Tapion-sama
Ez nem a Facebook, dungeonlord. Kérjük a Fórumszabályzat betartását!

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

dungeonlord
Szerintem a képben van annyi szöveg, hogy betartsam a szabályt , ehhez nem kell pirosan figyelmeztetni feleslegesen.
Meme szerintem nem rossz dolog ,amit fun dolog használni.1 kép többet mond, mint 4 szó .

Annyira nem vágom ezt a Specail dolgokat, mert a mai napig nem látam a filmeket , vagy specialokat, kivéve 1-et.
Teljesen felesleges érzem az ilyen specialokat, mert ezt a sok felesleges energiát , inkább az értelmes arcokra kellene költeni.

Tapion-sama
dungeonlord írta:

Szerintem a képben van annyi szöveg, hogy betartsam a szabályt , ehhez nem kell pirosan figyelmeztetni feleslegesen.
Meme szerintem nem rossz dolog ,amit fun dolog használni.1 kép többet mond, mint 4 szó .

Szerintem meg nem te hozod a szabályokat. Ha képtelen vagy ehhez tartani magad, tudod, merre van az ajtó. Rosszabb esetben megmutatom.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

dungeonlord
Feladom, reménytelen, inkább töröljük az összes üzeneteket , és csináljuk úgy, mintha megse történt volna .
Legalább egy specail bölcsességet szereztem .

Szemi1992
Hát annyi haszna csak van ennek az egésznek, hogy jót mosolygok a szó párbajokon :D

Mi a bizonyíték arra, hogy létezünk? Nincs szükség bizonygatásra. Nem kell létrehozni semmit. Csupán minden másodpercünket a legteljesebben kell megélnünk, és a múlt nyomai beleégnek a földbe.

Gokudera
Most olvastam egy hírt amit a stúdió a twitter-en osztott meg, hogy újra elkezdik a munkálatokat és pontos időt nem írták de júniustól jönnek az új részek.

Bastian
Így legyen, de egyelőre én semmi ilyet nem látok. Be tudod linkelni a forrást?

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Blader
Üdv itt,

Az One Pace fordításán gondolkodtatok már? Nyilván egy jelenleg 929 részes anime hétről-hétre való fordítása mellett fölösleges pluszmunkának és energiapazarlásnak tűnhet, viszont az újonnan érkezőknek igen nagy segítség lenne.

Death02
ahogy it olvasom a commenteket sztem nem ojan nagy problema h reworkoljak az One Piece-t még lehet jobbak is lesznek az efektek nem kell rogtonn emiatt n yafogni bár 100+ reszes anime-t nem nagyon éri meg

dungeonlord
Szerintem egy féléves pauséra számítsatok, mert a Wanot újra indították , és ha elérni azt a részt, ahol megtörtént a kényszer szünet, akkor onnantól jönnek az új részek.
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.06.01. 00:24

vegel2014
Death02

Szerintem egy kissé túlreagáltad a dolgot. Az animéken dolgozó emberek napi szinten túlóráznak. Folyamatos hajtás van az animeiparban. Nehogy már egy vírus alatt lévő rövidke fellélegzést sajnáljunk tőlük. Meg egyébként is 21 éve megy az One Piece szinte folyamatosan. Egy féléves kihagyás nem oszt nem szoroz. Meg a manga ez időben is megy. Legalább több feldolgozgató anyag lesz a Toei-nek.

Tapion-sama
Nincs szó féléves szünetről. A stúdió és Oda is közölte már, hogy dolgoznak az új részeken. Nagy valószínűséggel még ebben a hónapban újraindul, ahogy teszi azt a Shokugeki no Souma, a Pokemon és a Digimon anime is, amiket a One Piece-szel egyidőben állítottak meg.

Death02 pedig egy hét szünetre ment a hozzászólása és a stílusa miatt. Reméljük, kipiheni.

Titok
Tapion-sama írta:

Nincs szó féléves szünetről. A stúdió és Oda is közölte már, hogy dolgoznak az új részeken. Nagy valószínűséggel még ebben a hónapban újraindul, ahogy teszi azt a Shokugeki no Souma, a Pokemon és a Digimon anime is, amiket a One Piece-szel egyidőben állítottak meg.

Death02 pedig egy hét szünetre ment a hozzászólása és a stílusa miatt. Reméljük, kipiheni.

A Pokemon még futó anime? Azt hittem rég vége, de gondolom nem olyan mint az eredeti széria volt.

Egyébként igen, én is hallottam hogy az anime készitők élete nem a legjobb, de amennyire ismerem a Japán kulturát, ott minden szektorban a munkások 110% nyujtanak, ha nem többet.

Kérlek segíts, az alábbi kérdőív kitöltésével.

https://www.survio.com/survey/d/A4Z0W4N2T1Q5H3D9O

dungeonlord
Gamestar oldalon olvastam azt, hogy sok év után Ash megnyerte a pókémon bajnokságot XD. Cserében viszont az animácójában került :(
Orochimaru megirigyeli Ash örök fiatalságát xD

goku931
Tapion-sama:
a onepiece.fandom wikia oldalán az olvasható, hogy a 930.epizód június 28-án mutatják be, de nem tudom mennyire hivatalos hír.

Ugrás a fórumra: