tomesz92
Ennek a témának az apropóján, talán az sem véletlen, hogy így hivatkoznak rá: "The strongest CREATURE alive".

Severum
Köszönöm a fordítást!

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

AFR
Tapion-sama írta:

dungeonlord írta:
de azt a filler is nyugodtan lehet kezelni cannonak

Köszönjük szépen az engedélyt, de majd Oda eldönti, hogy mit lehet canonnak kezelni és mit nem. Amúgy hogy jön ide az ágyú (cannon)?

AFR, kasza93: egy idézet '18-ból :)

AFR írta:

Hiei-nél a pont.
Bár jelenleg azt mondhatnánk hogy ember aki Sárkány Misztikus Zoan-t evett de a Creature megnevezés okán nem kizárható hogy Sárkány aki valamilyen Embergyümi-t evett.

Tapion-sama írta:

Embergyümölcs: Óriás Forma simán játszhat szerintem.

Azta én meg azt hittem csak rosszul rémlik hogy írtam ilyesmit :D
Köszi hogy megtaláltad.

Annyit hozzátennék hogy az Oni és egyéb Embergyümik nem magyaráznák Yamato-t. Bár ebben az esetben félvér lenne ez pedig lehet magyarázná az emberi alakot.
De valószínűleg nem gyümi lesz hanem a sárkányok képesek emberi alakot ölteni.

Nem hinném hogy Kaidou Ryuuma által megölt sárkány leszármazottja hisz más típusúak.
De valószínű hogy ha sárkány akkor Wano-ról származik.

benedekpepe
Egyébként ha jól tudom az ősi mítológia szerint a sárkányok képesek voltak emberi alakot ölteni bármikor, szóval ez megmagyarázhatja Kaido és Yamato emberi formáját, és még gyümölcs se kell hozzá.

kristofkristof
Még ha valószínűleg nem a legjobb, de itt egy angol verzió
https://onepiecec...apter-996/

"Not everyone dies because they want to die. Most of them die against their will."

"I was so possessed by the demon of anger that it disfigured my face."

jasek89
Yamamoto esetében más lehet, mivel ő "félig" ember, így lehetséges, hogy ő már elveszítette sárkány alakját.

dungeonlord
tomesz92 írta:
"The strongest CREATURE alive".

kepkuldes.com/images/ab5feb37085da29a55a6760039be92e6.jpg

Ennél,többet, nem, mondok. 4szó.

Bastian
Most fektette ki a Hüvelyeket, akiktől azt vártad, hogy legyőzik. :hmm

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

dungeonlord
Ezt hol írtam ? Azt írtam, hogy résszemről mind1, hogy ki nyer , mert nagyon színvonalas összecsapást hozott össze Oda.

Hol győzött? Abban 2-3 képkockában üt, visszaüt játszottak .Háttérben 1-2 még talpon vannak .Kaido is 2xfeküdt a földön.

Nem volt rossz fejezet, de a Nummer nagyon gyorsan ledarálják , ami nem tetszik .Egyszer tettem egy olyan megjegyzést , hogy az óriások mostanában oneshot végzik .Op kezdték, az egyik legerősebb fajnak tartják , de mégis hamar elverik őket .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.11.19. 22:13

Bastian
Én nem mondanám ezt "talpon"-nak, de azt aláírom, hogy nem lehet kristálytisztán kivenni. Viszont van egy vérfröccsenő panel, majd utána egy üres, ami az idő múlását hivatott jelképzeni. Utána pedig Kaidou lábának nézetéből látjuk a Hüvelyeket, vagyis majdhogynem biztos, hogy ki lettek fektetve.

Nem kedveled Kaidout, ezt mindenki tudja. Ezért beszélsz olyanokról, hogy normális erőviszony ebben a harcban. Addig volt normális neked, ameddig a Hüvelyek érvényesültek, mert a nyomorult, csaló bukását várod már régóta, és elhiszed, hogy ezt majd mellékszereplők fogják kivitelezni. Ezért beszélted be magadnak múltkor is, hogy Kaidou élet-halál állapotban van már, akkora sebesülést okoztak neki a hüvelyek. Ezt magyaráztam neked a spoiler témában, hogy Kaidou most kezd majd rákapcsolni és büntetni őket, de nem hitted el, szerinted haldoklott. Most meg jössz ezzel a képpel, mintha Kaidou alázva lett volna...

Dungeon, pls.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

dungeonlord
Én csak egyszer kérdezem meg. Kaidonak miért kelett segítség ? Kaidonak miért van a mai napig halál félelme Odentől?
Miért nem tudja meggyógyítani egy 20.éves sebet egy zoan képességgel ?

Tapion-sama
Bastian, engedd el. Falra hányt borsó akármin is leállni vitatkozni ezzel az emberrel. Úgyis csak a saját fantáziáját meg igazát fogja hangoztatni. Isten- és Odakomplexusa van. De magyarul írni azt bezzeg nem tud - és mint láttuk, angolul se.
De komolyan, inkább menj és beszélgess otthon az aranyhaladdal, többre mész vele, az legalább nem mond ordas nagy ökörségeket. ^^

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Bastian
Teszek egy utolsó kísérletet, de szerintem hiába.

dungeonlord írta:

Én csak egyszer kérdezem meg. Kaidonak miért kelett segítség ? Kaidonak miért van a mai napig halál félelme Odentől?
Miért nem tudja meggyógyítani egy 20.éves sebet egy zoan képességgel ?

Én is csak egyszer kérdezem meg: Miért nem arra reagálsz, ami fel lett hozva?
Többen elmagyarázták neked, süket fülekre találtak. Kaidou nem tervezte el azt előre, hogy az egyik embere majd túszt ejt, ha szorul a hurok a nyaka körül. De szerinted az, hogy lecsapta ezt követően Odent, aki levette a szemét Kaidouról, szó szerint idézlek, azt jelenti, hogy Kaidou "trükközött". Mindig ide lyukadt ki a vita, így trükk úgy trükk. A Hüvelyeket nem kellene gyűlölnöd azért, hogy trükközéssel, csapatostól rontottak rá a felkészületlen Kaidoura, nem mertek kiállni ellene 1 vs. 1-ben? És ennek ellenére, Kaidou nem volt a halálán.

Ha meg arra gondolsz, hogy Oden számon kérte a hazugságot Kaidoun, meg lett indokolva. Alapjáraton Odenék óriási nyeregben voltak, és nem is egyedül indult el, hogy most leveri Kaidout. Kaidou kiegyenlítette az esélyeket.

i.imgur.com/IenRHO5.png

dungeonlord
Az igazi kérdés az, hogy mi lett volna ha nem állítják meg ?

Miért van az, hogy Kaido nem képes meggyógyítani azt a sebet, ami ráadásul a mai napig fáj neki :
https://naruto-ku...iece/987/6

Ha meg arra gondolsz, hogy Oden számon kérte a hazugságot Kaidoun, meg lett indokolva. Alapjáraton Odenék óriási nyeregben voltak, és nem is egyedül indult el, hogy most leveri Kaidout. Kaidou kiegyenlítette az esélyeket

Oden 10 emberrel állta a sarat addig, amig Oden hátba nem támadták, és azzal ütéssel lett figyelmetlen a többiek , amivel a vereséget okozta. https://naruto-ku...ece/970/15

Ha tényleg felkészült, akkor miért nem tudta azzal több ezer sereggel legyőzni 10 tagot ? King se bírt addig velük, amig Ashura figyelme nem Odenre szegült .

Nem is viccből említettem azt a sebet, ami elég komolynak tűnik, és ha 20.év alatt se tudta begyógyítani, akkor nevezhetjük egy halálos sebnek, mert más sérülése nem volt Kaido testén. Csak Odenné .

Szerk:
https://naruto-ku...ece/971/16 Ezt még ide linkelem , ami önmagában elég a teóriám megerősítéshez. Itt kezdtem el csalódni Kaido erején, mert sose tudta erővel legyőzni Odent .

A legerősebb szörnykényt nevezik, miközben xxx alkalommal vesztett .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.11.19. 22:53

Hiei
A mai fejezet alapján az ezredik fejezet lehet, amikor Luffy felér a tetőre és szembe találja magát Kaidouval és Big Mommal. A kérdés a hüvelyek még életben lesznek-e. Gondolom Sanjit és Jinbeit elhagyja Luffy egy-egy szinten. Azért remélem Eniess Lobby nem lesz megint eljátszva Sanjival... gusztustalan lenne az önismétlés. Bízom benne, hogy Jinbe majd észhez téríti és ő marad le itt. Sanji meg Kingnél ragad le :D

Az ellenséges hajó is zavar engem... megjöttek volna a Big Mom kalózok? Azt oda szökött volna fel Tama? Elképzelésem nincs milyen más ellenség jöhetett ide.

Ugrás a fórumra: