24 máj 16, 04:35:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cosplay - Mit, hogyan, honnan...?  (Megtekintve 83649 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bambuszpanda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #315 Dátum: 12 máj 20, 07:33:34 »

Hello!
Segítséget kérnék a Choji cp-hez. Mosolyog Valaki nem tudna boltot vagy valami home made megoldást a fejpántra? Köszi! Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #316 Dátum: 12 máj 20, 08:41:19 »

Tessék: http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+naruto+headband&oq=how+to+make+naruto&aq=0&aqi=g10&aql=&gs_l=youtube.3.0.0l10.1107.10086.0.12465.24.18.2.2.2.0.250.1919.11j5j1.17.0...0.0.zb6ZVV2mFmk

Én azt szeretném kérdezni, hogy Ki vagy Doki?-s Szónikus csavarhúzót, hogy lehet készíteni? valamint a Tardis-hoz kéne egy kis segítség. 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #317 Dátum: 12 máj 21, 12:11:18 »

Bambuszpanda SakuraZaka szerintem elég korrekt áron van fejpánt Mosolyog (ahoz képest hogy vaterán egy Deidara fejpánt 7ezer... ott az 1500 nem rossz ár Mosolyog )

Nekem is lenne kérdésem... Akatsuki köppeny kéne de mint tudjuk ez nem olcsó mulatság és én és párom nem épp a gazdagságunkról vagyunk híresek. ikszdé Nem tudtok valahol Pest környékén (vagy Szolnok környékén) egy varrónőt aki megtudja csinálni és korrekt áron? Mosolyog
Köszi
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #318 Dátum: 12 máj 21, 13:31:35 »

Én nekem van Akatsuki köpenyem ami házi készítésű. Nem kellet varrónő. (habár nem én csináltam) Ha anyukád, ismerősöd meg tudja csinálni az is jó. Ha kell leírom, hogy hogyan készült.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #319 Dátum: 12 máj 21, 14:32:03 »

Hálás lennék érte, ha leírnád Mosolyog De azért ha netán nem jönne össze (tekintve hogy én pl nem vagyok egy nagy talent ilyesmik terén ikszdé) azért még jöhet pár tanács Mosolyog
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #320 Dátum: 12 máj 21, 14:49:39 »

http://skei.deviantart.com/art/Akatsuki-Cloak-Mini-Tutorial-66064192?q=boost%3Apopular%20Akatsuki%20tutorial&qo=2

Tessék egy szabásminta !! Mosolyog

http://malindachan.deviantart.com/art/Akatsuki-Cloud-Tutorial-67652953?q=boost%3Apopular%20Akatsuki%20tutorial&qo=0

És a felhőket is így lehet SZÉPE rávarrni Mosolyog
Remélem tudtam segíteni
Naplózva

Bambuszpanda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #321 Dátum: 12 máj 21, 14:57:24 »

Köszi szépen! Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #322 Dátum: 12 máj 21, 15:26:09 »

Tulajdonképpen jó az is én úgy csináltam, hogy kivágtam a pirosat és külön rá varrtam ilyen kis csíkosan. (majd teszek fel képet)
A piros és a fekete anyagot egybe varrtam és úgy jó a minta.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #323 Dátum: 12 máj 21, 16:17:04 »

hmm köszönöm már csak találni kell valakit aki tud varrni Mosolyog köszönöm
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #324 Dátum: 12 máj 23, 08:39:33 »

Varrni nem nehéz. Azt tudom neked ajánlani, hogy először kézzel férceld a dolgokat, aztán szaladj végig rajta varrógéppel. Úgy biztos nem fognak elmozdulni a dolgok. Aztán azt a cérnát, amivel férceltél húzd ki. A fércelő cérnának egyébként jó viszonylag vastag és élénk színűt választani, így biztos, hogy kihúzáskor nem a varrógépeset ráncigálod.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #325 Dátum: 12 máj 23, 13:48:02 »

Ja azt kihagytam, hogy gallérnak egy sima csík de a két réteg közé egy hajlítható műanyag.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #326 Dátum: 12 máj 26, 09:39:52 »

valaki tudna linkelni egy videót, hogy hogyan lehet ironman páncélt készíteni?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #327 Dátum: 12 máj 26, 09:49:10 »

valaki tudna linkelni egy videót, hogy hogyan lehet ironman páncélt készíteni?

http://www.youtube.com/watch?v=0xyDyDfOlHc   Pojén
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #328 Dátum: 12 máj 26, 13:51:53 »

hahaha Esetleg egy normálisat is tudna valaki?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #329 Dátum: 12 jún 04, 21:06:17 »

Sziasztok!

Van egy hosszú zöld parókám [80cm], amiben a Tavaszi Conon keletkezett egy nagy gubanc és nem tudom kifésülni. Van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám kiszedni belőle anélkül, hogy belevágjak? Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!