One Piece - Képességek - Démongyümölcs, Haki, stb.
dungeonlord
AFR írta:

Oars ellen is két kezén is használta.

Hoppá,igazad van.Totál megfeledkeztem erről .Na mind1,lényeg fejlődik és erősödik .
Hmm... azért vicces, mert Luffy Gear 3 olyan, mint a Gear 4. Hasonlóan startolt, de harcoként fejlődött.
Szerkesztette: dungeonlord - 2019.01.15. 20:29

Rikiya
A sötétség gyümölcs az Paramecia vagy Logia?Nagyon sok magyar és külföldi wikin olvastam,hogy Logia típusú,pedig BB teste nem olyan mint a többi Logia képességűé, mert rajta nem hatol át semmilyen támadás és egyik nagy gyengesége ez, pluszba minden bevitt támadás 2x olyan erősen hat rá.Nem emlékszem pontosan,de konkrétan az nem volt kiemelve,hogy milyen fajta gyümölcs.

dungeonlord
Hivatalosan logiában sorolták.Ezt maga BB mondta.

Rikiya
Akkor jól van,nem is firtatom tovább a témát.

AFR
Lenne egy kérdésem bár lehet hogy ez csak engem érdekel.

Ha jól tudom ki lett jelentve hogy a fekete szarv a sikeres SMILE gyümi fogyasztás mellékterméke.
Tehát aki Gifter lett és nem Pleasure azon fekete szervak nőttek.
De akkor viszont hogy lehet hogy több olyan SMILE fogyasztó is van akin nincs fekete szarv?
pl.: Mouseman, Sarahebi, Speed, Dobon, Daifugo, Mandilloman stb.

Illetve ha jól figyeltem meg a Pleasure-ok fehér szervas sisakot hordanak.

Germa66
Az csak ruházati elem, azzal jelölte akkoriban Oda, de amúgy nem magának a gyümölcsnek az eredménye. Szimpla öltözködési stílus ami a bandára jellemző, pl Orochi kettő lotyója is szarvas sapkát visel amikor vihog hogy kifogott a szövetségen.

AFR
De a Gifters fekete szarvai az a gyümölcsfogyasztás eredménye.
Ez látható is és több helyen meg is volt erősítve is.
Ezért furcsa hogy néhányról mégis hiányzik.

Germa66
Nem az eredménye. Annyit mondtak hogy akinek olyan fura fekete szarvak vannak a fején annak van képessége. Ezt is csak Zoun. Ettől az még lehet ruházati elem. Mint azok a villogós macskafülek fesztiválokon meg ilyesmik.

AFR
https://naruto-ku...ece/943/11

Első panel nincs szarv.
Alatta levő panel. Megette a gyümit és van szarv.

Ja és akkor azt meg se említettem hogy többeknél (pl.: Snakeman vagy a farkasfejkezű Zou-ról) egyértelműen látszik hogy a fejükből nő ki. Sőt Zou-n ketten is vannak akiknek még az átalakulásuk is hat erre a szarvra (egyiknek szarvasbogár csáprágóvá alakul a másiknak pedig bikaszarvvá)
Szerkesztette: AFR - 2020.02.02. 15:43

Germa66
Én arra alapoztam hogy kiegészítő hogy van egy kép ahol Sarahebinek van szarva. Meg nekem tényleg csak kiegészítőnek tűnik. De lehet csak Oda meggondolta magát. Pl Zoun a Pleasure szarv az fehér itt fekete az is.

AFR
Gondoltam hogy valami ilyesmi miatt gondoltad mint a fenti példákból is láthatod ez a testük része a Gifter-eknek.
Sőt ha jól rémlik SBS-ben is volt említve valami erről.

De visszatérve a kérdésre. Vajon miért lehet hogy nem mindegyiknél van ábrázolva vagy nem mindegyiknek nőtt? Esetleg talán levágták?

Germa66
Hát mondom szerintem oda össze-vissza meggondolja magát. Amúgy a hakiról is a mai napig ezt gondolom.

Meg mint mondtam van ahol Sarahebinek is van szarva. Szal szerintem váltogatja
Szerkesztette: Germa66 - 2020.02.03. 18:39

AFR
Mondjuk lehet hogy csak elfelejtkezik néha róla.
Ez azt hiszem reális elvégre mint mondtad a Haki-nál is fordult már elő.

Germa66
Hát ha tényleg olyan sűrű a napja meg a hete mint ahogy írták a források akkor csoda hogy csak ennyiről feledkezik el.

Ugrás a fórumra: