jasek89
Eléggé időhúzós fejezet volt ez, mangában kb 8-10 oldal alatt futott le ez a cselekmény, amit most lenyomtak 20 perc alatt... :/

kasza93
jasek89 írta:

Eléggé időhúzós fejezet volt ez, mangában kb 8-10 oldal alatt futott le ez a cselekmény, amit most lenyomtak 20 perc alatt... :/

És ez mikor nem így volt az elmult években ?

Headon
Szerintem időhúzás helyett sokkal jobb lenne, ha pl. leállnának egy időre az cselekmény főszálával és megkapnánk a fejezetek elején lévő 1 oldalas/1 képes történetét a mellékkaraktereknek. Nem tudom ezekkel miért nem foglalkozik a kiadó.

jasek89
kasza93 írta:

És ez mikor nem így volt az elmult években ?

Voltak azért jó részek is, főleg egyre gyakrabban figyelnek a fontos eseményekre, olyankor sokkal szebben kivannak dolgozva a részletek és ez tetszik. Bár az is igaz, h többségében időhúzós részek vannak.

Tapion-sama
12 oldalt dolgozott fel ez az epizód ^^ és ami a mangában lapos volt, az itt szerintem zseniálisra sikerült (Queen nótája).

És amúgy hihetetlen, ami néha itt megy :D Facebookon és itt is folyamatosan kérdezgette mindenki, hogy mikor lesz már OP anime, nem győztem/győztünk válaszolgatni, erre mikor már van, akkor szinte mindenki csak panaszkodik, illetve akik hiányolták, ide sem böfögnek xD Szép :D Ezért megérte 5-kor felkelnem és nekiesnem a fordításnak :D

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Maou
Ez a rész már tuti megvolt a szünet előtt. Most hátha gyorsítanak picit a cselekménnyel. Úgy 10 fejezet még, hogy mindent megmutassanak ami az openingben volt, úgyhogy szerintem utána jön az új op :D

Death02
Hát igen ez is idohuzas volt mer' kb 10-20 részt kell várni h torténjen vmi
Szerkesztette: Death02 - 2020.06.30. 01:17

x2logen98
Tudom ez nem feltétlenül ide tartozik, de tudja valaki, miért nincs hang a Megás linkek alatt? Se online nincs hang rajta, se ha letöltöm.
A válaszokat köszönöm előre is.

Tapion-sama
Online azért nincs hangja néhány videónak a MEGA-n, mert nem ismeri az ac3 formátumot a rendszerük. Elméletileg ezen a hibán már dolgoznak.

Ha letöltés után sem megy, két probléma lehet:
1) kodek problémád van
2) alapjáraton letiltja a hangsávot, amit a legtöbb lejátszó programnál a HANG menüben vissza tudsz kapcsolni, mintha hangsávot váltanál.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

lakanoda22
Nagyon vicces rész volt, köszönöm a fordítást! 2 hónap után hatalmas felüdülés volt ez a visszatérés :D

x2logen98
Tapion-sama, köszönöm a választ :)

Ugrás a fórumra: