Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Én topic
Stance
Sasha írta:

Bemelegítésként néhány speciális guggolás (~250) ill. 5-8 perc szüntelen plank jobb, bal oldalra ill. alaptartásban.

Most jól értem, hogy bemelegítésnek elvégzel 250 guggolást? A speciális mit takar? Ha meg plankból kitartasz szabályosan 5 percet akkor grat, szerintem ez sok edzettebb embernek is megterhelő vagy képtelenség.

Aes Sedai
Sasha írta:

Úriember? Túlságosan? Hm. Talán ez utóbbi szón van a hangsúly. Noha egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy ha ilyen misztikus teremtmény valóban létezik, az pont öcsém lesz, vagy valamelyik haverja. :';) Mondanám, hogy szavadon foglak, de nem áll módomban őrt állni, amíg kidőlsz. :D

Tyrionból indulj ki. Ő nagyjából a történet felében tulajdonképpen be van baszva. Ikszdé

Sasha
Stance - Igen, jól érted. Kisebb nyújtások után ennyi guggolás még épp a bemelegítés, utána jönnek a komolyabb gyakorlatok. Nem erőltet meg, és utána bőven van erőm a többi gyakorlatra rátérni. Eleinte tartottam tőle, hogy nem fog menni és hónapokkal ezelőtt a kezdésnél az az első 55 nehezebb volt mint most a végösszeg, ami meg se kottyan, de jobb lesz a lelkiismeretem tőle, ha letudom. Manapság a guggolás is csak pár, viszonylag unalmas - de hasznos - perc számolgatást jelent a komolyabb edzés előtt.

A speciálist meg értsd úgy, hogy többféle pózban megcsinálhatsz egy guggolást. Egylábas guggolásból konkrétan 250-et nem szoktam (noha a pisztoly guggolás valamivel megerőltetőbb lehet, meg még isten tudja, hányfélét ismerek ilyenből), de pl. elölguggolásból és ATG guggolásból rendszeresen megcsinálom a "napi adagot".

A Planket meg fél éve csinálom szünetek nélkül már. Egy hónap alatt megvolt a 3 perc. Utána csak kitartás és idő kérdése volt a 4-5. A bal és jobb oldalas meg grátisz, de legalább látom a csípőmön és a combomon, hogy annak is van hatása.

Most amúgy azzal támadtak le anyámék, hogy mi lenne, ha tömegnövelő helyett valami szálkásítóra fizetnék be. Wut? Nem is tudtam, hogy hasonló van - vagy ha igen, akkor nem ilyesmi néven lapult az emlékezetemben. Ugye anyám nagyon a látványra menne, engem viszont nem feltétlen az érdekel most, viszont akár tömegnövelő akár 'szálkásító', úgyis nekem kell állnom. Valami tapasztalat a másikról?

Aes - Ha nem lenne, még nehezebb lett volna észrevennem őt. De most hogy mondod, neki még jól is állt a részegség. Viszont amikor úgy állít be a haverod és öcséd egy tetováló szalonba, hogy a felcsavart gatyaszárában lötyög a cucc, és kíméletből nem szólnak nekik az állapotukra való tekintettel, az már nekem ciki. :'D
Szerkesztette: Sasha - 2017.09.07. 14:29

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Hiei
Megint semmi konkrétumot nem írtál. Írd már le egy komplett edzésedet. Miket csinálsz, mennyit, milyen időközönként és mennyi szünetet tartasz gyakorlatok között. Heti hánynapot edzel?

Sasha
Létezik nálad olyan, hogy konkrétum? Erősen kétlem.
Nem kért tőlem senki konkrét edzésterv listát idáig, és hozzáállásod alapján ilyen téren kielégítő választ akkor se kapnál, ha értenéd.

Minden nap edzek. A pihenő napom max úgy néz ki, hogy csak a guggolásokat tudom le, vagy felezem a 250-et, ill. a plankokat meghagyom. Ha valami hiányzik, gyakorlatilag nem tudok nyugodtan elaludni. Legfeljebb 2 percet pihenek két gyakorlat között, de attól is függ, melyik az a kettő. Van, amelyiknél nem érzem, hogy rászorulok, olyankor elhagyom.

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Hiei
Konkrétum az, mikor nem mellébeszélsz. Az, pedig, hogy kielégít-e a jövő marad, mind addig, amíg mismásolsz.
Az imént kérdeztem meg, ha jól látom. Viszont azt nem látom, hogy te erre kielégítő választ adtál volna.
Szóval várjuk azt az edzés tervet. Leírhatod az egész hetit is nem sértődünk meg.

Sasha
Tudod mit? Egyszer, ha rohadtul unatkozni fogok és semmi dolgom nem lesz az ég egy adta világon, talán ráveszem magam, hogy leírjam egy edzésem részletesen (de készülj fel, nem lesznek 'szakszavaim' a műveletekre, mert amikor ezeket kerestem/válogattam, nem a név érdekelt), hátha belém szeretsz.

De különben sose éreztem komolyabb motivációt arra, hogy pont neked magyarázzak. Egyrészt, mert amilyen profi vagy, van egy működő edzésterved, másrészt meg - a végeredményemen nem változtat az, hogy mit írok le.

Hiei
Nem vagyok profi. Az edzés tervem meg relatíve működik. Ennyi idő alatt már sokkal előrébb lehetne járni, ha lenne egy valóban profi edzőm.

Sasha
És már sejtem, hogy miért nincs.

Hiei
Ne habozz oszd meg velünk is.

Sasha
Kérdezd Jont. Ahogy látom, neki leesett.

Hiei
Viszont én téged kérdeztelek, mivel veled beszélgetek vagy legalább is próbálkozást teszek rá. Hányszor fogsz még kitérni a válaszok elől?

Sasha
Ahányszor úgy érzem, hogy csak tőlem követelnek meg normális hangnemet, és ugyanezt nem kölcsönös.

Több év után se kötelező észrevenni a stílust, vagy elgondolkodni azon, kivel miért vagyok olyan, amilyen - és miért nincs kedvem komolyabban kommunikálni egyesekkel.

A témát pedig lezártam.

Hiei
Örülök, hogy ezt ilyen mélyrehatóan és tartalmasan megtudtuk beszélni. A jövőben is számíthatsz rám. Mindig vevő vagyok egy jó beszélgetésre.
A témát, pedig nem tudod lezárni, mert nem vagy Admin sem pedig Moderátor. Yolo :F

Jon
Nekem sem esett le, és ez a civakodás elkerülhető lett volna azzal, ha egyszerűen válaszolsz a kérdéseire, még akkor is, ha szerinted bunkó volt. Persze jogodban áll nem így tenni, ez rajtad áll.

Mindenesetre a személyeskedést mellőzzük.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Ugrás a fórumra: