24 máj 13, 21:41:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 2. OVA (Megjelenés: 2011.06.17.)  (Megtekintve 13479 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 11 ápr 21, 00:11:29 »

Megjelenés időpontja: 2011.06.17.

« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 21, 00:17:19 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1 Dátum: 11 ápr 21, 00:23:35 »

Sajnos  még az elsőt sem láttam, de most látom kikerült az oldalra. Mivel is kezdődhetne ez az első rész is mint Lucy formás kebleivel.  Nevet A 2. sajnos még odébb van. Abban lehet, hogy Erza kezd.  Pirul Remélem jók lesznek. Egy jó kis mozit is összedobhatnának.

Szerencsére addig még lesz egy Naruto 4 mozi nemsokára. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 21, 00:41:59 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2 Dátum: 11 jún 04, 12:56:48 »

Hoppáááá na mit találtam !! Nevet
Fairy Tail 2.OVA  Trailer
Ez nagyon jóóónak ígérkezik ! És ha jól látom ebben is magasabb lesz a korhatár, a 43-dik másodpercnél. Ördögi
Az animében is feljebb tolhatnák a korhatárt, annak mindenki örülne szerintem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 04, 13:35:09 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 jún 04, 15:56:44 »

Kösz a cuccot. ^^

Értékelendő, hogy Wendy-t és Charle-t is beleírták a történetbe (mangában ugye itt ők még nem szerepeltek).

Erza Vascső no jutsuja itt is kész lesz. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4 Dátum: 11 jún 04, 16:07:30 »

Hát ez jónak ígérkezik, sztem nem lehet majd röhögés nélkül végignézni Nevet Már a trailerből kiindulva is csak jóra számíthatunk kacsint
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #5 Dátum: 11 jún 04, 17:10:26 »

Igen, igen. ^^ És benne lesz az elemi négyes. Meg Gérard is.
Wendy fején a Nirvana kicsinyített mása volt? xD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 11 jún 04, 17:28:17 »

LOLer... Az tényleg a Nirvána. ikszdé

Arra leszek még kíváncsi, hogy ki az, akinek csak a kezét látjuk és ad valamit Wendy-nek. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #7 Dátum: 11 jún 07, 08:59:02 »

Nekem annyira nem tetszik ez az "iskolai élet" témájú OVA így első blikkre, de ettől függetlenül kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki belőle. Az előző nagyon tetszett, ebből már így előre a mágiahasználatot hiányolom. Mondjuk sokkal jobban kedvelem a fantasy elemeket (úgy kb mindenben), szóval... Azért az FT vs. Phantom Lord bunyó sulis változata megmozgatja a fantáziám.  Nevet
Naplózva

Naruto and Hinata
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8 Dátum: 11 jún 19, 15:05:42 »

Hátigen az 1. ova nagyon beteg volt de marhára tetszett és ha a naruto suliverziós kisvideójából indulunk ki akkor ezsem lehet rossz nagyon várommár Nevet
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #9 Dátum: 11 jún 23, 15:10:42 »

Ma kijött angol fordításban az OVA 2. része Nevet
Innen letölthető:

http://www.nyaa.eu/?page=download&tid=222976

Akit érdekel és nem bírja kivárni a magyar fordítást:) Jó töltögetést Nevet
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #10 Dátum: 11 jún 23, 16:54:15 »

Köszi a linket! Nevet

Bakker, nekem bejött. Nevet Főleg amikor Charle olyan volt, mint Luxus, meg amikor Mira sminkelte magát, és úgy nézett ki, mint Satan Soul formában. Nevet

Olyan fura, hogy az op és ed szövege angolul tök más volt, mint ahogy az első ova esetén olvastam. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 23, 16:54:59 írta Nikkie » Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #11 Dátum: 11 jún 23, 19:53:52 »

Szívesen:D

Én 25 percig felrengtem a röhögéstől még úgy is ismertem a mangából a történetet, de az a sok kis utalás mindenhol komolyan élvezet volt keresni őket:D Luxusos Charle nagyon ott volt, már mikor csak hátulról mutatták szakadtam a nevetéstől. Nekem tetszett az is hogy az iskolai szobor a Csillagszellemek Királya volt:D Na de nem lövök le minden poént mert akkor másnak lehet nem okoz akkora mint nekem:D
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #12 Dátum: 11 jún 23, 20:37:37 »

Már pár napja láttam, csak vmiért törölgetik a hszeimet.
Off: PÜben megmagyarázhatná, az admin, aki törölte...
On: Nagyon jó lett... Nem tok dönteni, hogy ez, vagy az ova 1 volt-e a jobb, mindkettőn végigröhögtem Mosolyog Imádom a Fairy tailt.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13 Dátum: 11 jún 24, 07:03:20 »

Már pár napja láttam, csak vmiért törölgetik a hszeimet.
Off: PÜben megmagyarázhatná, az admin, aki törölte...
...

Moderátor:

Megmagyarázom én itt is:
Az, hogy máshol van magyar felirat, egy dolog. De ezen a fórumon nem kell mások feliratait reklámozni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #14 Dátum: 11 júl 01, 09:29:38 »

Na az 1 után végre ezt is megtudtam nézni.
Az egész Ova, olyan volt számomra , mint az első Fairy Tail évad ( 1-48ig), benne volt minden csak kicsit másképp Nyelvesít
Luxus helyét Charle vette át , a fára kifeszített Wendy-éket meg Makarov-ék xD.Mira-nál itt is megjelent a Démonform, csak kicsit máshogy Nevet
Mistgun a permetezőjével és azzal az ANIMA! fejjel áá xD. Meg Erza számára , már minden pasi ugyanolyan xD
Erza előhúzza a ruhája alól ( xD) azt a vascsövet , Gazille meg : Nincs mitől félni , a vas a kedvenc... xD
Sőt nem is csak az első évad , még az Oracion Seis féle , Szövetséges céhek kézfeltartása is benne volt , csak itt a diákok fogtak össze xD
Az openinget éneklő Natsu , és az Endinget éneklő Lucy után , most Erzát is halhattuk énekelni 1 kis karaoke erejéig.
Szal volt ebben sok hülyeség , nagyon tetszett , bár nekem az első Ova jobban bejött Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 09:31:20 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!