Severum
Szerintem semmi esély nincs arra hogy átvegye Brook Zeuszt yonkou Mamától, jó lenne de az egy másik szint, mivel a saját lelkéből adott neki. Anno se tudta használni rajtuk, ellenben akik mások lelkeiből készültek, azokat simán aprította a képességével.
Persze simán fejlődhet Brook a gyümölcse használatával, és később képes lehet rá, de ne felejtsük hogy neki hasonló de mégis teljesen más a gyümölcse.
Na meg Linlin császárnő igen erős lélekkel rendelkezik akihez képest Brook, nos, hát, tudjuk hogy messze van mint Makó Jeruzsálemtől.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

AFR
Blade

Csak gondold végig. Nem lehet elhelyezni a manga idővonalán sehova akkor mégis hogy lehetne Canon?

Giovanna
Egész jó volt a fejezet.
Örülök, hogy Oda kezdi hypolni a giftereket, legalább nem ok nélkül lettek behozva a történetbe.
És az is tetszetős, hogy egész erősek a Repülő-hatós tagjai, mivel még Luffy is megemlítette, hogy Ulti milyen erős.

Queen meg szerintem X-Draket akarja megölni, mert lehet rájött, hogy ő egy áruló / besúgó. Tyűűűű... viszont itt megint nagy kavarok jöhetnek :D Gondoljatok bele, milyen boldog lenne a Tengerészet / Világkormány, hogy X-Drake lebukott :D

A másik, ami egy nagyon jelentős tényező: Big Mom későbbi szerepe. Szerintem őt ( részben ) Karamell-Mama irányítja / nagyon erős befolyással van rá! Noha Linlin elmebeteg, nem volt gonosz gyerekként... De mostmár az! És szinte biztos, hogy Karamell-Mama uralja őt! Legalábbis támogatom ezt az elméletet.

dungeonlord
Ez az ,amikor Oda és az animáció csapat egy remek ötletet összedob, de nem tudnak együttműködni .
Kitaláltak egy fasza storyt, de a kivételezés borzalom.

Kisváltoztatással a Z film valahol Pink hazard elött játszódhatna, ami nem is ronttatta a hangulaton. Legújabb filmet pedig Wano után raknám.

Minden arcban telnek a hónapok, ezért arcok között lehetne egy 1 fejezett, ami összefoglalja, hogy mi történik a filler alatt.
Olyan történetek, amit Odának nem volt ideje megrazolni, de Cannon számitana.
Oda is időt spórolna, és a story se lenne kotyvassz, hanem bővítené.
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.06.24. 22:31

bakod
jasek89 írta:

Arra lennék kíváncsi, hogyha Mama meghalna, akkor meghalna vele Zeus is?

Mivel Carmel anya képessége hozta létre őket, akit BM megevett és így elnyerte az erejét, szerintem eltűnne mindegyik. már csak abból is gondolom, hogy
1. a saját lelkéből alkotta meg őket
2. a gyümölcs valahol újra teremne.

Biztos vagyok benne hogy legyőzik, a halála viszont számomra nem tűnik esélyesnek, főleg miután Nami kapott egy powerupot.

AFR
Halála esetén biztos megszűnik az összes Lelkecske.
Erre a legjobb bizonyíték Pandora aki eltűnt mikor Carmel meghalt.

felixgotrek
Nem is tudom miért most esik le nekem, hogy a Mama igazából a One piece Voldemortja ha a képességet nézzük Ikszdé

"Lambert,Lambert,what a prick"

Bromiosz
Nem sejti valaki, hogy Kaido fiával mi lehet a helyzet? Várta Luffy-t de miért? Az ereje biztosan elég nagy ahogy láthattuk. Valószínűleg a nézetei lehetnek másik mint az apjának.

Severum
Bromiosz írta:

Nem sejti valaki, hogy Kaido fiával mi lehet a helyzet? Várta Luffy-t de miért? Az ereje biztosan elég nagy ahogy láthattuk. Valószínűleg a nézetei lehetnek másik mint az apjának.

Hát... nézz át ide. XD
https://www.narut...start=1095

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

czera
https://www.manga...-piece-984

Jövő héten brékelünk! Wííííhááá! :]

One Pieceben semmi se biztos. Egy szoknya vagy egy nadrág, micsoda nő ez a férfi... :Okad :lol

dungeonlord
Eléggé összevissza vannak képek, valahol ismétlik, és valahol nem passzol a képsorok .

Maga fejezett nem lenne rossz, tetszett, de amilyen szánalmas startolt az arc, és szánalmas a háború , mármint az edzés utáni leszereplés . Ezért nem tudok pozitív véleményt írni.
Elméletileg ez a háború nagyobbnak kellene szólnia, mint a Marinefordnál ,de jelenleg Grand line szintjét se sorolja .

Ha Oda nem vállal be halált, és a főszereplő minimális csonkítást, akkor bizony az egész arc gyerek szintet fog sorolni .
Résszemről egy utolsó reményt adok Odának, hogy végre felnőjön a mangájához .

Mert a szitu elég komoly, és 2 Yonkoról van szó, ha netán nem is lesz halál, akkor egy Akainu féle sérülés minimum elvárok .

Severum
Véletlen bevágták 2x ugyanazt... XD

Szerintem maximum Kaidou fog meghalni, úgyis folyton öngyilkos akar lenni. :D

De ez még mindig egy gyerekeknek való manga, nem lesz itt mészárszék. Marinefordban majdnem meghalt Luffy és eléggé meg is sérült, itt talán nem fog.

dungeonlord
Luffy ennél nagyobb pofont kapott, mert az életerejének fele vagy 20-30 életévet bukott Magellan miatt, és Akainutól egy halott testvért , és egy lyukas gyomorral távozott.
Oda tud, ha akar . Menő volt látni egy Yonko, és annak parancsnokait, de sajnos félek a végeredménytől .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.07.03. 15:28

Severum
10 évet vett el a kezelés az életéből én úgy emlékszem, szóval még élhet simán 70 évet is. :D De Luffyt ez pont nem érdekli! :D
Persze mert ahhoz hogy igazi férfi legyen szükség volt rá hogy megtapasztalja a veszteséget is.
Oda meg tud ez nyilvánvaló, nem mindig tökéletes, de 90%-ig nagyon tetszik. :)

Hiei
Ha Yamato tényleg Luffy oldalán fog harcolni kizártnak tartom, hogy Kaidou meghaljon.
Azért P1 vs Sanji harc egyre érdekesebb fényt kap :D
Marco vs Perospero lesz? Mást nem hiszem, hogy láthatott a tengeren Marco.
Jack nagyobb, mint Kaidou, King és Queen :D
Yamato érdekes lesz, de nekem teljesen Nami és Rebecca. Ha tényleg Oden naplója van nála, akkor nem lesz áruló, ha a napló hakni, akkor meg egyértelműen. Viszont nem hiszem, hogy Pudding után eljátszaná megint egy arccal később.
Még sehol se tartunk Dungeon, ide még rengetegen fognak érkezni. Szerintem még csak Kaidou bajszát húzogatják. Luffy-t még minimum egyszer elkenik. Az se lepne meg, ha véletlen kitudódna mi történik Wanon és elkezdenének ide ömleni az emberek, hogy segítsenek Luffynak vagy mások, hogy elnyerjék a Yonkouk kegyét.
A világ a feje tetejére fog állni bármi legyen is ezt már most lehet látni. A Yonkou szövetsége is veszélyes, mert ha Mama véletlen úgy érzi elárulták és ide hozza a maradék családtagokat Kaidou felkötheti a gatyáját, mert így is van elég baja csak még nem vesz róla tudomást.

Azért ez a Tobi reppo se gyenge. Tényleg masszív tankok, akik kb leporolják magukat 2 perc után és folytatják, mintha mi se történt volna.

Ugrás a fórumra: