24 máj 21, 23:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dragon Ball Super - anime  (Megtekintve 74735 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #285 Dátum: 16 jan 05, 09:24:42 »

cobydick: szívemből  szolt Mosolyog Pirul
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #286 Dátum: 16 jan 06, 21:34:49 »

Az tény, hogy a lezárása a GT-nek szép volt. De, mivel nem része a DB univerzumnak, így nem is hivatalos lezárás.
Utána érdeklődtem egy kicsit és Torijama pár ötlete benne volt a gtben.Azt nem tudom mennyi,de valamenyire köze volt a gthez.
. Az SSJ4 nem volt egy rossz forma, de nekem nagyon idegen a többi formától.
Ezzel se értek egyet.Mert arról ne feledkezünk meg,hogy  régen saiyan képesek voltak nagy king kongra változni.Tehát több köze van,mint a befestett kék haj.Sokkal ötletesebb a kövi szint,mint ez isteni erő vagy mi.Ez egy jó pl,hogy miért fos a super.
A Super már kemény harcokkal nyitott, Goku felnőtt továbbra is, és megadták a lehetőséget annak is, hogy Pan ne egy elcs*szett hisztis p*csa legyen. Már bocsánat a trágár kifejezésekért, de jobb nem jut eszembe. Nevet Nekem speciel Uub sem hiányzik, és nem is bánom, hogy nem ő viszi tovább a főszerepet. Maradjanak csak Goku és Vegita...
Mint már mondtam,Uub karaktere remek lehetőség lett volna egy méltó folytatáshoz.Akinek nem tetszett UUb,azt megértem.Vegita és Goku.Na és többiek mi lesz?Ugyanaz az a sablon és egy idióta macskával.Pan kapcsán egyetértek.
Utána meg nekem a Great Saiyaman hülyesége már megint kiverte a biztosítékot, és onnan már sejteni lehetett a karakter mélyrepülését.
Itt a többi:

.. több okból  csalódást okozott Torijama.
A legnagyobb hibája az volt,hogy  a saját mangájából is belepiszkált pár fejezetet. Pontosabban innentől felejthetünk pár dolgot http://naruto-kun.hu/manga/Dragon_Ball/516/13Lehet,hogy csak 4 fejezetről van szó,de benne volt  egy olyan karakter,aki képes lenne Gokut túlszárnyalni. Itt már rájöttem,hogy az író eladta saját magát. Torijama jobban járt volna,ha egy új mangát írt volna. De mivel nem írt egy másikat,akkor ezt azt jelenti,hogy nincs már új ötlete.Csak Copyzik a Gtből és rengeteg sablon és több féle marhaságot pakolt bele a mangájában. Szó szerint tönkre tette a saját művét a pénzért cserében.
Még pár szót a Supernél,ami különleges idegbajt kaptam.
- Első sorban az nem tetszett,hogy Vegitának randomként  lett egy testvére. Az a vicces az egészben,hogy Vegita egyszer se említette a Znél. Supernél pedig tök lazán mondtam,hogy régen láttalak.(Ilyenkor mondom,hogy mivan????)
-A következő pedig mint mondtam 2x,hogy Uub kihagyása nagyon nagy hiba.Supernél már Goku és a többieket a kispadra kellett volna küldenie,hogy az új generáció kapjon szerepen. Mert már elegem van,hogy csak a saiyanok képesek megmenteni a földet és az egész világot.
- Gtnél már el elspoilerezte az egész történetet.
- Csak Goku az egyetlen,aki képes az új főboss ellen harcolni.A többiek már csak élő boxzsákra jók.
- Többit már leírtam az előbbi hssz.

Röviden tömören,ez nem egy nem létező sablonos Dragon ball sorozat.Sőt ő lett a Manga írók legnagyobb szégyene is,mert egy kiváló mangáját szépen és lassan tönkre teszi.
Innentől már nem akarom tovább rontani a hangulatot,ha valakinek tetszik,annak jó szórakozást kívánok. Mosolyog
Csak sajnos el kell fogadni azt a tényt,hogy ez már nem élvezetről szól,hanem pénzről.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 22:28:19 írta Dungeon Lord » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #287 Dátum: 16 jan 07, 00:21:26 »

Írt egy mangát Dzsekónak, meg meg csinálta Bardock (Goku születése) történetének saját verzióját.


Ahhoz, hogy most értelmes folytatása lehessen a Dragon Ballnak, anno a  Buu sagában holtan kellett volna hagyni Gokut és Vegitát.

Vegitának szerintem ez egy tökéletes lezárás volt:
http://naruto-kun.hu/manga/Dragon_Ball/466/15

S ha már itt tartunk. Elvileg Shenlongnak senki (persze veszélyes ellenfél) elpusztításához nincs hatalma. De a Dragon Ball világában élő dráma istene tuti, hogy a Süsükígyó karmai közt lelte halálát.

Ugye eltüntetve minden szabály vele kapcsolatban. Csodálkozom, hogy még szétszóródnak, és egy év kell a feltöltődésükhöz. (Habár... smirksweat)


Szóval Goku és Vegita nélkül, most lenne esélye az új generációnak


Jó Goku nélkül nem lenne Uub.

Egyébként Uub most 5 éves. Összehasonlításkánt Gohan uygan ennyi idős volt, mikor ráküldték Nappáékra.


Goten most 12 éves. Goku 12 éves volt, mikor találkozott Bulmával.


Ginyu vissza hozása ötletes volt. Vagyis Tori rájött arra, amit már rajta kívül mindenki tud, hogy az a béka is idekerült a földre.

De ő is egy ilyen túl sokáig volt a duncus üvegben féle valami lett.


Míg Vegita karaktere folyamatosan fejlődik (vagy legalábbis a Z végéig úgy volt), addig Gokué úgy a Cell játékoktól kezdve (vagy szigorubban a Buu sagátó) elkezdett hanyatlani.


Egy jó bunyóért kb feláldozná a fél galaxis. Ugyan ott vannak a sárkánygömbök. Ja, hogy a namekoknak is annyi? Upsz!


Valahogy nem igazán csodálkozom azon, hogy Chichi távol akarta tartani Gohant a harcoktól, illetve Goku eltiltja az edzéstől.


Szóval van egypár "jó" öltet a "Super"-bn, de ezekkel sajnos az a baj, hogy a "Tyű!"-n nem igazán van tovább gondolva.

Plusz nagy részük copy.




Az egészben az a szomorú, hogy Tori teremtett egy egész univerzumot, csak hát annak lehetőségeit nem igazán tudja kiaknázni, és így inkább leragadt a szupercsillgaharcosoknál.


Pedig hogy hasonlattal éljek, egy idő után élvezetesebb volt lézerpisztollyal végigvinni a KotOR-t, mint lézerkardal.

S kb ugyanezen szemponttól jobb folytatás a Xnoverse, mint a Super mert az legalább hozzáad, és újít is valamelyest.













 






Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #288 Dátum: 16 jan 07, 11:30:50 »

Visszaolvastam kicsit. Toriayama párszor már pályán kívülre akarta állítani Gokut, de a rajongók mindig visszasírták. Szerintem ennek is köszönhető az a számtalan logikai bukfenc ami a DB Univerzumot felöleli, hogy Toriyama kitalált valamit, jött egy rajongói felháborodás és módosítani kellett az eredeti terven.
Gohan karakterét szerintem k-rva szépen felépítette aminek kiteljesedése a Cell saga vége volt, és itt is(!) átvehette volna Goku helyét, de nem... ott is jött a felháborodás, hogy mééérnemgoku, majd ezután (a sokadik kudarcba fulladt próbálkozás után) elkezdte fokozatosan rombolni Gohan karakterét (Saiyaman), hogy újra előtérbe helyezze Gokut és most láthatjuk mi a vége.
Szóval az, hogy most Goku és Vegeta vannak a főszerepben nem másnak köszönhető mint a rajongóknak; ez kell, erre van igény. Egy olyan Dragon Ball nem lenne eladható ahol Gohan, Trunks, Goten, Pan, vagy Uub mentik meg a világot. Az igazat megvallva, engem sem érdekelne, pedig érdekesen hangzik. Szomorú, vagy nem szomorú tény: Goku = Dragon Ball.

Egyébként maga az Isteni szint nekem kifejezetten tetszik. Az SSJ4-gyel azért nem voltam kibékülve mert hozzáadtak egy számot a szinthez, na bumm... és ezt lehet folytatni SSJ150 ezerig. Vannak olyan Doujinshik ahol ilyen SSJ7 meg SSJ8-ról van szó. WTF? Az Isteni szint elérésével pedig már nincs hova tovább, elérték a plafont, jóformán Istenné váltak. (Vagyis nagyon merem remélni hogy nem kezdenek bele ilyen SSJ God 2-3-4-5-ös növelésekbe.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 07, 11:31:45 írta Cartnecker » Naplózva
KaiHiwatari
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #289 Dátum: 16 jan 09, 12:08:57 »

Pedig esélyes az eddigi sorozatok trendjei alpján, hogy SSJ God szintek jönnek. A kék hajú forma úgy néz külalakra, mint a normál SSJ csak kék színnel. Szerintem ezután jön a második és a harmadik szint. Legalábbis nem lepődök meg rajt ha így lenne. Egyébként ez a vonal nekem is sokkal jobban tetszik mint a GT-s SSJ4. Az egyszerűen gagyi volt, nincs rá jobb szó.

Egyébként egy kérdés. A megjelenések menüpontban a dragon ball super manga 8. fejezetéről írtok, de még a 6. és 7. sincs lefordítva, holott az angol verzió mangastream-en már fent van egy ideje. Mikorra várható a fordítás?
Naplózva
KiddBuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #290 Dátum: 16 jan 09, 14:54:25 »

Ha lesznek SSJGod szintek, akkor örülnék ha Vegeta érné el először a 3.-at. Mosolyog Úgy lenne fair:D Bár amikor Goku átváltozott Buu ellen, az leírhatatlan volt... az egyik kedvenc részem.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #291 Dátum: 16 jan 09, 18:59:57 »

A Z-től kezdve minden egyes Saga-ban van egy új szint, ha megfigyeltétek:

Vegeta és Nappa támadása: Igaz már volt a DB elején, de itt bontják ki igazán az Oozaru (óriás majom) formát. De jó lenne ha visszatérne amúgy Nevet

Freeza saga (Namek):Super saiyan (1)

Cell saga: Super saiyan 2

Buu saga: Super saiyan 3

Super:

Battle of Gods saga: Super saiyan God

Fukkatsu no F saga: Super saiyan God Super saiyan

Szóval lehet várni, hogy a január végén elkezdődő új ív vajon milyen új szintet hoz el nekünk  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 09, 19:02:13 írta Csabi28 » Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #292 Dátum: 16 jan 09, 21:45:16 »

SSJG 2 Nevet

Aztán Whis ellen meg elég lesz a SSJG3 Nevet Nevet
Naplózva
KiddBuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #293 Dátum: 16 jan 09, 23:04:51 »

Szerintem az SSJGod továbbfejlődéséhez már jóval több edzés kell majd, meg persze harci tapasztalat, ha egyáltalán lesz további fokozata. Ha nem, akkor azt tudnám még elképzelni, hogy eddzésekkel/csatákkal stb... erősebbek (Itt a KI-re gondolok) ,gyorsabbak lesznek. Elvégre Whis is megmondta nekik hogy mi a gyengéjük, ugye Gokunak az hogy mindig leengedi a védelmét, Vegetanak/Vegitának (ahogy megszoktátok) meg hogy sokat gondolkodik harc közben, vagy valami ilyesmi, ha jól emlékszem. (Egyszer néztem meg nem akartam nagyon spoilerezni magamnak, gyorsan átfutottam rajta Nevet ) Még max a gyenge pontjaikat kiaknázhatják. De biztos hogy meghúzza Toriyama a továbbfejlődést, főleg ha nem csak 1 univerzumról lesz szó..
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #294 Dátum: 16 jan 10, 12:20:44 »

http://www.nooooooooooooooo.com/



MIért? Miért, kellett? Miért nem lehetett változtatni ezen, ha már úgyis annyi eltérés van a mozihoz képest?

Dermesztő úgy kifárad harc közben hogy Goku akit épp szarrá vert, feltörli vele a padlót.

Goku védelmének leengedése reálisabb azon szempontból, hogy visszaváltozott, és így Galateo át tudta lőni itet a gyűrűjével. Másrészről, meg normál alakban sem kéne, hogy ez megtörténhessen.  valamint Goku sem lehet annyira hülye, hogy visszaváltozik egy olyan lény ellen és még le is csökkenti a puskás farmer szintjére az erejét, aki még félholtan is csillagrendszereket pusztítana el egy félresikerült tüsszentéssel.

Szóval nem tudom, de szerintem Goku nagyon megérdemelt volna egy tiszta vereséget.
S ne gyertek azzal, hogy Goku főszereplő, meg ikon, meg nem válhat kudarcot, mert nem ez lett volna az első eset, hogy egy harc következtében a nyelvével próbál talajtípus meghatározást végezni.


Dermesztő kifárad, legyengül mert csak most edzett először, és túl nagy póveruppot kapott?

Ja és amikor Goku semmi edzés nélkül a Namekon instant ezerszer erősebb lett?


Előzetesből ítélve meg Podravka jelnete sem néz ki olyan jól, mint a moziban.  Szomorú


Na mindegy, már csak legfeljebb két rész, aztán új lehetőségek, amiket reményteljesen várok. Hümm-hümm




Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #295 Dátum: 16 jan 10, 20:45:24 »

Csak mangásoknak!!!

Fény derült az 5 harcos nevére, akik részt vesznek a tornán:

http://images-cdn.moviepilot.com/images/c_fill,h_400,w_640/t_mp_quality/guc5ezpkfuyafvhpg81c/dragon-ball-super-what-if-universe-6-defeat-universe-7-dragon-ball-super-universe-6-fig-773652.jpg
Naplózva

KaiHiwatari
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #296 Dátum: 16 jan 11, 19:20:46 »

Heat és Frost...hmm, ez nem lehet véletlen, úgy látszik a Dermesztő család a 6.-os univerzumban is képviselteti magát két fővel.
Apropó, nem lesz valamikor 6. és 7. fejezet fordítás?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #297 Dátum: 16 jan 12, 02:52:47 »

Nevükből ítélve, inkább shokugekire készülnek, mint budokaira.  Pojén


Heat -> sütés, melegítés, forralás...stb

Kabe -> kabbe!

Frost -> mirelit

Botamo -> tomato (egy betű híján anagramma), potato (ez is rímel)

Magetta -> megette
Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #298 Dátum: 16 jan 13, 09:58:34 »

Megnéztem a 26.részt és sajnos tényleg gyenge volt.

Mintha Torijama nem nézné vissza az előző részeket, csak mert kicsit abszurd h Dermesztő néhány hónap alatt nemhogy megközelítette Gokuékat, de még erősebbé vált az arany formájával. Az egyetlen mázlijuk h csak bizonyos ideig tudja tartani ezt a formát, de ez akkor is nevetséges.
Akkor ezek szerint ha Dermesztő annyit edzene mint Gokuék, akkor még Whisnél is erősebb lenne? Nevet Ez így eléggé hülyeség volt véleményem szerint.  smirksweat
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #299 Dátum: 16 jan 16, 14:20:17 »

Tényleg hülyeség. De akkor már Cell is aranyossá válhatna. Nevet Ő alapjáraton erősebb volt, mint Freeza és a saiya-jin dns-ek miatt hatékonyabban is edzhetne, bár Freeza sem panaszkodhat...  Pojén
http://pre07.deviantart.net/aef7/th/pre/f/2015/289/f/b/golden_cell_by_niiii_link-d9datxi.png
Még badass is lenne. És mondjuk ő Gohanon akarna bosszút állni Nevet Mondjuk őt a régi imperfect énjével is lenyomná, szerintem...
Úú vajon mi történne, ha Buu is edzene? :O
Vagy ha Bills és Whis is?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 16, 14:21:36 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!