Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat
Severum
Amikor sarokba szorította őket lélekcsarnok akkor Ah Yin, Tang Haonak adta a lélek gyűrűjét önként.

Persze lehet hogy bolond lett kicsit az asszony elvesztése miatt, és véletlen hogy pont a kék ezüst fű csavarodott az ujjára, amikor hozzá beszélt.

Sok semmit mondó dolog volt eddig is ami később nagy jelentőséggel bírt, szóval nem tudhatjuk, hogy ez nem pont olyan e, fantázia kérdése, ki mit gondol róla. :) Például nekem az fel se tűnt anno hogy másképp látta San XWt mint a többieket, persze még véletlenül se célzott rá hogy rájött.

Van hogy bejön van hogy nem, majd amikor kiderül, akkor általában jobban örülök ha nem jön be a tippem.

De szerintem az az asszony volt aki újra fű lett. XD

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Holdpenge
Hát nem ,hogy csak észrevette de TS volt aki eltüntette XW auráját a virág által amikor visszatért s kiosztotta a virágokat ha jól emlékszem :/

Severum
Igen is meg nem, mert elsőnek Zhugingnek, másodszor meg Nagymesternek adta asszem, XWhez kb csak véletlen került.
Ha tudta volna hogy elrejti biztos neki próbálta volna adni, de ez már csak kellemes mellékhatás volt. :)

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

goku5
Még pontosítás kedvéért! Elsőnek kiosztotta a növényeket. És tényleg csak 3.nak került hozzá mert az előzőekhez nem illet.
A szemei meg csak ezután fejlődtek tovább és látta meg ki is XW valójában. Mutatták hogy másabb volt az aurája és TS meg is lepődött rajta, de nem reagálta túl. (max pillanatnyi meglepődés) Ekkor XW mondta is hogy reméli nem vette észre hogy ki is ő.
A virág aurája meg szerencsés mellékhatásként rejtette el az övét.

Amúgy megjegyezném irodalomban a költői kérdés olyan amit a költő meg is válaszol. Nem valódi kérdés. Amire már tudjuk a választ.

Chakra
110. rész

Rongrong végre elmondta, amit kellett. Szinte már hiányoltam a minden lében kanál Ning papát és a két T. Douluo testőrét. Oscar pedig lesz olyan állat, hogy összeszed valami támadó képességet.

Arra visszatérve, hogy Ah Yin tudata/lelke jelen van-e még: Van ebben a részben egyetlen mondat 3:34 körül.

Xiao San pedig Küklopsz lett. :D (X-Men)

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Ayagii
Nekem is egyből Küklöpsz jutott eszembe az X-Menből :D Néztem is, hogy mi az élet van itt :D

Severum
Na ez mindjárt egy sokkal érthetőbb ok hogy miért is nem lehetnek együtt, kell egy erős is aki megvédi és lehet támogatni. De mi van Rong Rong anyjával? mert az apja 2 TD-vel van ahogy nézem. XD

Ja az a "gyermekem" szöveg eléggé gyanús volt, lassan csak meg tudjuk mi a helyzet a mamával. :)

Nekem a lézer szem jutott eszembe, erről a technikáról. :D

sandorh807
köszönöm szépen :)

Chakra
Severum írta:

Na ez mindjárt egy sokkal érthetőbb ok hogy miért is nem lehetnek együtt, kell egy erős is aki megvédi és lehet támogatni. De mi van Rong Rong anyjával? mert az apja 2 TD-vel van ahogy nézem. XD
...

Kizárásos alapon az anyja lehetett a támadó a papa pedig a támogató lélekmester. Eddig ugye nem tudtunk meg semmit Rongrong anyjáról. Persze ez a jövőben változhat, akár a történet részévé is válhat, hogy mi történt vele. A Ning klánt szolgáló két Titulus Douluo-ról nem tudjuk, hogy rokonai-e Ning papának, vagy csak a klán szolgálatába álltak. Esetleg Rongrong anyjának a rokonai.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Severum
Azt gondoltam, de nagyon kíváncsi lennék rá, mert nem emlékszem rá hogy valaha szóba jött volna.
Ha mégis akkor nem figyeltem oda rá és elsiklottam felette, de ezek szerint nem is volt róla szó korábban.
Mondjuk kiderül lassan, már csak idő kérdése és meglesz minden rész. :D

bistvana
Sziasztok!
Én annó lementettem Ayagi videóit a gépemre indáról! A 67.-edik részig megvan ha esetleg ez segít valamit szívesen elküldöm ha kell!

Köszönöm, hogy foglalkoztok ezzel a sorozattal mert én nagyon megszerettem!

Pwent
Húúú Ayagii, nagyon köszönöm az új rész forditását, sajnos nem vagyok jó angolból és az olyan részek mint ez, ahol sok a duma teljesen sötétben tartanak :S. Külön örülök a régi részek úra felrakásának is és ennek tiszteletére végig is néztem az első tíz rész. Átdolgoztad a szöveget? Mert látni vélek némi változás és méghozzá előnyére, érthetőbb és "magyarabb" ha lehet így mondani. Minden esetre köszönöm és várom a következő forditásokat.

U.i.: azért örülök, hogy nem hagytad abba :bow:jaja.

goku5
Köszi az új részt! Most hogy fenn van itt is lehet kibeszélni.

Amúgy csak kérdeném, de egy törvényt nem éppen a vezető tudna megmásítani? Neki lenne ehhez hatalma nem?
Gondolom Ning bácsi se véletlenül járkálgat mindig egy TD társaságában. pedig ő csak 70 szint körüli. 7 szint 7 gyűrű. Ezért is legenda a 9 szint.

TS meg jó kis fürdőt vett. Ahogy nézem a 2 éves tréninget 1 év alatt letudta. Na ez után mit tanul és mikor mennek vadászni az 5. gyűrűre? Lehet már a következő részben? Előzetes érdekes.
Amúgy király ez a lézerszem! De tényleg már erre is képes!
A lila démon szemek mustármag szintje is eddig legendás volt de TS már ezt is túlszárnyalta. És nemsoká elérheti a végső fejeltségét is. Már alig várom. Valahogy sokszor látva tiszta Narutós Byakugan sharingan filinget ötvöz. És ez a korona meg jók kiegészítik egymást. Még erősebbek lesznek.
Amúgy említette hogy a 8 pókláb is új képességet kapott! Az meg mi? Vagy még nem mondták?
Ez a női hang és megszólítás is igen érdekes! Csak lehet élet a halál után vagy mi? Mert gondolom nem csak a vízesés ereje miatt jöttek ide edzeni. És TS is érzet valamit a vízesés mögűl.

Severum
Fenghzi papa rendes embernek tűnik, és lehet meg tudná változtatni a törvényt, és talán meg is tette volna ha kéri Rongrong. De mégis ő az egy szem lánya és apaként egy erős férfit szeretne talán a lánya mellé. Viszont esélye se volt hogy bele szóljon, mert Oszkár igazi férfiként elhatározta hogy elmegy és várjon rá 10 évet és addigra elég erős lesz hogy megvédhesse.
Arra a képességre én is kíváncsi vagyok már. :D
Meg arra hogy ki/mi előtt hajoltak meg az erdő lélekszörnyei.
Az a hely pont arra emlékeztet ahol Tang Hao füvezett, akár annak a fának a tövében is ülhetett, bár a vízesésre nem emlékszem, így nem biztos.
Akár azt is el tudom képzelni hogy oda rejtette az anyját anno fater. :D bár az is kicsit fura lenne mert a lelkét elvileg neki adta, de a lélekgyűrű nem biztos hogy az egész lelke, szóval ki tudja.

Ayagii
bistvana írta:

Én annó lementettem Ayagi videóit a gépemre indáról! A 67.-edik részig megvan ha esetleg ez segít valamit szívesen elküldöm ha kell!

Nem, sajnos nem segítene semmit. A feliratok nekem is mind megvannak, legalábbis a 16. résztől, az azelőtti részekből meg már megkaptam valakitől a videót.

Pwent írta:
Átdolgoztad a szöveget? Mert látni vélek némi változás és méghozzá előnyére, érthetőbb és "magyarabb" ha lehet így mondani.

Igen, "átdolgozom" őket, hogy érthetőbb legyen. Sokszor még én sem értem, hogy mit írtam :D Ezért is nincsenek még kint a többi részek. Feltölthettem volna mind a 90 részt, de ha még én sem értem, hogy néha mit írtam, akkor mások főként nem fogják + egységesítem a kifejezéseket, mert sokszor szoktam változtatni, amikor kitalálok egy jobb/pontosabb kifejezést magyarul rá.

goku5 írta:

Amúgy csak kérdeném, de egy törvényt nem éppen a vezető tudna megmásítani? Neki lenne ehhez hatalma nem?.

Pont ez a lényeg, hogy még a vezetőnek sincs hozzá ereje. (kicsit lehet furcsán jött ki a szöveg)

goku5 írta:

Gondolom Ning bácsi se véletlenül járkálgat mindig egy TD társaságában. pedig ő csak 70 szint körüli. 7 szint 7 gyűrű. Ezért is legenda a 9 szint.

Igen, amikor Rongrongnak level uppolt a harci lelke, akkor mondták el. Legalábbis a regényben, az animációban nem emlékszem. A Hét Kincses Üveg Pagoda max szintje a 70 (vagy 79?), a lényeg, hogy sosem lehet 8. vagy 9. gyűrűje, ezért is legenda a 9 szintű pagoda

goku5 írta:

Amúgy említette hogy a 8 pókláb is új képességet kapott! Az meg mi? Vagy még nem mondták?

Nem tudni, még nem mondták.

Ugrás a fórumra: