Rikiya
BB egy frissen szerzett Wb gyümivel se mert kiállni Akainu ellen, akinek még ott volt csapata.
Főgonosz ide vagy oda, erősen kétlem, hogy 2.év után is jobb lenne.
Akainu képessége olyan op, mint Wb-é ,és ha Akainu jobb hakiban, akkor BB semmit se ér a gyümi semlegesítéssel .

Azt azért megjegyezném,hogy BB-t teljesen váratlanul érte,hogy Akainu rajta volt a hajón,ugyanis ő csak egy tölteléket várt,nem pedig a Tengerészet legjobb emberét.Meg nem hiszem,hogy közvetlenül a háború után,vagy inkább az Újvilágba belépésekkor,az lett volna a legészerűbb döntés,ha random neki megy Akainunak egy olyan szigeten,ami már amúgy is romokba állt.Innentől fogva meg már nem tudhatjuk,hogy legyőzhették volna egymást.
2 év után nem lenne jobb? Ezt a kijelentést te átgondoltad?Akkor lényegében Luffyék sem voltak jobbak 2 év edzés után,nem? :D Hát még szép,hogy nem.Már mikor megszerezte,akkor is majd elpusztította Marinefordot,és kb.akkora Tsunamikat idézett elő,mint Fehérbajusz.

Big Mom pedig hasonló cipőben jár, aki pont Akainu lehet az egyik gyengepontja.
Ha egy dühös Wb, akinek a legerősebb gyümivel se bírta megölni Akainut, akkor Big Mom fizikai ereje se lenne elég .Továbbá ha Big Mom a csata alatt megörül, azzal Akainu laza win .

Egy kicsikét már vicces,hogy szerinted Akainu a legtöbb karakternek a gyengepontja. :D
Nem fontos meghalnia az ellenfélnek azért,hogy a másik fél győzzön.Luffy sem halt meg elsőre, meg másodszorra sem Crocodile ellen,még is veszített.Kaidou ellen sem halt meg,még is one hitelte.Igen,WB 2x talált be és már majdnem belehalt,épphogy túlélte.Big Momnak valószínüleg nincs akkora pusztító ereje,de ha egy Ikokut,vagy egy ehhez hasonló támadások betalálnak ellene,akkor bizony előbb-utóbb veszítene.Az sem biztos,hogy a lávája van annyira erős,hogy megsebezze BM-t.Ráadásul a lelkecskékkel is simán legyőzheti,amik simán hozzámérhetőek Kaidou fizikai erejéhez,a rengés gyümölcs vagy a sötétség gyümölcs kapacitásához.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.04.21. 21:22

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

Teach16
Zoro vs hawkins
Queen vs katakuri (szerintem eggyértelműen queen)

Rikiya
Zoro vs Hawkins:
Hawkins erejét nem ismerjük teljesen,de az a vicc,hogy még Zoroét sem igazán,mert egy igazi vérre menő meccset nem láttunk tőle,mint mondjuk Luffytól.Szerintem Zoro nyerne,bár ez csak vak tipp.

Queen vs Katakuri:
Egyáltalán nem ismerjük Queen erejét.Tehát erről felesleges vitázni.

(...)

Teach16
Teach vs kizaru
Katakuri vs magellan

dungeonlord
Téma frissités!
Mostantól csak olyan harcokat írjatok, akikről többet tudunk vagy látuk harcolni .Teach és Kid kapcsán csak Marinefordig érvényes, mert timeskip óta nem tudunk róluk szinte semmit.

Severum
Teach16 írta:

Teach vs kizaru
Katakuri vs magellan

Teach szerintem már bárkit elintézhet.
Szerintem Magellan Az a méreg támadás nagyon op és megenné Katakuri donutsát is

Rikiya
Ha jól emlékszem,akkor Magellan legyőzte Shilliewet és Impel Down 6. szintjére zárták.Viszont azt nem tudjuk,hogy az mikor történt,és hogy milyen erős volt akkoriban.Lehetséges,hogy megsem közelítette a Yonkou parancsnokokat.Mindenesetre még nagyon korainak érzem,hogy Magellant Katakuri elé helyezzük,meg valamiért nevetségesnek tűnt,mikor elsőnek olvastam erről a párosításról.Véleményem szerint Katakuri szinte minden szempontból verné Magellant.A mérge pedig semmit sem ér,hiszen mióta Luffyék az új világban vannak,nem is 1 ember akadt olyan (Luffyt is beleértve),akit valahogyan megmérgeztek/mérgezést kapott,aztán meg pillanatokon alatt meggyógyították vagy magától rendbe jött.

Ezt a párosítást egyébként meg már egyszer kibeszéltük.

(...)

Germa66
Magellan végső technikája úgy menne át Katakurin mint kés a vajon. Az Impel Downban a kövek elsorvadtak tőle, szerintem a mochi nem lenne nagy falat neki.

Rikiya
Viszont a Mochit bevonhatja hakival,onnantól fogva pedig egyáltalán nem biztos,hogy a Venom Demon (valszeg erre gondolsz "végső technika" alatt) képes lesz áttörni rajta.

(...)

Germa66
Ha ez így lenne egy 6os szinten levő bűnözőnek se lett volna gond Magellan. Jinbenek is volt hakija mégis futott. Ivanak is van szerintem mégis az egyszerűbb típusú méregtől kikapott.

Teach16
Tengerészet (teljes haderővel) vs big mom kalózok (big mommal együtt)

Severum
Az alap harci képességeket tekintve én is erősebbnek tartom Katakurit, de szerintem harcban nem tudna mit kezdeni Magellánnal ha nem tud hozzá érni.
Persze ez nem horror mese itt szinte mindenki felépül harc után. De attól még kikaptál ha utána meggyógyítanak. :)

Rikiya
Szerintem Katakuri a távolsági támadásaival legyőzné Magellant.Magellan mérge közelharban jó és a terület megrontásában, viszont amíg Katakuri tartja a távolságot és Chikara Mochival sorozza, addig jól megvan.

(...)

Germa66
Magellan is tudja tartani azt a távolságot.

Neki viszont elég egy találatot bevinnie.

Rikiya
Viszont Katakuri támadási képességei (Például a Chikara Mochi) jobbak,mint Magellané.Egyrészt a Chikara Mochi az, amikor a lebegő fánkokkal harcol,amik nem élőlények magyarul nem hatna rájuk a méreg (mondjuk még ez sem biztos,mert Mr3 viaszát is beborította) .Ez esetben a méreg lassan terjed, a Chikara Mochi meg a Gear 4th-nál is gyorsabb volt.
Nem lenne ideje lebomlania a Mochinak egy egy ilyen gyors ütés alatt,vagyis Katakurinak az ütései hamarabb/többször betalálhatnak.

(...)

Ugrás a fórumra: