AFR
Germa azt értem hogy 8 évesen is lehetett vagy 2 méter de hogy a 9 Hüvely ne tudta volna elintézni?

Az meg mi hogy a CP9 elbukott ezért előléptetik őket a CP0--ba?

Jack-nek kb kizárt hogy ne legyen Haki-ja bár nagyon badass lenne ha nélküle ilyen szintre eljutna

Tudom hogy be volt fagyasztva
Mint említettem ahhoz képest kevés hogy a befagyasztás előtt mekkora felhajtás volt körülöttük.
Persze azóta csak elkényelmesedtek és megöregedtek a legtöbben

Persze bárkinek de egy felfedező mit követhetett el?

Tapion
De ő bűnöző volt.
Egy felfedező nem az

Severum
Mint mondtam Doffy-nak a körülötte levő felgajtás az üldözöttsége fényében tűnik kevésnek a Vérdíja. Akkoriban nem volt Shichibukai.

A Vivre Card szerint biztos

Tapion-sama
AFR írta:
Tapion
De ő bűnöző volt.
Egy felfedező nem az

Egy felfedező számtalan olyan helyen járhat, ahol nagyon nem kellene neki legyeskedni. És azért a Yontamaria flottával a háta mögött szerintem nem a Google-nek kamerázgatott :D

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
AFR
Ki tudja valahonnan van egy térkép neten :D

Viccet félretéve.
Védheti az Újvilági kalózoktól de igaz
Lehet veletenyerelt valamibe

kristofkristof
Az én meglátásom szerint Oda nem nagyon hibázott Doflamingo legénységével. Bár lehet ezt már többször leírtam, de Doflamingo erőszintben kb. a leggyengébb parancsnokok körül lehet. Ergo az nem nagyon lett volna reális, ha bika tisztjei vannak, persze lehettek volna közel Doflamingo szintjén, csak az lehet kicsit furán adta volna ki magát. A hakin nem vagyok meglepődve, ugyanis óriási különbség lehet két haki használó között. Van még pár hasonló kaliberű egyén, akik szintén rendelkeznek hakival, csak a helyén kell kezelni őket. Az egy másik dolog, hogy eszméletlenül idegesítőek voltak és az erejükhöz képest rohadt nagy volt a pofájuk, de ez már egy másik dolog.

Orlombusra csak azt tudom mondani, amit Tapion is, simán belekeveredhetett olyan dolgokba, amikbe nem kellett volna. Azért a felfedező élet sem veszélytelen kicsit sem és szerintem sokan nem is látják őket szívesen, pláne nem akkor flottával.

Jack magasságával kapcsolatban már évek óta rengeteg helyen volt olvasható ez a 790 cm, szóval ez engem is meglepett.

Amúgy Sheepsheadről lehet tudni valamit? Mintha ekörül is lett volna valami. Amúgy az lenne a legreálisabb, ha meghalt volna, azonban az eddigi giftersekhez képest még mindig normálisnak tűnik..

"Not everyone dies because they want to die. Most of them die against their will."

Germa66
Én sose hallottam Jack magasságáról ezelőtt hivatalos infot. Nem lehet hogy valaki a Youtube character size videokból kinézett valamit aztán valamelyik helyre beböfögte hogy ez hivatalos?

AFR: Nem tudjuk pontosan mi történt régen, lehet Jack már olyan fiatalon is bivaly volt, mint ahogy a manga topicban irtam BMhez hasonlóan.

Ha már Bellamy kapott Hakit én már bárkiről el thdom képzelni :D Hiába volt Trebol is meg Diamante is egy csicska azért Bellamyt nem múlták alul.

AFR
kristof

Igen a különbség igazából nem rossz. Csak Doffy-nak is lehetett volna pl.: 600 a vérdíja nekik meg mondjuk 50-el több és akkor mégse lenne 11-es közöttük.
Azért egy 600 feletti kapitánynál érthetőbb lenne az a nagy felhajtás mint egy 300-asnál.

A Haki azért probléma mert már létezett a jelölés rá. Mégse mutatta jelét egyik se.
Ráadásul ha Haki-val értek ennyit akkor még kevesebbet érnek a szememben.

Igen Orlombus-ra ez elég korrekt magyarázat bár furcsállom.

Azt hiszem Jack magassága vagy SBS-ben vagy databook-ban volt. Ha lesz időm utánanézek. (Állt valaha Kaidou mellett?)

Sheepshead-ről csak annyit tudok hogy 24 éves és 293 cm magas.
Illetve hogy státusza ismeretlen.
Igen logikus lenne ha ott mindenki meghalt volna Jack-et (és azokat akik a SMILE-ból mázlijukra nyertek kopoltyút) leszámítva.
Bár Oda-ról van szó. Simán lehet hogy azt mondja magyarázat nélkül hogy túlélték.
Egyébként lehet még nem is bánnám. Kíváncsi vagyok Ginrummy Gifter alakjára.

Egyébként ezt a normálisnak tűnt dolgot nem értem. A többi Gifter Headliner azért tűnt gyengének mert egy csapástól kifeküdtek Luffy ellen (Daifugo igazából rögtön fel is kelt). Sheepshead ugyanennyit bírt Sanji-val szemben.

Germa66

Van benne valami. De BM látjuk milyen bivaly lett pedig már meg is öregedett.
Jack csak 3. parancsnoki szintig jutott.

Hát Diamante-ban nem vagyok biztos hogy nem múlta alul.

Germa66
Se databookban se SBSben nem volt eddig szó Jack magasságáról.

Tisztán emlékszem hogy ezt a videót valaki nagyon istenítette ( ha jól dereng akkor dungeon a vágyfejezeteivel együtt) és bemásolta valamelyik helyre:

https://www.youtu...432rxbosys

És lám, itt pont 7,9nek írják pont amire mindenki emlékszik. Csak az a gáz hogy ez full teória. A gyerek aki csinálta még Kaidot is belevonta pedig róla abszólute nem hallottunk mekkora lehet, illetve több adat is szimpla spekuláció
Szerkesztette: Germa66 - 2019.07.11. 18:12

AFR
Lehet tényleg úgy rögzült bennem is hogy sokat mondogatták az emberek.
De amúgy is a magassága a leglényegtelenebb.
Jobban zavar a kora.
De ami a legjobban az a faja és az hogy elvileg nem tud Haki-t használni a Vivre Card szerint.

Germa66
Mondjuk elvileg azokat az infokat előre nem lövi le Oda amik relevánsak a sztoriban. Bár kitudja tényleg elég fura.

Egyesítve 2019.08.15 00:54:13:
Akit érdekel, az új One Piece Magazineban Oda lerajzolta nekünk a supernovák hajóit:

https://thelibrar...ps-by-oda/
Szerkesztette: Germa66 - 2019.08.15. 00:54

kosa
Kidék hajója eléggé meglepett, valamiért azt gondoltam, hogy több benne a vas. Kiváncsi vagyok, honnan szerezhettek ekkora dínó csontvázat elvileg Little Garden nekik nem esett útba (vagy csak túlbonyolítom és talàltak az egyik parton valami dögöt)

Ugrás a fórumra: