Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Peti94
goku5 írta:
A Kék Villám Zsarnok Sárkány egyfajta élőlény a Vízköpő meg nem is tudom? Nem szobor?

Simán lehet variáns lelke vagy akár egy emberré változott lélekszörny is, és ezek egyike magyarázná a testének a megváltozását is.

Hokushin
Szeretném megköszönni a legújabb részt és a feliratot. Köszönöm.

Chakra
A 114. rész végén látható alak amúgy szerintem jó eséllyel Tang Hao.
Ha 18:05-nél megállítjátok a videót és összehasonlítjátok a 15. rész 17:48-nál látható képpel, akkor a (szemből nézve) jobb vállán lévő két kis fém zsinórtartó bőr alátétei szépen kivehetőek a 114. rész említett képén is. Illetve a zsinórok is láthatóak. Mészárló Város lakói másféle csuklyát hordanak.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Ayagii
Öcsém milyen jó szemed van, én arra sem emlékszem hogy egyáltalán milyen színű az a köpeny rajta :D

bekalany56
Ezer hála és köszönet az újabb részekért.:D

Hokushin
De van rá esély, hogy pont ezt akarják elhitetni velünk és közben egészen más leskelődik. Viszont az is valószínű, hogy én tévedek. Azon a véleményen vagyok mint egy bizonyos vak ember. Majd meglátjuk.

alena
Hozzászólni még nem tudok, de nagyon szépen köszönöm az új részeket, szuperek vagytok!:bow

Fricy222
Chakra írta:
A 114. rész végén látható alak amúgy szerintem jó eséllyel Tang Hao...

Fő a precizitás! :)

goku5
Én is valahogy TH-ra tippelnék. de nem vagyok benne biztos, mert ha egy halál isten megjelenne azt csak észrevennék vagy nem? Hát ha más nem maga a király és talán mondott is volna valamit róla.
Amúgy érdekes hogy alig győzött TS máris ott volt a király és olyan beszédet vágott le mintha ez lenne most az első ilyen győzelem. A rókalánynál nem jelent volna meg és mondta el?

Észrevette amúgy más is TS szobájában azt a posztert? Mit reklámozhatnak vele? Azt a műsort amit mutatnak a rész végén?

Amúgy van valami más jelentése is TS álnevének a Yin-nek? Mert elgondolkodik majd látjuk a növényt arról meg a kék ezüst (szerintem inkább már arany) füvet mutatják?

Kiszúrtam amúgy egy jó kis ellentmondást. A sorozat elején mikor a Nagymester mesél a jelképekről azt mondja hogy az első a kard ami a lélekcsarnok szimbóluma. Az 50. részben meg azt mondja hogy a kard a 7 kincses üvegpagodából a kard dolo szimbóluma.

zorrosok
Régóta nem jártam már fenn a Naruto-n (meló mellett nem igazán van idő filmeket nézni óraszám :( ).
Viszont ezt a sorozatot már régóta nézegettem ha időm engedte angol felirattal online.
Teljesen véletlenül vettem észre hogy fordítjátok , mivel egyik kedvenc kínai animém ezért kimondottan örülök neki.
Köszönöm a munkátokat :bow

Peti94
goku5 írta:
Amúgy van valami más jelentése is TS álnevének a Yin-nek? Mert elgondolkodik majd látjuk a növényt arról meg a kék ezüst (szerintem inkább már arany) füvet mutatják?

Nem véletlenül választotta azt az álnevet, hogy "'Yin", ugye az anyját Ah Yin-nek hívták, innen jött a név ;)

Ayagii
Igen, az anyja neve Yin, és ez ugyan az a Yin, mint a kék-ezüst fűben a Yin (lan yin cao), ami azt jelenti, hogy ezüst.
Majd holnap, azaz ma, miután felkelek meglesem mi volt az a poszter

Egyesítve 2020.08.04 12:25:18:
Hát az a reklám nem egy másik animáció volt, úgyhogy ne érdekeljen senkit :D
Szerkesztette: Ayagii - 2020.08.04. 12:25

Chakra
goku5 írta:

...
Kiszúrtam amúgy egy jó kis ellentmondást. A sorozat elején mikor a Nagymester mesél a jelképekről azt mondja hogy az első a kard ami a lélekcsarnok szimbóluma. Az 50. részben meg azt mondja hogy a kard a 7 kincses üvegpagodából a kard dolo szimbóluma.

Szerintem nincs ellentmondás.
Az ott két kard. Az egyik fehér és rózsaszín, a másik "mögötte" pedig arany színű.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

goku5
Köszi a választ!
Akkor lényegében az anyja vagyis a kék ezüst fűből származó nevet használja. Erről az jutott eszembe hogy TS tudja az édesanyja nevét? Mert mintha előtte még az apja se mondta volna ki a nevét. Legalábbis ha jól emlékszem.
Másik elég érdekesség bár biztos lényegtelen, de ki nevezi el a lélekszörnyeket? Lélekszörnyet elnevezi valaki mert emberek között így megy és amikor az is emberekkel van nekik is van már nevük. Amúgy XW nevének is lenne ilyen jelentése?

Chakra én nem látok azon 2 kardot! A fehér az még megvan az igaz de az arany az szerintem nem kard. Inkább valami korona vagy hasonló. Vagy ott lenne a fogója a kardnak?

Amúgy a Sóvárgó megtört szívű vörös nem lett volna jó akár Rongrong-nek is? Mármint hogy neki is vannak érzései Oscar iránt de a klán szabályzata miatt ők se lehetnek együtt.
Jó tudom pont így volt jó a történet szempontjából, de ez csak egy felvetés.

Chakra
goku5 írta:
...
Másik elég érdekesség bár biztos lényegtelen, de ki nevezi el a lélekszörnyeket? Lélekszörnyet elnevezi valaki mert emberek között így megy és amikor az is emberekkel van nekik is van már nevük. Amúgy XW nevének is lenne ilyen jelentése?
...

Xiao Wu-t valszeg az anyja nevezte el. Bár nem hiszem, hogy erről valaha is kapunk infót. A nevéből a "Wu" táncolni. Illetve egy másik kínai írásjellel írva, de ugyanígy ejtve 5-öt is jelent. Pont az 5. részben van erről szó, illetve később, amikor először mennek a kis szörnnyel páros harcba, az aréna regisztrátora elírja a nevét és a "három táncos" párosból "három öt" páros lesz. :D

Ugrás a fórumra: