Blade00
Ébredése úgy tudom, csak Paramacia típusú gyümölcsöknek van

felixgotrek
Blade00 írta:

Ébredése úgy tudom, csak Paramacia típusú gyümölcsöknek van

Nem. Mint már említette valaki korábban,az Impel Downban levő szörnyek(mint a Minotaurus,koala meg ezek) felébredt Zoan gyümölcshasználók.

"Lambert,Lambert,what a prick"

Blade00
Az hogy ők felébredt Zoan gyümölcs használók az hol lett elmondva?

felixgotrek
Blade00 írta:

Az hogy ők felébredt Zoan gyümölcs használók az hol lett elmondva?

http://www.mangar...ece/544/12

szabi2016
Doffy úgy beszél az ébredésről mintha az egy ritka és nehezen megszerezhető képesség lenne amivel a környezetet tudja befolyásolni és átformálni. Crocodile viszont úgy beszél róla mintha természetes dolog lenne és testre lenne befolyása.Ha így van akkor chopper már rég használja az ébredést :hmm ?

vegel2014
Ha jól tudom Chopper szörny formája egyedi eset. Meg egyébként is Chopper az orvosi tudása miatt olyan dolgokat tud kihozni a gyümölcséből, amit más nem igen.

Ha felébredne (amire nem látok túl sok esély) akkor elég menő lehetne. Vagy egy jó kis haki is tetszene. (olyan Vergossan. :))

saurs
A Vergoféle haki elég jól néz ki, de egy akkora testre, mint Chopperé, eléggé fárasztó lenne. Mondjuk eléggé szükségszerű megtanulni a gyengébb Szalmakalaposoknak is egy-egy fajta hakit.

czera
https://www.manga...-piece-978

Ultiiiiiiiiiiii - chwaaaaaaan ~~

felixgotrek
Na nem rosszak,remélem nem okoznak csalódást se :D
Úgy látszik a spoilerben azért volt pár kamu.

Különben most láttam máshol írva,hogy Who's who az az alvilági alak akit sokan Kaido fiának hittek. (nagy eséllyel)
Szerkesztette: felixgotrek - 2020.04.24. 14:16

jasek89
Ulti lehet faji rokonságban van Dellinger-rel? Hasonló szarv, szem, magas sarkú és mini gatya/mini szoknya... :D Vagy csak én látom a sok gyanús hasonlóságot? :D
Szerkesztette: jasek89 - 2020.04.24. 14:52

Germa66
Dellinger harcoshal gyojin és ember hibrid. Ulti-nál valszeg csak díszítőelem. (Mint kb az egész legénységnél)

AFR
Jól látom?
Az oldalon amin a Gifters-ek vannak. A Gifters szó G-je mellette az a csaj úgy alakult át hogy lényegében egy gorillából van kinőve?

Egyébként most olvastam a Spoiler topic-ba hogy beszéltek a Shinuchi-ról.
Nem akarlak elkeseríteni benneteket de szerintem hiába hívják őket elitnek szerintem a Headliner-ek alatt állnak. Tehát Dobon jobb náluk.

Lehet ők azok akik állatember neveket viselnek. (Batman, Gazelleman)

Sajnos nem tudtuk meg a 6-os vérdíját sőt még Drake Headliner nevét se. Vagy a Drake véletlenül pont egy kártyajáték lenne esetleg?

Hiei
Igen az Drake-drake egy tábla játék.

Elsőre kártyát írtam, de egy kártyás tábla játék és Drake-drake a neve.
Szerkesztette: Hiei - 2020.04.24. 19:12

AFR
Mit ne mondjak ez kissé erőltetett.

Remélem legalább Hawkins és Apoo nevének nincs köze játékhoz.

Tapion-sama
Csak jelzem, hogy az angol "headliner" szó és a japán "shin'uchi" szó egy és ugyanazt a rangot takarja. Tehát azok ott a "headlinerek" avagy az "elöljárók".

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Ugrás a fórumra: