Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
goku5
Hát nem éppen akkor lenne egy nagy lendület, ha egyelőre még nem történne semmi jó?
XW elfoghatják. Attól még nem hal meg. Felhasználás előtt meg ki lehet még szabadítani.
Ehhez meg kellhet itt még a baráti szeretet hogy az egyik barátja feláldozná magát (pláne ha már úgyis sérült) hogy TS erősebb legyen és megmentse.
Szerelmi feláldozás meg volt már AY részéről. Ne legyen már ugyanaz. Nem ez lenne a lényeg hogy a tragikus vég megváltoztatása és egyfajta boldog befejezés?

Amúgy én tartom valószínűtlennek vagy más is hogy megvárná TS a 9 gyűrűt mielőtt a kalapácsra is pakolna párat?
Mert én úgy vagyok vele ha addig nem fog nagy valószínűséggel már utána se fog mert minek. Mert harcban már most is kellenének azok a gyűrűk a kalapácsra. Ezután a LCS ellen meg még inkább szükség lesz rájuk.

Peti94
Igazából a legnagyobb baj az, hogy a történet előrehaladtával egyre kiszámítóbb lesz, és szinte tudjuk előre, hogy mit fognak tenni a karakterek.

Például: Már az 5 éves történetszál előtt is biztosra vettük, hogy mindegyik tag elég sokat fog fejlődni (azért itt lett egy elég nagy meglepetés, mert még az elvárásainkat is túlteljesítették egyesek)
Aztán amikor TS elindult az 5 éves edzésre, ott is elég kiszámítható volt, hogy bármilyen célt tűz ki neki TH, azt biztosan teljesíteni fogja (sőt még előbb is mint ahogy gondolná)
Elkezdett edzeni a kalapáccsal ---> elérte a kitűzött célt (még előbb is mint TH)
Belépett a mészárló városba ---> végigment minden próbán és a végén megszerezte a Gyilkos Isten mezőt, (közben még volt ideje arra is, hogy elpusztítsa a várost.)

Sajnos ebből leszűrhetjük, hogy bármilyen célt tűznek ki a főszereplőnek azt muszáj teljesítenie.
Lehetne egy kicsit kevésbé kiszámítható a történet és több váratlan fordulat is lehetne benne.
(A legjobbak azok voltak eddig, amikor kiderült, hogy AY és XW is lélekszörnyek, TS 5 gyűrűje és a Kék-ezüs fű császári vérvonalának felébredése, és most Oscar 6. gyűrűje)
---

Szóval ha most bármiről azt gondoljuk, hogy megtörténhet, akkor az sajnos 90%-ban meg is fog történni. :(

puhavagyok
Én azt adnám nagyon hogy simán szerez egy 6.gyűrűt majd king kong oda adja a kalapácsra az övét első gyűrűnek :) és még nyilván kapna is egy lélek csontot. A piros gyűrűre meg nem kell itt problémázni mert több erdő van ugy hogy nyilván van több százezer éves is aztán meg az is lehet ha merészek nagyon a készítők hogy az anyja újra ember lesz 10 év múlva azt megint feláldozza magát. de én nem veszem komolyan ezt a 3 feltételt mert a háború mindent megváltoztat

bszebi
Ja ,és a legrosszabb az lesz,hogy ha ezeket a feltételeket nem 10 év alatt fogja teljesiteni hanem 6-7 év alatt :] :lol ,mert mindig ha támasztanak neki valamilyen kihívást akkor azt nyomban hamarabb teljesíti mindig,és mért pont most lenne a kivétel? meg ugye a háború is kapóra jön neki a TD fej miatt,a kalapácsra meg szerintem tuti fog pakolni gyűrűket de CSAK VÖRÖSET :] :] :P ,mert szerintem lesz úgyis valami a hátérben a lélek csarnok mögött... és határ a csillagos ég,mert én még mindig tartom az álláspontom,hogy van élet a 100 szint felett is.

Hasler
Abban biztosak lehetünk hogy az Lcs most nagy győzelmet fog aratni. Miből gondolom ?
Nézzük a tényeket ha most elverik az Lcs-t akkor elég nagy blama lenne az eddig hitt ereje amitől mindenki félt. A másik még alig fejlődtek a főszereplők ha most vége lenne esetleg úgy hogy még igazán fel se boostolta a szerző őket az kész vicc lenne.
Ha a tényeket nézzük akkor sima győzelem lesz és meg kell húzni magukat majd és meg kell erősödni ez fix.
Én még abban se lennék biztos hogy az eddigi infók amiket pötyögtettek az mind helyes. Lehet úgy szét bombázza Bibi nénje a nagyobb klánokat hogy csak pislogunk majd.
Pusz vegyük figyelembe a Shounen legfőbb szabályát a Főszereplőnek kell legyőzni a főgonoszt szóval fel kell fejlődnie Ts-nek hogy elverje Bibi nénit.

andris97
szerintem nem TS fogja legyőzni hanem XW. Hogy miért gondolom ezt? Mert bosszút esküdött hogy megboszulja az anyját. És láttuk azt az arckifejezést. Én 95%ban biztos vagyok benne h bibidot XW győzi le. De szerintem TS is fog vele küzdeni vagy épp segiteni fog XW-nek. én nemtudom ti hogy vagytok vele de semmit sem tudok a pápáról csak hogy ir lélekkel született ő is. De mik is azok? mert még egyszer sem láttam komolyan harcolni. És ami igazából érdekel hogy ugyr az egyiken maxos már, de mivan a másikkal? Hol tarthat vajon? Vagy épp azt is maxolta volna?

Peti94
Kis eszmefuttatás:
Miért is akarja a LCs kiirtani a klánokat?
Esetleg: Útban vannak nekik, szeretnének terjeszkedni, meghódítani a két birodalmat, ezért elteszik őket az útból.

Viszont a LCs szempontjából nem minden Klántag jelent veszélyt.
Például: Elég lenne ha kiiktatnák a vezetőket, és újakat neveznének ki, akik hűségesek a LCs-hoz.

Vagy megölnek minden felnőtt tagot, ezzel eltörlik a klánokat majd a fiatalokat a LCs mellé állítanák.
Ugye a LCs-nak sem érdeke, hogy végleg eltűnjön egy erős és hasznos Harci Lélek, inkább maguk mellé állítanának pár fiatalabb tagot, akik leszármazottai később hűségesek lesznek majd a LCs-hoz.
Például: Megölnek minden felnőtt tagot a Tiszta Ég klánban, és elviszik a gyerekeket akiknek Tiszta Ég Kalapács a harci lelke, majd úgy nevelik fel őket, hogy a LCs-ot szolgálják.

Ez a végkifejlet sokkal hihetőbb és érdekesebb lenne. ;)

andris97
Most megnéztem ujból a 128 rész trailerét, és azt fedeztem fel benne h Oscar mikor megkapja a csontot mintha megvadulna és az uj mestere vele harcolni. Ezt csak én gondolom így?

Erzsicica
Hát nem tudom te hogy vagy vele, de ahogy nézed.... 6 évesen ébred fel a harci lelkük. Addig nem tudni, hogy mi lesz. 6 éves gyereknek megölöd a szüleit, akikhez ragaszkodik, majd hűséges legyen ahhoz aki kiirtotta a családját?? Ha csak TS-t nézed már bukott a dolog. Nem is ismerte az anyukáját, mégis amiatt, hogy LCS megölette, utálja. A többi gyerek se lenne más. Így egy ilyen végkifejlet nekem nem hihető egyáltalán.

Ayagii
Peti94 írta:
Viszont a LCs szempontjából nem minden Klántag jelent veszélyt.
Például: Elég lenne ha kiiktatnák a vezetőket, és újakat neveznének ki, akik hűségesek a LCs-hoz.

Vagy megölnek minden felnőtt tagot, ezzel eltörlik a klánokat majd a fiatalokat a LCs mellé állítanák.
Ugye a LCs-nak sem érdeke, hogy végleg eltűnjön egy erős és hasznos Harci Lélek, inkább maguk mellé állítanának pár fiatalabb tagot, akik leszármazottai később hűségesek lesznek majd a LCs-hoz.
Például: Megölnek minden felnőtt tagot a Tiszta Ég klánban, és elviszik a gyerekeket akiknek Tiszta Ég Kalapács a harci lelke, majd úgy nevelik fel őket, hogy a LCs-ot szolgálják.

Az általad vázolt helyzetben MINDEN egyes tagot kiirtanának, hogy véletlenül se legyen a jövőben "lázadó". Még azokat is, akik elárulnák a klánjukat (mert hát ki bízna meg árulókban). Ilyesfajta kínai regényekben átlagos napi dolog, ha egy klánt vagy szektát, esetleg országot, vagy akár bolygót is gyökerestől kiirtanak :D

Peti94
Erzsicica írta:

Hát nem tudom te hogy vagy vele, de ahogy nézed.... 6 évesen ébred fel a harci lelkük. Addig nem tudni, hogy mi lesz. 6 éves gyereknek megölöd a szüleit, akikhez ragaszkodik, majd hűséges legyen ahhoz aki kiirtotta a családját?? Ha csak TS-t nézed már bukott a dolog. Nem is ismerte az anyukáját, mégis amiatt, hogy LCS megölette, utálja. A többi gyerek se lenne más. Így egy ilyen végkifejlet nekem nem hihető egyáltalán.

Én se azt mondom, hogy egyből elfogadják a LCs-ot, de ha kényszerből tartják ott őket és leszármazottaikat már a LCs neveli fel, akkor így megszerezhetik a legjobb Harci lelkeket.
Akár a következő Pápa is lehetne az egyikük leszármazottjából.

Mégis csak jobb opció mint, hogy megölnek mindenkit és így eltűnik egy erős Harci lélek.
Szerkesztette: Peti94 - 2020.10.26. 21:50

goku5
Idővel a fiatalok is a LCS ellen fordulnának pláne ha van emlékük, vagy csak tudják mit tett a LCS a családjukkal. Mindig lenne lázadó ellenük. Ezért jobb számukra a teljes kiirtás, nehogy később feltűnjön egy erős ellenfelük aki(k) összefognának klánokat és a LCS ellen mennének.
LCS célja a teljes uralom lehet. Most pedig még a birodalmak is meg a nagy klánok is fenyegetik megosztják az embereket.
Most lényegében gondoljunk bele. A 7 nagy klánt féli a lélekvilág. Abból a 4 kisebb (gyengébb) a LCS mellett van. Hozzájuk mondhatni hűnek. De még őket is ki akarja irtani, nehogy ellene forduljanak. Teljes uralom.

A pápát meg TS kell legyőznie. Részben pont XW miatt meg mert csak ő a főszereplő. Na meg neki vannak iker harci lelkei, ő az aki felülmúlhatja őt.
XW meg nehogy elvakítsa a bosszú. Érte is harcolna TS. Vagy esetleg közösen. De az se jó mert akkor nem jönne ki hogy TS milyen erős is lett. Mert hogy TS-nak lényegében mindenki feletti erővel kell majd rendelkeznie. Az új világ megalkotása miatt.

andris97
Félig meddig eggyet értek veled goku, de én azt a nyuszilányt se féltem ;) kiváncsi leszek arra, h ő milyen erős is lesz. Persze ez tiszta sor h TS lesz a legerősebb.
és visszatérve a 3 feltételre. igazából csak a másodikra ami azt mondja h öljön meg egy TD-t. Ha emlékeztek h az apja h is mondta "Kicsi krizantén..." és itt még mondott vmit aztán szét zuzta az akadélyt szimplán egy lélekavatárral ugy h nem is tudom hányan tartották fel. a pápa is neki rontott dde azt is csak elsöpörte. így aztán biztos vagyok benne h a Tiszta Ég klán szekta TD-i jóval erősebbek az LCS-nél. Azért ne felejtsük el hogy TH testvére is ugyanakkora zseni mint ő.

goku5
XW-t én sem becsülném le. Viszont mondani szokás a düh bosszú rossz tanácsadó. Gyorsan égő üzemanyag. Erre is tanítják TS-t hogy mindig őrizze meg a hidegvérét és nyugalmát. Tudjon jól dönteni. Ezért lenne alkalmasabb TS mint XW a pápa ellen.
És ami a legfontosabb. Csak ő a főszereplő. A legerősebbel neki kell megküzdenie. Ő válhat olyan erősség hogy még a pápát is le tudja győzni.

A vének se véletlenül adták feltételnek hogy legyen a 8. gyűrűje vörös. TH is azért olyan erős mert van vörös gyűrűje a Tiszta ég kalapácson. Mondták is hogy nem is összemérhető egy fekete és egy vörös gyűrű. szóval Hiába olyan erős TH hogy még a pápa boldogult az erejével a Tiszta ég klán bármelyik TD nem biztos hogy bírna a pápával.
Ezért is akarják TS-nak is legyen vörös gyűrűje hogy messze felülmúljon bárkit. Leigázó ereje és tekintélye legyen.
Gondoljuk bele. 1. feltétel 30 éves korára 80 szintű! Egyszerűen elképzelhetetlen és hihetetlen hogy valaki ilyen fiatalon olyan erős legyen.
2. feltétel. Öljön meg egy TD-t! Nem olyan könnyű megölni egy TD pláne ha az még LCS-hoz tartozik. És pláne olyan aki még csak LD! Még legnyűgözőbb.
3. feltétel. vörös gyűrű!Egyrészt 8. nak még elnyelni se kellene tudni. Ha el képes nyelni már hihetetlen. És eleve mekkora elnyomó erő is egy vörös gyűrű. (plusz lélekcsont mily erős és ritka) Az ismert világ 2 legerősebbének van csak. Hozzájuk hasonló erő de még csak 80 szinten. Milyen félelmetes is aki mindenre képes!
Ha belegondolunk lenne bárki aki kiállna egy ilyen ember ellen? Pláne hogy még 80 szintű és milyen lesz 90 felett? És ez még mindig csak a kék ezüst fű! Ha még ezek után kezdené építeni a kalácsát milyen lenne?Világ megrázó elsöprő erő akivel senki nem merne szembeszállni. Pláne a legerősebb klán élén. Mondhatnánk hogy ő lenne képes irányítani a világot nem a LCS. Valaki aki féken tudja tartani akár el is pusztítani a LCS hatalmát. És megreformálni a világot.

Peti94
Na igen a 3 feltétel meghatározza San jövőjét.
Ezekre mind képes lehet San, de azért elég fura lenne, ha a LCs megvárná, míg eléri a 80+os szintet és csak utána kezdenék a Klánok kiirtását.
Viszont, ha már most elkezdték a tisztogatást, akkor San-éknak nem sok esélyük van szembeszállni a Lélek Csarnokkal, és nem várhatnak arra, hogy majd 10 év múlva erősebbek lesznek és akkor talán legyőzhetik a Pápát.

Azért a LCs-nak se lenne jó egy elhúzódó háború, ezért gyorsan lezavarják a klánok kiirtását, és onnantól nekikezdhetnek a nagyszabású terveiknek.
----
De nézzük anime szemszögből a háborút:
Tegyük fel, hogy már most elkezdett mozgolódni a LCs és apránként öldösik a klántagokat.
Közben elküldenek pár embert XW keresésére.

Na most San nemsokára elindul megkeresni XW-t, ott valószínűleg összefut a LCs keresőcsapatával, itt lesz egy harc.
Mivel egy "animében" általában a gyengébb ellenségeket szokás előbb legyőzi, ezért például az Arany Generáció pár tagjával fog majd harcolni San és esetleg párat meg is öl.

Aztán ott van San és Hu Liena (esetleg a testvérével fúzió) várható harca.

Ezután még ott van Szellem és Krizantém TD, őket is le kell győznie valakinek.

De csak ezek után kezdődhet a harc a Pápával. (A Boss marad utoljára) :P

Szóval elég hosszú út vezet odáig, hogy San megküzdhessen a Pápával, és közben még a többiek harcára is idő kell szánniuk. ;)

Ugrás a fórumra: