Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
goku5
A 3 feltétellel és hogy teljesíti-e vagy sem, szerintem nincs gond. Ez mint jövő? Hát nem azért, de én ezeket a feltételeket már azelőtt megadtam TS minthogy valaki kimondta volna. Vagyis inkább hogy gondolható volt hogy megcsinálja ezeket előbb utóbb. Akkor még nem voltak feltételek hanem lényegében nézői elvárások, jövőbeni akadályai Ts-nak.
Aki nem ért egyet az írja már le hogy ezek közül ő mire nem gondolt TS jövőben nem éri el, vagy mire lesz képes? Mert egy rajongó csak gondolkodik fantáziál a jövőjéről. És az eddig elért eredményei és kihívásai érdekéken mit tud és mit kell elérnie.

Peti94
Pont ez az, hogy eddig csak rajongói fantázia volt, de most már tudjuk, hogy ezek biztosan megfognak történni.
Például fantáziálgattunk róla, hogy a 3. feltétel talán a házasság lenne, de ha tényleg ez lett volna, akkor már biztosan tudnánk, hogy TS össze fog házasodni egy lánnyal a klánból, hogy befogadják a klánba.
Különben nem teljesítené a feltételt és így nem lehetne a klán tagja.
Szóval bármi lett volna a 3 feltétel, azok előre meghatározzák TS jövőjét, mert mindenképpen teljesítenie kell azokat.

Malkavita87
Amúgy TH is mondta, hogy 60 után felgyorsul majd a fejlődése TS nek, így nem elképzelhetetlen a 3 feltétel, főleg ha a nagymester kezelésbe veszi :D

Severum
Szerintem sem igazán számít hogy ez a 3 feltétel, egyébként is teljesítette volna szerintem. Motivációja van már jobb is mint hogy csatlakozhat a klánhoz, méghozzá XW. :)

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

goku5
Hát azért ne essünk már a ló túloldalára.
Ezek amiket mi és a klánvezetés is elvár. De ezeket ha teljesíti is nem biztos hogy klánvezér lesz. És ennek lehet egyik fő oka XW.
És ha házasság lett volna az egyik feltétel szerintem TS el se fogadta volna.
Mint írtam még nem olyan biztos hogy ő lesz a következő klánvezér.
Én inkább azon vagyok hogy került Oscar TS elé! És hogy a többiek is milyen szintűek. Mert okosan direkt nem mutatták kinek hány gyűrűje van, nem hogy hányas szintűek.

Peti94
Na igen, elvárható volt eddig is, hogy elérje ezeket, de most, hogy konkrétan megadták feltételnek, így már kevésbé rejtélyes a jövő.

Amíg csak a rajongók elvárásai vannak, addig még bármi megtörténhet, akár teljesen másképp is alakulhatna a történet.
Például egy érdekes fordulat lehetne, hogy San Xiao Wu-ra való tekintettel soha nem szerez magának Vörös gyűrűt.
Persze ahhoz, hogy megmaradjon a főszereplő előnye, a folyamatosan fejlődnie kell és így nagyrészt kiszámítható, hogy mit fog csinálni a jövőben.

Hasler
Ez Oscar 6. gyűrűje mert 5 gyűrű aktiválva van mikor elkezdi elnyelni szóval hamarabb elérte a 60-at mint TS.

andris97
ugylátom már mindegy ohgy kibeszéljük mert már mindenki látta és már az Oscaros spoilert is leirtátok :D
nos igen.
akkor már kérdezek. Nem értettem teljesen h ő 76os szintű vagy aki hátba akarja támadni ?

Peti94
andris97 írta:

ugylátom már mindegy ohgy kibeszéljük mert már mindenki látta és már az Oscaros spoilert is leirtátok :D
nos igen.
akkor már kérdezek. Nem értettem teljesen h ő 76os szintű vagy aki hátba akarja támadni ?

Ott mondja, hogy Hao Ten aki 76 szintű (volt).

Amúgy elég érdekes, hogy ilyen gyorsan fejlődik Oscar.
Lehet, hogy pont amiatt, hogy beállt egy csapatba lélekszörnyekre vadászni és 5 éven keresztül csak ezt csinálta?

andris97
Vissza néztem és igen Oscarnak az tényleg a 6ik gyyűrűje lesz :D
de ne felejtsük el h TS 2 évet ugymond nem kultivált rendesen hanem a természetes erejét fejlesztették..

Peti94
andris97 írta:

Vissza néztem és igen Oscarnak az tényleg a 6ik gyyűrűje lesz :D
de ne felejtsük el h TS 2 évet ugymond nem kultivált rendesen hanem a természetes erejét fejlesztették..

Igen TS "pihizett" egy kicsit a mészárló városban, de Oscar 5 év alatt több mint 10 szintet fejlődött, mivel 4x-szintű volt még 5 évvel ezelőtt.
TH elmondása szerint még neki is 5 évbe telt 50-ről 60-ra fejlődnie, és ugye Oscar "csak" támogató típusú lélekmester, de mégis sikerült 4x-szintről 60-ra fejlődnie röpke 5 év alatt :O

andris97
Hmmm :D
most hogy mondod.... nemhiszem h megfogják mutatni hogy érte el azt a szintet csak az eredményét. de sztem TS 5 év alatt 80 lesz xD

Peti94
A LCs támadása miatt nem is lesz idejük kultiválni, így nem hiszem, hogy TS 5 éven belül elérné a 80. szintet.
Még a 6. gyűrűje sincs meg, és amíg azt nem szerzi meg, addig ugye nem fejlődhet tovább.

Amúgy Oscarral kapcsolatban: Ugye 10 évet mondott Rongrong-nak, ezért valószínű, hogy kihasználja a hátralévő 5 évet és most még nem tér vissza.
Ilyen gyors fejlődési ütemben, Oscar 5 év múlva simán lehetne akár 75-80-as szintű is. :O

andris97
Peti94 írta:

A LCs támadása miatt nem is lesz idejük kultiválni, így nem hiszem, hogy TS 5 éven belül elérné a 80. szintet.
Még a 6. gyűrűje sincs meg, és amíg azt nem szerzi meg, addig ugye nem fejlődhet tovább.

Amúgy Oscarral kapcsolatban: Ugye 10 évet mondott Rongrong-nak, ezért valószínű, hogy kihasználja a hátralévő 5 évet és most még nem tér vissza.
Ilyen gyors fejlődési ütemben, Oscar 5 év múlva simán lehetne akár 75-80-as szintű is. :O

szerintem a 7 szörnynek még 5 év mig becsatlakoznak az igazi háborúba. Szeerintem lesznek kisebb csaták de ugy gondolom h nem ellenük fog irányulni első körben. aztán elhuzódik a dolog kb évig és addigra elégerősek lesznek h felvegyék a harcot velük :)

goku5
Hát ha a pápa azt mondta hogy személyesen fogja irányítani jelen lesz akkor nem hinném, hogy olyan soká lenne a háború. Nem igen lesz rájuk ideje.

Vegyük úgy hogy Oscar is 43 szintű volt mint TS a torna végén. TS-nak 2 év kellett az 50 szinthez. és bú 3 évvel később olyan 59-60-nál jár.
Na de hogy a fenébe érte el tényleg Oscar a 60 szintet hamarabb?
TH zseni volt. Neki kellet 5 év. TS még nagyobb zseni neki meg kb (apja elvárásait túlteljesítve) 3,5 év. Ezért is hogy lehet TS előtt.
Igaz TS mészárló város első évében csak 1 szintet nőtt. De a nagynénjével töltött idő meg amíg elért a klánhoz max 1,5 év és elérte az 59 szintet. Pláne végzése és a klánba érkezése között meg 2 szintet nőtt.
Ezeket betudom a lélekcsontoknak. Szóval TS a 2-3 lélekcsontja miatt nőtt ilyen gyorsan. Na de Oscarnak eddig egy se volt. Mégis hogyan? Remélem lesz valami rendes válasz. Hihető!!!!!!
Na meg hogy a töbiek milyen szintűek? Nehogy már ők is 60 körül legyenek.

Ugrás a fórumra: