Boku no Hero Academia anime (Tilos a spoiler!)
Jaeger
De lesznek amugy benne romantikus szállak?:D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Oliver
Szóval még mangába se..... az szép :D Ennek örülök hogy nem lesz 'useless' :P Romantikus szálakat nem tudok elképzelni max ha lesz egy időugrás. Itt még nagyon fiatalok, de majd Exkirion megmondja nekünk :D

vincentlll
6. rész: nagyon szuper volt végre egy anime amibe nem tekerek bele :)
bár jó lenne a többiekre is hagynának időt :)
én arra leszek kiváncsi All might mikor fog úgy mond "össze esni" a tanulói előtt

Exkirion
vincentlll írta:
Bár jó lenne a többiekre is hagynának időt :)

Ez miatt ne aggódj, az eleje eléggé az alap főhősökre fókuszál érthető okokból, de késöbb az osztály többi része is bőven ki lesz bontva. Mondjuk lehet a fontosabb bonyodalmakra már csak a 2. évadban kerül majd már sor. Nekem például az egyik kedvenc karakterem még meg se szólat az animében.
Annyit had mondjak, hogy a láthatatlan csajszi marha nagy arc XD

Jaeger írta:De lesznek amugy benne romantikus szállak?:D

Attól függ mennyire akarsz romantikus irányba elmozdulni. Ha azt várod, hogy itt ilyen tüzes latin románcok lesznek, akkor nem, de azért alakulgatnak majd a dolgok bizonyos karakterek közt.
Úgy nézd, hogy a manga is csak 90 fejezet, szóval még nem volt 10 éve még a mangakának kifejteni mindent, de ha engem kérdezel szerintem nem fogja annyira húzni-vonni a dolgokat, mint Kishimoto.

Lad
Exkirion írta:
[..]
Nekem például az egyik kedvenc karakterem még meg se szólat az animében.
[..]

Hadd tippeljek. :nugget
Tsuyu vagy Todoroki.

Ő tényleg az. Mellette Kaminarit meg Minetat kedvelem még ilyen szempontból. :D

vincentlll
Exkirion írta:

vincentlll írta:
Bár jó lenne a többiekre is hagynának időt :)

Ez miatt ne aggódj, az eleje eléggé az alap főhősökre fókuszál érthető okokból, de késöbb az osztály többi része is bőven ki lesz bontva. Mondjuk lehet a fontosabb bonyodalmakra már csak a 2. évadban kerül majd már sor. Nekem például az egyik kedvenc karakterem még meg se szólat az animében.

Jaeger írta:De lesznek amugy benne romantikus szállak?:D

Attól függ mennyire akarsz romantikus irányba elmozdulni. Ha azt várod, hogy itt ilyen tüzes latin románcok lesznek, akkor nem, de azért alakulgatnak majd a dolgok bizonyos karakterek közt.
Úgy nézd, hogy a manga is csak 90 fejezet, szóval még nem volt 10 éve még a mangakának kifejteni mindent, de ha engem kérdezel szerintem nem fogja annyira húzni-vonni a dolgokat, mint Kishimoto.

A láthatalan az csaj??? na nekem ez hatalmas spoiler de még magamba se tudom össze rakni hogy mi hogy merre xd :)

Exkirion
vincentlll írta:
A láthatalan az csaj??? na nekem ez hatalmas spoiler de még magamba se tudom össze rakni hogy mi hogy merre xd :)

Gondoltam a jelentős kosármérete révén ez elég egyértelmű. A 6. rész elején elég jól látható a dolog, amikor mutatják a sport teszt maradékát és ott fut.

Lad írta:
Hadd tippeljek. :nugget
Tsuyu vagy Todoroki.

Igen Todoroki. Eleinte nem nagyon kedvetem, de a nagy esemény óta (ami szerintem már csak a 2. évadra marad és, amit nem szeretnék spoilerezni) rettentő jópofa karakter lett belőle a maga "Kézpusztító aurájával" Ikszdé
De, ami végképp megszerettette velem őt az a páros évvégi teszt volt.
Ne nyids ezt le, ha csak anime néző vagy és nem olvasod a mangát

Arra gondolok, amikor Momo-val közösen mennek Aizawa ellen. Az az egész egy nagyon király karakterfejlődés volt mindketőjüknek és totál ship-elem őket azóta Ikszdé

Tipikusan az a fajta karakter szerintem, akit a legtöbb mangaka úgy elbaszarint, ahogy illik és egy felsőbbrendűkomplexusos köcsögöt csinál belőle, de Todoroki valahogy marha szerethető lett. Annyi szent, hogy az egyik legjobban megírt karakter szerintem. Talán azért, mert a mangaka itt jó érzékelteti, hogy még ő is csak gyerek.

-Tök jó amúgy a kommentjeim fele tök érthetetlen szerintem azoknak, akik nem olvasnak mangát.
Szerkesztette: Exkirion - 2016.05.10. 22:19

Lad
Talán itt a fórumon olvastam (még lehet a régin), hogy a széria zseniális (mellék)szereplőkkel rendelkezik. És nagyon egyet tudok érteni vele.
Kb. nem tudok kiemelni karaktereket, akiket egyértelműen jobban szeretnék, mint a többieket (vagy ha mégis, akkor csak nagyobb számban), mert mind szerethető és kidolgozott a maga módján.
Biztonság kedvéért berakom spoilerbe..
Pl. Kendou vagy Hatsume, alig szerepeltek, én mégis imádom mindkettőt már most. De talán jobb példa Kirishima. A manga jelenlegi ívében sokat nőtt a szememben. Vagy pl az, amit te is említettél Momoról és Todorokiról. És ugye nem véletlenül jegyzi meg Midoriya sem Todoroki kapcsán, azt a bizonyos főszereplős hasonlatot.

Persze kell idő arra, hogy kibontakozhassanak, de nagyon megéri kivárni.

A felsőbbrendűkomplexusos köcsög meg Bakugou lett. :D

vincentlll
Exkirion azért nem láttam mert láthatatlan xdxd :)
most jobban megnézve a ruháját már láttom xdxdd

Exkirion
Hmm... Tokoyami hangját teljesen másmilyennek képzeltem. Kicsit szerintem idősebbnek hangzik, amin kéne neki, bár azért sok mindent nem szeretnék leszűrni még így 1 félmondata után, de én az ő hangát inkább valami olyasminak képzeltem, mint Emiya Shirou keresztezve Kurosaki Ichigoval. (Azért karaktereket mondok, pert pl Shirounak teljesen más hangsújt ad faszi, mint Sasukénak.)

A rész az a szokásos pöpec minősé lett, szóval nem ismétlem magam XD.

Todoroki hangja jó választás. Aki viszont nagyon tetszik az Mina szinkronghangja. Már az előző részben is benne volt, de jobb hangot nem is találhattak volna neki ^^

vincentlll
7. Na itt megszólalt sok ember
és rá térnek többiek csatájára is ez jó pont nekem

rész számomra újabb mély pont vissza emlékezéses gyerek manufesztációba szenvedő rész

(összes animébe utálom mikor 3-5éves menti meg a világot embereket öl repül stbstb narutóba sok volt nekem...... itt meg elmegy)
Várom 8. részt :)

Exkirion
vincentlll te miről beszélsz?
Egyikük sem mentette meg a világot 3-5 évesen, csak azt láttuk milyenek voltak kicsinek.
A háttérsztori meg szerintem egyik animében/mangában sem rossz dolog, ha értelmesen van megcsinálva, de izlések és pofonok.
Pláne Bakugou idegbetegségére Izukuval szemben szerintem már bőven elfért némi magyarázat.

Lad
A rész megint nagyon jó volt.
De Bakugo hogyan képes a kesztyűn keresztül használni a robbantást? :lol

vincentlll
Exkirion írta:

vincentlll te miről beszélsz?
Egyikük sem mentette meg a világot 3-5 évesen, csak azt láttuk milyenek voltak kicsinek.
A háttérsztori meg szerintem egyik animében/mangában sem rossz dolog, ha értelmesen van megcsinálva, de izlések és pofonok.
Pláne Bakugou idegbetegségére Izukuval szemben szerintem már bőven elfért némi magyarázat.

csak szipmlán túloztam mondtam írásom végén "itt meg elmegy"
csak én összes animébe utálom.
várom hogy a többi hős ifjoncot bemutassák

Exkirion
Lad írta:

A rész megint nagyon jó volt.
De Bakugo hogyan képes a kesztyűn keresztül használni a robbantást? :lol

A részben ugye elmondták, hogy a robbanás az valójában amolyan nitroglicelin féleség, amit izzad, szóval szerintem az a kesztyű úgy van csinálva, hogy magába szívja az izzadságát. Jobb kérdés az, hogy a keze hogy a fenébe nem robban le alapból? XD
Szerkesztette: Exkirion - 2016.05.18. 14:30

Ugrás a fórumra: