Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
alfaboy85
sziasztok az indavideo oldalrol törölték az összes videot amit orvvadász fel tett. gratula mindenkinek.

Ayagii
alfaboy85 írta:

sziasztok az indavideo oldalrol törölték az összes videot amit orvvadász fel tett. gratula mindenkinek.

Igen, köszi, már tudok róla. Addig voltam a nyakukon, amíg meg le nem szedték :) Úgy lesz megoldva, hogy átirányítják linken keresztül ide a letöltéshez az embereket. Így nem mi is megkapjuk amit akarunk, és ők sem vesztik el az ott lévő DD közösséget. Win-win.

goku5
Gratulálok a győzelemhez!
És így győzött az igazság!

Rain2013
hali akkor meg ma folytatodik a sori ?

Ayagii
Hát ha Chakrának kedve van dolgozni vasárnap, akkor igen, ha nem akkor majd talán csak holnap.

Rain2013
Most am a 60 résznél tartok ha átugornék a 93 ra nagyon sokk mindenböl kimaradnék ?

Illderin
Rain2013 írta:

Most am a 60 résznél tartok ha átugornék a 93 ra nagyon sokk mindenböl kimaradnék ?

3 max 4 hetet kell várnod, heti 10 rész jön, szerintem érdemes egy kis türelmet gyakorolnod.
sokminden történik ezen részekben (61-92)

Szeretném még egyszer megköszönni kitartó fordítói munkád! És a türelmet is amivel irántunk viseltetsz (akinek nem inge ne vegye magára).

És egy kérdés is, a kis csapat többi tagjáról lesz szó, ki mit csinál.. hol tartanak a fejlődésben.. ?

Peti94
Illderin írta:
És egy kérdés is, a kis csapat többi tagjáról lesz szó, ki mit csinál.. hol tartanak a fejlődésben.. ?

Szerintem max ilyen említés szinten, amikor találkoznak akkor esetleg egy-egy visszaemlékezésben, mindenki elmeséli (nagy vonalakban), hogy mi történt vele az eltelt idő alatt.
Én leginkább Oskar fejlődésére lennék kíváncsi, hogy mit hoz ki a "kolbászból" és, hogyan teszi "harcképessé", hogy megtudja védeni vele Rongrong-ot.

Illderin
Ha azt nézzük, eddig többen képesek voltak rá, hogy valamelyest átalakítsák a gyűrűk képességeit.
pl TS börtöne/szúrása
Ha tippelnem kéne arra tippelnék, hogy saját maga fogja enni a kolbászait, csak más lesz a hatásuk., tudom hogy erős
de vagy ez vagy valamilyen lélek képesség. Ha harcművészetet tanulna azzal nem vehetné fel a versenyt a szörny lelkekkel.

Dagi is érdekelne de róla végképp nem tudnék még csak tippelni sem.

Malkavita87
most végülis ezt a 1117. részt is a készítők adták ki, olyan kedv csinálónak, és hivatalosan csak szombat reggel jön, aminek ugyan ez lesz a lényege, csak érteni is fogom lefordítva? :D

Ayagii
Őszintén, nem tudom. Csak azt tudom, amit a GM-team (aki pakolja fel a videókat) írt, és az az volt, hogy ez nem hivatalos rész.

goku5
Na majd szombat reggel meg tudjuk mi az igazság. Én azért örülnék egy új résznek, de szerintem más is. De amúgy ez a 117. rész is nagyon ütős lett. Csak a befejezése érdekes. Igaz felirattal azért jobban értettem volna a lényegét.

Amúgy ezek a szörnyek vajon milyen idősnek felelnek meg? Egy sárkány gyűrű meg még érdekes is lett volna.

Na meg vajon mennyi marad a városból a végére ha ez az alap így le lesz amortizálva?

Ayagii
Szerintem kb. 70-80 ezer évesek lehetnek abból amit láttunk.

Peti94
goku5 írta:
Amúgy ezek a szörnyek vajon milyen idősnek felelnek meg? Egy sárkány gyűrű meg még érdekes is lett volna.

Na meg vajon mennyi marad a városból a végére ha ez az alap így le lesz amortizálva?

Szerintem is kb 70-80 ezer évesek lehettek.

Ha tényleg összedől az alap, akkor az egész városnak annyi, de elég furcsa lenne, hogy 1000 éve létezik és pont most San miatt dőlne össze az egész :O

116-117. rész
Nagyon látványos rész volt, San és Liena szépen együttműködtek, de azért benne volt a levegőben az "árulás szaga", mivel a "Pokoli nedű" (ami lávaszerűen hömpölyög), hatással van a Gyilkos Aurájukra és emiatt egymás ellen fordulnak.

Elég hasznos képességet kapott San a Kék ezüst fű második felébresztésekor, megnöveli a saját mentális erejét és közben lelassítja az ellenfeleket akik belépnek a hatósugárba.

Elég furi volt ez a háromfejű szörny. Mi is volt ez pontosan?
Regenerálta magát, még a felrobbant fejét is simán helyreállította :O

Érdekes, hogy Hu liena-nak is van egy külső lélek csontja, ami elég hasznos, bár nem annyira, mint a pókláb. ;)
----
A 117. rész még ütősebb lett, a kígyó eléggé megizzasztotta a párosunkat, de szerencsére San leleményességének köszönhetően letudták győzni.
Szerzett tőle egy kis gömböt is, annak vajon lesz valami jelentősége, azon kívül, hogy semlegesítheti vele a mérgeket?
Akkor ezek szerint az 1000 év alatt, eddig még senki nem ölte meg (még a 8 Gyilkos Isten egyike sem) az ott lévő lélek szörnyeket? :hmm (Vagy megölték őket, de hoztak újakat? :P )

Tang San Gyorsan rájött, hogy a "láva szerű" lötyi az amit mindenki iszik, és gyorsan halálos méreggé változtatta, hogy többé senki se ihasson belőle :D

Ayagii
Lehetne, hogy a 117. Részről nem beszélünk? Hiszen nem jelent még meg hivatalosan.

Ugrás a fórumra: