AFR
Bennem felmerült egy kérdés.
Ashura azután lett Oden beosztottja hogy az legyőzte vagy gyerekkora óta barátok voltak?
Mert Ashura első megjelenésekor azt mondták hogy Oden legyőzte és egyesítette a bűnözőket vagy mi és úgy alapította meg azt a helyet ahova Luffy-ék érkeztek az elején.
Nemrég meg volt egy visszaemlékezés (Yasu-ra emlékeztek vissza Kinemon-ék) hogy már gyerekként is Oden alattvalójának készültek.
Ak most melyik?

Hiei
Én azon gondolkozom mostanság, hogy Kyoushiro és Koshiro rokonok lesznek-e?
Az ugye már jó pár fejezettel ezelőtt elég egyértelművé vált, hogy Zoro mestere kapcsolatban áll Wanoval, valszeg innen is származik. És szerintem ebben az arcban talán végre több meg is tudunk róla. Kíváncsian várom, hogy csak véletlen a név hasonlóság vagy lesz köztük kapcsolat.

Severum
Azt nem tudom hogy van e közük egymáshoz, de szerintem is Wanoról származhat Koshiro vagy legalább az aki őt tanította.
Amikor az öreg Hyou papi tanította Luffynak azt a hakit akkor már szinte biztos voltam benne.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

szoros
Nemrég kezdtem olvasni a mangát, eljutottam a 18. kötet-ig, de a 160. fejezet után az olvasóban az 585. következik.

A két fejezet közötti részeket hol lehet elolvasni?

Severum
Sajnos várnunk kell arra még, valami hiba miatt nincsenek meg de dolgoznak rajta. Én is remegek már miatta. :D (legalábbis én igen) ha jó neked angolul is akkor innen szokták linkelni jaiminisbox.com

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

czera
Nincs holnap megjelenő rész, senki ne várja! Majd csak a jövő héten lesz...

Severum
Neee, most remeghetek ezért is! :D

czera
Szerintem ne remegj nagyon mert szinte biztos vagyok benne hogy nem Luffyékról fog szólni a rész. :/
Elmegyünk majd valahova máshova. Pl kiderül mit akarnak mutatni Kinemonéknak, vagy ilyesmi.. :D
Folyamatosan teremti meg oda ezt a nagy feszkót, és szerintem nagyon messze van még a tetőpont.
Tudom, könnyen beszélek, de én amúgy minden péntek reggel remegek :D

AFR
Én attól tartok hogy sose tér ide vissza és csak azt fogjuk látni hogy már megléptek

Severum
Az nem számít, ha megvan akkor kicsit jobb mindig :D
Szerintem nem unalmasak ezek a részek, valójában még tovább kellene húzni ezt a yonkou Luffy párbajt, most leginkább arra vagyok kíváncsi hogy mit bír Queen Mamma ellen.

Remélem nem sokat, én bízom abban hogy Mama ha más nem is, kemény mint az állat és az ereje miatt nem a politikája miatt lett yonkou. XD

ui: Bár lenne egy varázsgépem amivel minden olvasás és anime nézés után törölhetném a fejemből a tartalmát, Állandóan ezt olvasnám meg nézném. :D

czera
Severum próbáld azt hogy a nagy melegre való tekintettel megiszol 3 liter sört meg egy tüskét és úgy nézed. :D Másnapra szinte biztos hogy nem fogsz rá emlékezni, és még is jól érzed magad. Nem utolsó sorban a meleg ellen is védekeztél. :D

Big Mom számomra egyértelműen az ereje miatt lett az, aki. Azért csoportosultak köré mert erős volt és ebből hasznot lehetett húzni (mint ahogy a főszakács tette). A gyerekek meg csak úgy jöttek... :D Nem tudni hogy hogyan de nem is akarom tudni.

Szemi1992
A gyerekek meg csak úgy jöttek:nee

czera még ennyit se tudsz hét jött az Oda gólya és megrajzolta

czera
Mi ez a nagy csend...???

https://jaiminisb...946/page/1

Teach16
Többet vártam queen-től

czera
Hát őszintén szólva én is. Ok, nem ütötték ki egy ütéstől, hanem egy ütéstől és dobástól... :D Rajzouék viszont nagyon jól nyomják, Caribou is hasznosnak bizonyul (bármilyen meglepő is).
Nekem az volt a furcsa hogy Luffy mennyire könnyedén levette a bilincseket.

Ugrás a fórumra: