A Top 10 legerősebb karakter a One piece világában
AFR
Shanks nem azért nem ment neki a Tengerészetnek mert nem tudta volna elpusztítani abban a helyzetben őket könnyedén hanem azért mert nem ez volt az érkezésének célja.
Ő végig a háború ellen volt. El akarta kerülni az általa okozott káoszt.
WB halála is felforgatta az Újvilágot szerintetek mi lett volna ha a Tengerészet megsemmisül?

Giovanna
Megint csak Jon-nal kell egyetértenem. A karakter-és történet vezetés szempontjából már csak elvből is ki fog derülni, hogy Sakazuki még Katakurinál is jóval erősebb, és őt jelenleg csak egy Yonkou, vagy Mihawk tudná megállítani.

Marco15
Vagy dragon (talán)

dedi012
Dragonban szerintem arra is meg van a lehetőség, hogy kihívja akármelyik Yonkou-t ha akarja.

Giovanna
Mondjuk igen ez igaz... Am ki tudja, lehet a Világtalálkozón kiderül mennyi a vérdíja, és az alapján már nagyjából tudni fogjuk, mennyire is erős:)

Hiei
Az van a plakátjára írva, hogy a legkeresettebb ember, nem?

AFR
Nem valószínű. Esélyes hogy neki a legmagasabb a vérdíja és ezért a legkeresettebb.

dungeonlord
Marineford és Totland arc küzdelmei alapján változott a listám:
Ezúttal nem lesz Top 10,mert sok erős karakter van egy szintben és külön kezelni hülyeség lenne.
1:Gorosei és Dragon
Gorosei tagok elsőre politikusnak látszanak, de szerintem nem csak a tudások alapján vezetik az egész tengerészetet. Szerintem nem olyan gyengék,mint az hisszük. Legalábbis a legfiatalabb tagot erősebbnek tartom,mint a Yonkokat.
Dragont pedig szintén ide sorolnám. Wb halála után most ők a legerősebb. Ez az utolsó szint.
2:Yonkok és a főadmirális
BB ,Kaido és Akainut ide sorolnám, akik nem sokkal maradhatnak le a Gorosei és Dragon erejétől.
2.5 : Shanks és Big Mom
Shanks és Big Mom kapcsán kételyeim vannak .

Admirális fölött vannak, de az erősebb Yonkok alatt lehetnek.Shanks 1 kezével és Big Mom eredményei alapján inkább 2-3 hely közé sorolom.

3:Admirális és a Yonko jobb kezek ,Dragon legerősebb embere és Magellan
Méltó ellenfelek egy Yonkonak, ,mert brutálisan erősek.
Magellan is ide sorolnám, mert Shichibukai tagok,Ivankov menekült ellene és BB pedig oneshotolta.
Szintén admirális szinten lehet.Végül, de nem utolsó sorban Dragon legerősebb emberét ide sorolnám.

Ők az Újvilág legjobbjai.

4:Luffy,Yonko parancsnokok, Kid ,Shichibukai,Sabo,(Doffi,Mihawnk,Kuma,Hancock és Wb klón és talán még Croco )
Garp,Ray és SEngoku még ide sorolnám .
Az öreg veteránokat Ray,Garp ,Sengoku ide sorolnám.
Erősek és jól használják a képességüket, de szerintem egyik se lenne képes legyőzni egy admirálist.
Luffy valahol itt lehet. Admirális szinten nem lehet, mert alumaradt Katakuri ellen .
Perospero erejét is ide saccolom.

5: Szupernovák,,Ivankov,Zoro,Law,Sanji,Yonko erősebb emberei,Aladmirális,Sentomaru ,Smoker,Vergo sorolnám.

6-10 nagyon hosszú lista lenne.
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.03.15. 13:49

Giovanna
Nagyjából egyetértek veled, viszont Zoro most már van egy Yonkou parancsnok szintjén, Katakurit ( gondolom ) nem győzné le ( persze meg szorongatná rendesen ), de Crackert legyőzné, és Smoothie ellen is lehet, hogy nyerne...
Kid meg szerintem nem erősebb Sanjinál, maximum egálba lenne vele.
Ja és még annyit, hogy Mihawk, Shanks és Big Mom ellen is legalább 40%-os eséllyel indulna már csak ELVBŐL is.
Szerkesztette: Giovanna - 2018.03.15. 17:31

Hiei
Imádom a Zorofanokat mindegy hogy magyar vagy külföldi fórum, mind ugyanolyan. Természetesen Zoro legyőzne mindenkit, ha ti írnátok a mangát. Viszont nem ti írjátok és elképzelésünk sincs Zoro jelenleg milyen erős.
Még az admirálisokról és a Yonkou parancsnokairól is többet tudunk, mint Zoro jelenlegi erejéről.
Két éves time skip óta semmit nem mutatott, mert nem volt ki ellen.

Giovanna
Nah szóval az én listám:

O. : Gorosei: Nem tudjuk, hogy mennyire erősek, tippelni se nagyon tudunk.
1: Feketeszakáll: Mostmár szerintem ő a legerősebb az egész világon, két gyümölcs, és ő Kaidou után lesz.
2: Kaidou, Dragon:
Biztos sokan meglepődnek, hogy Kaidout ide rakom, de szerintem erősebb mint a Mama, és Shanks-nál is véleményem szerint. Egy élő tank, legerősebb lény földön, vízen, levegőben. Dragon meg lehet még erősebb, de szerintem inkább egálba vannak.
3: Shanks, Big Mom, Mihawk:
Biztos sokan meresztik a szemüket, hogy Mihawkot ide rakom :D Viszont mivel a világ legnagyobb kardforgatója, Zoro végső ellenfele ( valószínűleg ), Shanks-nak is csak úgy lazán beszólt, kell, hogy legyen - legalábbis súrolja - a yonkou szintet, és ha shanks le is győzné, vért izzadna ellene az holtbiztos.
Mama meg ugye nagyjából olyasmi erős lehet, mint a Vöröshajú.
4:
Akainu:
A tengerészet legerősebb embere, Oda is biztos nem véletlenül mondta ezt: ,,Ha ő lenne a főgonosz, akkor már rég megszerezte volna a One Piecet." Plusz láthattuk, hofy Marinefordnál is kb. megállíthatatlan volt, még Katakurinál is erősebb valamivel.
5:
Fujitora, Kizaru, Sengoku, Garp:
Közelít Akainu erejét, mind a 4-en féelemtes erővel bírnak, és a két öreg biztos rohadt erős a koruk ellenére is.
6:
Katakuri, Luffy, Jack, és a legerősebb parancsnokok, Sabo:
A legerősebb parancsnokok vérdíja 1 milliárd vagy annál is magasabb bounty, igazi szörnyetegek, mindegyiküknek megvan a maga különleges képessége, ami félelmetessé teszi őket.
7:
Zoro, Smoothie, Cracker, további parancsnokok:
800 milliónál is több bounty, és Zoro, aki egy élő tank.
8:
Doflamingo, Sanji, Jinbe, Perospero, talán még Ivankov, Kuma, erősebb Big Mom kalózok.

A 9.-ik és 10.-ik helyezetteket most így kapásból nem tudnám megmondani.

dungeonlord
Feltennék egy érdekes kérdést!
Olyan karakteről szeretnék beszélni, akiről alig volt szó.Ez a karakter pedig nem más, mint Fisher Tiger.
Ő volt az egyetlen , aki sikeresen megtámadta MarieJoa és nagyon sok rabszolgát kiszabadított.
Továbbá vegyük figyelembe azt is, hogy Jinbei egyenlőként harcolt egy altengernagy ellen.
Szerintetek milyen erős volt Tiger?
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.09.02. 10:00

Giovanna
Szerintem nem volt túl erős, Doflamingo-nál gyengébb volt ha tippelnem kellene.

Én arra vagyok kívácsi, hogy Garp ( jelenleg ) mennyire lehet erős.
Nem tartom kizártnak, hogy bármelyik Yonkou ellen jó eséllyel indulna...

Vélemények?

Gerigo
Szerintem Garp egy 20 évvel ezelött valóban Yonko szinten lehetett de azóta már kiöregedett és jelenleg Admirális szintre tenném. Fehérbajusszal is ez volt a helyzet, miután Roger meghalt ő lett ugye a a legerősebb ember de a korára tekintve már ő sem volt a régi és szerintem a háború ideje alatt már korántsem ő volt a legerősebb csak megmaradt a "címe" amit vélhetően 20 éve szerzet/kapott. Véleményem szerint Shanks képes lett volta legyőzni az öreget talán még Kaido is attól függetlenül hogy semmit sem tudunk az erejükről.

dungeonlord
Nem akarom tovább offolni, ezért itt folytatom tovább.
kristofkristof írta:
Szóval szerintem annak sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy Katakuri egy admirálist ver, minthogy egy Yonkot. Igaz még nem volt egy normális admirális elleni harc, ami ezt bizonyítaná, de még így látatlanba is ennek sokkal nagyobb esélye van, mint, hogy Katakuri Yonkot verjen.

Pontosan ezért gondolom úgy, hogy lenne esélye vagy legalább méltó ellenfél lenne bármelyik Yonkonak.

Az igazi kérdés tehát inkább az, hogy mennyi különbség az admirális és a Yonkok szinten?
Ha figyelembe veszük a manga elejét,marinefordi háborút, dressrosa akkor elméletileg egy admirális méltó ellenfél egy Yonkonak.
Továbbá https://naruto-ku...iece/907/6 Kizaru készen állt 2 Yonko megállítani.

És ha Katakuri admirális szinten van, akkor nem sokat tévedek.
Történileg csak egyetlen normális harcot láttuk és az nagyon szoros végeredmény alakult ki.(akainu vs Wb gondolok)
Túlbecsülöm? Talán. De ami biztos, hogy Yonko jobb kéz méltó ellenfél lenne egy Yonkonak és nem ilyen Luffy oneshot lenne.
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.11.04. 23:32

Ugrás a fórumra: