Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Filmek & sorozatok
Durzo
Nem is tudtam, hogy lesz 3. része. Remélem lesz 3d 4dx-ben is.

KingBradley
dungeonlord írta:

A Goldberg család:
Mostanában nagyon ritkán nézzek élőszereplős sorozatok, mert legtöbb unalmas vagy fárasztó.
Hosszú idő után azonban megismerkedtem a Goldberg családdal a comedy centralnál. Nem a neten, hanem tvnél^^
Befejeztem az első évadot és imádom! Sok minden szeretek a sorozatban, de nosztalgia érzés felbecsülhetetlen!
Sok mindent elfelejtettem, de a sorozat alatt visszajönnek a régi szép emlékek, amikről már régen megfeledkeztem.
1.évadot befejeztem. Holnap pedig elkezdem a 2.évadot.
Legjobb show hosszú idő alatt. Minden 80-90 személynek ajánlom.

Zseniális! A 80 as évek hangulat, karakterek, zene, helyzetek, úgy alle zusammen a múltidézés... Jómagam a rabja lettem! :)
A szintet nem hozza, de a 90 es évek emlékeit annál inkább: "Amerika Huangjai"

dungeonlord
útvesztő trilógia:
Tegnap befejeztem a trilógiát, és meg kell mondjam, hogy nekem tetszett!
Nem csak a látványvilág és akció tetszett,de a fiatal színészek is remekül szerepeltek!Kínai(Minho)volt a kedvencem és örülök,hogy nem halt meg.
Másnap utána érdeklődtem Útvesztő könyv/film eltérések kapcsán és szerencse találtam 1 oldalt, ahol az 1 és 2.rész leírtak mindent.1.rész jobb volt a könyvnél. Azonban a 2.rész mind2 megoldása tetszett.
Zombieland ,Z világháború után ez volt az egyik legjobb zombis film.

Sok, sok negatív kritikák ellenére én 8/10 értékeltem a trilógiát .
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.07.20. 22:13

Capac
Lel a Maze Runner az egyik legostobább young adult mű, amit ez a a stílus kitudott fingani magából. Az ostobaság és beleszarás betetőzése pedig a 3. könyvben található, ami ettől szinte teljesen olvashatatlan, a film változat meg ennek köszönhetően nézhetetlen. Ennél a szériánál már csak a Hunger Games és Twilight van lejjebb, ami mindent elárul a könyvek/filmek színvonaláról.

[center]"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Dawe
Jelen pillanatban én is letargiában vagyok, csak én a Stranger Things miatt. Lenyomtam mind a két évadot, és nagyon tetszett. Jók voltak a karakterek is, és a történetet is jól összepakolták, főleg a 2. évadra. Elvileg csak jövőre jön az új évad, nem is tudom mit találhatnék ami pótolná addig a vágyaimat. Netán egy kis Twin Peaks? :D

Avaren
Sokan biztos nem, de én nagyon várom az új Godzilla filmet, már csak King Ghidorah miatt is. :D

https://www.youtu...kC7fH_iwN4

dungeonlord
Remélem a 2.résznél kijavítják azt a hibát, amit 2014 filmnél elbasztak.
Godzilla és a többi szörny érdekel és nem 2 órányi felesleges családi dráma! Mert a főszereplő katona egyetlen jó megmozdulása a Muto tojások elpusztítása volt! 10 perc a 2órából.

A 1998 ezerszer jobb a 2014filmnél.Sokkal jobb színészek, jobb harcok, több Godzilla harc és jelenett és még sorolhatnám.
Előzestes nagyon epic lett,de félek a családi blablától...

goku5
Hát igen a 98-as történetileg és szereplők terén is sokkal jobb volt! Kíváncsian várom mit dobnak össze erre a 2. részre. De a bemutató szerint hasonló lesz mint az első rész.

Hadron
Ma haverokkal meg néztük az új Venom filmet , és nagyon bejött mindenkinek , nagyon!
A film első néhány perce nekem becsapós mégpedig amiatt mert amit az előzetesben is láttunk hogy a lezuhant űrrepülővel érkeztek a szimbióták. Na most aki kicsit is figyelt az előzetesekben az ki tudta következtetni hogy a gép a filmbeli Life Fundation vagyis Drake tulajdona. És itt szerintem próbálták megvezetni a nézőt mivel igaz hogy a RÉGI képregényben venom űrhajóval érkezett valahonnan a galaxisból , viszont az ÚJ képregényben felsőbbrendű venomot a földön hozták létre tudósok. És ugye a Life Fundation a filmben tudósokból áll. Szóval nekem ez így eszembe jutott hogy most melyik opciót válaszák amit rögtön meg is mondtak de nem írhatok róla mert spoiler:D:D:D
Kapunk egy kis ízelítőt Eddy munkájából hogy a laikusok is tudják majd mi merre hány méter , szerelmi szál pedig csak épp annyira van jelen a filmben hogy ne zavarjon be a fő storynak.
Ezek után kezd rákanyarodni a film a lényegre hogy hogyan és mikor kapja meg Eddy a szimbiótát.
Tom Hardy rettentő jól játsza a szerepet Venom karakterétől pedig én elájultam:D szerintem senki nem gondolta volna hogy ilyen jól lesz össze rakva , hatalmas pacsi érte:bow.
Venomot-nagyjából egyből anti hősként kezeli a film ami egyáltalán nem zavaró , ja és még annyi vele kapcsolatban hogy van teljesen különálló személyisége-úgyhogy az előzetes nem vitt minket félre-ami rettentően jól mutatott moziban.
A többi szimbiótáról annyit , hogy ne várjatok sokat , mert nem véletlenül Venom a film címe:).
Az ez után történtekbe nem mennék bele mert elspoilerezném a filmet:).
A film végére kapunk két stáblista utáni jelenetet de én-és gondolom az emberek túúlnyomó többsége , legalább is aki csak kicsit is ismeri a képregényeket vagy a meséket- az elsőért lesz oda;).
Spoilerbe még annyit hogy (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: igen véééggggreee valahára kapunk egy She Venomot is:bow:bow:bow ha csak pár másodperc erejéig is , ezt nem bírtam magamban tartani:D:P)
Még annyit , hogy nagyon úgy tűnik lesz még folytatás még pedig azért mert a stáblistához kapcsolódó spoiler következik(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: behozták Cassady karakterét is akit nem más alakít mint Woody Harrelson).
Összességében szerintem tényleg nagyon jó film lett persze kisebb hibákkal de hát Istenem és egy lapon se lehet említeni a Pókember trilógia Venomjával.
Ha még egy ici-picit rágyúrnak a durvább jelenetekre simán lehetett volna 18 karikás , de így is remek!!!

bbelthazor
Hadron írta:

Ma haverokkal meg néztük az új Venom filmet , és nagyon bejött mindenkinek , nagyon!
A film első néhány perce nekem becsapós mégpedig amiatt mert amit az előzetesben is láttunk hogy a lezuhant űrrepülővel érkeztek a szimbióták. Na most aki kicsit is figyelt az előzetesekben az ki tudta következtetni hogy a gép a filmbeli Life Fundation vagyis Drake tulajdona. És itt szerintem próbálták megvezetni a nézőt mivel igaz hogy a RÉGI képregényben venom űrhajóval érkezett valahonnan a galaxisból , viszont az ÚJ képregényben felsőbbrendű venomot a földön hozták létre tudósok. És ugye a Life Fundation a filmben tudósokból áll. Szóval nekem ez így eszembe jutott hogy most melyik opciót válaszák amit rögtön meg is mondtak de nem írhatok róla mert spoiler:D:D:D
Kapunk egy kis ízelítőt Eddy munkájából hogy a laikusok is tudják majd mi merre hány méter , szerelmi szál pedig csak épp annyira van jelen a filmben hogy ne zavarjon be a fő storynak.
Ezek után kezd rákanyarodni a film a lényegre hogy hogyan és mikor kapja meg Eddy a szimbiótát.
Tom Hardy rettentő jól játsza a szerepet Venom karakterétől pedig én elájultam:D szerintem senki nem gondolta volna hogy ilyen jól lesz össze rakva , hatalmas pacsi érte:bow.
Venomot-nagyjából egyből anti hősként kezeli a film ami egyáltalán nem zavaró , ja és még annyi vele kapcsolatban hogy van teljesen különálló személyisége-úgyhogy az előzetes nem vitt minket félre-ami rettentően jól mutatott moziban.
A többi szimbiótáról annyit , hogy ne várjatok sokat , mert nem véletlenül Venom a film címe:).
Az ez után történtekbe nem mennék bele mert elspoilerezném a filmet:).
A film végére kapunk két stáblista utáni jelenetet de én-és gondolom az emberek túúlnyomó többsége , legalább is aki csak kicsit is ismeri a képregényeket vagy a meséket- az elsőért lesz oda;).
Spoilerbe még annyit hogy (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: igen véééggggreee valahára kapunk egy She Venomot is:bow:bow:bow ha csak pár másodperc erejéig is , ezt nem bírtam magamban tartani:D:P)
Még annyit , hogy nagyon úgy tűnik lesz még folytatás még pedig azért mert a stáblistához kapcsolódó spoiler következik(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: behozták Cassady karakterét is akit nem más alakít mint Woody Harrelson).
Összességében szerintem tényleg nagyon jó film lett persze kisebb hibákkal de hát Istenem és egy lapon se lehet említeni a Pókember trilógia Venomjával.
Ha még egy ici-picit rágyúrnak a durvább jelenetekre simán lehetett volna 18 karikás , de így is remek!!!

Tom volt az egyetlen pozitívum számomra az új Venom filmben. Ebben semmi brutális jelent nem volt, nem is értem miért mondják ezt páran. Azokat majd (remélhetőleg!!!) Blu-ray kiadásban megkapjuk, ugyanis kb. 40-50 percnyi anyagot vágtak ki belőle, mikor lefaragták 13asra, de aztán végül 16os korhatár lett belőle. Egyetlen egy (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: fejletépést sem MUTATTAK konkrétan.)

Hadron
Pont ezért írtam hogy ha rágyúrnak akkor simán:)
Kezdésnek nekem megfelel. Kinek a pap...
De így is fényévekkel jobb a régi Venomnál

Papirtigriske
Ez a PG-13 elég "vicces" dolog... Hány olyan film állt már be emiatt a földbe, mert ugye ez enged valamennyi erőszakot, csak mégsem, de két ilyen film között is ég és föld lehet a különbség. Az amcsik, meg a korhatárbesorolásuk... Nálunk ez lehet 12 vagy 16 is. A Sony ezzel alaposan lábon lőtte magát, kellett ennek a Venomnak ez, mint mókusnak az erdőtűz. Tom Hardy meg Tom Hardy.

i66.tinypic.com/2dhzair.jpg

"No risk it, no biscuit"

Hadron
Szerintem az a probléma hogy a SONY ezzel a besorolással akar , akart több nézőt bevonni.
De ez tényleg marhaság mivel a film eleve egy idősebb korosztálynak lett készítve , de a SONY az SONY...sajnos.
Ők majd jobban tudják mi kell a népnek:lol

Papirtigriske
Az a helyzet, hogy szerintem egy PG-13-as is lehet komoly film (de nem a Sonynál xD). Egyébként meg Pókember nélküli Pókverzum... Már itt voltak gondok, mert persze, a jelenlegi Peter Parkerhez nem illik. Még. Mindegy. Az a helyzet, hogy szerintem egy minőségi R besorolású filmmel, mondjuk egy Venommal, többet lehetett volna kaszálni, mint egy PG-13-assal. Azért a fizető közönség nagykorú, tehát akkorát nem lőhettek volna mellé. A másik fele az, hogy a besorolás csak egy irányvonal, nem láttam még mozit, ami ki is zárja a korhatár alattiakat, emlékszem, mikor a Deadpool 2-n egy fél második bé ült mögöttem. Hát... kimondottan nekik készült b.... Vagy kedves Sugár mozi, akik a Végtelen háborút berakták matiné, mondom Matiné!!! filmnek. Jó. Tehát Sony... Kezükben volt Póki és mit csináltak? Kinyírták Ben bácsit... Kétszer! Oké, pénz beszél, kutya ugat, Ben bácsi alulról szagolja a Stark tornyot, de ezt a Venomot szerintem elkapkodták. Ott volt egy Tom Hardyjuk, lehetett volna egy kőkemény Venom, nem lett. Ez kihagyott ziccer. Mindattól függetlenül, hogy nem tartom nézhetetlennek.

i66.tinypic.com/2dhzair.jpg

"No risk it, no biscuit"

Hadron
Én még abban reménykedek hogy ez inkább ilyen felvezető film volt , mert ha Vérontót is szerepeltetni akarják , nem lesz annyi elég mint most a Venomnál...
-Mert ha tényleg univerzumot akarnak építeni Vérontó meg Toxin is kell-
Mármint az a karakter egy psyhooo gyilkos.

Szer.: én is lestem mikor mi már benn ültünk a helyünkön , erre bejön 4 kb 11 12 éves apuka felügyeletével.
Szerkesztette: Hadron - 2018.10.09. 08:55

Ugrás a fórumra: