24 máj 05, 06:37:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Top 10 legerősebb karakter a Fairy Tail világában  (Megtekintve 44337 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #45 Dátum: 15 szep 13, 19:58:04 »

Végülis, van valami abban, amit mondasz. Csakhogy tényleges varázslatot, képességeket nem igazán láttunk tőle. Oké, ez igaz, hogy hallhatatlan meg bárkit meg tud ölni, na de...érted, Zeref ezt leszámítva is a történelem legnagyobb varázslója, Mavistól meg nem láttunk semmit. De igaz, ez is egyfajta képesség, szóval tényleg feljebb kéne értékelni, Zeref alá. De úgy gondolom, hogy tisztán mágikus képességekre meg erőre Hades pl. erősebb nála, és tehetségesebb (ha már Mavis is ámuldozva beszélt a képességeiről).
Igen, nyilvánvaló, hogy a Szellemkirály ereje Lucytől is függ, de kétlem, hogy ha akár teljes erejében is van, szembe tudna szállni Acnologiával. (Akkor Lucy is legyőzhetné a sárkányt, márpedig őt csak Natsu győzheti le.) END még nagy kérdőjel, Igneel meg...hát kétlem, hogy le tudná győzni, de ezt nem tudom bizonyítani semmivel. De egyáltalán nem biztos, hogy az ő mágiája hatásos pl. a sárkányok ellen. Attól még, hogy csillagszellem mágia, hatástalannak kéne lennie. Szóval a két sárkányt szerintem biztosan nem, END-t meg még nem tudjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #46 Dátum: 15 szep 13, 20:39:11 »

... Mavistól meg nem láttunk semmit. ...

Mavis illuzionista mágus. Be is mutatta:
- http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/004/20
- http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/006/14
- http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/008/15

Nem lehet mindenki Natsu és Laxus féle hadigép. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #47 Dátum: 15 szep 13, 22:08:18 »

Igazából láttuk, hogy képes a Law-ra, szóval már csak ez miatt bitang erősnek kell lennie. De ha levesszük a hallhatatlanságot meg az átkot, akkor nem láttunk tőle semmi olyat, ami mondjuk Hades, sőt, Makarov fölé emelné. És most erőre gondolok. Mert az kétségtelen, hogy csatában az ész sokkal többet érhet, mint a nyers erő.
Szép dolog az illúzió, de nem hiszem, hogy egy bizonyos erőszint felett sokra menne vele. A Phantom (alapító) mestere is átlátott rajta, és nem hiszem, hogy ő olyan baromi erős lehetett.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #48 Dátum: 15 szep 16, 18:05:15 »


 
AzItt talán javítanom kell magam.
Merthogy a mai fejezetből gyakorlatilag lezárult Mavis története. És semmi olyat nem mutatott, ami Hades felé helyezné, hiszen nem az ereje miatt választották mesternek. Bár az sokat elmond, hogy gyakorlatilag még varázsolni se tudott, de már megcsinált egy Law-t, de akkor is...továbbra sem tudjuk őt mihez viszonyítani.
Jaj bocsi a Purehito dologról még nem válaszoltam.
Talán én leszek az egyetlen aki így gondolja,de én Purehitot, Zeref szintre  soroltam.
Az igaz,hogy a valódi erejét csak az ördögi szem után láttuk pár percig,de az se teljesen.De azzal az erővel olyan démonokat hozott létre,ami 8évvel ezelőtt Natsuénál is erősebbek voltak. Röviden egy új Zeref lett.
Most jön az érdekes kérdés,hogy melyik mester volt az erősebb.1 vagy 2mester.Mavis 3ősi mágia,illuzionista,acse átka,halhatatlan .De ez a pár mágia bőven elég,hogy szinte majdnem legyőzhetetlen lehessen.
vs
Purehito rengeteg mágiát ismert,ebből csak 1ősi mágiával rendelkezett a Lawal,mert ha mind3 tudta volna használni,akkor  Bluenote már rég megtanította volna  fairy glittert. Tudott démonokat létrehozni,akik talán képesek voltak egy halhatatlan megölni.(mondjuk ez nem 100% biztos)

Azt tudjuk,hogy  Mavis-Zeref halhatatlan,de a jó kérdés inkább az,hogy tudnak e regenerálódni?Ha nem,akkor őket is  le lehet győzni vagy pontosan harcképtelené tenni őket,úgy mint Hidant a Narutonál.
Law-Law hatástalanítja a másikat,így felesleges lenne mind2 alkalmazniuk.
Ha Purehito sikerül fairy sphere át törnie és nem tud regenárolodni Mavis,akkor  Purehito adom győzelmet.Vagy pontosabban holtversenyel nyerne Hadész.45-55%.
Végülis, van valami abban, amit mondasz. Csakhogy tényleges varázslatot, képességeket nem igazán láttunk tőle. Oké, ez igaz, hogy hallhatatlan meg bárkit meg tud ölni, na de...érted, Zeref ezt leszámítva is a történelem legnagyobb varázslója, Mavistól meg nem láttunk semmit. De igaz, ez is egyfajta képesség, szóval tényleg feljebb kéne értékelni, Zeref alá. De úgy gondolom, hogy tisztán mágikus képességekre meg erőre Hades pl. erősebb nála, és tehetségesebb (ha már Mavis is ámuldozva beszélt a képességeiről).
Mavis mind3 ősi mágit ismerte Jon.Fairy sphere Acnolgia ellen használta.fairy glittert pedig Kana adta és végül pedig a Law 2-3mesternek és Luxus adta tovább.
Igen, nyilvánvaló, hogy a Szellemkirály ereje Lucytől is függ, de kétlem, hogy ha akár teljes erejében is van, szembe tudna szállni Acnologiával. (Akkor Lucy is legyőzhetné a sárkányt, márpedig őt csak Natsu győzheti le.)  Attól még, hogy csillagszellem mágia, hatástalannak kéne lennie.
Mint mondtam a Szellemkirály egy igazi kakukktojás .Egy nap befog következni,hogy Natsu nem önmaga lesz és démonként el kezd tombolni. Itt jön majd Lucy a képben,ahol a Szellemkirály segítségével próbálják majd visszatéríteni a régi Natsu.Mivel End nagyon erős,így csak a szellemkirályal tud csak harcolni Lucy.Stb stb.
Elnézést itt most elszabadult a képzeletem.^^.


Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #49 Dátum: 15 szep 16, 19:38:13 »

Jaj bocsi a Purehito dologról még nem válaszoltam.
Talán én leszek az egyetlen aki így gondolja,de én Purehitot, Zeref szintre  soroltam.

Azért kétlem, hogy Zeref szintű lenne, de abban szinte biztos vagyok, hogy minimum a Spriggan 12 szintjén volt. Kicsit amúgy August rá emlékeztet, márcsak azzal is, hogy a mágiát milyen mélységben képes irányítani (a nyilvánvaló külső hasonlóság mellett). A többivel egyetértek.

Mavis mind3 ősi mágit ismerte Jon.Fairy sphere Acnolgia ellen használta.fairy glittert pedig Kana adta és végül pedig a Law 2-3mesternek és Luxus adta tovább.
Igazad van. Viszont azt nem lehet kijelenteni, hogy a Fairy Spheret nem tudta használni Hades. Abban igazad van, hogy ha a glittert ismerte volna, akkor tovább tudta volna adni. De mi van, ha ez egy specifikus varázslat, amit csak Mavis adhat tovább? Mert nehezen tudom elképzelni, hogy Hades valami gyakorlati dolog miatt nem tudta elsajátítani (mágikus erő vagy tehetség hiánya kizárható szerintem).

Mint mondtam a Szellemkirály egy igazi kakukktojás .Egy nap befog következni,hogy Natsu nem önmaga lesz és démonként el kezd tombolni. Itt jön majd Lucy a képben,ahol a Szellemkirály segítségével próbálják majd visszatéríteni a régi Natsu.Mivel End nagyon erős,így csak a szellemkirályal tud csak harcolni Lucy.Stb stb.
Elnézést itt most elszabadult a képzeletem.^^.
Pedig nagyon is logikus amit írsz. Egyáltalán nem hülyeség, bőven elképzelhető. Alapból, nem nagyon tudom elképzelni másnak azt, hogy megállítsa, visszatérítse Natsut (esetleg Gray, de szerintem ő hiába akarja majd legyőzni END-t, nem fog menni neki...esetleg kettőjüknek együtt), ehhez pedig szüksége lesz a Királyra. Majd akkor kiderül. Ha egyáltalán lesz valami ilyesmi, hogy END elszabadul.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 19:38:56 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #50 Dátum: 15 szep 18, 15:51:42 »

A király megidézése nem lesz egyszerű.Mosolyog Amikor Lucy eltörte Aquarius kulcsát akkor azt mondta neki Aquarius, hogy csak egyszer lehet megtenni. Szóval érdekes lesz a megidézése. Egyébként a király és Mard Geer valószínűleg teljesen hasonló nagyságú erővel rendelkezett, talán a király kicsit erősebb. Viszont neki volt limitje míg Mard Geernek nem. Ő addig tartózkodik itt a világban ameddig akar.  Jelenleg két legerősebbet ismerünk az pedig Achnologia és Zeref. Abban a mangában viszont ahol Achnologia és Zeref találkozott, szerintem egyértelmű volt, hogy Zeref a nagyobb. Ahol a mangaka nem állított fel sorrendet ott nem lehet megjósolni az erő sorrendjét mert ezt a mangaka úgy is olyan módon párosítja. Annyi biztos, hogy a végén a legerősebb Natsu vagy END lesz. Ennek így kell lennie.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #51 Dátum: 15 szep 18, 16:26:44 »

Nem csak egyszer lehet, hanem 12-szer, mivel annyi Zodiákus arany kulcs van. Csak utána nincs tovább Zodiákus idézgetés. Szomorú
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #52 Dátum: 15 szep 18, 17:41:15 »

Nem értek egyet. Nyilván a királynak be volt határolva az ereje Lucy miatt, de abban a csatában Mard Geer könnyedén tudta volna alázni. Gondoljunk bele, csak az egyik kezét használta (és amikor letette a könyvet Natsu ellen, drasztikusan megnőtt az ereje), és még mindig ott van az Etherias formája. Ő mindezek nélkül volt partiban a királlyal szemben.
De ja, a királynak nyilván nem ez a felső limitje, ezt nem vitatom, de abban a pillanatban szerintem egyértelműen Mard Geer győzött volna.

Amúgy tegnap visszaolvastam a Hades elleni harcokat. Hát az az ember még azt is megkockáztatom, hogy a pajzsok fölött állt...nem volt normális az ereje, komolyan Nevet Lazán alázta Makarovot, bántóan lazán. Majd bántóan lazán alázta a Gray-Lucy-Wendy-Erza-Natsu ötöst, de oké, fáradtak voltak. Majd megjött Luxus, aki biztosan volt már akkor is Makarov szintjén (vagy akörül), kapott pár pofont, de Luxus hamar belátta, hogy esélye sincs. Majd miután a simán Ishvali szintre felpoweruppolt Natsutól (merthogy Gérard, Makarov, meg Luxus, tehát a normális szentmágusszint akkoriban simán alatta volt amikor felment dragon forca-ba, és márpedig ez pedig olyan erő volt) kapott párat, úgy döntött, hogy elég volt a játszadozásból (érted, Ishvali szint elleni játszadozásból, úgy, hogy már volt pár szentmágus szintű ellenfele), és kinyitotta a szemét, amire azok öten úgy összecsinálták magukat, hogy öröm volt nézni. Egyszerűen látni lehetett, hogy semmi, semmi még csak ehhez foghatót sem éreztek. Az jutott eszembe, amikor megérezték Brandish mágiaszintjét, csak akkor már nyilván sokkal erősebbek voltak ők is. Na de, hogy folytassam, utána olyan erős démonokat hozott létre egy mozdulattal, akik egyenként is alázták volna a hőseinket (igaz, hogy fáradtak meg mágianélkül voltak, na de akkor is). Aztán, amikor a szíve bekrapált, MÉG MINDIG NEM TUDTÁK volna leverni (ez már tényleg durva), ha nincs Urtear, aki visszaállítja a szigetet és mindannyian visszakapták a mágiájukat, de azért az öreg még mindig visszatámadott, és elrepítette Natsut a francba, de szerencsétlennek jött még Luxus is, aztán még mind megtámadták szinte a legerősebb mágiájukkal, és még jött Natsu a leg op-bb technikájával, ÉS, akkor kifeküdt.
Hát azért ez megsüvegelendő. Magyarul legyőzött legalább két (jó helyen lévő) szentmágus szintű ellenfelet, az ötös csapatot, és csak akkor vette komolyan, miután az Ishvali szinten lévő Natsutól kapott párat, ÉS még a szíve nélkül is bírta volna, ha nincs Urtear.
Olyan lazán volt minimum, MINIMUM a 12 pajzs szintjén, hogy eldobom az agyam.
Oké, azzal még mindig nem értek egyet, hogy Zerefnél erősebb, ha a mágiáit nézzük, de én el tudom képzelni, hogy August szintjén legyen, vagy legalábbis az átlag pajzsok fölött.
(Bocsi, egy kicsit sokat ömlengtem róla, de szerintem tényleg durva Nevet Nem is lett volna olyan egyértelmű egy GH vs Tartaros meccs, Mard Geer ide vagy oda.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #53 Dátum: 15 szep 25, 09:55:44 »

Jaj bocsi a Purehito dologról még nem válaszoltam.
Talán én leszek az egyetlen aki így gondolja,de én Purehitot, Zeref szintre  soroltam.
Azért kétlem, hogy Zeref szintű lenne, de abban szinte biztos vagyok, hogy minimum a Spriggan 12 szintjén volt. Kicsit amúgy August rá emlékeztet, márcsak azzal is, hogy a mágiát milyen mélységben képes irányítani (a nyilvánvaló külső hasonlóság mellett). A többivel egyetértek.
Talán igazad van,mert a Spriggan tagoktól csak kóstolót kaptunk az erejükből. Azonban a ördögi szem kapcsán mindig kérdéses Hades valódi ereje. Még mindig azt hiszem,hogy elérte Zeref erejét.Csak az a baj,hogy elméletekkel sose fogjuk megtudni .Talán majd August erejéből fogjunk megtudni,hogy erősebb volt Zerefnél vagy egyenlő ellenfél  volt. Mert bárhogy is nézzem,August egy Purehito2 lett. Jeleleg ő a kedvenc Spriggan tagom. Remélem ő egy istenölő lesz,mert ezzel csak még értékesebb lenne a karaktere. Remélem Hiro ezt nem fogja  elcseszni.
Szellemkirály kapcsán már mindent leírtam.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 14:06:49 írta Dungeon Lord » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #54 Dátum: 15 dec 18, 17:59:00 »

1:Acnologia
2:Igneel
3:E.N.D
4:Zeref
Most már nyugodtan kijelenhetem Jon,hogy Igneel erősebb volt END és Zerefnél. Csak Acnologia ellen vesztett 2x.Azért 2x,mert szerintem régen Igneel volt a sákránykirály Acnologia elött.  Okés,itt ki lett jelentve http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/11 ,hogy egy buta sárkány ötlete volt.De ekkora erővel szerintem ő volt a legerősebb és mást királyt nem tudok elképzelni. Talán régen Igneel se volt ember party,de valami okból(talán Natsu vagy Grandine miatt) megkedvelte az embereket és békét akart . Csak ugye a többi sárkánynak ez nem tetszett és ezért kitört egy harc az új sárkánykirály címért,hogy ki uralkodjon. Végül pedig Igneel kikapott és Acnologia lett az új király.
Ha egy nap végez az  Fairy tail mangával. Akkor remélem csinál egy Fairy tail Zero féle visszaemlékezést a sárkányokról is . Élvezetes történetet lehetne kihozni belőle.

« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 18:00:44 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #55 Dátum: 15 dec 18, 18:51:00 »

Őm, hát azt ki lehet jelenteni, hogy Igneel erősebb volt, mint Zeref, de kétlem, hogy meg tudta volna ölni őt. Mégpedig azért, mert Zeref hallhatatlan, ergo a sárkányok számára is elpusztíthatatlan. Natsué kivételes eset volt, itt el is mondja:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/464/17 Azon van a hangsúly, hogy egy elhunyttól kapott erő.
Persze Zeref is tehetetlen lett volna Igneel-el szemben, mivel erőben sokkal gyengébb nála. Ezt hívják patthelyzetnek, és ez volt a helyzet szerintem Acnologiával is. Ha Acnologia képes lett volna őt megölni, akkor gondolom már rég megtette volna. Zeref viszont sokkal gyengébb Acnologiánál (ezért is építette a birodalmát). Patthelyzet.
Szóval ja, el kell ismernem, Igneel (meg akkor gondolom a többi erős sárkány is) sokkal erősebb Zerefnél, csak éppen ezzel nem mennek semmire. Más kérdés, hogy Zeref sem Nevet

Nos, abban amit linkeltél, már csak a kép alapján is biztos, hogy az a sárkány Igneel volt, és ez összevág a karakterével meg az azóta megtudott tényekkel is. De kétlem, hogy lett volna a sárkányoknak királya...Zirconis direkt kihangsúlyozza, hogy Acnologia lett a sárkányok királya, mint egy új dolog. Igneel megnevezése amúgy is a tűzsárkányok királya volt, de ez is csak egy tiszteletbeli megszólítása volt szerintem, nem egy kézzelfogható rang.
És igen, valószínűleg Igneel is kikapott 400 éve Acnologiától. Másképp miért kezdtek volna bele a nagy tervükbe.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #56 Dátum: 15 dec 20, 09:53:16 »

Acnologia azért nem tudtam megölni Zerefet,mert  amikor ő megjelent, akkor Zeref félt tőle és futott.2 jó példa is volt már.Az egyik Tenrou arcnál,amikor Hades hajóval elmenekült a szigetről. Másik pedig Tartaros arcnál mikor Zeref meg akart küzdeni az öccsével,csak ugye ott volt Acnologia és inkább futott.
Nos igen a Natsu vs Zeref  jó kérdés,mert Natsu elméletileg egy démon teste van és egy sárkány erejét használta. Talán a démoni test miatt volt képes megölni,vagy tényleg Igneel ereje miatt. Persze azt vegyük számításban,hogy akkor Zeref nem harcolt komolyan. Legalábbis szerintem.Az se felejtsük el,hogy Igneel ember party volt.Gondolom amikor találkozott Zerefel,akkor nem akarta megölni.Ha EnD képes volt megölni,akkor szerintem egy halhatatlan emberel se lenne neki probléma.A legrosszabb esetben ha tényleg nem volt képes megölni Zerefet,akkor is az erő szempontjából Zeref alul marad Igneel ellen. Ez olyan lenne mint Kakashi vs Hidan. Erősebb nála,csak nem volt képes megölni.

Szerintem Acnologia elött is volt más Sárkánykirály.Mert ha 400évente van ilyen,akkor Acnologia lehetet 2-3király épp.
Ugy mint a One piecenál a kalózkirály.Tuti,hogy Roger elött is volt más kalózkirály.Talán a legendás John Boy  volt az elöbbi.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #57 Dátum: 15 dec 20, 19:11:29 »

Nem értek egyet. Szerintem Roger volt az első kalózkirály, és Acnologia az első sárkánykirály, semmi más nem mutat arra, hogy ez nem így van.

És ja, az pont olyan lenne, mint a Kakashi vs Hidan. Szóval egy különleges erő kell Zeref elpusztításához, mint pl. ami most megvolt Natsunak. Tehát simán lehet, hogy Igneel le tudta győzni END-t, aki le tudja győzni Zerefet, de Igneel nem tudja megölni Zerefet, mert nincs rá képessége.
Szóval szerintem Acnologia sem tudja megölni. És nem mondanám, hogy kimondottan futott...ha annyira félne tőle, akkor nem sétált volna be halál lazán a barlangjába.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #58 Dátum: 15 dec 21, 20:25:52 »

Nem értek egyet. Szerintem Roger volt az első kalózkirály, és Acnologia az első sárkánykirály, semmi más nem mutat arra, hogy ez nem így van.
Biztos vagyok benne,hogy az Opnál és itt már volt más király. Op csak annyit tudtok meg,hogy Roger találta meg a One piecet.Ez pedig nem azt jelenti,hogy ő volt az egyetlen kalózkirály. Szerintem Roger előtt is volt más kalózkirály,aki jó sokáig elrejtette a One piecet.De ha tippelnem kell akkor ez a személy john boy lesz.Mert sok legendát írtak róla,így tuti,hogy ő volt az első kalózkirály.Fairy tail kapcsán pedig ugyan ez a szitu,ha nem iIgneel ,akkor más.
Szóval szerintem Acnologia sem tudja megölni. És nem mondanám, hogy kimondottan futott...ha annyira félne tőle, akkor nem sétált volna be halál lazán a barlangjába.
Szerintem Acnologia képes megölni Zerefet.Itt a megoldás :http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/415/7
Ha régen képes volt a sárkányoknak a lelküket kitépnie,akkor Zeref se lenne neki probléma.
Pedig futott Jon.A barlang kapcsán pedig Zeref ígért egy méltó ellenfelet Acnologiának,csak cserében az kérte hogy várjon .Így tudott időt nyerni Acnologia ellen.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #59 Dátum: 15 dec 21, 21:00:13 »

Oké, hát ebben nem értünk egyet.
Linkelhetnéd amúgy, hogy hol volt ilyen a OP-ből, hogy Roger csak találta a One Piecet. Biztos, hogy nem volt ilyen a mangában, vagy ha igen, akkor mutasd meg, és akkor le a kalappal, elismerem  smirksweat

A többit meg majd meglátjuk. De nem látom értelmét, ha Acnologia meg tudná ölni Zerefet, akkor már megtette volna. Zeref már régóta meg akar halni, és már régóta gyűjti a seregét Acnologia ellen. Oké, hogy tudathasadásos szegénykém, de azért nem ennyire.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 21, 21:01:48 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!