One Piece manga - Spoiler és annak megbeszélése
Hiei
A One Pieceben nagyon nagyon ritka volt, hogy többen egy ellen harcoltak. Legtöbbször vagy ilyen poén harc volt, mint Oars vagy olyan ellenfél, aki ellen semmi esély se volt lásd Kuma. Viszont még Aokiji ellen se mentek többen. Oda utálja az ilyen harcokat és nem is csinál ilyet ezt világosan kijelentette. KAtakuri ellen se kellett volna egyedül menni. Az tiszta csicska indok, hogy csak útban lennétek. Egyszerűen csak nem akart ilyen megalázó harcot. Mire jó az, ki lesz elégedett egy 2v1-ben aratott győzelemmel? Talán Usopp, de még lehet ő sem. A csapat 99%ának a büszkeségét is sértené.

dungeonlord
Hiei ,te még hiszel Odának ? Vicces, mert Gyojin kívül a többi arc 80-90% csapatharcokból állt.
Részletesebb harcokat az animében várjatok .Mert a mangában max főgóré fogja megkapni a részletesebb rajzolást.
Ha lesz is 1vs1 harcok, akkor az nem Wanon, hanem BB ellen fog megtörténi .
HA Totland nem jött össze, akkor Wanon se lesz kivétel .

Rikiya
Vannak olyan helyzetek,ahol kénytelenek többen harcolni 1 személy ellen és ez a one piece-ben sem kivétel.
Például Punk Hazardon smoker és law együtt harcoltak vergo ellen.
Law és Luffy is együtt harcolt Doffy ellen,ezt sem felejtsük el...

Azért érdekes,hogy már 1 évvel ezelőtt megvolt az embereknél az a teória,hogy kaidou másik 2 csapássa King és Queen lesz...
Szerkesztette: Rikiya - 2018.11.22. 19:24

Hiei
Egyik se volt egy a kettő elleni harc. Doffival harcolt Tréból.
Vergo vs Smoker pedig szintén nem volt 2v1 felváltva harcoltak, mert Law szíve Vergonál volt.
Nem volt nehéz ezt a teóriát kitalálni, mivel Zoun ott volt Jack, ami bubi angolul és Ginrummy, ami egy kártya játék.
Viszont maradjunk a spoilernél.

Rikiya
King teljesen magellan,gladius,pica keveréke,de komolyan xd
Érdekes az is,hogy Magellan-ek és King-nek is van szárnya,az öltözéke is hasonló.

Nekem az,hogy king-nél kard volt már előre sugallta azt,hogy zoroval fog harcolni,bár még minden meglehet...
Szerkesztette: Rikiya - 2018.11.22. 21:39

Paidion
https://orojackso...ers.58594/

Feltételezem idővel frissülni fog a spoiler, ami jó is lesz, mert rohadtul nem vágom, hogy mi van. :D

- Mit fogsz tenni, ha találkozol egy ilyen emberrel? Csak két évet edzettél... Nehéz elképzelni, hogy addigra el fogod érni azt a szintet... Nehéz dolgod lesz.
- Szerintem attól függ, hogy milyen a személyisége annak, akivel küzdök...

Hiei
Én nem értem mit nem értenek ebben az emberek:D Egy víziló őr gondolom Smile vagy gyümihasználó bekapta Luffyékat az elvesztette az eszméletét gondolom Haoshoku miatt és ők kimásztak a szájából. A kezében meg azért volt egy öreg vagy gyerek, mert azt is lenyelte a víziló. Ez lehet ott a magánzárka megfelelője:D

Továbbá az is most már kijelenthető bár ezt már Marco után is sejtettük nem veszítik el a Kairosekitől az erejüket és lesznek gyengék és mozgás képtelen, pusztán a gyümiképességét veszítik el.

Paidion
Nem logikailag nem értem, hanem kissé abszurdnak tartom a szitut, bár meglepőnek kétségkívül nem. :D

- Mit fogsz tenni, ha találkozol egy ilyen emberrel? Csak két évet edzettél... Nehéz elképzelni, hogy addigra el fogod érni azt a szintet... Nehéz dolgod lesz.
- Szerintem attól függ, hogy milyen a személyisége annak, akivel küzdök...

Hiei
Értem, hát nekem ez egy szökés a magánzárkából One Piece módra dolog volt:D. Igazából valamilyen szinten talán várható is volt, mert ha valamiben biztos voltam az az, hogy Luffy és Kid rivalizálása valszeg kihat a börtön életre isxD
Már mint a magánzárka volt várható:D
Szerkesztette: Hiei - 2018.11.28. 15:13

Rikiya
Most néztem a következő fejezet spoilereit
Állítólag megfog jelenni végre a Shogun,és neki is lesz démongyümölcse,mégpedig megint mítikus (9 fejű kígyó).
Aztán arról lesz szó,hogy a csapások kaidouval fognak beszélni,és valamit aztán nem értettem,talán hogy franky és sanji találkozni fognak Quennel vagy mi,már nem is tudom igazán.

Tapion-sama
Chapter 927: Toko the Maid
Frannosuke, Uso Hachi, and O-Robi are gathering at Sangoro's soba stand. They are eating noodles and chatting.
Three henchmen of Kyoshiro's appear. They extort for money and shake down the soba stand.
What's the consequence of wasting food?
Apparently Sangoro and Furanosuke gave those hooligans a lesson.

Sanji fills a bowl with noodles and gives it to a little girl with big eyes to eat.
The girl is Toko. She is the oiran's personal maid.
The most beautiful oiran of Wano Kuni - Komurasaki will appear on stage soon.
Rumor says that her amazing beauty is the ultimate version of every woman's fantasy.

Sangorou, Uso Hachi and Frannosuke immediately expressed their attention to her.
Also O-Robi said that she would meet with Orochi the Shogun very soon.
Kyoshiro heard that his henchmen had been beaten up, but he was at Orochi's banquet and it was inconvenient/improper for him to leave, so he entrusted Queen to send assassin(s) to take care of it.

And Orochi the Shogun plans to make Komurasaki fall for him at the banquet tonight.
Outside of the house, it carves 4 words in large font - ON BREAK NEXT WEEK.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Rikiya
Kösz,hogy elküldted mert ahol én néztem egy kicsikét másvolt,legalábbis nekem úgy jött le,hogy Franky és Sanji szembetalálja magát Queenel,de ezek szerint nem igazán...
Nekem igazából nem tetszik az,hogy megint egy mítikus zoan evő ember jelenik meg,már nagyon sok van így is belőle.Mivel Kaidou kalózcsapata csak zoan evőkből áll eddig,ezért gondoltam,hogy legalább a shogunnak lesz más fajta démongyümölcse...

dungeonlord
Tapion-sama írta:

ON BREAK NEXT WEEK.
[/quote]

(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez:
kepkezelo.com/images/rdxeb315vvs6k8r9ytxf.jpg
)
Reménykedtem,hogy legalább dec. nem lesz Oda szünet -.- .

Ugrás a fórumra: