lakanoda22
Köszönjük az új részt! Úristen mindenre számítottam, csak arra nem,hogy Big Mom amnéziás lesz, látszik Oda egy zseni!

konohasan
kerdesem lenne. A one piece reszeit ebben az mkv formatumban teszik fel csak nekem ezt angol felirattal tolti le hogy ez miert van es hogyan tudnam magyar felirattal letolteni?
elore is koszi.

Bastian
Letöltöd az MKV fájlt. Gondolom megtaláltad a "Videó letöltése" ikont.
Azt követően a magyar feliratot töltöd le hozzá, ami ott található balra tőle, "Magyar felirat letöltése" ikon.
Kicsomagolod a mappát.
Megnyitod a videót a Media Player Classic-kal, vagy bármely egyéb lejátszóval, én most ezzel fogom elmagyarázni.
Fájl --> Feliratok --> Felirat betöltése (Kiválasztod a magyar feliratot, amely névre illeszkedik a videó felbontásához (480p/720p/1080p).
Élvezed az epizódot. :)

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

AdrA
Amúgy mi a próbléma az indavideóval?

Luffyy
Hali, mi a gond az indavideo-val? Mert máshol is láttam hogy ki van írva. Karbantartás?

Tapion-sama
Sajnos nem tudjuk, az Indavideót nem mi kezeljük :) annyi biztos, hogy nem engedi feltölteni a videókat. Én személy szerint 3 különböző helyen jeleztem nekik az elmúlt 2 napban, de válasz még nem érkezett.

Egyesítve 2020.04.05 18:56:09:
Más animékkel foglalkozó fansub oldal reklámozása továbbra is tilos.
Szerkesztette: Tapion-sama - 2020.04.05. 18:56

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Severum
4 órája fel töltötte valaki OP új részét a ti fordításotokkal.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Tapion-sama
Egészségére. Én továbbra sem tudok feltölteni. Kb. óránként próbálkozom. 99%-ig feltölt, aztán a "videó feltöltve" kiírás helyett egy szürke téglalap jelenik meg, és nem tudok továbblépni a publikálásra.
Próbáltam Google Chrome, Mozilla, Edge, Opera böngészőkkel. Próbáltam gyorsítótárat törölni. Adblockert letöröltem. Adobe Flash Videót újratelepítettem és frissítettem. Chrome-ot frissítettem. Másik accounttal töltöttem fel, ugyanez. Win restart, modem restart. Próbáltam kisebb videót (200 Mb). Mind, mind, mind sikertelen. 3 különböző módon írtam az Indának, hogy b*sszanak valamit az oldallal.

Egy dolog sikerült: egyetlen egyszer fel tudtam tölteni egy ~35 Megás videót. De a 700 Megás egyéb anime részeket és a ~400 Megás One Piece részt nem tudom feltölteni.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

dungeonlord
kepkezelo.com/images/umbipto4zgom8k6tmhio.jpg

Tapion kontra inda szitu xD

jasek89
Csak én vok ledöbbenve, hogy egyesek még indán nézik? Kb fél perc alatt lelehet tölteni jobb képminőségben.... :D

Tapion-sama
Sajnos társadalmunk nagy része abban a hitben van, hogy ha online nézi, akkor nem töltődik le adat a számítógépre ^^ Sokkal nehezebb letölteni egy részt, megnézni, majd letörölni. Képesek kivárni, míg felkerül online! (kell most már tényleg egy facepalmos emotikon...)

jasek89
Biztos vagyok benne, hogy inkább csak nem tudnak letölteni, feliratot hozzácsatolni meg pláne, túl sokat nézel ki belőlük... :D

Severum
Én csak azt töltöm le ami nem kerül fel online, ha majd abbahagyjátok a feltöltést biztos fogok tölteni. De addig megtisztelem a feltöltéseteket azzal hogy online nézem! :D

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

dungeonlord
Már nem azért, de jó nagy hülyeségeket hordotok össze .Gratulálok .
Mai napig egy picsit youtube spoilerezek, majd később megnézzem felirattal az indán .
Ha valaki képes a saját idejéből feltölteni videókat, akkor az a minimum, hogy kivárom . Hisz több száz giga részeket én se tudok letölteni , csak azokat töltöm le ,amik tetszenek.
Szóval nem leszünk előrébb, ha valaki tölti vagy online nézi .
Ha valakinek tetszik a sorozat, az letölti és megnézi, akinek tetszik, de nincs elég helye, az megnézi online-ba .

Néha online nézőkkel is ki lehet deríteni, hogy hányan érdeklődnek a sorozat után. Mind 2 oldalnak van előnye, és hátránya.

Death02
jobban megéri letolteni mint indán nézni azt a 140p/420p/ s sz*rt egyépként is ha a letoltés olyan sok ido az is kevesebb ido mire le torrentezed és ráégeted a feliratot /kb 20p/ mint mire órák mulva fent van online. UI: jó hamar fent van ez a rész. koszonom a forditást

Ugrás a fórumra: