AFR
Germa66

Röviden.
1. Élni akar. Dressrosa-n amit a szövetség csinált azért Kaidou nem csak Luffy fejét akarja.
2. Adósának érzi magát Luffy-nak. Legalábbis szerintem.
(? Lehet már ő is kezd barátként gondolni a Szalmakalaposokra vagy legalábbis Luffy-ra )

Igazából azt hiszem ennyi. Talán lehet ő is kalózkirállyá akar válni mit élete új célja.

Viszont az hogy úgy bánna a Szalmakalaposokkal ahogy írtad nekem kicsit se rémlik.
Mire gondolsz?

Hiei
Germa, Afr ennél azért jobb megfigyelők vagytok. Legalább ti ne tegyetek már ki velem.
Luffy soha nem fogadta el, hogy Law felakarta bontani azt. Law eredeti szövetsége Kaidou legyőzéséig szólt. Amit Zou-n gyakorlatilag megújított.
Ergo semlegesítette azt, amit előtte mondott.
Law úgy viselkedik a Szalmakalaposokkal, mint mindig. Neki is új ez a helyzet, hiszen Corazan volt az egyetlen a társain kívül, akiben valaha is megbízott. Most jöttek a Szalmakalaposok, akik talán kicsit emlékeztetik is Corazan olykor gyerekes viselkedésére.
Még ha a Szalmakalaposok előtt nem is mutatta ki a büszkesége miatt, nem egyszer bizonyította, hogy hisz Luffy-ban.
Ráadásul megmentette Luffy-t a háborúban, szóval Doffi legyőzésért tulajdonképpen kvittek.
Ha már Law mindenki Doffi óta rángatja a a halál zászlaját előtte, hogy feláldozza magát Luffyért mert az adósa, de az előbb leírtak miatt nem hiszem ezt a dolgot. Luffy nem engedné. tuti előállna egy olyan szöveggel, hogy nem akarok olyan világban élni amiben az életedet áldoztad értem, mert akkor inkább nem is akarnék élni. de sztem is megfog vele próbálkozni. Bár azt se értem miért tenné, mert elvileg nem halhatatlanságot fog adni, csak örök életet.

Ban
A legfontosabbat elfelejtettétek Lawról, hogy ő is egy D. Majd pont a Dék fognak megülni nyugodtan a seggükön? Naná, hogy ő is élvezi, hogy megküzdhet egy Yonkouval.

Amúgy tudjátok, mit várok én el Law-tól Kaidóék ellen? Hogy poénból kicserélje Kaido és Big Mom lelkét. Mindkettő ugyanakkora tank maradna, de attól még szakadnék a röhögéstől, amit azok ketten leművelnének a másik testében.

AFR
Ja igen azt elfelejtettem írni hogy Law ott azt azért mondta hogy vége a szövetségüknek mert azt akarta hogy Luffy menjen el. Egyedül akarta intézni a dolgot ezáltal ha sikerrel jár Doffy elintézésében csak ő lett volna Kaidou bosszújának célpontja. Konkrétan Luffy-ékat védte ezzel. Már ha jól rémlik a szituáció. Nagyon rég olvastam utoljára Dressrosa-t.

Sőt Hiei ha jól rémlik már a palotába való visszatéréskor megújították.

Hát ha Luffy-ért eldobná az életét akkor azt csak úgy tudom elképzelni ha a végső műtét hatása két féle lehet.
1. Élő embernek örök fiatalságot ad.
2. Egy friss halottat képes visszahozni az életbe.
De nem is tudom szerintem nem hal meg.

És végül.
Hiei. Köszi az első mondatot B-)

Ban
Én Hancock-ot nézném meg Kaidou testében amikor meglátja Luffy-t :lol

Severum
Szerintem Luffy arra olyan nemet mondana ha eszméleténél van hogy csak na, biztos visszautasítaná az örök fiatalságot. Az öregedés is csak egy kaland, hisz ő mosollyal az arcán várta a halált is.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Hiei
Amúgy csak én érzem azt, hogy Wano jelenleg Water 7 fázisban van? És még igen messze vagyunk a végleges konfliktustól?

Ban
Hiei írta:

Amúgy csak én érzem azt, hogy Wano jelenleg Water 7 fázisban van? És még igen messze vagyunk a végleges konfliktustól?

Én meg pont az ellentetjét érzem. Oda szokatlanul hamar elvarrta majdnem az összes szálat. Megvan az áruló, összegyűlt az összes katona, akit Wanón belül össze lehetett gyűjteni. A rabok, a yakuza, a bebörtönzött lázadók. Kid, Law. Megvan Denjiro, a boszorkány órák fiúja. Szinte már csak az van hátra, hogy meginduljon a támadás, meg befussanak Nekóék Marcóékkal, meg remélhetőleg az összes megmaradt Fehérbajusz kalózzal, meg a Szalmakalapos flotta. Szerintem már mindenki a háborút várja és mindenki ki van éhezve a sok harcra. Itt az idő!!!

AFR
Én kezdek félni ettől a háborútól.
Túl sok karakter van akire kíváncsiak az emberek és akik erejéről még nem sokat tudunk.
Félek hogy offscreen harcok és értelmetlen szintugrásokkal lesz tele.

dungeonlord
Sokat félreértetek Law életét, ahogy nézzem^^. Nem csak Wanon lesz háború, hanem mindenhol.
Doffy óta készülődnek a háborúra, és 2 Yonko bukásával fog igazán elkezdődni . Pontosabban Marineford 2, csak nagyobb.
Nem féltem a harcokat, hisz 1vs1 nem lesz, hanem csapatharcok . Legalábbis remélem..

Germa66
Végülis, olyan szempontból igaz hogy Marinefordban is csak egy-két másodpercig voltak 1v1ek a fő mozzanatokon kívül.

Severum
Igazából mikor akarta felbontani a szövetséget Law? mert én úgy emlékszem ezt csak Doffynak mondta mikor harcoltak Green Bitnél. Ha rosszul emlékszem én kérek elnézést.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

dungeonlord
Logikusan nézve, ez lenne a legbölcsebb döntés .Azért Oda hülyének se nézzen, hisz Luffy szenvedett a Yonko parancsnok ellen , és ha ő szenvedett, akkor többieknek még nehezebb dolguk lesz.Hiába új ruha, hiába új kard, ez nem elég 1vs1.
Wano kezdetek óta említettem a csapatharcokat, amit végül Bm szövetség megerősített.
Enies Lobby voltak 1vs1, de arról azért ne feledkezünk, hogy páran ellenfelet cseréltek .

Továbbá azért tistázni szeretném, hogy nem csak Wanoból áll az egész háború, az csak kezdett lesz .
Ha még rövidebben szeretném összefoglalni, akkor Marineford 2 lesz, ahol nem 1 szigeten, és nem 1 yonko birodalomért lesznek csaták.
Itt most 2 Yonkoról van szó, ráadásul shichibukai semlegesen, ahol újabb szigetek csatlakoznak a háborúhoz .

Így már érhető, hogy mire célzott Oda a nagyobb háború szóval .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.03.25. 11:14

Severum
Én is hasonlóban reménykedem, de amikor azt írtam anno hogy itt megjelenhet a forradalmár sereg is, azt sokan nem tartották logikusnak.
Pedig szerintem menni fognak, és nem azért mert segíteni akarnak Luffyéknak. Hanem azért mert véget akarnak vetni a fegyverkereskedelemnek, ami miatt háborúba taszítanak országokat.
Ezt arra alapozom hogy Koala bizonyítékokat keresett a fegyverekről amivel a gyártás helyét akarják megtudni, és az bizony Wano.

De a yonkouk ellen a csapatharc nem érne sokat szerintem mert igazi tankok és mellé brutális dpsek is na meg igen gyorsak ráadásul, és kb 1 ütés lenne ellenfelekként. Lehet lesz csapatharc is de a boss harcokhoz inkább különleges technika fog kelleni.

Na meg a Kalózkirály a legerősebb akinek az akarata mindenkit maga mögé utasít, tehát nem nyerhet sok lúd disznót győz alapon.
Azt is megkockáztatom hogy Luffy régi ellenfelei is a kalózkirály alá fognak tartozni, a történet végére.
Szerkesztette: Severum - 2020.03.25. 20:47

dungeonlord
Sokan nem úgy gondolkodnak ,mint én, de ha figyelmes valaki, akkor megtalálja a gyengepontokat.
Bm vannak gyenge pontjai , amiket ki lehet használni . Kaido esetében az a sérülés lehet a gyengepontja. (talán)
Mint pl Hobbit filmből Smaug .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.03.25. 12:36

Severum
Bm-nek mentális gyenge pontjai vannak, amihez a körülmények is kellenek, legalábbis tankként eddig keményebb mint Kaidou meg FB együttvéve.
Bár ha Sanji megígéri neki hogy akkor kap esküvői tortát amikor akar, lehet simán beállna szövetségesnek. XD

Én kérek elnézést, mert mégis felakarta bontani Law a szövetséget, de Luffy azt mondta ezt nem te döntöd el! (legalábbis az animében) mangát majd később ellenőrzöm. :)

Ugrás a fórumra: