, hogy rakja le Beelzét)
3.: http://www.mangareader.net/222-37705-10/beelzebub/chapter-35.html (itt elmagyarázza, hogy ez férfi vs. férfi harc Nevet)
A végét meg már lehet tudni, aki olvassa a mangát, vagy nézi az animét Hümm-hümm

De mindezek ellenére Tojo nekem is a kedvenceim közé tartozik Nevet Szinte mindegyik karaktert imádom ebben a műben Mosolyog

u.i.: kicsit írtam pluszba a hsz-emhez, mert nem tudtam befejezni rendesen smirksweat

Hát csak azért gondoltam mert egyik ök még nem voltak szerszödésben csak oda mászot hátára hisz azthitte Oga.Másik meg kis eröt adot Oganák 1-2 ami nem kis ütés volt Mosolyog
de Toujou karakter jobban bejön Mosolyog
Remélem barátom igazad lesz és tényleg folytatják pedig nem is volt közel mangához :/ talán pénzügyi miatt de remélem jövöre lesz valami Mosolyog
amugy láttad azta rész amikor volt kis szerelmi lánc? Nevet
http://www.mangareader.net/beelzebub/157/7 na kicsitt harc jobban tetszett Nevet
2 nagy harcos ami essze nincs hehe elmennek vidámparkba 2 szép lányal Nevet najó 1Oga müvelt sudokánál még Toujou kijelenti Oga??te okos vagy?  ikszdé  Nevet
ToujouxShizuka szeretném legjobban ha összejönne Nevet
OgaxKunieda na ezek rosszak föleg LuffyxHancook emlékesztett:D
Ja és FurichixLamia ajaj kis lány akkar valamit töle kicsitt megkedvelte amióta játszotak 1-et hehe Mosolyog
Harcok is jók de remélem hamarosan beindul szerelmi szál 1x Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 16:09:41 írta Pein7 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #14 Dátum: 12 szep 27, 18:57:20 »

Akkor azért mászott rá azonnal Tojóra, mert neki nagyobb volt a "szellemi" vagy hogy is mondjam démoni ereje és akarata, mint Ogának, hiszen még elején Oga nagyon beleszart az egészbe, ezért is tűnt el a jel a kezéről és utána szakadt meg a kapcsolatuk. Viszont hála Lamia "kis" beavatkozásának (ami tisztára olyan, mintha egy beszívott álom lenne) már utána megerősödött és minden oké lett Mosolyog

Azért nem folytatták, mert kábé 1 anime rész 2-3 fejezetet felőrölt és mikor az anime elérte az 59.részt (ami még aszem nem filler), az kábé a 121-122-123. részeknek felelt meg. És tartott akkor kábé a 135.résznél ^^ Úgyhogy egy picikét beérte Mosolyog

Tojo karaktere mondjuk nekem is jobban bejön, mint Ogáé, kicsit hülyébb, és jobb poénokat nyom, főleg mostanság (például amikor a repcsin utaztak Okinawa felé ikszdé). Aztán a megjelenése is sokkal ridegebb és komolyabb és valahogy durván badassebb, mint Ogának szokott általában. Ogának olyan nem törődöm stílusa van általában Nevet

Melyik kis szerelmi láncra gondolsz? Shizuka-Tojo? (Kis koruk óta ismerik egymást, őszintén szólva nem értem miért nem jönnek össze, pedig összeillenek. Mondjuk Shizuka az egyik fejezetben el is magyarázta, hogy Tojónak túl nagy a harci vágya és ez az eszét is elveszi, így nem nagyon izgatják a lányok, pont mind Luffy esetében, csak nála hússal ikszdé)
Vagy Hilda-Aoi-Oga? (Az kábé olyan, mint a Bleach-ben Ichigo-Orihime-Rukia, sajna...)

FuruichixLamiát inkább ne mond ikszdé Már így is megkapta a pedofil jelző mellé még sok mindent XDDDDD

Szerelmi szálat nagyon ne várjál, ez legfőképp harcra, történetre és poénokra épülő mű, shojo olyan szinten van benne, mint a Bleach-ben, ilyen "viszonzatlan" szerelem kábé ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: [1] 2 3 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!