24 máj 17, 14:12:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10-es csapat (Akimichi Chouji, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino)  (Megtekintve 72609 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Roxas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #285 Dátum: 10 feb 02, 15:58:14 »

 bye bye Nekem is Shikamaru a kedvenc szereplőm! (Naruto túl idealizált, Sasuke meg nem is tudom). Shikamaru hús-vér szereplő, aki mindig reálisan látja a helyzetet.

Shikamaru csapata pedig szerintem tökre Naruto csapatának az ellentéte. Ez leginkább akkor látható, amikor Sasuke irigy volt Narutora, és össze akarja vele mérni az erejét, és Chouji is kicsit így érzett, mert Shikamaru chuunin lett, de Shikamaru azt mondta, hogy tök fölösleges egymáshoz méregetniük magukat.

Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #286 Dátum: 10 feb 02, 16:26:14 »

Shikamaru nálam is nagy kedvenc, de vannak pillanatok, amikor nem kedvelem, mert rettenetesen földhöz ragadt tud lenni, ez alól az egyetlen kivétel a Hidan elleni bosszúhadjárata volt, de akkor sem lehetett ráismerni, de nem kifejezetten dicsekvő vagy arrogáns és tipikus vezető alkat, akit társai tisztelnek és adnak a szavára, szóval épp olyan, mint Kakashi.
Naplózva

Roxas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #287 Dátum: 10 feb 02, 19:16:55 »

Ja, néha nagyon földhöz ragadt, de amúgy amikor a társairól van szó, akkor hihetetlenül nagy erőket képes mozgósítani, akárcsak Naruto.
Naplózva
Kisame-senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5

Seven Ninja Swordsmen of the Mist


« Válasz #288 Dátum: 10 feb 13, 15:48:15 »

Arra lennék kiváncsi , hogy a  12 Ninja Őrző egyikeként miért ment vissza Konohába Asuma ? Faterja miatt?
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #289 Dátum: 10 feb 13, 18:19:37 »

már régen láttam azt a részt de asszem 2 (6fős) részre oszlottak, egyik Konohát (hokagét) szerette volna Tűz vidéke uralkodójának, a másik meg a földesurat... végül Asmumáék győztek, de az örőök szétváltak így visszatért Konohába... de nem bizt, javítsatok ki ha tévedek  smirksweat
Naplózva

Kisame-senpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5

Seven Ninja Swordsmen of the Mist


« Válasz #290 Dátum: 10 feb 13, 18:41:15 »

kössz szépen a választ  kacsint nekem is rémlik amikor vissza emlékezik Asuma mikor megölte Sora apját, aztán kiderült hogy Sora apja az az öreg fószer aki leakarja rombolni Konohát.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #291 Dátum: 10 feb 13, 18:57:42 »

Azt azért megjegyzem ,hogy az csak egy filler arc volt ,tehát ne vegyük alapul az biztos ,hogy Asuma a 12 örző ninja egyike volt ,de hogy valóban ez lett volna az ok ,az kérdéses.
Naplózva
tomi-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11

shikamaru okos - pöttyet -


« Válasz #292 Dátum: 10 aug 09, 01:10:52 »

nekem a legeslegeslegelejétől fogva shikamaru a kedvencem, mindent birok benne, hogy tök laza, nem túl erős
,de nagyon okos, és hidant is legyőzte. kacsint
Naplózva

bort, búzát, tisztességet, szeressük a rendőrséget!
Lenalee Lee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #293 Dátum: 10 aug 29, 19:43:17 »

De azért néha lehetne kicsit lelkesebb, nem?
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #294 Dátum: 10 aug 30, 08:56:45 »

Szerintem benne épp ez a jó, hogy mindig képes higgadtan gondolkozni. Ha hidegvérrel harcol, szerintem több esélye van, mint néha Narutónak, aki in medias res, gondolkodás nélkül azonnal nekiesik az ellenfélnek. ^^ (mondjuk, ez se rossz taktika, de Shikamarunak nem illene a lusta stílusához... Mosolyog)
Naplózva
tomi-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11

shikamaru okos - pöttyet -


« Válasz #295 Dátum: 10 szep 12, 21:43:49 »

én is így gondolom  Pontosan ha másmilyen lenne, nem is lenne shikamaru Nevet
Naplózva

bort, búzát, tisztességet, szeressük a rendőrséget!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #296 Dátum: 10 nov 07, 08:24:03 »

Shikamaru sztem szerződést köthetne a szarvasokkal v vmi, mert jó lenne ha nem csak árnyékkal operálna, mert egyre kiszámíthatóbb. De milyen jó lenne hogy a szarvasai pl tudnának vmi genjutsut Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #297 Dátum: 10 dec 21, 15:18:09 »

Asuma Nevet 3. kedvenc ^^ amúgy (lehet már kérdezték) de nem r meg Asuma egy külön témát? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 10:54:46 írta ^^ » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #298 Dátum: 10 dec 26, 21:33:41 »

Eddig nem volt ezen a fórumon túl sok szó Asumáról. Ami volt, az pedig elfér ebben a témában. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #299 Dátum: 11 márc 25, 16:34:19 »

Szerintem visszatérve Choujira, annyi talán felmenti, hogy ha meg is ütötte volna Asumat, akkor utána visszaállt volna és akkor használta volna azt a technikát.
Plusz sztem a lelki megnyugvását nem choujiék fogják elhozni, hanem lehet hogy Kurenai belép a színbe és elmondja hogy megszületett a baba, és ezzel Asuma megnyugszik...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!