24 máj 04, 21:32:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc történetrészed (arc)?  
Tenrou Jade arc(Fairy tail Zero) - 1 (4.2%)
Macao arc - 0 (0%)
Daybreak arc - 0 (0%)
Lullaby arc - 0 (0%)
Galuna Island arc - 0 (0%)
Phantom Lord arc - 4 (16.7%)
Loke arc - 1 (4.2%)
Tower of Heaven arc - 0 (0%)
Battle of Fairy Tail arc - 3 (12.5%)
Oración Seis arc - 3 (12.5%)
Daphne arc(filler) - 0 (0%)
Edolas arc - 0 (0%)
Tenrou Island arc - 5 (20.8%)
X791 arc - 0 (0%)
Key of the Starry Sky arc(filler) - 0 (0%)
Grand Magic Games arc - 1 (4.2%)
The Second Visitor From the Future(jövö Rogue arc) - 1 (4.2%)
Eclipse Celestial Spirits arc(filler) - 0 (0%)
Sun Village arc - 1 (4.2%)
Tartaros arc - 3 (12.5%)
Avatar arc - 0 (0%)
Alvarez Empire arc(mostani) - 1 (4.2%)
Összes szavazó: 10

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc történetrészed (arc)?  (Megtekintve 2145 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Dátum: 16 jan 30, 09:18:00 »

Kinek melyik arc volt a kedvence?És miért? . Gondolkozik 3lehet szavazni,de top10 elfogadok.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 30, 09:33:03 írta Dungeon Lord » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #1 Dátum: 16 jan 31, 16:09:07 »

Látom pár szavazás lett,de a commentek sehol. Akkor kezdem én  smirksweat .
1:Tenrou Island arc
Szerintem nem kell részleteznem,hogy miért. Mert ez volt a manga csúcspontja. Hangulatos ellenfelek,erős final boss és a végén megjelent a Fairy tail 2 fő gonosza. Harcok nagyon jók voltak és itt senki se volt elhanyagolva. Még Erza jelenetével se volt gondom. És a vége pedig mindent vitt.
2:The Second Visitor From the Future(jövö Rogue arc)
Ez az egyetlen arc,ahol megközelítette a Tenrou hangulatát. Sok érdekes fordulat volt és a legyőzhetetlen Fairy tail se köpni, se nyelni nem tudtak. Aki bohóckodott a harc közben,az végénél sírt. Jó pl Juvia.Jaj Gray megfogta a seggemet és pár perc után Gray meghalt. Nagyon jó főgonosz volt és erős serege,aki nem csak céltalanul akarta uralni a világot.
Végre voltak sárkányok és tetszett a sárkányölő vs sárkányok vagy ember vs sárkány harcok.Itt pedig Natsu szépen megérdemelte a rivaldafényt.
3:Fairy tail Zero
Ez volt az egyik kedvenc visszaemlékezésem.Olvasás közben visszakaptam a régi Fairy tail hangulatát,mert a mai manga fejezeteknél ezt nem nagyon tudom mondani.Nagyon jól megírta a Fairy tail alapítását és mind4 alapító nagy kedvenc lett.
Minden volt,ami kelett.Volt sárkány,kincsvadász,zeref és jó mágia harcok és szép drámai jelenetek voltak.



Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2 Dátum: 16 jan 31, 17:55:26 »

Háát.
1. Tenrou sziget
Egyértelmű, gondolom nem kell magyarázni, a FT csúcspontja, amit azóta sem tudott megközelíteni. Nekem egyedül Erza bullshit győzelmével volt bajom (ez volt az első extrém alaptalan győzelme).
2. Tartaros
Hm, legalábbis jelenleg így érzem. Közel sem sikerült elérnie azt a feszültséget, mint a Tenrou szigetnek, viszont jól fűzte a szálakat, sok érdekes jelenete és karaktere volt. És még egy-két jó harc is akadt. A vége meg méltó lezárása volt a szálnak.
3. Phantom Lord
Amikor még a FT-esek igazi tökös kemény gyerekek voltak, és harcok közben nem papoltak senkinek a megtérésről Nevet Hiányzik is egy kicsit. Gazille nagyon kemény volt, Makarov meg a végén megmutatta, hogy milyen a FT mestere. Sajnos erre az utóbbi 250 fejezetben (és asszem nem túlzó) nem volt példa.

Ez az Avatar szál meg sajnos nagyon hullámzó. Egymás után jönnek a kiemelkedően jó, érdekes, mozgalmas és sokszor epic fejezetek és a nevetségesen idióta és komolytalan részek.
De bízzunk benne, hogy az idő haladásával, ahogy a tét fokozódik, úgy lesz egyre komolyabb is az egész, és a végén elmondhatjuk, hogy igazi háború volt ez, nem babazsúr.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3 Dátum: 16 jan 31, 22:34:53 »

Nekem Kana húzza le a Tenrou arc-ot. Máig nem tudom neki megbocsájtani, hogy kiütötte majd sorsára hagyta Lucy-t, hogy megcsináljon a már rég lefújt vizsgát, mikor betámadott az ellen.

Na de az én Top 3-am időrendi sorrendben.
Phantom Lord arc. Edolas után ennek az arc kezdetének van a legnagyobb lökete. Mármiint mennyire durva volt látni, hogy a hőseink haza érvve azt látják, hogy a céhük romokban, majd a Shadow Geart kiszögezik a park közepén nyiltan hadatüzenve az FT-nek, majd Natsu berobbantja a Phantom ajtaját háta mögött az egész céhvel? Az valami szenzációs nyitás volt. Utána meg Makarov elbukik így a Phantomnál az előny majd rögtön be is csengetnek az FT-nél.

Harci fesztivál arc itten Battle of Fairy Tail.
Végre annyi várakozás után Luxus színre lép és megmutatta, hogyha otthon lett volna a Phantom támadása alatt, akkor micsoda pusztítást vitt volna véghez. Itt az ragadott meg igazán, hogy a jófiú állt át gonoszokhoz, és hogy nem egy külső ellenség lépett színre. Ahogy egyesével hullottak el a tűndérek a barátaik keze által nem mindennapi látvány volt. Az addig rejtélyes Mistgun is megmutatta, mire képes. És először kaptunk 2 az 1 elleni Boss harcot. A lezárása is gyönyörű volt Makarov és a céh búcsújával.

Oracion Seiss arc.
A pillanat, mikor 4 OS tag könnyedén felmosta a külön ellenük küldött 12 fős csapatott, amiben benne volt a 4 főszereplő is az valami gyönyörű. Nevet  Mashima itt kezdte el nyomatni az esélytelen pillanatokat, mikor a jók, olyan rosszul állnak, hogy az ember nem is tudja, hogyan tudnának mégis győzni.

A Tenrou arc volt a vízválasztó. Az után már nem volt jó, mint előtte.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #4 Dátum: 16 feb 12, 13:08:27 »

Eddig Tenrou 1.hely. (H)Egy kicsit se lepődök meg,de azért remélem még olvasok pár érdekes hszt.
4Tartaros:
Jövő Rogue arc után ez volt az egyik legjobb,csak sajnos Erza jelenetével lett a 4hely.Nagyon erősen indult és elég ritka,de voltak halálok is. Sok érdekes karakter bukkant fel mint pl Silver,aki épp méltó ellenfél lehetet volna a Gildtarsnak vagy Luxusnak.Aztán végre jó volt látni a szellemkirályt,Zeref,sabertooth,Igneelt és Acnologiát akik jó harcot kaptam.Az 1.csókról nem is beszélve. Ennek az arcnak hála,itt kedveltem meg Gajeel és Grayt.Számomra csak átlagos karakterek voltak,de hála Silvernek és Levinek mind2 nagyon megkedveltem.
A finálé pedig jó lett.

5hely hamarosan kacsint .



« Utoljára szerkesztve: 16 feb 12, 13:10:24 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!