AFR
Nem tényként kezelem a saját verziómat egyszerűen csak a kinézete erre utal.

Mivel Oda nem ellenőrzi így nem cannon az hogy full Gyoujin.
Tehát a Cannon szerint a faja ismeretlen. (Én ezt kezelem tényként tehát azt hogy fogalmunk sincs.)
Tehát nagyon is célravezető félretenni mert semmivel sincs több köze a cannon-hoz mint annak amit te vagy én kitalálnánk.

Jelenleg hivatalosan csak annyit tudunk Jack-ről hogy nem fulladt meg a víz alatt tehát félig biztosan Gyoujin.
Ez azért biztos mert a Water 7-i negyed Gyoujin kislány már nem tudott lélegezni a víz alatt.

Illetve hogy az utolsó kérdésedre válaszoljak.
Azért ne lehetne mert az ismert 100% Gyoujin-nek nem így néznek ki ellenben a félvérek igen. Illetve mert nem ellenőrzött és nem hivatalos.
Ha a cannon tartalmat kis mértékben kevered a non-cannon-nal annak az eredménye katyvasz lesz.

holma
Szerintem nagyon jó elképzelés ez a 3 lehetséges vég kimenet Wano csatáról

https://www.opfan...-vs-kaido/

Germa66
Először is ha kifejezésekkel dobálozól legalább használd jól. Amire te gondolsz az "canon" vagy magyarosítva "kánon" nem peddig cannon ami ágyút jelent.

Linkelj már nekem egy forrást hogy Odának semmi köze hozzá, mert nekem az nem elég hogy te úgy emlékszel hogy Alabasta környékén mondott valamit.

Akkor gondolom Koncelot és Giovanni nevét is a kisujjukból szopkodták ki ugye? Tarot kártyából kirakták hogy Oda csak így nevezhette el a maradék két Inuarashi muskétást.

Egy Gyojinnek amúgyis bármilyen színű bőre lehet. Attól hogy emberi színtartományokban mozog, miért ne lehetne gyojin?

czera
Persze, nehogy már szín miatt ne fogadjátok el hovatartozását.. :D

Egyébként lesz a héten fejezet? :|

felixgotrek
czera írta:
Egyébként lesz a héten fejezet? :|

Sajna nem lesz :/

"Lambert,Lambert,what a prick"

AFR
Germa66
Nem tudom linkelni mivel az oldalon nincs fordítva az SBS
Azt meg nem hiszem hogy értékelnék ha máshonnan linkelnék be oldalakat.

Ja és igen tényleg helytelenül írtam és csak szimpla n de azért ne harapd le a fejem :lol

Germa66
Az összes sbs-t elolvastam és olvasom minden kijövő kötetnél, Dressrosa szál óta meg is van mind kötet formájában, és sehol nem olvastam erről hogy Odának semmi köze ehhez. Csak arról beszél amit te is említettél hogy animébe csak ritkán szól bele, illetve a strong world óta csinál karakterdesignokat a filmekhez.

Paidion
Interjú Odával, újra megerősítette, hogy 4-5 éven belül szeretné befejezni a mangát, továbbá van benne néhány érdekesség, ami engem kifejezetten meglepett. Mondjuk abban majdnem biztos vagyok, hogy nem fogja befejezni 4-5 éven belül, bár nyilván ő tudja, de ennyire ne ismerné önmagát? Mindig elhúzza.

https://www.reddi...broadcast/

AFR
Germa66
Igen az van SBS-ben említve csak. Azt hittem erről beszélsz. Bár ha jól emlékszem ott említette azt is hogy csak a manga-t és SBS-t csinálja 100%-ban ő.(ennek utána kellene olvasnom ha lesz időm rá)
Az hogy a vivrehez nincs köze azt ha jól emlékszem Hiei linkelte régen.

airbubble
Sziasztok.
Lenne egy ártatlan kérdésem.
Olvastam az itteni oldalon előről és magyarul (nincs bajom az angollal se, csak így kezdtem el) a mangát, viszont 160-584 között hiányos a feltöltés. Megvannak ezek valahol valakinek magyarul vagy esélytelen? :)
Köszönöm szépen.

Hiei
Rajta vagyunk az ügyön. Egyenlőre nincs kész, de alakul a dolog. Türelmeteket kérjük azért elég sok részről van szó és a forrás minősége se könnyíti meg a munkánkat. Viszont úgy gondolom belátható időn belül sor kerülhet újabb (régi) fejezetek publikálására is. Megértéseteket köszönjük.

airbubble
Hiei írta:

Rajta vagyunk az ügyön. Egyenlőre nincs kész, de alakul a dolog. Türelmeteket kérjük azért elég sok részről van szó és a forrás minősége se könnyíti meg a munkánkat. Viszont úgy gondolom belátható időn belül sor kerülhet újabb (régi) fejezetek publikálására is. Megértéseteket köszönjük.

Köszönöm!
Ez remek hír! Örülök, hogy nincs elfeljtve a dolog :)

Shi
https://onepiecec...apter-989/

felixgotrek
Menő fejezet volt, már vártam,hogy megint legyen ilyen csapatos megmozdulás :D

"Lambert,Lambert,what a prick"

lacaaa
de ez miért csak 13 oldalas? :C

Ugrás a fórumra: