24 máj 05, 05:03:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc Elveszett Mágiád (Lost Magic)? Miért?
Arc of Time (Idővonal) - 11 (21.6%)
Arc of Embodiment (Megtestesítés) - 6 (11.8%)
Dragon Slayer Magic (Sárkányölő Mágia) - 24 (47.1%)
God Slayer Magic (Istenölő Mágia) - 3 (5.9%)
Great Tree Arc (Nagy Fa) - 2 (3.9%)
Human Subordination (Emberi Alárendelő Mágia) - 1 (2%)
Magulity Sense (Magulity Érzék) - 2 (3.9%)
Ushi no Koku Mairi ( Kain használja) - 2 (3.9%)
Összes szavazó: 51

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc Elveszett Mágiád (Lost Magic)? Miért?  (Megtekintve 4413 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Dátum: 12 márc 25, 20:18:56 »

Nos itt lehet szavazni, hogy melyik a kedvenc elveszett mágiád, de indoklás is kell!

Az én kedvencem az idővonal, mert egy rendkívül hasznos és erős varázslatnak tartom, hiszen majdnem minden csatában sikeresen használható. Emellett érdekel az idővel kapcsolatos mágia Nevet
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1 Dátum: 12 márc 25, 20:39:28 »

Én is az idővonalra szavaztam, mert szerintem az egy nagyon ötletes mágia. Mashima nagyon kreatív, hogy ilyeneket kitalál. ^^ Ráadásul a Végső Mágikus Világban az idővonal annyira ki tudna teljesedni, hogy az időben is tudna utazni Urtear, ha jól emlékszem. Ez meg egy plusz dolog, amiért erre szavaztam.
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2 Dátum: 12 márc 25, 20:55:11 »

Én az Ushi no Koku Mairi-re szavaztam. Hogy miért? Mert azon halálra röhögtem magam ikszdé Szegény Lucy, amikor Natsu őt használta fel a támadásaihoz Mosolyog "Lucy tüze!!!" Nevet
A másik kedvencem nekem is az Idővonal, ami a már elmondottak mellett akkor is igen hasznosnak bizonyult, amikor a második tároló kialakítására használták.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3 Dátum: 12 márc 27, 17:03:11 »

Én meg ilyen forma ember vagyok Nevet
természetes, hogy a "jobban" ismert sárkányölő mágiára szavazta Nyelvesít
leginkább az tetszik benne, hogy változatos és a természeti elemek is szerepet kaptak benne és még ki tudja milyen sárkányölő mágiát használó karakterek lesznek benne Nevet (a jég érdekelne főleg, hogy a sárkány, hogy nézne ki)
az idővonal viszont nem nagyon nyerte el a tetszésemet, túlzottan erős lenne ha "kiteljesedne" a mágia.
de azt nem értem az idővonallal kapcsoltban, hogy azt mondta nem lehet(nem tudja, nem emlékszem pontosan) használni élőlényeken, vagy valami ilyesmi.
de akkor a fa most nem élőlény? mert én biztos vagyok benne hogy az bizony élőlény, táplálkozik, növekszik, lélegzik...
mert ez másról tanúskodik:  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/225/9
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4 Dátum: 12 márc 27, 17:14:14 »

Nekem a Magulity Sense mágia tetszik a legjobban. Borzasztó erős mágia is egyben, hiszen büntetlenül megtámadni, sérülést okozni nem lehet a használójával szemben. Szinte mindenki ellen használható és most a mangában is látható volt, hogy milyen sokfajta felhasználási lehetőség  is van benne. Nem mellesleg a használója is aranyos.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 27, 17:15:07 írta rini67 » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5 Dátum: 12 márc 27, 19:46:47 »

Én a megtestesítés mágiára szavaztam. 1v1-ben bárkit le lehet vele verni. Bármit képzelünk el az valósággá válik. Legyen bármilyen abszurd. Egy közelharcban is jártas személy számára ez a mágia kifogyhatatlan lehetőségek tárháza. Láttuk hogy Rustyrose olyan pajzsot idézett meg ami bármit kivéd, olyan tornyot ami egyszerre ütötte volna ki Friedet és Bixlowot ha nincs szerencséjük és nincs ott Elfman. Pegazús szárny a lábra , Szent őr bestia idézés. Ha nem Rustyrose használja azt a mágiát hanem mondjuk egy Erza, elképesztő mennyire erős lenne az illető.
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6 Dátum: 12 márc 28, 17:16:04 »

Great Tree Arcra nyomtam  Nevet

Engem az fogott meg benne, hogy rendkívül változatos és sokszínű. Nem csak abból áll, hogy robbantgatsz, hanem tudsz vele védekezni, lefogni az ellenfelet, faöklöt formázni, egybeolvadni a fával, időzítős bombát létrehozni, levél és ágpengéket lőni és a már említett sokfajta robbanásos technika. Az különösen epic , ha lefogod az ellenfelet és azt mondod neki: Kóstold meg a földben lakozó, teljes mágikus erőt. Terra Clamare  Nevet Csak ne, hogy túlerőltesse magát az ember, mert az nem túl egészséges mellékhatással jár együtt.  ikszdé

Sejtettem, hogy a sárkányölő mágia fog vezetni  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 28, 19:26:46 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #7 Dátum: 12 márc 28, 18:47:40 »

Az a bajom a sárkányölőkkel, hogy már egyre többen vannak, és így már nem is olyan izgalmas az a mágia. Legalábbis szerintem. Míg a Magulity Sense a Great Tree Arc meg a többi tök egyedi.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #8 Dátum: 12 márc 28, 19:57:08 »

Mosolyog a sárkányölő mágia is egyedi Nyelvesít
eddig még nem volt benne 2 egyforma típusú sárkányölő
arról nem is beszélve, hogy a(z) (egyik) legősibb mágia, és ez valamilyen formában ki is hat a használójára.
mert Natsu és Gazille nem tudott kimenni a Freed által emelt védőburkon (pedig nem néznek ki 80nak inkább csak 65 Nevet)
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9 Dátum: 12 dec 26, 21:12:10 »

Idövonalra szavaztam. Jó kis képesség az (és ahogy elnéztem harcban igen csak bosszantó tud lenni h valamit összezúznak és az megint ott van vagy a fegyvered 1x csak hopsz "elévül" smirksweat ), még úgy is hasznos h élőlényekre nem(igazán) hat.   Gondolkozik
De a sárkányölő mágia se rossz (lehet vele zúzni).   Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10 Dátum: 12 dec 26, 21:23:39 »

Szerk: Módosítva Istenölő Mágiára( mert már megismertük Sherria, égi istenölő mágiáját is)
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #11 Dátum: 12 dec 26, 22:24:40 »

Szerintem ezek között a legerősebb az idővonal.Nem lehet kiütni elméletben ezt a varázslatot,gyakorlatban meg csak hősködéssel szokás amit nem tudnak.Érdekes,és tetszik is Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!