24 máj 17, 13:43:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 260714 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #30 Dátum: 11 aug 12, 14:13:44 »

Enel vs. Luxus: És a mantra? Ha Enel rájön, hogy a villám nem működik, akkor jön a szigony és a közelharc. Ha Luffy nem tudta megütni, amikor már koncentrált, akkor Luxus sem fogja. És Luxus nem olyan agyament, mint Luffy meg Natsu, akik gondolkodás nélkül ütnek. Persze Luxusnak ott van a Fairy Law így tényleg ő győz, csak nem olyan könnyen.

Sasuke vs. Ichimaru: Attól függ, hogy Sasukénak mennyire van elborulva az agya. Ha egyből Susanooval kezd, azt nem biztos, hogy Ichimaru átviszi, ha viszont nem Susanooval kezd, akkor Gin előbb, vagy utóbb rájön, hogy a gyerek nem piskóta és bankaial dob neki egy headshotot.
Sasuke 40%-Ichimaru 60%

Új: Alucard (Hellsing) vs. Barragan (Bleach)
Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #31 Dátum: 11 aug 12, 15:12:09 »

Ennyi erővel akkor Ichinek se kellet volna győznie Aizen ellen, mert ugyanolyan tapasztalatlan mint Yamamoto.
Ennek ellenére Yamamoto vs Hógolyó nélküli Áizen meccsen Aizenre tennék, de reménykedek benne, hogy Takeshi győz. Apropó, ha lazán lenne pár év + tapasztalat yamamoto mögött lazán leverné aizent.

Ichi vs Naruto: Én ichigo mellett tenném le a voksom. Ichigo távolrí és közelre is egyaránt nagyerejü támadásokat tud véghez vinni, míg Naruto csak közelharcba jó. Mondjuk a Rasenshuriken pusztitó erejétől is függ. ^^

Akkor jöjjenek én párosításaim: Ha már nem iy olyan régen pont Zorot elemeztétek, akkor: Zoro(OP) vs. Yamamoto (KHR) A két kardforgató. Nyelvesít
Illetve kiváncsi lennék még: egy Natsu (Fairy Tail) vs Charizard (Pokemon) harcra is. Tegyük fel hogy a zsebszörnyet senki sem irányítja hanem ösztönszerüen cselekszik. Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 11 aug 12, 16:08:22 »

gman: őszintén szólva már nem nagyon emlékszem Enelre, de arra igen, hogy a teste egy támadás után villámmá változik, amit meg pont Luxus eszik. Szóval egy frontális támadás elég az esetleges villámmá váláshoz, amit meg "meghamikázás" követ.

Ichimaru sebességben felülmúlja Sasukét, szerintem a Susano'o nyila nem nagyon találná el, és még az Amaterasuval sem érné utol. Ellenben Gin szabadon támadhatná, és ha látja, hogy a Shikai hasztalan (bár érdekelne egy Batou Renjin után mi maradna a Susano'o páncélzatából) egyből vált Bankaira, ami ugye a por-szerű állapota miatt könnyebben bejutna. Sasuke leghasznosabb jutsuja jelen esetben messze a Kirin lenne, ami viszont elég kényes jutsu, nagyon sok kritériumnak kell megfelelnie, hogy a legnagyobb hatásfokon működjön. Én 70-30 arányban adom Ginnek a meccset.

Alumínium Kard vs. Csontika:
hát... ha jól emlékszem Alucard még a halálból is visszajön, és halhatatlan, ezért nem hat rá az idő múlása, így valószínűleg kettévágná Barragant.

Zoro vs. Yamamoto harcot szerintem a Juudaime eső őrzője nyerné meg, a Vongola Gear se kellene hozzá, egyszerűen Kojirou eső lángjai segítségével lelassítja Zoro mozgását, majd egy Scontro di Rondine segítségébel átszaggatja Zoro hasfalát (ha már a falat betörte... -.-"). Itt 70-30at adok Yamamotonak, Vongola Gearral és Cambio Forma-val is maradna ennyi szerintem.

Bár rég láttam a Pokémont, de ha jól emlékszem Charizard csak tűzzel támad, így a Natsu vs. Charizard harcnál nem sok esélye lenne a pokémonnak, Natsu megenné a támadásait.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 11 aug 13, 21:15:41 »

enel nem villámmá változik hanem ő a villám:D egyébként szerintem luxus odamenne megenné és kész
zoro vs. Yamamoto zoro akármekkora harcos a csatát szerintem a papa nyerné
gin vs sasuke inkább sasuke bár nem tudom mi gin bankaija
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 11 aug 13, 21:51:56 »

Öreg, az a Yamamoto, akire te gondolsz, nem az a Yamamoto, akire mi gondolunk Nevet
Te gondolom Yamamoto Genryuusaira gondolsz, a Gotei 13 főapitányára, mi meg Yamamoto Takeshire, Vongola Decimo eső őrzőjére Nevet
Viszont a véleményedet osztom Nevet

Gin Bankai-át pedig már az animében is mondták, úgyhogy fura, hogy nem tudod O_o http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/414/12 innentől olvasgasd, itt mondja el, hogy mire képes.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #35 Dátum: 11 aug 13, 22:06:31 »

renato még nem tartok olyan messze egy filler miatt abahagytam és még nem volt erőm elkezdeni egyébként sajnálom hogy tévedtem Nevet új harc luffy vs zaraki kenbácsi szerintetek luffy letudja gyözni?Nevet én kiváncsi vagyok mert luffy támadásai inkább "tompák" .
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #36 Dátum: 11 aug 14, 10:30:01 »

Luffy vs. Kempachi: A hakival nem tudom, mit kezdene Ken-chan, amíg le nem veszi a szenkötőjét, de utána már minden tekintetben előnyben lesz. Valójában szerintem puszta kézzel nekiesni egy ilyen állatnak nem valami egészséges.
Ha Kenpachi elkezd kendozni, akkor vége a harcnak.
Kenpachi 70%-Luffy 30%

Új: Ohm, kutyus nélkül (One Piece) vs. Zabuza (Naruto)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 11 aug 14, 12:29:17 »

Azért a GT+Haki combo-val nem sokat tudna kezdeni Ken-chan. Röviden Luffy elsöpörné Nevet Valamint egyik leggyorsabb One Piece szereplőről beszélünk, Kenpachi pedig nem mutatott tudtommal hihetetlen sebességet. Én Luffynak adom a harcot 60-40 arányban.

Skypiea engem olyan szinten untatott, hogy csodálkoztam, hogy név alapján beugrott ki Ohm. Képességére viszont nem nagyon emlékszem, úgyhogy a jövő nemzedékére vár a harc kifejtése Nevet

Portgas D. Ace (One Piece) vs. Hiei (NKWT izé... YuYuHakusho) harcot szerintetek ki nyerné?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #38 Dátum: 11 aug 14, 12:41:18 »

Luffy vs. Kenpachi: Azt azért ne felejtsük el, hogy Luffy egy raietsuban/csakrában nem bővelkedő, "átlagos" ember, így Kenpachi bőre számára olyan, mint egy  vastag acélfal.

Hiei vs. Ace: Itt ugye az a gond, hogy Hiei immunis az átlagos tüzekre és Ace-nek más fegyvere nemigen van, és ha Akainu lávája meg tudta sebezni, akkor Hiei tüze is meg tudja.
Tehát Hiei 100%-Ace 0%

No de adjunk Hieinek egy méltóbb ellenfelet, mondjuk CS2 Sasukét (Naruto).
(Sasuke plusz átokpecsét minusz MS = CS2 Sasuke)

És egy másik: Renji (Bleach) vs. Lee (Naruto)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 11:11:01 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 11 szep 09, 14:58:30 »

CS2Sasuke vs. Hiei harcot én a Chao Ensac Kokoryuuha miatt Hieinek adnám, ha jól emlékszem ezzel röiden porrá zúzta az ellenfelét.

Renji vs. Lee harcot Renji lehozza szerintem, Hikotsu Taihou-ból egy találatot kap Lee, és a harc eldőlt. Meg Renji védelme magasabb is, ha netán szét is törné a Bankait Lee, Renji képes lenne azt használni, amit a movie-ban is (meg a sorozatban is asszem).

Egy Yamamoto Genryuusai (Bleach) vs. Edward Newgate (One Piece) harcot szerintetek ki nyerne?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #40 Dátum: 11 szep 10, 11:07:04 »

Yama-bá vs. Fehérbajusz: Na ezért még fizetnék is, hogy láthassam. Ez amolyan területgyaluló csata lenne. ikszdé
Newgate bácsi az anime-multiverzum azon kevés karakterei közé tartozik, akik képesek kivédeni a főtájcsó brutális támadásait. Meghajlítja a teret és a tűz más irányba halad tovább. Viszont Yama-bá is ki tud térni az ütések elől, de ha mágiával próbál védekezni, akkor azt tuti átviszi Fehérbajusz tockosa.
Az győz, akinek a támadása előbb betalál, talán Yamamoto papi.

Új: Akatsuki (Naruto) vs. Gotei 13 (Bleach)
Pontosabban:
Hidan vs. Komamura
Itachi vs. Byakuya
Konan vs. Soifon
Sasori vs. Mayuri
Pein (Mind a hat test.) vs. Yamamoto
Kakuzu vs. Kenpachi
Kisame Vs. Toshiro
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 11:11:58 írta gman » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #41 Dátum: 11 szep 10, 12:26:47 »

Shirohige vs. Yamamoto Genryuusai

Ez tényleg egy olyan harc amit bármelyikük megnyerhet, én személy szerint képtelen vagyok dönteni. Tényleg az nyer aki előbb talál, de erre egy hangyaf-snyit nagyobb esélye van a One Piece karakterének. 51-49%-ra lehozza.

Hidan vs. Komamura

Ez olyan szintű alázás lenne, mint ha Konohamarut küldenénk a Bleach kapitánya ellen Nevet Esélytelen Hidan, még csak Bankai se kéne.

Itachi vs. Byakuya

Ez szép harc lenne, talán az egyik legszorosabb az egészben. Byakuyának elég magas szintű reiatsuja van, szerintem a genjutsuk kilőve. Mivel Itachitól nem láttunk nagy sebességet, Byakuya támadásai ellen elég gyorsan Susano'o-hoz kéne nyúlnia, amit nem tudna sokáig fent tartani. Esetleg 1-1 Kawarimivel meglephetné Kuchikit, de ezzel sokáig nem tudná elhúzni a harcot. Bár ha valahogy kikerülne ellenfele látószögéből, egy Amaterasuval legyújthatná. Másfelől nézve Byakuya az egyik leggyorsabb tájcsó, ezt nem lenne könnyű kiviteleznie. 50-50, bármelyikük nyerhet.

Konan vs. Soifon

Itt azon múlik a harc, hogy ha Soifon kétszer eltalálja ugyanott ugyanazt a papírcetlit, arra hogy reagál Konan. Ha belehal, Soifon nyert, ha nem kikap Nevet

Sasori vs. Mayuri

Sasorira nem valószínű, hogy hat Mayuri mérge, hiszen ha valaki nem lélegzik az ellen hasztalan Mayuri fegyvertára. Sasori talán az egyik legrosszabb ellenfél akit a 12. osztag kapitánya kaphatott. Shikai se használna, a drogok se nagyon, és a bankai is kilőve. Esetleg ha Ashisogi Jizou tüskéit használja amivel Ishidát akarta kilyuggatni, és van egy kis szerencséje azzal nyerhet. 30-70 a Naruto karakterének.

Pein vs. Yamamoto

Nem sok esélye van Peinnek. A Szótájcsó az idézett lényeit, és a 6-ból 5 testet 10 másodperc alatt legyújt. Önmagában meg a ninjutsu elnyelős nem sokat ér, ellentámadást nem fog tudni indítani, taijutsuval legyakja. 85-15-re hozza a kapitány, ezt is csak azért kapja Pein, ha egy Shinra Tenseitől kifeküdne Yama-jii (ami lássuk be, szinte esélytelen.)
 
Viszont Nagato megszorongatná az öreget. Ha egy testbe vannak koncentrálva a képességek, a tűz támadások kiestek, és a Shinra Tensei miatt túl könnyen a közelébe se tudna férkőzni Yama-jii. Ugyanakkor ha ez sikerül neki, egy ütéssel elintézné az Akatsuki "vezérét". 60-40 az öreg javára.

Kakuzu vs. Kenpachi

Kakuzutól nem láttunk túl erős pusztító támadást, nem törné át Kenpachi védelmét. Ugyanakkor Zaraki röhögve szétszelné Kakuzu vasbőrét vagy micsodáját Nevet Sima Kenpachi győzelem.

Kisame vs. Toshiro

Itt csak úgy bukhatná el a harcot Shiro, ha a közelharcot próbálja erőltetni a csatájuk legelején. Ha gyorsan sikerül, sok reit leszívnia a cápaembernek van esélye, egyébként semmi. Bááár ha Hitsugaya felrepül, és távolsági harcot próbál, nem lehetetlen hogy Kisame kiszívja a reiatsut ellenfele jegéből. Ha erre képes Hoshigaki, akkor egy döntetlennel megúszná. Bár... mégse. Kidoukból nem tudná kiszívni elég gyorsan a reiatsut, ellentámadni meg nem nagyon tudna. A repülés miatt nyerne a Kapitány.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #42 Dátum: 11 szep 10, 13:20:14 »

Szinte biztos voltam benne, hogy még a jobbak is 100%-ot adnak Komamurának.
Én meg olyan 20%-ot adnák neki.
Hogy szálhatunk szembe Hidannal 50%-nál nagyobb nyerési eséllyel, ha nem ismerjük a képességét?
- Gyorsabbak kell lennünk nála.
- Olyan védelmet kell felállítanuk, amit biztosan nem tud áttörni.
- Rendelkeznünk kell regenerációval, vagy halhatatansággal.
Komamura esélyei ezzel 50%-ra redukálódtak.
A maradék 30%-ot azért vonom le, mert sokkal lassabb, mint Hidan és mert ugyanolyan ostoba.
Kutyuli találati rátája igen alacsony, persze tőle egy találat is halálos, kivéve Hidannak, akit csak az álítja meg, ha kettévágják, márpeig ahoz tudás, vagy szerencse kell. Előbbi nincs, utóbbi meg forgandó.
Bankaiall Komamura csak öngólt rúg magának, mert Hidan felszalad a szamurájra, kézről, vagy a arcról vért szerez és tudtán kívűl nem csak a behemótot, hanem a kapitányt is kinyírja.
Ha valahol lyukas az elméletem, akkor szóljatok!
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #43 Dátum: 11 szep 10, 17:58:10 »

Én olyan 10%ot adnék Hidannak.
Komamura Bankaia emlékeim szerint nem vérzik, így attól nem tudna vért szerezni. És ha jól emlékszem mondják, hogy a kapitány szintű Shinigamik képesek a Shunpo-ra, ami legalapabb szinten is alázza Hidan sebességét. Valamint a Shikai ha jól emlékszem rendesen megnöveli Komamura fizikai erejét, amit nagy valószínűséggel nem bírna a kasza, szétdarabolná a kapitány.

Itachi vs. Byakuya harc valóban érdekes. Itachi remek genjutsu és ninjutsu használó, de Byakuya rendkívül gyors, és a Zanpakuto-jának ereje is rendkívüli. Elég nagy valószínűséggel Itachi valahogy genjutsuba tudná csalni Byakuyát, azt meg a kapitány nagy valószínűséggel nem élné túl. 55-45 arányba Itachinak adom a harcot.

Konan vs. Soifon viccnek is rossz, Konan a szúrás előtt papírrá változna és megfojtaná az Omnitsukidou parancsnokát. 90-10 Konannak.

Sasori vs. Mayurit Mistich leírta, tüdeje sincs Sasorinak, nem halna bele.

Peint szarrá égetné Yamamoto papa, nem kérdés. 100-0.

Kakuzu vs. Kenpachi ugyanúgy egyértelmű, Kenpachi lehozná.

Kisame vs. Toshirou: valószínűleg Toshirou lefagyasztaná az összes víz elemű jutsut. Kisame meg nagyon más elemet nem használt. A chakra/reiatsu szívás miatt kap 35%ot Kisame.


Akkor én dobok egy Azuma Reiji/Zwei (Phantom: Requiem for the Phantom) vs. Revy (Black Lagoon) harcot. Két pisztolyhős, érdekel szerintetek ki győzne Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #44 Dátum: 11 szep 10, 20:22:53 »

Zwei vs Revy az eddigi egyik legjobb csata ötlet, de ugyanakkor szerintem itt az egyik legnehezebb győztest választani.
Ugye itt nincs semmi féle természetfeletti erő, tehát nem alapozhatunk arra, hogy mely képességek ütik egymást.
Egyenlőre nem igen tudom megmondani, hogy melyiküknek jobbak a képességei, de ugyanakkor az alapján sem akarok dönteni, hogy melyik karakter a szimpatikusabb.
Továbbá mivel itt főként lövöldözésről van szó így fontos pl a terep is.
Valamint a két karakter személyisége. Ha ezen szempontból egy szóval kéne őket jellemeznem, akkor
Zwei inkább hidegvérű, Revy pedig egy kissé őrült.
Emellett persze mindkettő gyors ügyes, és kiválóak reflexekkel rendelkezik.

Egy pici esélyt látok Zwei javára láván az orvlövészi jártassága miatt. De ez még egyelőre legfeljebb egy 51%-49%-et eredményezne, mert:
1. nem feltétlen, hogy a csata nagy távolságból fog zajlani
2. Nem emlékszem rá, hogy Revy hogy áll az orvlövészettel

Amint megnéztem egy rakat videót a tecsőn amiben vagy Revy, vagy pedig Zwei szórja az ólmot megpróbálok pontosabb eredményt adni.

....
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!