Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Én topic
Gdat88
Kit takar a nick-név? és Miért ezt a nicknevet választottad? | Mániák, hobbik avagy te mit gyüjtesz? | Szeretem és/vagy utálom |
Ezen topicok összevegyítéséből keletkezett az "Én" topic. Ebben a témában magadról beszélhetsz. Mit szeretsz? mit gyűjtesz? miért ez a nevet választottad stb... Az újaknak pedig kiválló alkalom ez a topic egy jó bemutatkozásra.
Szerkesztette: Gdat88 - 2016.06.24. 23:38

Ayumicsudi
Sziasztok!

Mikor az eredeti fórumot különös kegyetlenséggel meggyilkolták, akkor ezeréves bánatomban manifesztálódtam mint az előző rendszer tudatára ébredt lélekösszessége. Megelevenedtem, hogy depresszióba kísértsem azokat akik halálomat okozták.

naruto-kun.hu/forum_archivum/Smileys/default/sick.gif

naruto-kun.hu/forum_archivum/Smileys/default/smirksweat.gif

Nikucci
Inkább kezdj el orvoshoz menni, Ayu, mert az ilyesmi "szellemkórság" gyógyítható ám. :)

Dawe
Sziasztok! Nos, a "régi" fórumon is ezen a néven futottam. 20 éves vagyok, a becses nevem Dávid, szeretem a társaságot, meg persze a videójátékokat. Jelenleg tanulok, nagy álmom a játékújságírás berkeibe kerülni, hátha, hátha. CSGO, és LoL ha kompetitív játékról van szó, de egyébként mindenevő vagyok videójáték terén. :D

G3ri
Hali!

Aranyos Gergely a böcsületes nevem :D
Még friss hús vagyok a közösségben, remélem befogadtok :)
A G3ri nick amúgy a nevemből ered, (mily meglepő :D ) 21 éves zalai srác vagyok.
Én is sokáig LoL-oztam de karácsony óta nem tapostam az idézők szurdokát.
Más gém sem igazán köt le ha kell egy kis kikapcs akkor inkább keresek egy jó animét. :)

mac001
Hello~

Fórumban új vagyok, egyébként régebbi naruto-kun felhasználó, csak eddig meghúztam magam a háttérben, és nem jöttem errefele. 29 éves vagyok, Békés megyei. Nicknevem a becenevemből ered. Hobbim: olvasni, olvasni jah és még olvasni. Főleg könyveket és mangát, mindkettőt napi szinten, plusz pár anime nézés.
Yoroshiku~

Luna
Sziasztok! :D Én is csak egy régi motoros vagyok, ( inkább csak középkorú XD ) valódi nevem Gyopárka, 19,5 éves vagyok. Köszöntök minden új fórumozót! :) Geri, én is zalai vagyok, Keszthelyről származom, de jelenleg Pécsen veszek részt a méltán fantasztikus pszichomókusképzésen. XD

Tigris nevű cicám még mindig megvan, él és virul, mindenhol képes bealudni ( akárcsak a gazdija... ) . Nehéz elhinni, hogy lassan 2 éves lesz. :D

Gabesz
mac001 írta:

Hello~

Fórumban új vagyok, egyébként régebbi naruto-kun felhasználó, csak eddig meghúztam magam a háttérben, és nem jöttem errefele. 29 éves vagyok, Békés megyei. Nicknevem a becenevemből ered. Hobbim: olvasni, olvasni jah és még olvasni. Főleg könyveket és mangát, mindkettőt napi szinten, plusz pár anime nézés.
Yoroshiku~

Jéé egy földi! :)

Ja én Gabesz vagyok.. Hogy ki vagyok? Ki... Nagyon... Régen nagyon aktív voltam, de mostanság ne várjatok túl sok hsz-t tőlem..

Demon Lillith
Sziasztok

Demon Lillith vagyok. Hobbim különösebben nincs, bármit szivesen csinálok ami leköt, illetve jól érzem magam tőle.

Nikucci
Ne már, Luna, hogy téged komolyan Gyopárkának hívnak? :O :D Nagyon menő, csak kicsit nehezen hiszem neked ezt el. Még sohasem hallottam ilyen nevű emberről. :D

Sziaasztok amúgy ujonckák meg régikék is. :)

Jaa, az én nicknevem is a nevemből van, csak annyi, hogy a régi oldalon volt a végén még egy A betű, mert akkoriban néztem nagyon sokat a Jersey Shore-t és nagyon odavoltam az olaszokért. XD
Szerkesztette: Nikucci - 2016.02.29. 00:20

Coelho
Van egy olyan íratlan szabály a topicban, hogy lányoknak fotót is kell linkelniük magukról :roll :D

Nikucci
Jaa, bár hozzá tartozik ehhez, hogy te szoktál lányokat kukkerolni, nem? :D

Ishida
Coelho írta:

Van egy olyan íratlan szabály a topicban, hogy lányoknak fotót is kell linkelniük magukról :roll :D

Démon hölgy ennek eleget téve(?) avatarnak rakta ki magát. Ezt egy várakozáson felüli vizsga abszolválása.

Capac
Coelho mindent megnéz ami mozog és semmibe veszi őt : (((

Üdv újak, Capac vagyok.Egy ideje már itt vagyok és még legalább 2 évem van addig amíg ciki nem lesz fórumoznom.
A valódi nevem itt titok,akik tudják azok tudják.Jelenleg Nassauban élek és nem szándékozom elköltözni.
Szeretem a kecskéket.
Szerkesztette: Capac - 2016.02.29. 00:49

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Coelho
Capac írta:

Coelho mindent megnéz ami mozog

Már az első félmondatodban tévedtél... Bálint :D

Ugrás a fórumra: