24 máj 04, 22:11:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Top 10 legerősebb karakter a Fairy Tail világában  (Megtekintve 44335 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Dátum: 12 dec 25, 12:21:31 »

Ebben a témában szeretném megvitatni veletek, hogy kit tartatok a 10 legerősebb karakternek a történet során, és felállítanátok közöttük egy erősorrendet. Arra kérnélek titeket, hogy csak olyan karaktereket válasszatok, akik mutattak is már valami maradandót a küzdőtéren. Például: Mavisről tudjuk, hogy az első Mester volt és a céh 3 nagy mágiájának megalkotója, de harcolni még nem láttuk, így nem tudjuk az erejét behatárolni. Szóval induljon a banzáj. Természetesen indokoljátok is meg, hogy kit és miért helyeztek egy adott karakter fölé.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 25, 12:24:01 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1 Dátum: 12 dec 25, 12:51:45 »

Na, ez egy jó téma, hiányoltam is már hogy pont az FT-nél nincs ilyen. Nevet Megpróbálkozok egy sorrenddel, de biztos kifogok hagyni valaki(ke)t, mivel már elég rég láttam a régi részeket. Csak embereket rakok be, ez az oka Acnologia hiányának, illetve csak az eddig látott erejüket veszem figyelembe. Hadest pedig az alap erejével, az az a szív nélkül.

1) Zeref. Ezt a helyet természetesen a one hit one kill skillje miatt kapja meg.
2) Gildarts. Tudom, hogy nem ő a mester, de Makarov legyen akármilyen erős is, szerintem nem mutatott annyit amennyi Gildarts legyőzéséhez elég lenne. Leszámítva persze a Fairy Lawot, de azt elég komplikált használni.
3) Jura. Őt nem tartom ennyire tápnak (egy hajszállal Laxus alá raknám inkább), de ha Makarov azt mondja hogy Gildarts szintjét megközelíti, akkor mindenképp itt a helye.
4) Hades. Ő elég érdekes, tekintve hogy Natsuék öten félholt állapotban leverték, de az azért elég csít volt. Mivel Makarovot szétszedte megérdemli ezt a helyet, bár szívem szerint Jura elé, vagy Gildarts mellé raknám.
5) Makarov. Szent Mágus, változatos mágia, hatalmas fizikai erő, és Fairy Law. Korrekt helynek tartom ezt.
6) Laxus. Igazából az eddig látottak alapján szerintem verné Makarovot, egyetlen oka van hogy nem tettem be elé. Laxus a kedvenc karakterem a mangából, míg Makarovot nem bírom túlságosan, és nem akarok elfogult lenni velük. Viszont tény, hogy Laxus jóval tovább bírta Hades ellen, és ahhoz képest hogy Makarov mennyire tartott Ivanéktól, kb 4 támadás volt a Raven Tail 5 tagjának leverése. Nevet
7) Jellal. Szerintem teljesen egy szinten van Laxus-szal, de akit egy erőspaprikával elintéznek azt nem vagyok hajlandó elé/mellé berakni.
8) Bluenote. Hades monológja nagyon túlértékelt képet alakított ki a karakterről, de ez a hely teljesen korrekt számára.
9) Azuma. Erza győzelme ellene valami elképesztően röhej volt, nem vagyok hajlandó felcserélni kettejüket attól független hogy Titánia karakterét jobban bírom. Azuma a mutatottak alapján jóval erősebb vöröskénél.
10) Erza. Akármekkora cheater is, ezt a helyet szerintem megérdemli.
Naplózva

alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2 Dátum: 12 dec 25, 12:56:20 »

1. Zeref: A híres sötét mágus akiről keveset tudunk de az elég is hogy az élre kerüljön.

2. Purehito: Egy szörnyeteg 1v1-ben nem sokan vennék fel vele a versenyt. Gyenge pontja a bazi nagy szíve a hajón.

3. Gildartz: Annyival lenyomta a főszereplőt hogy kiengedte a mágikus erejét aztán pár mozdulattal elintézte Bluenotet.

4. Makarov: Elég sok mágiát ismer és tagja a 10 Szent mágusnak. Láttuk már párszor harcolni egyetlen hátránya a kora.

5. Jura: Ő is 10 Szent mágus tag és az eddigi párharcai során ide való.

6. Laxus: Az óriás unokája, sárkány lacrimája van és tapasztalt harcos.

7. Bluenote: Lenyomta az egész Fairí tailt, fel se tudtak állni csak Gildartz maradt talpon.

8. Gerard: Sok pusztító mágiát ismer és okos is.

9. Kagura-Erza-Minerva: Erza eddig veretlen és kegyetlen xD A másik kettő felveszi vele a versenyt szóval egyenlőre egy helyre kerültek.

10. Natsu: Főszereplő vér csörgedezik az ereiben ha a történet úgy kívánja le power uppolja az egész világot xD

Lehet kihagytam valakit plusz van egy csomó ember akit még nem ismerünk például a 10 Szent mágus team többi tagja úgyhogy lesz még változás a listán.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3 Dátum: 12 dec 25, 13:43:16 »

Tetszik ez a téma. Mosolyog

Hát nézzük csak. ( 7 évvel ezelőttieket nézem )

1. helyezett: Hades ( aka purehito )
Őt én azért teszem az első helyre, mivel nagyon tapasztalt a mágiák terén és a kora létére is jó erőben van ( 100 év felett van ikszdé ). Erős sötét mágiákat használ. Tudatában vagyok annak is hogy vannak szent mágusok akik hasonlóak ( esetleg ennél sokkal félelmetesebbek ) mint ő. Ő az aki a legerősebb eddig szerintem.

2. helyezett: Gildarts
Őt azért tartom 2. legerősebbnek a látottak közül, mert nagyon erős mágiát használ. Porig zúz vele szinte mindent. Még egy bluenote szintű karakter mágiáját is összezúzta. Nem vitatható szerintem hogy nála nincs más jobb. Egyébként lehet hogy nem tényekre kell alapozni, de azért nem véletlen őt küldték el a 100 éves küldetésre. Kihúzta 3 évig és élve tért vissza. Ki tudja milyen kemény küldetés az. Technikai KO

3. helyezett: Gérard / Makarov
Lehet hülyének tartatok amiért őt tettem 3. helyre. Szerintem azért jobb mint a többi aki majd ő utána jön, mert a gyorsasága és a hatalmas pusztító ereje sem semmi. A csillagrombolással kivégezheti az ellenfelét, de ha mégsem akkor is maradandó sérülések keletkezhetnek. Végül is a védelemtől függ, de 7 évvel ezelőttről szerintem a látott karakterek harcait megnézve nem láttam olyat aki tényleg ki tudná védeni. Makarov se gyenge, de azért gérard mellé tenném. Óriásként könnyű célpont, de egy fairy law-al mindent megold. ikszdé Na de komolyan véve szerintem egy gyors gérard-ot nem tudna eltalálni. Ez tény. Gérard lassan de biztosan legyőzné. Bluenote-nál meg azért erősebb makarov mert óriásként ha földre is terítené bluenote akkor is bajban van mert hatalmas fizika ereje van. Lehet le se tudná teríteni.

4. helyezett: Bluenote
Nagyon megszerettem a mágiája és a természete miatt is régen. Nevet
A mágnesesség ellen nem sokat tudnak tenni. Egy erza szintű karakter épp ha megmozdulhat vagy mondjuk egy laxus szintű már felveheti a harcot. Őt azért tettem gérard után, mert gérard is felvehetné vele a harcot és a gyorsasága megvan hozzá. A csillagrombolás meg csak + pont. Nem is beszélve a csillagok ítéletéről.

5. helyezett: Zero / Jura / Laxus / Ultear
Nem kell azt hinni hogy itt egyenlő erősnek tartom őket, csak nem tudom eldönteni ki az erősebb. Sorrendbe raktam itt is őket, mivel azért egy hajszálnyit a másik erősebb a másiknál.
Zero erős karakter az én szememben. Jura-nak nem volt nagy gond legyőznie brain-t, de egy ilyen karakter már azért ha nem is egyoldalú, de legyűri. Laxus ereje is itt van valahol. Erre pontos magyarázatot nem tudok adni. Ultear szerintem már alapból erős az idő mágiával de a jég mágiája az + pont ami nem is gyenge mágia. Mosolyog

6. helyezett: Azuma / Erza & Mirajane
Azuma szerintem az eddig legjobbnak vélt karakter a számomra, mivel laza személyisége van és mindent megtesz azért hogy egy jót harcoljon. Mirajane és Erza persze hogy nem ugyanolyan erősek, de ha összetenném őket akkor nem tudok győztest mondani. Mirajane ha nem harcolt volna elfman & evergreen ellen akkor biztos sokkal nehezebb dolga lett volna azuma-nak persze én akkor is őt hoznám ki győztesnek, mert elég szépen tudott ellene védekezni és a támadásai sem kis pályások. Ugyanezt mondom erza ellen is. Jól védekezett persze ne hozzátok fel azt hogy: nakama power up. Anélkül vesztett volna erza.

7. helyezett: Rustyrose / natsu / Zancrow / gazille / gray / fried
Egy csatát láthattunk natsu és gazille között. Natsu győzött. Fáradt vagyok vitatni ezen. ikszdé Rustyrose ellen nem volt elég fried és bixlow se szóval ezen nem kell sokat vitatni. Natsu azért jobb egy hajszálnyival gray-nél mert a tüz elolvasztja a jeget. Ennyi. ikszdé Natsu meg leverte zancrowot.

8. helyezett: Kain /Juvia / Elfman / Lucy / Bixlow / Kana
Juvia ha bedurvul láthattuk milyen erős. Elfman se az a gyenge fajta. Lucy is erős a csillagszellemeivel. Bixlowot legyőzte és kana is erős, de bixlow-nál gyengébbnek tartom. Lusta vagyok már elmagyarázni.

Többet nincs kedvem. Lényegében így néz ki: de azért leírom itt is röviden. Előre szólók hogy ez '' 7 ÉV ELŐTT!!! ''
1. Hades: A legsötétebb mágiák mestere és az egyedüli aki egyenlő lehet vele az gildarts, de gildartsot valamivel gyengébbnek tartom, mert mégis egy tapasztalt emberről beszélünk és sok mágiát ismer.
2. Gildarts: Ő az egyetlen aki túlélte a 100 éves küldetés pár végtag híján. A zúzó mágiája összezúzta bluenote mágiáját, ezért aki valamivel gyengébb bluenote-nál azét is összezúzza.
3. Gérard: Hihetetlen gyorsaság és pusztító erő. Makarovnál gyorsabb. Leteríti. Bluenote mágiája alól is kiszabadulhat a gyorsaságával és elpusztítja őt egy csillagrombolással.
4. Makarov: Egy óriás akinek a fizikai ereje leírhatatlan és bluenote nem tudná leteríteni. A hatalmas fizikai ereje nagyobb mint bluenote mágikus ereje. Nem tudná földre vinni makarovot. 
FIGYELEM! Innentől már csak hajszálak vannak a szereplők erejei között.
5. Bluenote: Nagyon erős a mágiája. Egy natsu szintű szereplőt könnyen földre vitt. Nem beszélve arról hogy harcolnia se kellett. Az alatta valókkal elbánna. Hisz ő a vezért helyettes és nem urtear.
6. Zero: Natsu nakama powerup nélkül elveszett volna a mágiájában. Egy jura / laxus szintű szereplő mondhatja el magáról hogy tényleg nakama powerup nélkül tudna ellene harcolni. De így is őt tartom győztesnek.
7. Jura: szentmágus...
8. Laxus: Gyors és erős, de juranak is erős a védelme.
9. Ultear: Jura-val vár építős-bontogatósat játszana. Jura felállítana egy falat, de ő eltünteti. És így meg a kimerülésekig. Jura-nak szerintem magasabb mágikus ereje van szóval nem győzhetne ellene.
10. Azuma: Ultear alatt van. Ez logikus. Laxus szét villámozná. Jura védelmét nem tudná nagyon áttörni.

7 év után:

Nem tudom pontosan. De a mágiajátékok szerint írom le.

1. Jura
2. Laxus
3. Natsu
4. Erza
5. Kagura
6. Minerva
7. Gray
8. Juvia
9. Sherria
10. Sting

Látottak alapján. ^^






Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 dec 25, 15:25:57 »

Moderátor:
Téma áthelyezve ide.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Natsu1049
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #5 Dátum: 12 dec 29, 12:23:51 »

Hát akk én is leírom:

1.Natsu:Tény hogy a kedvenc akrakterem  Nevet , de nem ezért raktam 1. helyre,Sárkányölő mágiával aterep is lényeges,úgyh nem hiszem ,hogy megállná a helyét 1 tengerben(főleg nem hajón  ikszdé),de 1 vulkánban verhetetlen lenne,persze nem csak a mágiát használja,Igneel fizikailag is edzette.Még teljes erejét se láttuk.Meg persze a főszereplőnek kell Top1-nek lennie
2.Zeref:Ő a pityogós énjében picit depis nekem,de mikor bevadul,akkor r*h*dt(vagyis nagyon  Nevet) erős
3.Gildarts: Láttuk Mit tud a mágiája,elég erős,nem kell ragozni
4.Luxus: Habár ő nem igazi sárkányölő,de van ereje,láttuk natsu és gajeel ellen a teljesítményét,meg hades ellen is tovább bírta mint makarov
5.Makarov:A céh vezére,úgyh nagyon erős,láttuk hades ellen(ratyi volt xD) ,xde a mágiája nagyon epic,meg a Fairy Law.
6.Erza:Nagyon Durva mágiája van.Azért nem raktam előbbre,mert unalmas h mindig nyer.
7.Edo-Jellal(Mystogan):Nagyon erős harcos,mint láthattuk Natsu szintjén van,de nekem nem úgy tűnik(sry fanok Nevet),xsak az fogott meg benne,mikor edolas-t védte
8.Gray:Az,hogy jeget teremt a semmiből,az hasznos képesség,de sokak ellen semmit nem ér.Happy megmondta ,hogy kb. Natsu szintű,de én természetesen ebben sem hiszek xD
9.Jellal:Nagyon tetszett ez a karakter,de elcsicskult és legyengült,már alig tud pár mágiát.
10.Gajeel:Erős lenne,de túlságosan lekezelő,és nagyképű,emiatt sokkal gyengébb,mint nélküle.
Naplózva

[img]http://i866.photobucket.com/albums/ab225/Sole_Shadow17/akatsukiyeah.gif[img]
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6 Dátum: 12 dec 29, 13:30:27 »

Akkor leírom az én véleményemet :

Inkább a fairy tail céhből,mint az egész fairy tailből választok. (Persze úgy nehéz ,mert nem látjuk őket mindennap harcolni,és a múló karakterekre is gondolok.) Meg olyan karakterekre gondolok akiket jobban ismerünk/rek.

1.Zeref (mavis) Mindenképp az első ,a sötét nagyúr a múltból,aki ráküldte az egész fairy tailre acnologiát.Persze mavis szabotálta a tervét,szerintem ez a 2 karakter egyforma erős lehet.Mavis meg csak úgy osztogatja a fairy ősi mágiákat.xD...

2.Gildarts: Nem hiszem hogy a 2 ősemberen kívül bárki is letudná győzni jelenleg.Chuck Norris,bár egy kicsit unalmas már.

3.Makarov: Mindenképp ő nálam a 3.,ha bebőszül az öreg nem maradna ott semmi és senki.

4.Gérard/Ultear/Minerva: Szép egy trió lenne,ha összeállnának ,a 2 csaj magában nagyon durva,a dimenzó,és az idővonal mágia...Szinte mindent tudnának uralni.Gérard durva mágiákat használ,egyszerre többet.Laxust bealázta volna a kardia székegyh-ban .UI:csak úgy kérdezem de Edo-Gérard,és sima Gérard nem ugyanazt a mágiát használja?o.O (Én úgy tudom)

5.Luxus/Jura/Cobra: Kb azonos szinten lehetnek,de Jurát nem kockáztatom meg előbbrerakni...Cobrát nagyon elhanyagolták,pedig egy erős karakter,aki szerintem simán leütötte volna Natsut,ha nem csíterkedik.Luxust nem tenném előbbre semmiképp ,még így is előkelő helyet kapott Nevet.

6.Erza/Kagura/Mirajane:Ők a top2 csaj team Nevet Erza ha idősebb lesz,úgy lesz egyre erősebb (többet csiterkedik vele Mashima) Megkockáztatom a végére valami hiperszuperbrutál lesz (A másik csiter,natsuval együtt ^^) Kagura egy szinten lehet Erzával,bár ha a kardja valami olyat rejt amitől powerupp 1000lv lesz,akkor persze nem .Nevet Mirajane-nek meg egyre durvább take-overeket talál ki Mashima-sensei,csak úgy a semmiből.De ezt már megszokhattuk Mosolyog

7.Zancrow/Azuma/Natsu/Gajeel: Azuma se olyan erős,ha nem lett volna ott a tenrou fa,na meg a terep is kedvező volt számára,ha akkor lett volna  mirának több varázsereje és nem a mezei satan soul-lal ment vna neki,meg nem idegbetegeskedi el,simán legyőzte volna.Most már csak egy pöccintés lenne szinte neki,a csitri módban.Erzának meg ott lett volna a Tüz vagy láng császárnő páncélja,rönkökbe szépen eltüzelné a fát. Erza se volt akkora csiter,de egy Tenrou fát csak úgy nem égethetett el,vagy hasogathatta volna össze.xD Natsu,hm...Igazából a tüzön kivül,meg a fizikai erején kívül nem tud semmit csinálni.Elég gyenguci a karakter,csak a csiterkedés tartja életben az erejét.Na meg azon szoktam röhögni ,hogy a nála 10 tonnával nehezebb dolgokat,csak úgy zsupsz eldobja.Hahaha.. Gajeel ,Natsuval azonos erejű,bár őt többnek tartom ,mivel nem csiterkedik annyit mint Natsu.Zancrow erős, alázta volna Natsut,mivel elméletileg is az isteni mágia sokkal erősebb mint a sárkány,bár ez meglett cáfolva (a csiterkedéssel)és akkor még döntsük el hogy ki az erősebb..-.-" (Wendy legalább döntetlenre hozta ki ,Sherria ellen)

8.Sherria/Juvia/Gray-Lyon/Wendy:Sherria durva mágiát használ,sőt még megkockáztatom,hogy natsut is beverte volna Wendy helyében.Wendy is nagyon tehetséges,sokat segít a buffolás nála.És még csak kislányok...Juvia csak akkor erős ha Gray-samáról van szó,de akkor még agyonütni se lehetne Mosolyog.Gray ,Lyonnal egyforma erejű.Csak ki ad bele többet.Ő,azon is gondolkodtam hogy juvia nem tudna sztetek vérmanipulátorrá válni? Elméletileg azt is tudna (Avatarban a víz-mágusok vagy hogyishívják ott őket,az embereket is tudta hajtogatni ,a vérüket tudják manipulálni).Szerintem még nem találta ki neki Mashima.Az úgy elég ütős lenne.
.....MÉRFÖLDEK UTÁN ......

9.Kana/Lucy/Raijinshuu:Kanának most ott a fairy glitter, + még mavis is mondta hogy nagyon sok a lappangó mágiája,amit még nem tudott kihasználni ,mivel a kártya mágia ilyen nagy mágikus erejű embereknél nem sokat fogyaszt .Mosolyog (Meghát Chuch Norris lánya) Én még számítok rá nála egy kis powaupra.Lucy sokat fejlődött,hogy meglett neki a 2.eredet.Ami csillagmágusoknál nagyon sokat jelent ,mivel ha minél több a mágikus ereje,annál több csillagszellemet tud megidézni.Ezért is jól jött neki.Ott az Urano Metria is.A Raijinshuu összes tagja ugyanolyan erős,bár szerintem fried egy kicsit kiemelkedik,csak egy picit.3 szemtechnika is ott virít.

10.Ezen sokat gondolkodtam,de talán berakom Elfmant,Lisannát,Shadow Gear (Lewy).
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 13:46:03 írta dreamfolow » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7 Dátum: 12 dec 30, 08:01:55 »

A végén már főleg fairy tailes tagok vannak, bár más céhből biztos lennének erősebbek, de az FT tagok potenciálisan meccsgyőztesek...

1 Zeref
2 Purehito
3 Gildartz
4 Makarov
5 Bluenote
6 Laxus - Gerard
7 Jura - Urtear
8 Erza - Mira - Natsu - Gazille
9 Juvia - Lucy - Raijinshou
10 már nem számítanak
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 12 dec 30, 11:04:10 »

Nagy részével egyetértek de én nem tartom Laxust Gerard erősségűnek mint ahogy Mirát sem Erzaval azonos szinten lévőnek. Gerard azért a tíz szent mágusok közé sorolható hasonlóan mint Urtear. Tehát ők inkább Makarov szintjén kellene, hogy elhelyezkedjenek. Bár ebben is van ellentmondás hiszen Natsu leverte Gerardot és Gray is legyőzte Urteart. Mirát azért nem tartom Erza szintűnek mert nagyon sok évet kihagyott a mágus mesterségből, míg Erza azt keményen nyomatta ezalatt az idő alatt is. Ezt a több éves kihagyás pedig nem hiszem, hogy 3 hónap alatt kipótolható. Hozzáteszem, hogy nincs nagy különbség közöttük de egy kicsivel Erzát erősebbnek tartom az említett okok miatt. Filler tagokat nem veszek bele, bár biztos néhányan nem jutnak eszembe.

1-Zeref
2-Purehito
3.Gildartz
4-Makarov,Gerald
5-Jura,Urtear,Bluenote
6-Laxus
7-Erza, Mira, Kagura, Minerva, Bacchus, A purgatórium hat tagja. (Purehito nélkül)
8-Natsu, Gazzel, Gray, Juvia, Lyon, Rainjutsu tagjai, Elfman
9-Sherria, Wendy, Lucy, Kana
Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #9 Dátum: 13 feb 08, 22:28:07 »

Nem sokat indoklok, de azért leírom:
( zerefet, meg Achnologiát nem nézem xD)

1. Hades/Purehito: Elég annyi hogy megterhelés nélkül lezúzta Makarovot, és egy naon erős Fairy tail lökettel ütötték ki, ami nem igen tetszett -_-" xD

2. Gildarts: Nem is kell ecsetelni, naon kemény a legény xDD

3. Gerard: Hát a mágiáiból kiindulva naon kemény, továbbá rettentő pusztító is. Egyszóval elég kemény erre a helyre.

4. Makarov: Jura és Bluenote elött tartom, mert a Titánnal sztem egyik se tudna mit kezdeni. Nevet

5. Jura: Bluenote elé kerül, ugyanis hiába a Bukás, vagy a Fekete lyuk, ha a földet viszont ő irányítja, és addig Bluenotot is kiütheti.

6. Bluenote: Kevés mágiája van, de azzal is nem sokan vetekednek. Laxus elé rakom ugyanis sztem Laxus a Fekete lyukkal nem tudna mit csinálni.

7. Laxus: Elképesztő ereje van, de az előzőek közül egyet se ver. xD

8. Mirajane: Szóval elképesztően pusztító, és erős. Nem is értem hogy említhetik Erzával egy helyen x"DD

9. Gazille: A Phantomos korszakát nézve naon bika, és ugyancsak egy igen erős táppal gyűrte le Dragnel, amit még mindig nem bírok elviselni ( ugyan úgy mint sok harcát... -_-" ) de naon hasznos mágiálya van, amiből sztem rengeteget lehet kihozni, de még így is kemény ( annak ellenére hogy lehúzzák... -_-" ) Nevet

10. Cobra: Naon erős, és elég hozzáérnie valakihez egy támadással, és tulajdonképpen vége a harcnak Nevet ehhez még hozzá jön a Dragon Force, és egy top karit kapunk xD Gazille mögé raktam, mert a vas pikkelyen nem megy át a támadása, ugyanakkor Gazille elég jól támad, valamint Cobrától nem láttunk sok védelmet. xD
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Luszie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Amazon


« Válasz #10 Dátum: 13 júl 14, 07:51:20 »

1. Zeref. Azt hiszem nem kell ragozni
2. Mavis. Igaz hogy csak egy szellem, de megvannak a maga húzásai :) Ha nem lenne, már a hőseink se lennének.
3.Gildats
4. Natsu. Vele talán túlzottan elfogult vagyok de azért kerül a 4. helyre, mert valamilyen revansvágyból, vagy bajtársiasságból mindig ő győzedelmeskedik akármennyire erős is az ellenfél. (Úgyhogy ebből kifolyólag Zerefet is valszeg ő fogja elintézni Achonoligával együtt)
5. Hades. Aki könnyedén kiüti Makarov-ot az megérdemli hogy a top 10-ben legyen.
6. Laxus. Szerintem erősebb Makarov-nál.
7. Makarov Hát.. neki csak a csúfos 7. hely jár. Erősnek erős.. de valahogy mégsem eléggé az.
8. Erza. Szívem szerint őt raknám top 1-nek mivel nagy favoritom, de hiába nagy amazon, mégsem ő a legerősebb.
9. Jura. Hát, azért raktam Erza alá, mert szerintem Erza le tudná győzni.
10. Miverva. Elég erős lost magicet használ. Emelett zsarnok is :D És gonosz.. :D Szóval, a top 10-ben a helye.
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #11 Dátum: 13 júl 28, 23:28:32 »

Én a Dai Matou Enbu (Nagy Mágia Játékok) részek alapján osztályoznám őket:

1. Natsu Dragneel - Nem a főszerep miatt választottam erre a helyezésre. Szerintem a képességei még nagyon, de nagyon kiforratlanok, és ha Igneel-el találkozna és edzene vele egy kicsit akkor szerintem sokkal, de sokkal erősebb lehetne.Ráadásul hihetetlen mód betud gurulni, és mint Erigor vs Natsu harcnál is láthattuk az érzelem lángok ellen verekedni mikor Natsu begurul nem éppen ovis játszadozás Nevet

2. Zeref - Zeref a halál mágiája miatt veszélyes.Ez a mágia nem éppen olyan dolog amit figyelmen kívül szabad hagyni.Igaz hogy még az erejét nem igazán mutatta meg, de szerintem óriási ereje van.

3. Acnologia - Igen Acnologia az egy sárkány.Azért adtam neki a 3. helyet mivel Acnologia egykor ember volt (a feltételezések szerint) csak Zeref sárkánnyá változtatta.Ha egy ekkora erejű valaki képes több száz sárkányt legyőzni, akkor úgy gondolom megérdemli ezt a helyet.

4. Igneel - Igneel az sosem volt ember, de mivel karakterről van szó őt is ide raknám.A Tűzsárkányok Királya.Szerintem ez mindent elmond arról miért is adtam neki ezt a helyet. Mosolyog

5. Gildartz Clive - Az hogy Natsu-t csupán a mágikus erejének a nagyságával térdre tudta kényszeríteni, mindent elmond. Nevet

6. Laxus - Nincs sok mondani valóm róla. Elvert 5 embert, az apjával együtt.Ja és még Jurát is legyőzte Nevet

7. Jura - A 10 Szent Mágus egyike ráadásul az 5. legerősebb. Megérdemli ezt a helyet Mosolyog

8. Makarov - Ő is a Szent Mágusok közé tartozik, ráadásul még Acnologiát is letudta fogni egy ideig olyan súlyos sérülésekkel.

9. Jellal - Azt hiszem leginkább az esze és a képességei miatt adom neki ezt a helyet.

10. Erza Scarlet - Több mint száz lecserélése van, ráadásul igen csak ügyes ha harcról van szó, ja és veretlen.Megérdemli a 10. helyet Mosolyog
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #12 Dátum: 13 júl 29, 00:12:38 »

Én nem értek egyet ezzel a sorrenddel. Egyáltalán Igneel mit keres itt? Oké, hogy a tűzsárkányok királya, de semmit sem tudunk az erejéről. Natus helyezésével sem vagyok kibékülve ugyanis itt az volt az indok, hogy milyen erős lehet majd. Szerintem sokkal inkább a jelenlegi erejüket kéne nézni. Acnologia ellen semmi esélye nem volt, sőt még Gildarts ellen sem. Plusz ott van Makarov és Laxus is. Zerefet is csak a sálja miatt élte túl.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14 Acnologát nem Zeref változtatta át.

Az én listám:
1.: Acnologia. Láthattuk mire képes. A Fairy Tail nagyágyúi semmit sem értek ellene. Szerintem még Zeref- nek is túl nagy falat lenne. Legalább is a reakciójából ítélve nem igazán tetszett neki, hogy ismét elszabadult.
2.: Zeref áll nálam a 2. helyen. Szerintem nem véletlen, hogy több mint 400 évet túl élt. A mágiája sem éppen gyerek játék.
3.: Gildarts. Szerintem van olyan erős, hogy kiérdemelje a 3. helyet. Bizonyítja, az is, hogy milyen fogadtatásban részesült. (A város átrendezésre gondolok) Ha lankad a figyelme már hatalmas bajt tud okozni xd
4.: Hades. Minden gond nélkül elbánt egy Makarov kaliberű mágussal. Ráadásul milyen öregen. Még a FT- s újoncok is csak szerencsével győzték le.
5.: Hát itt konkrét mágust nem tudok mondani. Szóval itt 2 személy szerepel nálam. Az egyik Laxus, a másik pedig Makarov. Mind a ketten nagyon erősek. Nem igazán tudok dönteni kettejük közül ki is az erősebb.
6.: Jura. Laxusnak is rendesen meggyűlt vele a dolga. Ráadásul a 10 Szent Mágus 5. legerősebbike.
7.: Erza. Láthattuk mire képes a 2. eredettel. Gyakorlatilag minden mágia ellen van felszerelése.
8.: Minerva. Erzának igen csak meggyűlt vele a dolga. A 2. eredet nélkül nem győzte volna le.
9.: Mira. A Fairy Tail egyik S osztályú mágusa. Hatalmas erővel bír. Van egy Take Over- je amit az animében scak fillerként láthattunk, de én beszámítottam azt is.
10.: Azért áll Natsu itt, mert mint láthattuk az előzőkkel nincs igazán egy szinten. Persze sokat ki lehet hozni belőle, de nálam nagy hátrány, hogy csak külső segítséggel tudja aktiválni a Dargon Force-t. Szóval csak a puszta szerencse segíthetne rajta a fen említettek ellen. Vagy az sem... A 2. eredetet nem írom, mert nem tudjuk mire képes vele.

Hát én próbáltam figyelembe venni azt, hogy jelenleg ki-milyen szinten áll. Mennyit tudunk róla és a képességeiről.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #13 Dátum: 13 júl 29, 01:15:50 »

Off:

Acnologia átváltozásához odafűzném: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/19

És oda is irtam hogy "(a feltételezések szerint)"
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #14 Dátum: 13 júl 29, 02:04:22 »

OFF
Tényleg, igazad van. Ezt elfelejtettem.
De ha belegondolunk az is logikus, hogy ha sokat "fürdik" sárkányvérben egy sárkányölő akkor átváltozik. Sting- nek azt mondta a sárkánya, hogy a sárkányölők erősebbek lesznek a sárkányvértől. (Szerintem ezért képes Sting szabad akaratából a DF- ra) És ha egy sárkányölő túl sok sárkány vérében fürdik akkor eléri azt az erőhatárt amire emberként képes és átváltozik sárkánnyá. Vagy valahogy így. Mondjuk ha a könyv alapján végezték a kutatást akkor az lehet az igazság.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!