AFR
Deran

Nem az a gond hogy ritkán jelenik mert már évek óta így van.
Még csak nem is arról van szó hogy nem történik semmi mert ez sem igaz.
Épp hogy beindulnak az események sőt az egyik baj pont az hogy nem túl részletes hanem mintha lényeges dolgok offsrceen történnének.
A logikátlanságok és olcsó vagy unalmas dolgokról beszélünk.

Germa66
Megjelent az új sbs (spoiler) néhány dolog ami kapcsolódik a mangához:

Tobi Roppo magasságai, kora, és kedvenc kajája (Black Maria alacsonyabb BM-nél tehát fixen nem óriás, és csupán 1 évvel idősebb Yamatonál tehát kizárt hogy az anyja)

Oda az 5 éves véget úgy értette hogy akkor jutunk el Luffy legérdekesebb kalandjához

Aki kíváncsi itt van:
https://www.reddi...egathread/

Ha esetleg ez más topicba tartozik, elnézést, csak úgy gondoltam elég sok aktuális infót tartalmaz.

narutoforever
Jól értem hogy 5 év múlva érünk el egy ponthoz a mangában ami nagy hatással lesz a sztorira és meghatározza a további irányt? Mert ha így van akkor jól sejtették itt többen is a fórumon hogy ezt 5 év alatt nem lehet befejezni. Én személy szerint nagyon örülök hogy még sok évig csodálhatjuk a One Piece-t. Páran írjátok hogy mintha nem figyelne a részletekre mostanság. Feltűnő, de csak Oda mértékkel. Szerintem valami nagyon nagyra készül és el kell érnie valahova a mangának az 1000.-ik fejezetre. Ezért is a kevesebb részlet valószínűleg.

Hiei
Oda foglalkozott valaha ilyenekkel? Én egyáltalán nem emlékszem, hogy bármelyik fejezet több vagy jobb lett volna, mert jubileumi volt. Ismerve Odát lesz valami csecse színes borító azt jóccakát.

AFR
Illetve talán egy köszönet nyílvánító szöveg az elején mint a 20. évfordulón ha jól emlékszem.

Ban
Oda nyilatkozta, hogy az 1000. fejezet lesz az utolsó ebben az évben. Az új rendszere pedig, minden második fejezet után szünet, vagy legjobb esetben minden harmadik fejezet után tart szünetet.

czera
Na ez tök jó, és akkor még ott vannak az ünnepek meg az egyéb kibúvók.

Ezen a héten lesz egyáltalán fejezet? A Spoiler topic nagyon pang, csütörtökön szokott már lenni pár kép.

Bastian
Ban írta:

Oda nyilatkozta, hogy az 1000. fejezet lesz az utolsó ebben az évben. Az új rendszere pedig, minden második fejezet után szünet, vagy legjobb esetben minden harmadik fejezet után tart szünetet.

Én inkább úgy értelmezem, hogy szeretné elérni az 1000. fejezetet még idén, nem pedig úgy, hogy az 1000. lesz az utolsó. Papíron van 13 hete, kell még 9 fejezet. Viszont az ünnepek alatt, közeledtével rendszerint ki szokott esni 2 hét is természetes magazinszünet miatt. Így nagyon nem engedhet meg magának szüneteket, még 3 fejezet után sem zsinórban. 2 fejezet után meg pláne nem.

Lesz fejezet, de csalódáskeltőek a spoilerek számomra, így nem volt kedvem beírni.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

kristofkristof
Igen, azt mondta, hogy az a cél, hogy még idén meglegyen az 1000. fejezet. Amúgy én is olvastam néhány szivárgást a fejezetől, de szvsz eléggé le vannak ezek sarkítva. Viszont ahogy láttam valahol kiírva lehet mégsem lesz fejezet? :ehh

"Not everyone dies because they want to die. Most of them die against their will."

"I was so possessed by the demon of anger that it disfigured my face."

Bastian
A Manga Plus továbbra is listázza 27-re a következőt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

ElenaH
Sziasztok!
Most kezdtem el olvasni - gondoltam közel az 1000hez már célszerű-, és az volna a kérdésem, hogy a 19-59. kötet történetei nem is lesznek magyarosítva? Vagy van valami összefoglalás róluk?

A kérdés első felére találtam egy olyan néhány héttel ezelőtti választ, hogy rajta vagytok, úgyhogy az összefoglalás marad.
Szerkesztette: ElenaH - 2020.09.24. 21:45

Ugrás a fórumra: