One piece kitalált képességek, Démongyümölcsök
bazsizon
Sziasztok! A fény admirális mivel megette a fény gyümölcsét feltételezhetően a fény valamennyi tulajdonságát birtokolja... :D Viszont kérdéses h a fény sebességgel való közlekedést hogyan kell elképzelni gondolom 1 bizonyos távolság kell neki ahhoz h ezt a sebességet elérje szóval feltételezhetően amiért még nem használta az az h rövid távon el se tudja érni ezt a sebességet de még anélkül is elég gyors... meg a legtöbb dolog nem tudja megsebezni a testét ... ugyan akkor ahogy észrevettem az eddigiekben csak egyenesen használta a sebességét szóval szerintem nem igazán tud a sebessége használata közben "kanyarodni" ezáltal ezt a nagy sebességet közlekedésre elég hasznos lehet használni, de harcban nem biztos h akkora előny ... legalábbis én így gondolom :D Köszi ha elolvassátok :D

Hiei
Ezt a témát egyébként lezárhatjuk, mivel Kizaru meg is kérdezi Sabondy, hogy mit szólna egy fénysebességű rúgáshoz.
https://www.youtu...6WYHb8GuZ8

Így képes rá egy helyből is.

DelcoRemy
Acnologia írta:

DelcoRemy tetszik az ötleted. Én simán el tudnám képzelni a One piece világában. Önmagában nem túl erős, de ha párosulna mellé erős haki és profi kardforgató birtokolná akkor elég nagy problémát jelenthetne a legyőzése.
Az lenne még a gyümihez a kérdésem, hogy csak kardot tud a használója tárolni vagy esetleg más fegyvert is? Ha csak kardot akkor ebben ez esetben lehetne a gyümi neve kard gyümölcs. (tudom nagyon kreatív :D )
És ha pld. valaki le akarja szúrni a használót akkor képes lenne elnyelni a kardot mielőtt az megsebezné?

Azért csak a kard hogy egy kicsit egyszerűbb legyen, nem akartam túlkomplikálni.
A sebzésről: ha a használó 26 éves, akkor 26 kardot tud tárolni. Ha kettőt éppen használ, vagyis a kezeiben vannak vagy csak hiányos a készlet akkor képes elnyelni a kardot, de ha teljes a mennyiség akkor bizony sebzi a kard.

Rikiya
AFR írta:

Nos remélem ez tényleg ide fog tartozni.

Ugyebár csak egy Gifter / Headliner van akit láttunk de nem láttuk mit nyert a SMILE-ból.
Ez pedig nem más mint Ginrummy

A kérdésem az hogy ti milyen SMILE-t képzelnétek el neki és milyen átalakulást kapna?

Igazából elég bő a választék, tehát én több fajtát is eltudnék képzelni:

1.Lepke/Pillangó/Madarak- Ugye még nem láttunk ilyen SMILE-t, és King után nem árt a csapatban még egy olyan személy, aki repülni is tud. Természetesen csak a szárnyát kapná meg.
2.Macska, Macskafélék (Hiéna, Párduc, Gepárd, Hiúz)- Ha már volt egér, akkor simán lehet macska is. Viszont direkt írtam ki zárójelbe a macskafélék közül azokat, mert ha lenne ilyen, akkor szerintem ezek közül valamelyik. Ráadásul a legtöbb SMILE használó roppantul béna, szóval egyáltalán nem lenne rossz, ha lenne, aki olyan gyorsaságra képes, mint egy hiéna vagy gepárd. Átalakulás során csak az alsó végtagjai, tehát a lábai változnának át, olyasmi lenne, mint Speed, akinek a teste alsó része ló.
3.Kenguru- Elsőnek furcsának tűnhet, de nem csak feletébb érdekes, hanem erős is lenne egy ilyen SMILE használó. A kenguruk rúgása olyan erejű, hogy az könnyen halálos sérülést okozhat. Mondhatni a lábaival harcolhatna. Persze a kenguruk boxolni is jól tudnak :D Mindenesetre csak a lábai alakulnának át, meg maximum a kezei, de több nem.

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

AFR
Ezt a topucot el is felejttem már

Érdekes ötleteid vannak köszi

Én régen a kinézetéből indultam ki és így Denevér vagy Madár volt a tippem. Ugyebár kissé olyan "darkos" beütésű. Főleg az arca és szeme
Madár az ilyen Hárpia stílus Karmos láb és kezek helyett szárnyak
Denevérnél meg szárnyak a hátára és hát ilyen vámpírlady stílus illene hozzá
De ezt még Zou után gondoltam
Azóta kiderült hogy a SMILE sokkal gázabb formát ölt bár női karin még nem volt rá példa
Mostmár úgy sejtem hogy csak a testének szabad (ruhátlan) részei közül változnának csak át (karok, has)

Pl ha bejönne a kengurus tipped akkor tuti kapna egy kis kengurut az "erszényébe"

Remélem Oda egyszer le fogja közölni hogy hogy néz ki
Bár tuti csalódás lesz

Germa66
Nem kötözködés AFR, de anno pont nem neked volt bajod Solitaire-rel? :D Ő eléggé jó női példa a retard smile-ra :D

Mondjuk Speedből jó kis kentaur lett :hmm

Severum
Kicsit megkésve, de szerintem Kizarunak inkább maximális hatótávja van, mint felgyorsulási, amikor Appo után ment akkor se utána futott hanem odatükrözte magát.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Teach16
Lógia típusú vér gyümölcs

Severum
Érdekesen hangzik, de mit csinálna az a vérgyümölcs?

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

vegel2014
Én egy víz típusú gyümit néznék meg Lógiában. Plusz Hakival. Akkor a tengeren a használó szinte verhetetlen lenne és ha pl maga kőré csinál valami burkot amit bevon hakival, akkor egy olyan pajzsa és fegyvere van aminek tetszőlegesen tudja változtatni az alakját. Persze nem szabad közvetlenül a burokhoz érnie mert azonnal elveszti az erejét. :)

AFR
Germa66
Igen de alapból látványra nem rossz
Soliate csak logikátlan

Speed meg tényleg nagyon szépen alakult át

Telorolvok
Egy vérgyümölcsöt simán eltudnék képzelni de az szerintem inkább paramencia lenne . Képességeiben meg szerintem hasonló lehetne mint Scarlet Mortal kombatból és mint a Dwad man wonderland + magas szintű regenerációs képesség is járhat hozzá simán .

Ugrás a fórumra: