Rikiya
Kételyeim vannak,hogy mindenki csak Rogertől tudta meg a one piece és a RAftel létezésről .
Szerintem Rocks is tudott az egészről, és talán részben ezért akarta tönkre tenni a égi sárkányonyok hatalmát.

Ha tudott az egészről, valószínűleg eljuthattak a Lodestarra. Csakhogy erre rá cáfol az a tény, hogy WB nem tudott sem Laugh Tale-ről, illetve a poneglyphekről, sőt még magát a Lodestart sem ismerhette, merthogy elvileg Rogerék voltak az elsők, akik oda is eljutottak. WB pedig Rocks hajóján szolgált. Ez abban az esetben nem lenne ellentmondásos, ha Rocks azelőtt jutott volna el a Lodestarra és tájékozódott volna Laugh Tale-ről, mielőtt még megalakult volna a kalózbandája. Habár ez is hülyeség, hiszen így elmondhatta volna a csapat tagjainak, WB még sem tudott róla :hmm

Szerintem a one piece nem más ,mint egy felejtettelen kaland .

Már többször volt itt említve, de Oda azt nyilatkozta, hogy a One Piece, mint kincs, egy kézzel fogható dolog, ami a csapat minden tagjának a hasznára lesz.
Szerkesztette: Rikiya - 2020.01.06. 15:18

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

czera
Ha valaki bizakodik akkor ne tegye, legjobb tudomásom szerint a következő rész kiszivárgásának ideje:
January 17, 2020

aztán Oda szünet, utána pedig 3 megjelenő rész majd szünet újra.

Forrás:
https://claystage...e-for-2020

Excalibure
Szomorú , lassan már több lesz a szünet mint amennyi részt kiadnak:(

Severum
Ezért is mondom mindig, hogy 20 év múlva is menni fog ez! :D /remélem/
5 év....

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Jaeger
Ha ilyen tempóban haladunk akkor 10 év simán :D

Én nem vagyok a legnagyobb rajongó, de nekem ez a tempó kicsit lassú.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Severum
Nekem a shounen a kedvencem, abban vannak a kedvenc kliséim.
Abból meg egyértelműen One Piece a favorit.
Mert ha 5 éven belül mégis vége akkor kb ssj formot kell kapnia Luffynak. XD
Szóval én remélem szépen halad a történet tovább ahogy eddig, még jó sok arcal. :)

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

dungeonlord
Rikiya írta:

Szerintem a one piece nem más ,mint egy felejtettelen kaland .

Már többször volt itt említve, de Oda azt nyilatkozta, hogy a One Piece, mint kincs, egy kézzel fogható dolog, ami a csapat minden tagjának a hasznára lesz.

Ezzel 2 dolgot mondok, amit Oda mond, az ellentétje lesz , és ez a bizonyos kézen fogható dolog mást is jelenhet, ilyen pl életre szóló kaland, ahol sok barátot, társat vagy nagy ő-vel találkozol .
Kézen fogható nem biztos, hogy fizikailag célzott, max rengeteg kincs, amit ő maguk se tudnak elvinni .Indiana Jones feelinges:D (ezzel megis kaptuk a kezén fogható dolgot :D )

Amit Rocks illeti, még sok dolgot nem tudunk, de az biztos, hogy valami okkal tervezett merénylett az égisárkányok ellen .
Hisz a tengerészet nem akarta elárulni, és talán Rock ezért tervezte megtámadni őket , mert 2-3 piros pony kő nála volt, amit késöbb Bm és Kaido elvitt .
Ami Wb illeti, őt nem érdekelte a one piece, sőt Roger utána se foglakozott vele.Neki a család megalapitás volt a fontos, nem a one piece.
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.01.11. 12:16

Rikiya
Ezzel 2 dolgot mondok, amit Oda mond, az ellentétje lesz , és ez a bizonyos kézen fogható dolog mást is jelenhet, ilyen pl életre szóló kaland, ahol sok barátot, társat vagy nagy őt találkozol .

Ha kézzel fogható, akkor már ki van zárva az általad felsorolt dolgok.

Amit Rocks illeti, még sok dolgot nem tudunk, de az biztos, hogy valami okkal tervezett merénylett az égisárkányok ellen .
Hisz a tengerészet nem akarta elárulni, és talán Rock ezért tervezte megtámadni őket , mert 2-3 piros pony kő nála volt, amit késöbb Bm és Kaido elvitt .
Ami Wb illeti, őt nem érdekelte a one piece, sőt Roger utána se foglakozott vele.Neki a család megalapitás volt a fontos, nem a one piece.

Ez puszta spekuláció, aminek kevés alapja van. Ha Rocks tudott Laugh Tale-ről, el kellett jutnia először a Lodestar nevű helyre, WB pedig az ő hajóján szolgált, azaz ő is vele tartott, ahogy a többiek is. De ezt előbb is leírtam. Igen, nem érdekelte őt sem a One Piece, sem Laugh Tale, de ha Rocks tudott róla, akkor valszeg ő is. Ha tudott volna róla, miért tartott beszámolót neki Roger? Nekem végképp nem látszott Fehérbajuszon az, hogy tudna róla, meg akkor min csodálkozott? Én ebből indultam ki, szerintem ez eléggé cáfolja.

Rocks ambíciója, hogy a világ királya legyen. Ennél az oknál fogva akarta megölni az Égi Sárkányokat. Nem tell túlkomplikálni.

(...)

Tapion-sama
Eszem ágában sincs bölcselkedni, meg ilyenek, én is szeretném, hogy ne a nagybetűs KALAND legyen a One Piece, de Oda kijelentéseit valóban a helyén kell kezelni. Évekig etetett mindenkit, hogy Sabo tényleg, tutibiztos, háthogyaviharbane, nagyon-nagyon meghalt, aztán jött a Dressrosa ív. Úgyhogy annak ellenére, hogy rohadtul nem tetszetne, és mocskos mód klisésnek tartanám, előfordulhat, hogy mégis csak a KALAND lesz a One Piece. És a legutóbbi fejezet ebben az olvasatban még alá is támasztja ezt.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Rikiya
Én még mindig tartom azt, hogy nem a Laugh Tale-ig tartó csodálatos kaland lesz a One Piece, viszont még sajnos nem teljesen kizárható az ellenkezője, mint ahogy te is írtad. Remélem igazam lesz :D

(...)

Severum
Engem személy szerint nem érdekel mi a one piece, de mivel Roger azt mondta "A kincseim? ha akarjátok, a tiétek lehet, keressétek! Mindet ott hagytam egy helyen" ebből azt gondolom hogy Roger nézetei szerint ami neki kincs azokat hagyta ott(meg lehet aranyat is, lehet ott volt már mikor Roger odament). De amit eddig tudok róla abból azt szűrtem le hogy őt se igazán motiválja az arany.
Példa, ott hagyta Odenért az összes kincset Fehérkének, magyarázhatjuk hogy megszabadult csak a túlsúlytól az égi sziget felé, de aztán onnan se vitt semmit pedig volt bőven, még ha nem is volt rá ideje akkor is, menet közben amit bírtak vihették volna. :D
Az is lehet a kalózzászlót meg a hajónaplóját hagyta ott. XD

holma
Az lenne már csak a legszebb az egészben, ha eljön a várva várt pillanat Luffyék megérkeznek a kincshez One Piece-hez és a kincsek közt ott lenne Oden naplója a kalandjairól és Joy Boy naplója is. : )

dungeonlord
https://naruto-ku...iece/967/3
Ezt azért ide belinkelem, amit elsőre nem vettem ésszre, és ezt azoknak jelzem,akik szerint Jinbei nem tag,blabla és nincs borítón blabla nem tag .
Remélem ezzel lezárhatjuk, hogy Jinbei hivatalosan is szalmakalapos.

Tapion-sama
Van róla elképzelésed, hogy mi ez amúgy?

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

dungeonlord
Gondolom az új film énekes bandája ?

Ugrás a fórumra: