spero
Nem tudom ti is tapasztáltok-e, de amikor képkockáról-képkockára a 3 szupernova bekerült a képbe, és a végén mikor mind a három látható lett teljesen, akkor Saboadyn az aukcióházas jelenet jutott eszembe és kirázott a hideg. :D Ott akkor hárman szintén egymás mellett néztek szembe az ellenséggel. Itt és most viszont mind a három kapitány a hajóikon állva néznek szembe az ellenséggel! Ez annyira EPIC! :bow

AFR
Hát igen Kanjuro nem áruló. Ő kém méghozzá a legprofibb fajta.
Mondjuk elég durván psycho is a srác.

Szerintem ez elég szép húzás volt (az leszámítva hogy túl korán leplezte le magát). Bár van néhány részlet a korábbi fejezetekben amik így kissé furán hatnak.

Jól értettem hogy Kanjuro azt mondja hogy nincsenek érzései?

Kyoushiro/Denjiro pedig egyértelműen nem tudta ki a besúgó de valószínűleg sejtette hogy van egy és ezért nem leplezte le magát és Hiyori-t senki előtt.

És a végén a Sabaody Trió. Na ezt vártam már. Remélem most már átkapcsolunk az érdekesebb részekre.

Germa66
Nekem most esett csak le..... Shinobuval mi lett? Az Kanjuro volt álcázva vagy Kanjuro kiütötte, talán megölte?

AFR
Shinobu nagyon jó kérdés.
Teljesen meg is feledkeztem róla. De Oda-ról van szó. Nem hiszem hogy meghalt.

Külön tetszett hogy Kin nem szórakozott és lazán megölte volna Kanjuro-t.

Kíváncsi leszek hogy végre megkapom-e az általam hőn áhított tengeri csatát.

bakod
ezt a fejezetet már rég vártuk! :D

Az hogy Kanjuro a kém, meglepett, de a legjobb választás volt. nekem is tetszett hogy Kinnemon nem habozott volna kinyírni, kár hogy az igazi felvette Shinobu alakját. akivel jó kérdés mi van, szerintem hamarosan kiderül az is.

Az hogy hamar felfedi magát egyértgelmű. nyert helyzetben érezte magát, abban a pillanatban úgy is tűnt, aztán jött a késői belépő.

Az a trió elég badass volt :D

Germa66
Mondjuk azt nem értem miért érezték (Orochiék) hogy három hajó elég ellenük. Ha Kawamatsu tényleg van olyan erős mint Ashura akkor egymagának fel kéne tudni forgatnia azokat a hajókat. A víz a gyojinok terepe.

dungeonlord
Spoilert témánál 1x említettem, hogy senkit se tudok elképzelni árulónak, vagy pontosabban kémnek.
Annak ellenére, hogy kiderült az igazság, mégse tudom komolyan venni, mert 1 one piece ismételt sablon, aki ellenségből barát lesz .
Kövi fejezeten Kanjuro kap pár pofont, sír és elnézés kér , és átáll Luffyékhoz .Remélem ezt 1-2 fejezet alatt lerendezünk.

Mi értelme volt annak 3 hajónak? Elárulom . 3 kapitány 2 hetes edzés eredményét mutatja be. Volt hajó, nincs hajó xD.
Kid már profi a hajókszétszedéséhez, igaz Bm? :D

kristofkristof
Vagy esetleg ha már tényleg elpusztították azokat a hajókat, amiket Frankyék feljavítottak, akkor nem ártana valamivel odavinni a többieket.

"Not everyone dies because they want to die. Most of them die against their will."

"I was so possessed by the demon of anger that it disfigured my face."

czera
Jól értem, hogy szünet van és nem lesz a héten fejezet...?
https://preview.r...c6e7fbe68c

Tapion-sama
Március 22-re írják a következő fejezetet MangaPluson. Nincs sehol olyan hír, hogy szünet lenne.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Rikiya
Örülök, hogy véget ért a flashback, foggal-körömmel vártam a jelenbe való visszatérést. :D

Mióta láttuk Denjirout a visszaemlékezésben, én személy szerint kizártam annak a lehetőségét, hogy ő lenne Kyoushiro. Csupán a külsejük alapján döntöttem el ezt, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen mértékben képes átalakulni. Viszont Oda ezt is megoldotta.

Megértem Inu és Neko érzéseit. Valójában azért, hogy ne foglalkozzanak Oden elvesztésének fájdalmával, az összes negatív érzelmüket egymás ellen fordították.

És az áruló... Bár várható volt, hogy ő lesz az, szerintem szépen elvégzett csavar. Megmagyarázza azt, hogy a Bestia kalózok honnan tudtak a hüvelyek visszatéréséről, hogyan találták meg Zout, miért maradt Kanjuro Dressrosán, illetve azt is, hogy Sugar miért nem változtatta őt játékká.

A vége pedig... Azta B-) A Sabaody-trió Onigashima közelében. Remélem a kövi fejezettel lezárul a 3. felvonás, aztán megkezdődik a háború.
Szerkesztette: Rikiya - 2020.03.17. 14:34

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

dungeonlord
Ha véletlenül mégse lenne fejezett, addig belinkelem ezt:

zackary írta:

https://www.opfan...hapters-2/

Lehet volt már, de elég zseniális ~

Mert szerintem megérdemel pár szót .

czera
Hát ez valami hihetetlenül nagy királyság! Nagyon jó a rajzolás és a harc is. Köszi szépen, hogy megosztottátok!
Jó lenne ha valaki lefordítaná amúgy. :D

Kinézném Kaidóból, hogy képes ilyen formára amúgy, jó lenne ha így harcolna Luffy Snake man-je ellen. Sajnos a Bound man kevés lesz, szóval inkább arra kellene törekedni, hogy ne találja el Kaido.
Animében pedig jó lenne ha fillerként lenne párszor ilyen kitekintés, hogy milyen harcok voltak.. Biztos, hogy harcolt Fehérbajusz ellen Kaido, de szerintem nem volt az döntetlen, szerintem leverték. Ahogy szerintem Shanks is leverte anno... Megölni viszont nem tudja senki, na majd talán most Wanon fűbe harap valahogy.

Imátkozok, hogy legyen a héten megjelenő rész..

Rikiya
Ha a Bound-man támadásait épphogy csak megérezte, akkor a Snake-man legfeljebb csiklandozni fogja. Emellett úgy tűnik, hogy Kaidou sokkal gyorsabb a Bound-mantől, ha abból indulunk ki, hogy le sem tudta reagálni azt a bizonyos one hitet.

A fiatalabbik Fehérbajuszt szerintem sem tudná legyőzni, az öregebbiket viszont annál inkább. A múltkoriakban kibeszélt novella is erre enged következtetni.

Még az sem biztos, hogy harcoltak Shankssel, nem hogy még legyőzte... Ráadásul Shanks elég frissen és üdén érkezett Marinefordba, egyáltalán nem úgy nézett ki, mint aki nem rég élet-halál harcot vívott egy másik vele egy szinten lévő kalózzal. :ehh
Szerkesztette: Rikiya - 2020.03.18. 14:20

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

dungeonlord
https://www.manga...-piece-975

Ugrás a fórumra: