Severum
Most nincs igazatok, mert ami a mangában van az semmivel sem jobb mint ami az animében van.
https://naruto-ku...ece/914/17
Rájuk lőtt messziről, lőtte őket a kutyán és annyi.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Rikiya
Semmivel sem jobb? :D Komolyan?

Akkor tisztázzuk. Luffy nem tudott áttörni egy selejt SMILE használó fegyverzetén. A legnagyobb vicc ebben, hogy denevér barátunk a mangában hakit sem használt. Így joggal feltételezhetjük, hogy nem képes rá, viszont az animében már használta. Most melyik a megbízhatóbb forrás? Szerintem egyértelmű.

Nekem nincs bajom a kiegészítésekkel, amíg az nem ellentmondásos a mangával.

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

Ban
A történet ezen szakaszában már minden csicskának van hakija. Főleg egy yonkou embereinek, BM seregében is a sakk katonákon kívül mindenkinél alap volt a démongyümi, haki, néhányan még sky walk-ot is használták, pedig tudjuk milyen kemény edzés kell hozzá. Akkor miért kell rácsodálkozni, hogy Kaido emberei között vannak hakihasználók? A szamurájok között is sokan használják a hakit, csak máshogy hívják. Kaido meg alapból kijelentette, hogy a legerősebb sereget akarja magának, a gyengék ott nem maradnának meg, egyszerűen lemorzsolódnak 1-2 csata után. A smile pedig az igazi démongyümihez képest selejt, CC befejezetlen formulájának hála, de attól még jobb, mint a semmi. Tehát egy smile használó még így is erősebb, mint aki (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: selejt smile-t evett és semmi képessége nincs csak halálra röhögi magát harc közben.)

Severum
Még mindig tartom amit mondtam, mert ez nem olyan égbe kiáltó hiba hogy 1x megütötte és kivédte Luffy sima alap ütését(csak haki volt semmi g2)
A mangában semmit sem csinált igazából csak lőtte őket messziről, én itt inkább időhúzást érzek, mert a manga nem sokat foglalkozott vele letudta pár képpel.
Annyi hogy a mangában Luffy se csinált semmit.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

AFR
Akkor nézd meg a 918. fejezet 15. oldalát (akik csak anime-t nézik azoknak SPOILER-es szóval ők ne).
Ott nagyon jól látszik mennyit ér és hogy a manga szerint közel se bírhatna ki egy ilyen ütést.

Severum
Ez nem is akkor történik, ez már később van, de nem is igazán az a lényeg hogy kibírta e vagy nem, és ne feledjük hogy sok ellenfél elverné Luffyt ha nem tudna formát váltani.
Inkább az a lényeg hogy mert kibírt valaki egy ütést tőle hakival, az nem jelent semmit, mert attól még simán leverte volna az biztos még úgyis ha nem használ g2-öt se.

Rikiya
A történet ezen szakaszában már minden csicskának van hakija. Főleg egy yonkou embereinek, BM seregében is a sakk katonákon kívül mindenkinél alap volt a démongyümi, haki, néhányan még sky walk-ot is használták, pedig tudjuk milyen kemény edzés kell hozzá. Akkor miért kell rácsodálkozni, hogy Kaido emberei között vannak hakihasználók?

Igazad is van, csakhogy nem ezzel van a probléma. Elsősorban a mangában soha nem használt hakit, míg az animében igen. Ezzel a részével sem lenne gond, ha Oda készítené az animét is, de nyílván nem. Így ez abszolút megkérdőjelezhető.

Tehát nem értem, hogy miért kell fitoktatni az erejét, vagy bármilyen erővel felruházni egy olyan karaktert, akit még Oda sem használt ki?

BM-nek is van olyan gyereke, aki nem képes hakit használni, vagy nem rendelkezik gyümivel.

A szamurájok között is sokan használják a hakit, csak máshogy hívják. Kaido meg alapból kijelentette, hogy a legerősebb sereget akarja magának, a gyengék ott nem maradnának meg, egyszerűen lemorzsolódnak 1-2 csata után. A smile pedig az igazi démongyümihez képest selejt, CC befejezetlen formulájának hála, de attól még jobb, mint a semmi. Tehát egy smile használó még így is erősebb, mint aki (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: selejt smile-t evett és semmi képessége nincs csak halálra röhögi magát harc közben.)

A "selejt" kifejezést pedig konkrétan a használójára értettem, nem a SMILE-ra. Nem szeretnék spoilerezni, azonban te olvasod a mangát, vagyis tudnod kellene, hogy mi a helyzet velük.

Még annyi, hogy BM gyerekeit nem hasonlítanám hozzájuk.

Még mindig tartom amit mondtam, mert ez nem olyan égbe kiáltó hiba hogy 1x megütötte és kivédte Luffy sima alap ütését(csak haki volt semmi g2)

Hát igen, Luffy nem a világ egyik legerősebb kalózát készül letaszítani Wano trónjáról, hanem egy kb. Usopp kaliberű SMILE használót.

Miért kell ezen mindenáron szépíteni? Ráadásul a Gear ez esetben nem számít faktornak, hiszen Luffy sima fegyverzete is nagyon erős. Számtalan karakterrel összecsapott már ugyanígy, akik sokkal erősebbek, mint ezek a szutykok. Még Doflamingo-ról sem pattant le, miközben mindketten kieresztették a király akaratát. Azóta még erősebb lett. Szóval innentől fogva már felesleges erre pazarolni a szót.

Severum
Én nem szépítem de úgy érzem nem is olyan rossz mint ahogy páran írták is.
Doffy az egész más össze se lehet hasonlítani a 2 dolgot, nem is értem hogy lehet a denevért azon a szinten nézni.

De azt is túlzás mondani hogy túl erősnek volt beállítva az a selejtes denevér mert 1 ütést tudott hárítani, értem én hogy a mangában nem használt hakit, de nem is talált be egy támadása sem mindent lazán kivédtek.

Rikiya
Pont azzal szépíted, hogy azt írod, nem is olyan rossz ez. Persze ez már a te dolgod, de attól még nem lesz jobb.

Hát ez a lényeg, hogy a denevér köszönő viszonyban sincs Doflamingo-val, mégis... Doffy-ról nem pattant le az a bizonyos ütés, de a denevérről igen :( Akkor hogy van ez? :hmm

Valójában tudjuk, hogy semmit sem ér Luffy-hoz képest az a denevér, viszont az rohadtul nem megoldás, hogy egy kiegészítés miatt ekkora bullshitet adjanak a képernyőre... Márpedig szánalmas, hiába mondjátok, hogy nem annyira rossz.

Mindenesetre én itt végeztem, neked nem számít akkora hibának, nekem igen, de ha ilyen kiegészítésekkel fogják eljátszani az időt továbbra is, sajnos nem fogom nézni az animét.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.09.12. 13:24

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

Hiei
Ezen nem tudom mit kell csodálkozni. Hodyval is ez volt. Ki volt egészítve egy csomó baromsággal az anime emlékeim szerint.

Severum
Nem kell egyetértenünk szerencsére. :)
Néha tény hogy a hajam égnek áll az anime megoldásaitól, de szerencsére az ilyeneket képes skippelni az agyam, egyedül azt nem bírja amikor unalmassá válik.

Severum
Nem kell egyetértenünk szerencsére. :)
Néha tény hogy a hajam égnek áll az anime megoldásaitól, de szerencsére az ilyeneket képes skippelni az agyam, egyedül azt nem bírja amikor unalmassá válik.

konesz1
A One piece 901. részére mutat a 902. rész letöltési linkje srácok. Tudnátok javítani, mert már nagyon várom. Egyébként köszi, hogy évek óta fordítjátok nekünk a jobbnál jobb animéket és mangákat. Nem tudnék még egy csapatot mondani akik ilyen jó minőségű munkát adnak ki a kezükből. Csak így tovább.

jasek89
Linken átírod a 901-et 902-re és már töltheted is...

Tapion-sama
Vagy beírod a nyaa keresőjébe ^^ Azért na, ennyire ne legyünk tehetetlenek :D
De biztos, ami biztos, javítottam, nehogy ne találja meg valaki :)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Ugrás a fórumra: