24 máj 10, 19:52:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 2. mozi - Kötelékek  (Megtekintve 94107 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #330 Dátum: 09 máj 08, 21:15:49 »

én angol felirattal láttam és naon tettszett, sztem a legjobb rész az amikor sasuke feldobja a hajora amarut hogy fogd be go van-ez olyan tudd má hogy hol kell feladni efektus Nevet
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #331 Dátum: 09 máj 09, 13:23:50 »

köszönjük a feliratot NKWT, lehet hogy meg is nézem ma csak még le is kell töltenem magát moviet smirksweat
mióta vártam erre mégegyszer kösz
Naplózva
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #332 Dátum: 09 máj 09, 15:59:18 »

Megnéztem most először, de gyerekek miért van az, hogy az égi ninját mikor leszedte shikamaru a vizen pörgöt vagy 3-mat és meghalt.Bezzeg mikor naruto harcolt az ellen a csávó ellen(az égi birodalmoba) még a 250. ütésnél is felállt naruto és harcolt.LOL csak gratulálni tudok ezért a hülyeségért a moviban meg annyit tudnék még irni a movieról(a rengeteg hiba miatt).Ez a movie nekem nagyon gyenge volt.Meg még valami mikor az elején az égi ninják megtámadják konohát birom rengeteg ember meghal de a szereplők pl shikamaru ott áll lőnek rá és nem döglik meg.Ez miért van?
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #333 Dátum: 09 máj 09, 19:03:06 »

Köszönjük NKWT, nagyon jó a fordítás, bár vannak benne kis nyelvtani hibák. pl szeretet helyett szeret. De ez simán elhanyagolható mert jó ikszdé Az az emberke találta fel az újjáélesztő jutsut  Gondolkozik Biztos nem tudták volna máshogy szóba hozni Orot ikszdé
Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #334 Dátum: 09 máj 09, 19:51:28 »

én má alapbol azt se vágom h hogyan tudott az az égi ninja a vizen gurulni/pörögni, h az istenbe bocsát ki egyenletesen chakrát a hátán, a combján vagy a seggén? Hmm? >.<# Hümm-hümm
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #335 Dátum: 09 máj 09, 19:55:09 »

Elöször is nagyon köszi a forditás NKWT bow
Nekem nagyon bejött ez a movie...sztem ez az eddigi legjobb Nevet
Igaz voltak benne kisebb "hibák" de igy összeségébe ütött nagyon Nevet
Szöszke nem a kedvenc karakterem de jót tett a filmnek h benne volt...És azok a részek amikor Naruto már meg se birt szinte mozdulni és akkorfeltápolta magát azok voltak a legjobbak Nevet
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #336 Dátum: 09 máj 09, 20:17:32 »

Hát Sasuke szinte ott se volt csak a végén bejött chidorizott + egy hyugát is felülmúlva kilőtte az öreg chakra pontjait 1 mp alatt
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #337 Dátum: 09 máj 10, 00:30:40 »

Nekem az a zene tetszett ami Sasuke megjelenésekor mindig bejött! Mint valami magányos cowboy!  Nevet
Naplózva
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #338 Dátum: 09 máj 10, 11:38:06 »

Rávettem magam és letöltöttem a Movie-t, jó gyorsan lejött, és köszi a feliratot Team! kacsint ez a másfél órás filmecske viszonylag jó volt, egy rész nem tetszett benne... -> az amelyikben az a vén krapek, átváltozik és tisztára úgy néz ki, mint Son goku Nevet na jóó annyira nemis Nyelvesít mi? Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #339 Dátum: 09 máj 10, 11:42:28 »

Hm na igen.. Ez volt a legnagyobb baja ennek a mozinak... Hogy elég ötlet szegény volt... A jelenetek nagyja más műből lett össze copyzva... Gondolkozik Dragon Ball, Pearl Harbor, és még felismertem pár jelenet egyezést..
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #340 Dátum: 09 máj 10, 11:48:45 »

Hát igen nekem is az elejéről a Pearl Harbor jutott eszembe, meg először azt hittem hogy ezek az égi ninják géppuskával lövöldöznek na mondom is egy géppuska a naruto világában de aztán leesett hogy nem az.
Naplózva
akamaru96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #341 Dátum: 09 máj 10, 12:49:51 »

szaisztok mivel nincs olyna téma hogy Naruto Shippuden movie 1 ezért itt kérdezem meg:
Miért mutatják azt a Naruto Shippuden movie 1 eljén azt a temetést amikor Naruto nem is halt?
Ha valaki tudja lécci irja meg köszike  Nevet
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #342 Dátum: 09 máj 10, 12:52:50 »

Hát ez valami rendezői hülyeség lehetet vagy nem tudom de elég értelmetlen volt az biztos.
Egyébként a Shippu movie 1 nek van külön témája csak nem úgy hogy Movie 1 hanem asszem Naruto Movie 4.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 10, 12:55:03 írta Pein95 » Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #343 Dátum: 09 máj 10, 14:39:29 »

szaisztok mivel nincs olyna téma hogy Naruto Shippuden movie 1 ezért itt kérdezem meg:
Miért mutatják azt a Naruto Shippuden movie 1 eljén azt a temetést amikor Naruto nem is halt?
Ha valaki tudja lécci irja meg köszike  Nevet
Ezt a saját témájába kéne irnod de am az azér volt mer Shion azt látta/jósolta..
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #344 Dátum: 09 máj 10, 15:10:51 »

amugy az öreg ha jol emlékszem nem csak ugy változik át mint egy dragon ball szereplő, de még egy dark chakrás kamehamét is tol, vagy mi az, utána meg naruto sokadszorra vágodik el a padlon.
na nekem spec ez má egy kicsit sok volt Technikai KO
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!