dungeonlord
Sok homály van még Wb visszaemlékezésénél, ezért pontos választ nem tudok mondani.
Szerintem Roger halála után kezdte el a család kalóz álmát. Mert Wb nem kelet a One piece.
Most én utánanéztem a dolognak, és az betöltetlen hely volt:http://indavideo....z#nagyitas
2lehetőség van .
Az egyik, hogy Wb-nek volt még egy parancsnoka, aki Ace utazása közben meghalt.
Másik, hogy sok-sok évnyi kereste a méltó jelöltet. Úgy mint Big Mom.

BB előbb csatlakozott mint Ace, de szerintem csak 1-2évvel.
Ezt a posztot BB vagy Acenek szánta Wb. Ha BB nem akarta volna elárulni Wb és komolyabban vette volna a dolgokat,akkor BB lett volna a 2 parancsnok.Szerintem.
Más okot nem tudok elképzelni,hogy miért kérdezte meg.Mind 2 jelöltek voltak.
Maradok az második lehetőségnél .

Paidion
Amikor Roger és WB szakét ivott egy cseresznyevirágos, paradicsomi jellegű kertben, akkor Roger kérdésére, hogy ismeri-e a D. értelmét, WB azt mondta, hogy nem, de a legénységében így hívnak valakit: BB-t. Tehát biztos, hogy már Roger idejében BB tag volt.

WB-nek szerintem gyerekkóra óta egy család volt az álma, kétlem, hogy ennek Roger halálához bármi köze lenne. Egyszerűen csak ilyen személyiség volt, aki családra vágyott. Luffyt se érdekelné a One Piece, ha számára az nem a szabadság megtestesülése lenne.

Igen, lehet, hogy erről van szó. Bár azért én remélem, hogy nem halt meg vagy nem lett öreg, hanem viszontlátjuk. Ugye pont nem rég nyilatkozta Oda, hogy lesz egy karakter, akinek WB-hez van köze és hamarosan látni fogjuk. Még az is lehet, hogy valójában ő volt az első hadosztály parancsnoka, de mondjuk egy komolyabb konfliktus miatt kilépett és így automatikusan Marco lépett a helyébe, aki eddig a másodikat vezette, így az üresedett. Persze ez csak spekuláció.

Lad
Paidion írta:
Ugye pont nem rég nyilatkozta Oda, hogy lesz egy karakter, akinek WB-hez van köze és hamarosan látni fogjuk.

Ez még nem a kis Edwardkára vonatkozott? Vagy ezt már a felbukkanása után nyilatkozta?

Paidion
Igen, már jóval utána.

dungeonlord
Oops igazad van ,mert Roger és Wb beszélgetése alatt elhangzott BB neve.
Azonban..
Luffyt se érdekelné a One Piece, ha számára az nem a szabadság megtestesülése lenne.

Luffy álma a kalózkirály és megtalálja a One piecet. Erről szól az egész történet.

Tetszik az ötleted, de az elég random lenne . Ha ennyi idő alatt legalább a neve nem hangzott el, akkor maradjon inkább egy üres poszt . Vicces lenne, ha egy Mink lenne az ismeretlen parancsnok xD

AFR
Nos remélem ez tényleg ide fog tartozni.

Ugyebár csak egy Gifter / Headliner van akit láttunk de nem láttuk mit nyert a SMILE-ból.
Ez pedig nem más mint Ginrummy

A kérdésem az hogy ti milyen SMILE-t képzelnétek el neki és milyen átalakulást kapna?

Rikiya
Szerintem ezt inkább a One Piece - kitalált képességek topikba vitassuk meg.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.07.24. 11:58

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

Ugrás a fórumra: