Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Erzsicica
Érdekes felvetés, de több TD-nek van gyereke :) Az, hogy nem mutatják őket mivel nincs közük a történethez egy dolog.
De ott van a Hét kincses klán, ott is ugye ott van Rongrong.
Az elefántos ürge is a nagypapa volt, amikor összekerültek a játékokban a Shrekkel a gyerekek.
Meg ott van az öreg akinek TH volt a mestere, akinek a fiát és az unokáját is lenyomta TS :D
Ott van a két öreg, nekik is az unoka volt velük ugye és ők sem piskóták a jó kis fúziójukkal.
Tehát vannak itt szép számmal, és ezek csak azok akiket említettek.

Peti94
Erzsicica írta:

Érdekes felvetés, de több TD-nek van gyereke :) Az, hogy nem mutatják őket mivel nincs közük a történethez egy dolog.
De ott van a Hét kincses klán, ott is ugye ott van Rongrong.
Az elefántos ürge is a nagypapa volt, amikor összekerültek a játékokban a Shrekkel a gyerekek.
Meg ott van az öreg akinek TH volt a mestere, akinek a fiát és az unokáját is lenyomta TS :D
Ott van a két öreg, nekik is az unoka volt velük ugye és ők sem piskóták a jó kis fúziójukkal.
Tehát vannak itt szép számmal, és ezek csak azok akiket említettek.

Persze van sok magasabb szintű akiknek van gyereke (és unokája), de őket azért nem írtam mert még nem érték el a TD szintet.
Amúgy azért hoztam fel a gyerek témát, mert a leszármazottak egy sebezhető pont lenne minden ember életében.
Például, ha Bibi Dong-nak vagy a Szellem vagy Krizantém TD-nak lenne gyereke, akkor elég lenne őt elrabolni, és megzsarolhatnák vele.
De ott van még Rongrong is akinek az apja klánjuk vezetője, és ha őt rabolnák el, akkor kb mindent megtenne, hogy visszakapja.
Ugye TH is egy csomó mindent feláldozott a gyerekéért.

Holdpenge
Amúgy lila egyenruha az nem a villámsárkány zsarnok vagy , hogy is hívták csapatba volt?
Szerintem a lcs után ez lehet egy külön szál a történetben :D

bekalany56
Köszönöm az újabb részt! Csodás estére tettem így szert, hála mindenkinek aki közreműködött ennek létrejöttében. :bow

Erzsicica
Peti94 írta:

Amúgy azért hoztam fel a gyerek témát, mert a leszármazottak egy sebezhető pont lenne minden ember életében.
Például, ha Bibi Dong-nak vagy a Szellem vagy Krizantém TD-nak lenne gyereke, akkor elég lenne őt elrabolni, és megzsarolhatnák vele.
De ott van még Rongrong is akinek az apja klánjuk vezetője, és ha őt rabolnák el, akkor kb mindent megtenne, hogy visszakapja.

Most nem azért, de...
LCS után ugye az a felvetés, hogy BibiDongtól féltek a legjobban.
Te el mernéd rabolni a gyerekét?? :)
Én nem akarnám vele összeakasztani a bajszom. :D Pláne felbőszíteni egy anyát, azzal, hogy elviszem a gyerekét.
Láttad milyen volt XW anyja, mikor meg akarták támadni a lányát??
Erlong, mikor bántani akarták XW-t, vagy amikor bedühödött??
Basszus bármi ami eszembe jut most spoilernek minősül, de a lényegen nem változtat. Az anyék olyanok mint a sárkányok, medvék vagy tigrisek. Nem bőszíted őket azzal, hogy bántani akarod a gyereküket.
Még TH is, amikor elment TS-ért Lélekvárosba, mit mondott?? Krizantém, bántani merted a fiam??
Pedig ő azért egy fokkal higgadtabb, mint egy anya.

goku5
Lehet benne valami hogy nem is mernék felbőszíteni a szülőket, viszont kérdem én hogy ismertétek eddig meg a LCS embereit? Mert én úgy ha odamennél egy fejeshez hogy elraboltam a gyereked, ha nem engedelmeskedel vége. Mit csinálna? Szerintem simán megölte aztán bosszankodna hogy semmire nem jó a gyereke és öljék csak meg nyugodtan, hogy hagyta magát elfogni.
Van aki zsarolható lenne de nem hinném hogy az a LCS tagja lenne, meg eleve jó ember.

Ezekkel kapcsolatban egy egy jó kérdés miért nincs egy fejesnek több gyereke? Mert itt vannak amiket írtunk, de most nem az lenne a természetes hogy továbbadom a világnak az örökségemet? Más is támogassa azt amit én? Azokat a harci lelkeket továbbadni?
Pl Ning vezérnek mint a 7 kincses üvegpagoda fejének is miért csak egy lánya van és kész? Szerintem természetes lenne 2-3 gyerek a biztonság kedvéért ha valamelyikkel történne valami. Meg eleve melyik érdemli meg a vezetést?
Amúgy ott pl gondolom se a kard se a csont bácsikának nincs gyereke. Pedig nekik simán lehetne.
Eleve egy nőnél még karrier (kultiválás) vagy a gyerek még érthető de egy férfinél? Nem sértésnek de egy férfinak mibe kerül gyereket csinálni?

Peti94
Erzsicica írta:

Peti94 írta:

Most nem azért, de...
LCS után ugye az a felvetés, hogy BibiDongtól féltek a legjobban.
Te el mernéd rabolni a gyerekét?? :)
Én nem akarnám vele összeakasztani a bajszom. :D Pláne felbőszíteni egy anyát, azzal, hogy elviszem a gyerekét.
Láttad milyen volt XW anyja, mikor meg akarták támadni a lányát??
Erlong, mikor bántani akarták XW-t, vagy amikor bedühödött??
Basszus bármi ami eszembe jut most spoilernek minősül, de a lényegen nem változtat. Az anyék olyanok mint a sárkányok, medvék vagy tigrisek. Nem bőszíted őket azzal, hogy bántani akarod a gyereküket.
Még TH is, amikor elment TS-ért Lélekvárosba, mit mondott?? Krizantém, bántani merted a fiam??
Pedig ő azért egy fokkal higgadtabb, mint egy anya.

Pont azért lenne sebezhető pont, mert nem lehet mindig a gyereke mellett és így bármikor elrabolhatnák bárkinek a gyerekét/unokáját és ezzel kényszerítve a szülőket/nagyszülőket, hogy olyan dolgokat tegyenek meg amiket alapból nem tennének.
Az általad felsorolt esetekben, mindig a közelben volt valaki, hogy meg tudja védeni a gyereket.

De egy kicsit másképp, ha egymagában lenne akkor még akár San-t is elfoghatnák és vele kényszeríthetnék Xiao Wu-t, hogy adja fel magát.

Vagy gondolj bele mi lett volna, ha Mu Bai-t rabolják el, aki egy másik ország vezetőjének a fia?
Mekkora felháborodás és akár még háború is lett volna belőle. :O

goku5
Sokban függ azért a szülők hozzáállásától mint mondtam. Milyen emberek.
Pl. nézzük Rongrongot. Ha őt elrabolnák Az apja tényleg mindent megtenne. Utálhatja a LCS de lányáért még velük is összefogna.
De Mu Bai más eset. Neki vannak testvérei. Eleve egyikük kerülhet csak trónra. Meg kell küzdeniük érte egymással. Csak egy maradhat. A többi halhat. Ha őt elrabolták, testvérek örülnének, a szülők meg: gyenge nem alkalmas a trónra. Miért tudták elfogni?
Lélekcsarnok meg még esélyt se igen ad ilyenekre. De mint írtam náluk is hasonló lenne a helyzet.
Pl a pápa Bibi lehetne most pápa ha gyereket vállal valamikor? Kariért választotta. És gyerekkel sincs gond. De ennyi erővel mit csinálna szerintetek ha most elrabolnák a tanítványát? (a kis rókalányt) Vagy pontosabban korábban mikor még gyengébb volt?

Holdpenge
Lehet gyerekük nincs kire továbbhagynák a hagyatékukat de tanítványaik vannak s mivel noncs gyermekük rájuk is akkénk tekinthetnek kisebb kötődéssel (bár nagymester halál komolyan veszi a tanítványát) szóval ki milyen ember :D

nago
TH részhez egy gondolat.

Úgy gondolom, hogy a pápa elleni harcnál már volt mészárló városban. Ezt mutatja a szeme is, illetve a kalapácsa. TSnél látható, hogy amikor kijön mészárló városból megváltozik a kalapácsa, összefüggő felülete lyukacsos lesz, és tűz lobog benne. Ez megvan az apjánál is a harcnál, ill. korábban látható, hogy ez nem volt meg.
Ami még érdekes lehet, hogy a harcnál kék tűz égett TH kalapácsában. Viszont amikor a pápai palotánál látjuk a kalapácsot, akkor már piros tűz lobogott benne.

:hmm

Chakra
Holdpenge írta:

Lehet gyerekük nincs kire továbbhagynák a hagyatékukat de tanítványaik vannak s mivel noncs gyermekük rájuk is akkénk tekinthetnek kisebb kötődéssel (bár nagymester halál komolyan veszi a tanítványát) szóval ki milyen ember :D

Yu Xiaogang a Kék Villám Zsarnok Sárkány klánba született, akiknek a harci lelke az egyik legerősebb szörny lélek. Erre az ő lelke variáns lesz. Ez még nem is lenne annyira gáz (Erlong harci lelke is variáns), de rossz irányba "fejlődik", nagyon rosszba... Ez már alapból egy nem túl jó pont a klánja szemében. Mondjuk azt nem tudjuk, hogy ő mennyire volt közel a tűzhöz a klánon belül, de igencsak esélyes, hogy rokonságilag valahol a vezetőség környékén helyezkedett el. Itt volt valami kavarás Bibi Donggal is, még nem tudjuk a részleteket, de ennek sem lett jó vége. Aztán, hogy a kultiválás nem ment, az elmélet irányába fordult. Sok okosságot kitalált (láthatjuk, hogy tényleg, egy részét élesben is alkalmazzák), de ezért is kinevetik. És mikor végre talál magának egy nőt, akivel leélheti az életét, kiderül, hogy az unokatestvére... Mondjuk érdekes, hogy őt kidobják a klánból a variáns lelke miatt, de a nagybátyjának meg törvénytelen gyereke van, és még van képe odatolni a biciklit, hogy "jöttem a lányomért".
Ennyi szívás után nem is csoda, hogy szinte a fiaként kezeli Tang Sant. Aki amúgy egy jól nevelt, illedelmes, szerény, tehetséges kölyök, mester és apa nem kívánhat jobbat. Mondjuk azt nem vágom, hogy a szeszkazán Tang Hao mellett hogy lett ilyen rendes gyerek. :D Jó, tudom, az emlékei és a személyisége a "másik" életéből.
Szóval egy nap egy kölyök feltűnik a semmiből, aki teljes lélekerővel született, iker harci lelkei vannak és a tanítványa akar lenni. Miért utasítaná vissza? Főleg, mert vele az elméleteit is bizonyíthatja. És az sem elhanyagolható, hogy még Tang Hao, a Tiszta Ég Douluo is meglátogatta, hogy rábízza a fiát.

Dióhéjban. XD

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Malkavita87
Az én kíváncsiságom most leragadt azon a szinten, hogy milyen csont AY lélekcsontja, és hogy TS elnyeli-e a másik 2 őt :) bár szerintem ehhez szerintem a nagybácsi hozzájárulása is kell, hiába akarja a nagynéni meg tang papa is ugyan ezt :D szerintem összecsapnak majd, hogy méltó e a klán vezetésére :D és csak utána nyelheti el a csontokat :D

goku5
Szerintem nem nyeli el a klán 2 lélekcsontját. Lehet másnak adják. De ami még inkább érdekel, hogy AY lélekcsontja benne van-e a dobozban. És hogy tényleg milyen lélekcsont az!? Azt nyelheti el, ha TH nem nyelte volna el. De mint mondta csak a 4 végtag távolítható el. A törzs és a fej nem. Ezért érdekes hogy mi, és hogy elnyelte-e!
Amúgy a klán 2 lélekcsontját figyelte más is, hogy fekete (zöldes) aurát, fényt sugároztak!? Azoknak nem fehér (szivárványos) fényűnek kellene lenniük!? Lehet esetleg valami?

Amúgy korábban feltettem egy érdekes észrevételt kérdést!
Ki milyen idősnek látja AY-t? Emberi alakban! Csak mert én 35-40 tippelnék. És ez azért érdekes, mert egy emberi 100.e éves szörny nem gyorsabban fejlődik mint az emberek!? Ezt azért érdekes mert AY kb ilyen idősen érte el az emberi 60 szintet. Míg XW mér kb 20 évesen elérte (eléri)!

Severum
Na de ezek szerint, csak maradt valami AYból a gyűrűn és a lélekcsonton kívül... na majd elválik.
Nagyon rejtegetik előlünk azt a lélekcsontot, egyik pillanatban a kezében van a másikban már el is tűnt. Most akkor vagy elnyelte egy pillanat alatt vagy mégis csak elrakta, de akkor miért nem hozta szóba?
Gondolom attól függ a lélekcsont fénye hogy milyen lényből való. :)

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Malkavita87
Szerintem csak eltette, a fénynek pedig olyan színe volt, mint AY lélekcsontjának. Szerintem megkapja TS azt is, de csak a nagybácsitól.
Amúgy szerintem is AY olyan 30-35 körül lehet emberi korban, de ahogy TH is mondta, 60 szinten lépett a felnőtt szakaszába. Emberi formában és életkorban már felnőtt volt, de lélekszörnyként még nem.
Amúgy a lélekcsontoknál szerintem a legyőzött lélekszörny színétől függ a színe.

Ugrás a fórumra: