Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
bszebi
Én azért csak kiváncsi vagyok akkor hány TD van a Tiszta Ég klánban? A nagyfater is TD volt, meg gondolom akkor a vének is TD-k voltak ha már nem merte őket megtámadni a lélek csarnok,bár ők lehet nem leszenk benne az animációban :(... De azért érdekes,hogy mennyi mindent ki hagynak és elégé dühítő is egyben.

goku5
Jó hogy nem akarták megölni AY-t, mert nem lett volna annyi haszna. Nem lett volna ott aki elnyelje a gyűrűjét. Akkor meg minek? Csak a lélekcsonttért?
De várom már hogy kiderüljön mi van a ládában, benne van-e AY lélekcsontja?
De még mindig nem tudom honnan jöttek rá!? Ahogy olvastam még korábban se igen találkoztak 100.e éves lélekszörnnyel.

A Tiszta ég klánnál most csak TH bátyja egyedüli TD. De ő is már közel 80 éves. A többiek vének esetlegesek között max LD vannak. Ahogy én értelmezem. Ezért hiányzik most annyira TH.

Amúgy tudom más most az érdekes, de tényleg csak engem érdekel most hogy mi TS 5. gyűrűjének a képessége?

Amúgy tudom ne kössünk bele fölöslegesen a lehetetlenbe, de TH mikor harcolt 3 napig mi? Ez túlzás! TS meg a karjaiban volt 3 napig egy újszülött nem is esett mi? Ebből a szempontból jobb volt az animés megoldás.
Csak az a rengeteg kimaradt plusz infó ne lenne. Főleg a kék ezüst mezős.

Malkavita87
TS jól lakott a sok energiával, ami a harc közben felszabadult :D
Szerintem a ládában tuti AY csontja van, TH nem nyelte el, valószínűleg őt nem erősítette volna fel, vagy nem adott volna pluszt. Vagy direkt eltette TS nek.
Szerintem úgy jöttek rá AY kilétére, hogy valószínűleg kihalgatták, vagy megfigyelték TH-t. Talán erre sose kapunk választ, bár az ilyenek felett elsiklok, animéről van szó :D
Amúgy engem is érdekelne, mi lehet az 5. képesség, de egyenlőre a kalapácsra koncentrálnak.

Ayagii
Hát TH mondja, hogy figyelték.. Gondolom akkor figyelhették 8X-esek is, és azok rájöhettek AY kilétére.

nago
Tudtam, hogy ismerős valahonnan.
Hát ha ő is részese lesz az előzetesekben beharangozottaknak, akkor ez érdekes lesz.
https://kepkuldes...age/bqDwJR

Egyesítve 2020.09.18 11:42:42:
Fel is merült korábbi hozzászólásokból, hogy honnan származhat a fickó.

Ugye 7 nagy klán van. A felső három
- Hét kincses... (Tian Dou birodalom)
- Tiszta ég (Xing Luo birodalom)
- Kék villám (relatíve semleges)
..........
Az alsó négy a lélekcsarnokot favorizálta, ezek közül nekem az Elefántpáncélos ugrik csak be, de ruházat alapján a másik 3nak lehet a tagja. De az nem ugrik be, hogy az ő nevük előkerült-e eddig.

Érdekesség 2, az erőviszonyokhoz:
Az elefántpáncélos klán verzér mondja az unokájáról: reméljük, hogy ő leszt az első T.D. a klánban.
Szerkesztette: nago - 2020.09.18. 11:48

Malkavita87
Reggel kiderül, mit rejt a láda :D
1, vagy egyből 3 csont? :D na meg hogy fogadja a klán TS-t :D

goku5
Kicsit spoilleres, de fenn a 123. előzetese. Ugyan úgy lesz végre a 122. résznek ahogy az előzetesben volt. Pont mint ahogy a 120. résznél mutatták a 121.-et.
Lényeg a fogadtatás csak a 123.ban lesz.

Amúgy AY lélekcsontjára visszatérve.
Elvileg ahogy korábban beszéltünk róla akkor úgy volt, hogy ha egy bizonyos időn belül nem nyelnek el egy lélekcsontot az elpusztul. Ha nincs egy jó tárolód.
Meg egy másik dolog hogy csak idő kell amíg el tudod nyelni a lélekcsontot.
Na de amikor AY meghalt és megkapta a lélekcsontját TH hova tette? Mi lett vele?
Mert elnyelni nem hiszem hogy volt ideje, pláne hogy 3 napig harcolt folyton. És valahogy azt se igen hiszem, hogy lett volna nála valami spéci tároló.
Na remélem hogy ezekre kapunk választ a következő részben.

Severum
Azért mégiscsak a Tiszta Ég klán örökösjelöltjéről van szó, szerintem simán volt neki is megfelelő tároló eszköze.
Egyébként én sem tudom elképzelni hogy elnyelte egy pillanat alatt.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Malkavita87
Az előzetesre direkt nem tértem ki, amíg nincs lefordítva :D de valszeg a kövi rész legvégén éri csak el a klánt :)
Szerintetek meglesz a 60? :D

Holdpenge
Annyira nem akciódús de szerintem szép ez a rész :D
..
ott van Ahh Yin lélekcsontja amit Sanunk el is nyer de a pápa beszéde miatt nagyon várom a fordítást előre is köszönöm :D

Malkavita87
Na, most mégjobban várom a fordítást :D

Hasler
Sziasztok szerintem nem jól lövitek be az erőviszonyokat.
Bibi nénit 1v1-ben komoly harcban még nem láttuk a legtöbb képességét se láttuk még se azt hogy lenne lélekcsontja vagy használja a gyilkos isten mezőt, Egyszer láttuk hogy TH csapását nem tudják blokkolni de ez nem jelenti azt hogy ne tudná felvenni a harcot vele nem feltétlen kell kivédeni egy csapást ki is lehet kerülni vagy kifárasztja és ha elfogy a lélekereje akkor is legyőzhető. A másik lelke szinte full ismeretlen egy képességét ismerjük a 6.-at az meg figyelmen kívül hagyja a fizikai védelmet azzal ölte meg XW anyját.
Az a harc is érdekes volt mert abból is azt szűrte le sok ember hogy a 100 ezer éves szörnyeket lehet halomra gyilkolni de gondoljatok bele hogy krizantént és a szellemet eléggé elgyepálta és Bibi néni is csak a pont hozzá passzoló képesség miatt tudta megölni 1v1-ben egy sima TD-t szétszedne.
Meg gondoljatok bele hogy nem ismerjük teljesen a kisebb 4 klán erejét ki tudja ténylegesen mekkora az Lcs ereje. Azért egy klánvezérnek figyelembe kell azt is venni hogy megéri felvenni a harcot úgy hogy nem tudom de lehet kiírtják a klánját.

Ayagii
Hasler írta:
Azért egy klánvezérnek figyelembe kell azt is venni hogy megéri felvenni a harcot úgy hogy nem tudom de lehet kiírtják a klánját.

Pontosan. A verseny végén még Ning Fengzi is befogta a száját, amikor Bibi nénje megfenyegette. Hát akkor a gyengébb klánok :D

Severum
Igaz befogta, de azért a Kard TD úton volt hogy mentse XWt, csak TH közbelépett.
De nem úgy tűnt hogy meg akarta állítani volna Fengzi, gondolom rájött hogy vagy engedelmeskedik vagy a lánya mellé áll.
Szerkesztette: Severum - 2020.09.19. 17:43

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Malkavita87
Szerintem Csont bácsi csak RR miatt lépett közbe.
Egy valamire felfigyeltem, bár lehet csak hülyeség, vagy véletlen. A harmincegyes részben, amikor TS megy a kovácshoz, a kovácsnak hiányzik a jobb lába, aki ráadásul lélek mester, bár a címét nem mutatják. Nem lehet hogy őt verte el TH? Bár ennek kicsi az esélye, csak úgy felvillant az ötlet.

Ugrás a fórumra: