24 máj 11, 13:04:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Darker Than Black (2. évad) - Ryuusei no Gemini - befejezett  (Megtekintve 37840 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #45 Dátum: 08 júl 23, 22:02:36 »

hát valami összevissza kavar van a mangában, nem is értem mikor jtszódik az egész annyira bűn rossz. Szal... nem lényeges a Darker than Black manga, sőt...!
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #46 Dátum: 08 júl 23, 23:29:24 »

Akkor ezek szerint nem vesztünk semmit ha nem olvassuk a mangát, pedig azt gondoltam, hogy egy ilyen animének csak jó mangája lehet. :/
Naplózva

3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #47 Dátum: 08 júl 25, 13:55:05 »

Hányadik fejezetnél jár a manga? 7. talán? És ezalatt még semmi sem tisztázódik le? Eh akkor mégsem kezdek bele az olvasásába.

Tudtommal Hei mivel kapta az erejét ezért ő más volt mint a többi egyezkedő.  Szerintem nem kellet semmit fizetnie Nyelvesít Ami logikus mert ő ember, nem pedig született egyezkedő.  Az étvágya meg természetes... mint a nyomozó néninél Mosolyog

Ui.: Csatlakozom az "akkkkarok egy 2. évadot a DB-ből fan klub"-hoz. Mosolyog
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #48 Dátum: 08 aug 17, 21:41:36 »

Hmm érdekes volt, lassan indult be a történet aztán mire jön a nagy összeesküvés már vége is Nevet De én befejezettnek éreztem. De úgytudom jön új évad....
Mindenki szimptakus volt, talán Huang nem annyira, de nem vészes. Heit nagyon bírtam Nevet Szal jó volt Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #49 Dátum: 08 aug 18, 02:12:56 »

Jah, nagyon jó kis anime, viszont szerintem kicsit befejezetlen, de ennek ellenére nagy kedvencem főkép Hei miatt. Mosolyog

Egyébként én is hallottam egy második évadról, de az állítólag még csak pletyka, de majd meglátjuk. Hmm?
Naplózva

Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #50 Dátum: 08 aug 18, 12:28:00 »

Télleg jó kis anime, főleg, hogy ki se néznéd a főszereplőből, hogy valójában kicsoda. Amúgy én még nem hallottam a 2. évadról, de ha lenne, nem venné el a kedvem... Nyelvesít
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #51 Dátum: 08 aug 18, 13:33:21 »

Hei valóban nagyon érdekes karakter Mosolyog nekem pont annyira tetszik az egész anime örülnék még egy évadnak
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #52 Dátum: 08 dec 29, 19:36:30 »

Egy ideje (pár napja) énis végignéztem a sorozatot, és azt kell, hogy mondjam, nagyon jó lett. Van benne dráma, humor, akció... Minden mi kell.
Néha a NGE-re is hasonlított. Nagyon jó irányban.

Kedvencem Hei, Yin és még Havoc is.
Havocot azért bírom, mert egy alapvetően gonosz karakterből jó lett. És tetszett a bünmegbánása és a kapu közelében keletkező örülete. Amit valahogy megpróbált visszafogni.

Amúgy szerintem a 6. résztől (Havoctól) kezd érdekes lenni a story..

Egyébként Yin, most egy ssima báb-volt, vagy eggyezkedő?
Meg az egyezkedők, most hogyis lettek?

És a manga tényleg shoujo xD?
Naplózva

Grubbs
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #53 Dátum: 08 dec 30, 19:49:10 »

Szerintem is remek anime. kedvencek: Hei , Mao ... viszont én sem tom hogy Yin most mi volt xD
Naplózva

Live to win, 'till you die, 'till the light dies in your eyes...Live to win, take it all, just keep fighting till you fall
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #54 Dátum: 09 máj 11, 20:56:34 »

Nos én most tartok a 24. résznél.
Az az igazság,hogy nagyon tetszik nekem,mind a grafika,mind a szereplők,mind az egész miatt,egyvalamivel van bajom,de lehet bennem van a hiba..
Nekem az egész sztorit egy nagy balladai homály lengi körül ikszdé
Lehet,hogy a végén minden kiderül (ebben reménykedem),de számomra kicsit döcögős az egész.. lehet én vagyok a GYPs,sőt,nagy a valószínűség,meghát ilyen műfajban nem vagyok olyan járatos(egyszerűbb shoujokhoz vagy fightolósokhoz szoktam hozzá),de nagyon kusza az egész  smirksweat Ennek ellenére nagyon tetszik,mind Hei,mind a cselekmény miatt (már ha értem,hogy mi történik) ikszdé
Naplózva

kudara1111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #55 Dátum: 09 jún 04, 10:32:14 »

Minden Darker than black rajongónak:
Van itt valami, aminek szerintem örülni fogtok.  :)Nem írom ide le, nézzétek meg:
http://anime-media.com/darker-than-black-tv-anime-sequel-green-lit/#more-7044
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #56 Dátum: 09 jún 04, 14:24:54 »

Dejó Nevet Lesz DtB2 alig várom már Nevet
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #57 Dátum: 09 jún 04, 15:12:17 »

Valami hasonló öröm hírre vártam már. Nagyon kíváncsian várom, mert még egy évadot, nagyon szívesen elnéznék.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #58 Dátum: 09 jún 04, 18:49:08 »

Igggeeeen! Végre nem kell tovább rágódnom hogy vajon hogy folytatják. Kiváncsi leszek hogy mihez kezd most Hei miután kirakták a szindikátusból, Huangnak annyi és ha jól értelmezem Mao se élte túl a dolgot. Egyedül Yin maradt meg persze Misaki
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #59 Dátum: 09 jún 20, 22:28:30 »

ÁÁÁ kudara1111 feldobtad a napom (aminek nemsokára vége, dehát nemezalényegXD)!  bow
pár hónapja néztem végig a teljes anime-t de most megint kaptam rá késztetést hogy újranézzem Nevet áldom a drága Tensai Okamura-t!  bow az első széria maga a tökéjj, sőt az ova is (najó szerintem az ova kaphat egy 100-as csillagot ikszdé )! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!