24 máj 05, 04:56:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Top 10 legerősebb karakter a Fairy Tail világában  (Megtekintve 44336 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #30 Dátum: 14 jan 07, 16:00:37 »

Nos, akkor a saját listám. Ha esetleg nem ismerjük vkinek az erejét, akkor próbáltam a mangában elhangzottakra hagyatkozni. Szóval:
1. Hades/Purehito- egyértelműen az eddig megismert legerősebb karakter, aki mutatott is vmit. Gond nélkül verte Makarovot, Erzáékat, még Natsu a Luxustól kapott erővel se ment semmire ellene.
2. Gildartz -szerintem jóval erősebb, mint a FT-ben bárki. Nem is nagyon kell ecsetelni, de szerintem még ő is nagyon messze van Hadestól.
3. Bluenote, Luxus, Makarov - nem egyenlőek, de szerintem nagyon hasonlóak, ezért egy helyre tettem őket. Hades azt mondta, hogy nem hitte, hogy vki rajta kívül megállítja Bluenoteot, mindezt miután harcolt Makarovval. Ezért én közülük egyértelműen Bluenotot tartom a legerősebbnek. Amiért mégis egy helyre raktam őket, az az, hogy nem tudom mit kezdene egy Fairy Law-al. Luxus sokkal jobban megszorongatta Hadest, mint Makarov, és egyébként is erősebbnek tartom. Tehát ha köztük kéne sorrendet csináljak, akkor Bluenote, Luxus, Makarov.
4.Jura- a tíz szent mágus között az ötödik helyen van, de Luxus Fairy Law nélkül elbánt vele. Szerintem Makarovval sem tudna elbánni.
5. Zero - az Oración Seis mestere. Amiért ide raktam, az a következő: Natsu, mikor evett az Aetherionból, és mikor megette a romlottság lángját elméletileg ugyanolyan erőre tett szert. Ezek után Gérardot minden erőfeszítés nélkül leverte, Zerot azért közel sem. Szóval ez alapján raktam ide. De persze nem biztos.
6. Gérard - a tíz szent mágus tagja volt, de a fentebb említett okok miatt én egy picit gyengébbnek érzem Zeronál. De ki tudja, hogy a 7 év alatt mennyit fejlődött. A legerősebb varázslatát nem is láttuk, márpedig azzal lehet, hogy még Jurát is legyőzte volna. Szóval az alapján, amit eddig mutatott ide teszem, de lehet, hogy ennél jóval erősebb.
7. Azuma, Erza - Azuma mindenképpen többet mutatott, mint Erza, de Erza az Erza... Ha nincs a Tenrou sziget, akkor szerintem mindenképp vesztett volna, de azóta Erza rendelkezik a második eredettel, így lehet, hogy mára erősebb. Azumát meg a 7 rokon közül a legerősebbnek tartom. Szóval Erza, Azuma.
8. Midnight, Urtear, Minerva, Mirajane - fogalmam sincs a köztük lévő sorendről. Az biztos, hogy mind gyengébbek Erzanál. Urtear meg nagyon erős, de Azumanál kevesebbet mutatott. Mira meg a legerősebb formáját még mindig nem használta igazi harcban. Ezért került ide, anélkül egyel lejjebb.
9. Kagura, José, Rustyrose - szintén egy hajszállal gyengébbnek érzem a fentebbieknél őket. José meg bár nagyon a történet elején szerepelt, de csak a tíz szent tagja volt. Kagura gyengébb szerintem mint Minerva. Rustyrose-t pedig Fried és Bixlow együtt alig tudták megverni.
10. Natsu - mindenkinél gyengébb akik fent szerepelnek, de hozzátenném, hogy szerintem Natsuban van a legtöbb kihasználatlan erő.
szerk.
+Gray, Gazille, Cobra, Fried - nem férnek fel a listára, de mind nagyon erősek még mindig. Igazából mindet egy kicsit gyengébbnek tartom Natsunál.
Nem vettem bele se Zerefet, akiről tudjuk, hogy a legerősebb mágus a történelemben, se Acnologiát, mivel az erejüket nem is ismerjük, ill. annyit tudunk, hogy teljesen más szinten vannak, mindenkihez képest.

szerk.: Azt hiszem, hogy a mostani manga részekből nyilvánvaló, hogy Gérard erejét alaposan lebecsültem. Az alapján, amit most láttunk, simán odafér Makarovék mellé. Valahova Luxus mellé-elé, Bluenote szintjére tudnám tenni.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 06, 19:16:41 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Rakkun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #31 Dátum: 14 aug 10, 18:16:29 »


1. Acnologia
Minden kétséget kizárólag ő a legerősebb sárkányölő, lehet h Zeref mágiája változtatta sárkánnyá, de egy sárkányok uralta világban emberként ő volt a legerősebb élőlény.
2. Zeref
A sötét mágus, mindenki félve ejti ki a nevét, de "csak" azért elgyőzhetetlen, mert halhatatlan. Ha vissza tudtak volna menni 400 évet az időben, akkor talán legyőzhették volna.
3. Gildarts/Bluenote
Az erejük szinte megegyezik, ezért nem nagyon tudok különbséget tenni köztük.
4. A négy Ishvali
Eddig még nem szerepeltek a sorozatban, de ha ennyiszer emlegették őket akkor biztos hogy tudnak valamit Nevet
5. Gerard
Az új énjére gondolok, nem arra akit Natsu le tudott győzni. A Tenrou Szigetes események után újra talált egy célt, amiért élhet és ez szerintem sok erőt adott neki. Mivel korábban a tíz szent mágushoz tartozott, és már láttuk harcolni, úgy gondolom hogy mindenképpen szerepelni kell a listámon.
6. Jura/JövőRogue
Jura és Rouge is sokat fejlődött az idők során, ahogy azt Natsuék el is mondták.
7. Cobra/Midnight
Össze sem lehet hasonlítani őket a régi énjükkel, pedig már akkor is jól megizzasztották Natsuékat. Én úgy gondolom, hogy a 7 sárkányölő közül Cobra a legerősebb, sőt még a JövőRogue-val is fel tudná venni a versenyt. Erza hamar rájött Midnight gyengéjére így le tudta győzni, de az nekem speciel nagyon tetszett, hogy Genjutsut is tud használni Nyelvesít
8. Laxus/Erza
Ők ketten azon kevés Fairy Taileshez tartoznak, akik még gondolkodni is képesek, nem mennek egyből fejjel neki a falnak. Amikor Laxus Makarovval harcolt, akkor neki is majdnem sikerült a Fairy Law-ot megidéznie.
9. Natsu
A főszereplőnk még mindig nem mutatta meg az igazi erejét, de amikor megfogja, akkor már egyből az első helyezett lesz a listámon kacsint Nagyon előrébb akartam rakni, de sajnos még nem ért meg rá Szomorú
10. Gray+Juvia
Ők ketten egy nagyon jó párost alakítanak, és végre Juvia is is örülhet Nevet
csak az egyikőjüket nem raktam volna rá a listámra, de együtt szinte legyőzhetetlenek 
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #32 Dátum: 14 aug 10, 19:02:11 »

Erza szerintem mindenképpen erősebb Midnightnál, igaz, hogy Erza nem csinált semmit 7 évig, de Midnight sem.
Cobránál Natsu biztos erősebb, még mindenféle segítség nélkül is, és amit fennt írtam a 7 évről, az itt is igaz.
Luxus meg egyértelműen a legerősebb sárkányölő, hiszen Natsunak (aki szerintem a 2.) sincs esélye ellene (egyelőre). És legyőzte Jurát, nem értem, hogy miért teszi mindenki ennek ellenére Jura alá. Az lehet, hogy a mostani Gérard alatt van, de Jura fölött, ez biztos. És nemcsak majdnem, hanem teljesen megidézte a Fairy Lawt.
És én hiányolom a sötét céhmestereket. Zéro szerintem Luxus alatt van, Hades meg Zeref alatt, de Gildartz fölött.
Makarov sincs itt, aki ha Luxusnál gyengébb is, de Erzánál biztosan nem. Jura szintjén lehet, talán inkább alatta.
Gildartz érdekes lehet. Az biztos, hogy Luxusnál erősebb, tehát valahol az Ishvalik szintjén lehet? Mert az nagyon durva...
De amúgy korrekt lista. Az én listám, ha már ennyit magyaráztam:
1. Acnologia.
2.Zeref
3.Hades
4.Gildartz
5.Gérard
6.Bluenote, Luxus
7.Jura, Makarov
8.Jövő Rougue, Erza, Zero
9.Midnight, Natsu
10. Gray, Gazille
Talán. De ez csak találgatás. A 4 ishvalit meg nem ismerjük, ezért nem tettem bele.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #33 Dátum: 15 aug 16, 16:52:55 »

Az én listám más lesz,mint a tiétek .Kíváncsi vagyok,hogy mit gondoltok a saját top10 listámra.  smirksweat
1:Acnologia
Mindenképp az első helyen van,mert majdnem kipusztíta az összes sárkányt és démont. Legyőzte 2x Igneelt,Zeref fél tőle  és talán még E.N.D legyőzte,ha ő lett 400éve ezelőtt a sárkánykirály. Egy igazi boss az ft világban.
2:Igneel.
Második legerősebb az ft világban. Acnologia ellen vesztett,de gondolom E.N.D legyőzte,ha nem akarta megölni. Mivel Igneel egy tűzsárkány,így gondolom E.N.D tűz eleme nem sokat ér ellene. Zeref,mágusok,démonok közt nem találok olyan ellenfelet,akit ő letudná győzni. Kivéve Acnologia.
3:E.N.D
A legerősebb démon és a pokoli tüze ellen gondolom nem sokan élnék túl.
4:Zeref
Második legerősebb ember .Halhatatlan és zseni.Nem sokan képesek őt megölni.Kivéve az első 3 jelölt.
5:Hades/Purehito
Sajnos a valódi erejét sose fogjuk megtudni,mert az ördögi szem erejéből nem sokat láttunk. Szerintem Hades elérte Zeref szintjét,mert ő is képes volt nagyon erős démonokat létrehozni és nagy tudással rendelkezet.
6:God Serena
Legerősebb Fiora mágusa volt és a legerősebb szentmágus.
7:Mavis
Talán még Zerefnél és Hadesnél is okosabb volt. Az egyetlen gyengéje a fizikai támadosok. Ha az kivédi,akkor nem sokan képesek őt legyőzni.
8:Szellemkirály
Az ő ereje egy igazi kakukktojás. Ha nem lennének korlátai,akkor talán van olyan erős,mint az első 4jelöltem.Mert az ő ereje a csillagmáguson múlik.
9:Gérard,Luxus,ishgal 4,3,2,Mard Geer,Gildtars.
Holtversenyek .Sajnos a valódi erejüket még nagyon láttuk.
10:Fairytail pár tag,Sabertooth 5tagja,Jura,Cobra,spriggan 11tag
Szintén holtversenyek.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 05, 08:09:10 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #34 Dátum: 15 aug 16, 20:50:03 »

Hát éppen több mint egy év telt el a listám óta, és jócskán megváltozott azóta a lista, főleg az eleje.
De elég sok mindenben nem értek egyet veled.
1. Acnologia
Ehhez nem kell kommentár.
2. Zeref
Nem tudom, hogy fél-e Acnologiától, de az biztos, hogy tart tőle, ennek bizonyítéka a Spriggan 12 is, míg a sárkány nem úgy tűnik, hogy tartana valakitől is.
3. Igneel
Valószínű, hogy erősebb, mint END volt, legalábbis az, hogy nem akarta megölni, az nekem is erre utal. De kétlem, hogy Zerefnél erősebb lenne...persze ki tudja, hogy Zeref mire menne egy sárkány ellen.
4. E.N.D
Persze, értem, ha ő képes megölni Zerefet, akkor elméletileg erősebbnek kéne lennie nála. Csakhogy szerintem az ő erőszintje nem állandó, hanem képes a fejlődésre. Sőt, kb. még az egész karaktere nem világos, hogy Natsu mennyire egyenlő vele, és mennyire nem, mennyire függ Natsu erejétől az ő ereje, de több, mint valószínű, hogy nagyban, ha Zeref ennyiszer elmondta, hogy még nem áll készen Natsu. Sőt, ki tudja, nem tudjuk, hogy ez Natsu démoni énje, vagy a sötét ereje...nem tudunk még semmit. De kétlem, hogy a 400 évvel ezelőtti END képes lett volna végezni Zereffel, ha Igneel is meg tudta őt állítani. Igazából ez attól függ, hogy Igneel mit tudna kezdeni Zereffel...de szerintem gyengébb nála, márpedig akkor ez a sorrend a helyes.
5. Véleményem szerint itt jön a többi sárkány, Metallicana, Grandine, és a többiek, akik nevesebbek. De mivel az ő erejükkel nem vagyunk tisztában, ezért szerintem:
A Spriggan 12 szintje, vagyis a 12 mellett (akik közé Serenat is beleszámolom) Natsu, Luxus, Gérard, Gildarts, Hades.
Natsu és Luxus biztos, hogy elverné őket 1v1-ben, és ha Gildarts nem csak szórakozott eddig, akkor neki is muszáj. Hades meg szerintem szintén kb. ezen a szinten lehetett. Elképesztő volt az öreg, csak az a baja, hogy öreg, és a szíve nélkül nem sokat ér. De azzal biztos, hogy kb. ezen a szinten lehetett, főleg, hogy ha Serena az Yuriy (márpedig szerintem ők kb. egyenlőek lehettek). Gérardra meg tényleg csak tippelni lehet, de ő mindig kb. Luxus szintjén állt, szóval oda lövöm be most is.
6. Gray, Erza, Mard Geer Ezek már nagyon neccesek, igazából annyi az okom rájuk, hogy picit gyengébbnek érzem őket a fentiektől, de picit erősebbnek a lentiektől. Persze ettől függetlenül Gray és Erza is el fog intézni minimum egyet a 12 pajzs közül, de jelenleg még nem mutattak annyit. Mard Geer meg szerintem nagyon erős volt, ha a Dragon Force-os Natsu és a Jégdémonölő Gray kellett hozzá, hogy legyőzzék, de a 12 alatt kell legyen.
7. Gazille, Mira, Minerva, Makarov, meg az Ishvaliak Persze lehetséges, hogy az Ishvaliak is fognak villantani, és majd ők is egyenlő félként harcolnak majd a 12-vel, de jelenleg még nem mutattak annyit, sőt, kb. rettegnek tőlük. Gazille meg Mira pedig...picit gyengébbek szerintem Graytől és Erzától. Makarov papa meg ide csúszott le...vagy inkább a többiek jöttek fel rá. Persze nemtom, hogy meg mutatott-e már mindent... Úgy értem, nemtom, hogy egy Fairy Lawal mit kezdene mondjuk Minerva...de Minerva biztos, hogy gyengébb, mint Erza, és szerintem már Makarov is. Ez persze nem jelenti azt, hogy egy szinten vannak, de valahol a körül.
8. FT maradék (Lucy, Wendy, Elfman, Freed), Sting és Rougue, Kagura, Zero, meg ki tudja, sokan.
Talán. De én sem vagyok ebben biztos.
Mindenesetre két nagy karakter maradt ki:
Mavist fogalmam sincs, hogy hova helyezzem, azt tudjuk, hogy valószínűleg tudta használni a három nagy Fairy mágiát, ha már ő találta fel őket. Meg, hogy nagyon jó taktikus volt. Már ez alapján valószínű, hogy erősebb volt, mint a 12 pajzs, de az is biztos, hogy Zerefnél gyengébb volt. Legalábbis nem tudom elképzelni, hogy erősebb legyen nála. Szóval valahova közéjük tenném.
És a Szellemkirály. Hát, egy évvel ezelőtt Mard Geer szintjére tettem volna, de ha ez függ Lucy erejétől...nemtom, jelenleg max. a 12 pajzs szintjére tehetjük, aztán majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #35 Dátum: 15 aug 22, 10:21:37 »

Köszönöm,hogy értékeltek a listámat. Igazából majdnem egyezik a véleményük. Végig olvastam a listádat és van 1-2dolog amiben egyetértek.
Azonban van pár dolog,amiben nem nagyon tudok veled egyetérteni Jon97.Spoiler(Natsu és E.N.D) szerintem felesleges külön értékelni,mert Natsu démonként született újjá)Mivel E.N.D kikapott Acnologia ellen. Így gondolom Igneel célja nem csak az volt,hogy jó démont csináljon Natsuból. Szerintem részben azért tanította meg a sárkányölő mágiát,hogy feltudja venni a versenyt Acnologia ellen.
Igneel és E.N.D pedig mindenképp erősebb volt Zerefnél .Nem nagyon értem,hogy miért raktad Zerefet a 2helyre.
Mavis pedig ősi mágia ellen nem sokan képesek versenyt tartani vele. Ft Zeronál megtudtok,hogy Mavis se perc alatt ki tudja deríteni az ellenség gyengéjét és erősségét.
A szellemkirály mint mondtam egy igazi kakukktojás. Mard Geer harcánál nem sokat láttunk,mert Lucy ereje nagyon le volt gyengülve. Ha nem lennének korlátai,akkor nagyon erős lehet .Csak pill láttuk a teljes  erejét,vagy inkább majdnem teljes erejét. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/386/5
Nos a listád és az én listám alapján végül:
1:Acnologia
2:Igneel
3:E.N.D
4:Zeref
5:A többi sárkány,(Metallicana, Grandine,Atlas Flame,Motherglare stb.démonok.Hades/Purehito,Luxus,Gildtars,Gérard,A Spriggan 12(Serenat is beleszámolom)Mavis,ishgal 4,3,2 tag
6:Erza,Mard Geer,Jövő Rogue,Gazille, Mira, Minerva,Gray,Jura
7:FT pár tag (Lucy, Wendy, Freed), Sting és Rogue, Kagura,Makarov,Orga,Rufus,Cobra ,Tartaros tagok.
8:Szellemkirály.Ha nem lennének korlátai,akkor talán van olyan erős,mint az első 4jelöltem.
9:oracion seis megmardt tagok,Lamia Scale  pár tag,gyengébb ft tagok.
10:Gyengébb céh és sötét tagok.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 10:32:37 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #36 Dátum: 15 aug 22, 18:29:53 »

Ahogy mondtam, se Mavisnak, se a Szellemkirálynak nem ismerjük a teljes erejét, ill. Mavisnál nem tudunk mihez viszonyítani. Az valószínű, hogy erősebb volt, mint egy pajzs, mert Hadesnél (meg Yuriynál, ugye, aki talán Serena) mindenképp erősebb volt, Zerefnél viszont biztosan gyengébb. De én még nem helyezném el sehova sem a listában.
Viszont honnan veszed azt, hogy Acnologia megverte END-t? Én semmi ilyesmiről nem tudok, sőt, Mard Geer szerint talán még tart is tőle, legalábbis elismeri az erejét, mert több, mint valószínű, hogy miatta jelent meg a Tartaros arcban.
És igen, én egyértelműen Zerefet rakom a második helyre. Egyértelműen a valaha volt legerősebb ember, a legerősebb mágus, és senkitől nem tart, csak Acnologiától. Nyilván nem tudjuk, hogy mit kezdett volna mondjuk Igneel-el, de semmi jelét nem mutatta annak, hogy tartana bárkitől is, vagy hogy bárki képes lenne végezni vele, END-n kívül. Szóval ebben egyáltalán nem értek egyet. Ha END anno erősebb lett volna Zerefnél, akkor már nem élne. És igen, mivel még nagyon ködös ez az END-Natsu dolog, ezért én egyértelműen külön veszem, még. Aztán majd meglátjuk.
Az ötödik helytől kezdve egyetértünk. Bár szerintem a mágiajátékokon megjelent sárkányok már nem jelentenének kihívást Natsuéknak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #37 Dátum: 15 aug 23, 11:25:43 »

Nem tagadom,hogy néha vakon tippelgetek. Mert ugye pontos válaszokat még nem kaptunk 400ezelőtti sárkány király háborúról. A mostani események alapján csak pár dologban vagyok biztos.
Viszont honnan veszed azt, hogy Acnologia megverte END-t? Én semmi ilyesmiről nem tudok, sőt, Mard Geer szerint talán még tart is tőle, legalábbis elismeri az erejét, mert több, mint valószínű, hogy miatta jelent meg a Tartaros arcban.
Csupán egyetlen normális válaszom az,hogy nem ő lett a sárkánykirály. Atlas Flame története alapján ha régen tényleg létezett E.N.D,akkor Acnologia és E.N.D már harcoltak a sárkánykirály címért. Végül pedig Acnologia győzött,mert ő lett a sárkánykirály. Az igazi kérdés csupán az,hogy ki mentette meg E.N.D életét. Az tudjuk,hogy Acnologia képes lelkeket kiszakítani,akkor talán E.N.D és Natsu ezért váltak külön. Mert az egyiket Igneel és a másikat Zeref mentete meg.

Mivel E.N.D és Acnologia megküzdöttek  a sárkánykirály címért,akkor ők lehetek a leghatalmasabb lények. Azonban Igneel volt a legerősebb sárkány. Mivel Igneel egy tűzsárkány,így gondolom E.N.D tűz eleme nem sokat ér ellene és ezért raktam a második helyre. Így végül ezért lett nálam  Acnologia 1,Igneel 2, E.N.D 3 holtverseny. Zeref pedig hiába halhatatlan és erős fekete mágus. Az első háromnál nem hiszem,hogy erősebb lenne.
Csupán elméletek,de a történet szempontjából hasonlóra számítok.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 23, 12:10:33 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #38 Dátum: 15 aug 23, 12:24:47 »

Az, hogy Acnologia sárkánykirály lett, az azt jelenti, hogy nincs nála erősebb SÁRKÁNY. Semmi sem utal arra, hogy END-vel is harcolt volna, vagy Zereffel. Az biztos, hogy sárkányölő volt, és hogy Igneeléket is legyőzte. A többi nem hogy nem biztos, hanem egyenesen valószerűtlen.
Zerefet meg szintén nem értem, hogy miért teszed END alá. Még Igneelt meg is értem, bár nem értek egyet, na de END? Ha END erősebb lett volna, akkor Zeref már nem élne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #39 Dátum: 15 aug 23, 14:18:12 »

Az, hogy Acnologia sárkánykirály lett, az azt jelenti, hogy nincs nála erősebb SÁRKÁNY. Semmi sem utal arra, hogy END-vel is harcolt volna, vagy Zereffel. Zerefet meg szintén nem értem, hogy miért teszed END alá. Még Igneelt meg is értem, bár nem értek egyet, na de END?
Arról ne feledkezz meg Jon,hogy a sárkánykirály ünnep nem csak sárkányokról szól.http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20Tehát nem csak sárkányok,hanem Démonok és erős emberi mágusok is harcoltak,míg végül egy lesz a király. Másik bizonyíték pedig a linknél látható kép. Részben ezért tartam lehetőségnek,hogy E.N.D és Acnologia már harcoltak egymással. Talán Igneel volt régen az előbbi sárkánykirály,ha régen sárkányok uralták a világot.
Zerefet meg szintén nem értem, hogy miért teszed END alá.
Ha Zeref erősebb lenne E.N.D akkor egy démon se tudná megölni.Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy Zeref erősebb lenne bármelyiknél.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #40 Dátum: 15 aug 23, 14:59:06 »

Éppen ez az, ha END erősebb lenne, mint Zeref, akkor már nem élne. Mert szerintem END különleges. Zeref folyamatosan elvárja Natsutól a fejlődést, tőle várja azt, hogy végezzen vele. Vagyis END ereje nem konstans. És ha 400 évvel ezelőtt erősebb lett volna Zereftől, akkor szerintem Zeref már nem élne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #41 Dátum: 15 szep 05, 07:31:19 »

Éppen ez az, ha END erősebb lenne, mint Zeref, akkor már nem élne. Mert szerintem END különleges. Zeref folyamatosan elvárja Natsutól a fejlődést, tőle várja azt, hogy végezzen vele. Vagyis END ereje nem konstans. És ha 400 évvel ezelőtt erősebb lett volna Zereftől, akkor szerintem Zeref már nem élne.
Az a gond,hogy E.N.D valódi személyiségét nem ismerjük. Akkoriban Zeref nem volt normális,talán  nem  akarta beadni a derekát és elmenekült előle. Vagy valami hasonló. Zeref olyan mint Orochimaru a Narutoból.Majd kiderül mi lesz Mosolyog .Én az mondom,hogy Zerefnél erősebb.

Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #42 Dátum: 15 szep 07, 13:30:15 »

Zeref említett most valami olyasmit hogy szeretné látni holtan az öccsét.............akkor mi van?Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #43 Dátum: 15 szep 08, 18:59:10 »

Éppen ez az, ha END erősebb lenne, mint Zeref, akkor már nem élne. Mert szerintem END különleges. Zeref folyamatosan elvárja Natsutól a fejlődést, tőle várja azt, hogy végezzen vele. Vagyis END ereje nem konstans. És ha 400 évvel ezelőtt erősebb lett volna Zereftől, akkor szerintem Zeref már nem élne.
Az a gond,hogy E.N.D valódi személyiségét nem ismerjük. Akkoriban Zeref nem volt normális,talán  nem  akarta beadni a derekát és elmenekült előle. Vagy valami hasonló. Zeref olyan mint Orochimaru a Narutoból.Majd kiderül mi lesz Mosolyog .Én az mondom,hogy Zerefnél erősebb.
Nem igazán tudom elképzelni, hogy Zeref elfutott volna az elől, hogy az öccse ölje meg, a csávónak ez minden vágya. Persze csak találgatunk, szóval simán lehet, hogy igazad van.

Szerk.:
Ahogy mondtam, se Mavisnak, se a Szellemkirálynak nem ismerjük a teljes erejét, ill. Mavisnál nem tudunk mihez viszonyítani. Az valószínű, hogy erősebb volt, mint egy pajzs, mert Hadesnél (meg Yuriynál, ugye, aki talán Serena) mindenképp erősebb volt, Zerefnél viszont biztosan gyengébb. De én még nem helyezném el sehova sem a listában.
Itt talán javítanom kell magam.
Merthogy a mai fejezetből gyakorlatilag lezárult Mavis története. És semmi olyat nem mutatott, ami Hades felé helyezné, hiszen nem az ereje miatt választották mesternek. Bár az sokat elmond, hogy gyakorlatilag még varázsolni se tudott, de már megcsinált egy Law-t, de akkor is...továbbra sem tudjuk őt mihez viszonyítani.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 19:59:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #44 Dátum: 15 szep 13, 19:30:49 »

Ahogy mondtam, se Mavisnak, se a Szellemkirálynak nem ismerjük a teljes erejét, ill. Mavisnál nem tudunk mihez viszonyítani. Az valószínű, hogy erősebb volt, mint egy pajzs, mert Hadesnél (meg Yuriynál, ugye, aki talán Serena) mindenképp erősebb volt, Zerefnél viszont biztosan gyengébb. De én még nem helyezném el sehova sem a listában.

Itt talán javítanom kell magam.
Merthogy a mai fejezetből gyakorlatilag lezárult Mavis története. És semmi olyat nem mutatott, ami Hades felé helyezné, hiszen nem az ereje miatt választották mesternek. Bár az sokat elmond, hogy gyakorlatilag még varázsolni se tudott, de már megcsinált egy Law-t, de akkor is...továbbra sem tudjuk őt mihez viszonyítani.
Inkább feljebb kéne értékelni a karakterét és nem lejjebb Jon .A mostani vissza emlékezésből alapján Mavis sokkal erősebb mint gondoltunk. Halhatatlan és rendelkezik ancse átkával. Mellette még a 3ősi mágia+illúzió és a Fairy Heartel ereje és az övé. Mondjuk Fairy Heart még nem vagyok benne biztos,de ha testéből jön ez a végtelen energia,akkor talán még E.N.D és Acnologia se képes őt legyőzni. Ha képes lenne iránytani,de így csak egy varázseszköz lett belőle.
Szellemkirály:
Visszatérve a mostani Fairy tail animében Mard geer mondtam a szellemkirálynak,hogy az ő nagy gyengéje a szellemágus.
Idézet az animéből:
A csillagszellemeket befolyásolja az idézüjök állapotát. Ha az idéző felemészti az erejét,a szellem is gyengülni fog. Ez mondtam Mard Geer a szellemkirálynak.
Mivel Lucy erejéből nem sok maradt az idézés előtt,így ő se volt képes a teljes erejét használni. A Mard geer elleni harcnál max 30-40% erejét tudta mozgósítani. Ezért mondtam,hogy egy nap megéljük a teljes erejét,akkor talán versenyben tud szálni Acnologia,E.n.d,Igneel ellen.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 13, 19:36:45 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!