czera
Gondolom majd Udonban bekajál Kibidangóból miközben kiszabadítják Luffyt.. Mire odaérnek Luffy szerintem már eléggé kiveri a balhét. Utána pedig O-Lin hiányolhatja majd a Kibidangót és jöhet a bekattanás.

Túl egyszerű, ennél szinte biztos, hogy bonyolultabb dolog fog történni. :D

Amúgy ahogy sejthető volt kiderült hogy ki is az öreg valójában, jó rész volt. Kár hogy jövő héten szünet. :/

Rikiya
Lehet,hogy az étkezési rendellenessége végett fog visszatérni az emlékezete?:hmm

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

felixgotrek
Amúgy senki sem említette de engem kifejezetten érdekel a Poneglyph amit talált Brook.Mindig nagy izgalommal várom mi van rajtuk :D Mondjuk azt se igazán tudtuk meg eddig,hogy mi van a Big Momnál lemásoltakon :/ Bár van ennél jobb dolguk is az tény :D

"Lambert,Lambert,what a prick"

Rikiya
De ha jól tudom az nem egy útmutató poneglyph,mivel azok pirosak.Big Momé pedig egy útmutató poneglyph,tehát gondolom a Raftelhez vezető út egy része van ráírva.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.02.22. 09:39

(...)

felixgotrek
Igen ezt el is mondták.De a simákon is érdekes dolgok szoktak lenni.

Rikiya
Akkor ezek szerint Kaidou útmutató poneglyphe valahol Onigashimában lehet elrejtve.Gondolom egy hasonló helyen mint ahol Big Mom-nak volt.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.02.22. 09:57

(...)

bakod
BM gyerekei ugyanolyan fogykosak mint voltak, ez mit sem változott.

Nem tudom ki hogy van vele de én már megsajnáltam szegény állatot amelyiknek BM-t kellett vinnie :D
Egy ideig gondolom még amnéziás lesz, de ki tudja mi fogja visszabillenteni. Lehet elég lesz Luffyt meglátnia, vagy valami tortaszerűséget. bár azt az úton főleg a börtön felé aligha találnak.

Én szeretem a legaprólékosabb infókat is, így örültem mikor láthattuk Wano térképét.

És tudom hogy minden apróságon fennakadok, de milyen jelentése lehetett anno Wanoban a "snatch"-nek (magyarra nem igazán tudnám fordítani bár értem kb mit akar jelenteni angolul)? lehet hogy Zoro mesteréhez van köze?minden esetre Kiku eléggé komolynak tűnt.

Robin vicces volt ahogy mondta hogy milyen keveset tudott meg, miközben azért elég hosszan sorolta a dolgokat :D
Brook meg valahogy most már a Poneglyph keresővé vált. konkrétan scak el kell indulnia és úgy is talál egyet.

Hát az öregről is megtudtuk kicsoda, de most inkább arra leszek kíváncsi, hogy Luffy mihez fog kezdeni. Nem mondanám hogy Queen annyira erős lenne hogy Luffynak félnie kéne alapból, de most rajta vannak a bilincsek. Szóval remélhetőleg Mama berobban hamarosan oda és pusztít :D

Kár hogy jövő héten szünet lesz :/

Hiei
A rész messze a legjobb volt az utóbbi időből.
Viszont már kezdek beletörődni, hogy ebben a mangában csak Luffyt fogjuk már harcolni látni.

Rikiya
Nem tudjuk milyen erős lehet Queen.Lehet,hogy a csapások erősebbek mint az édességparancsnokok,lehet,hogy gyengébbek.Nem tudni.Viszont biztos,hogy Luffy nem egy X-Drake-el,vagy egy Page One-al áll szemben.Nem mondom azt,hogy félnie kellene,de ilyen állapotban egy ilyen kaliberű fickó ellen harcolni nem játék.Én azon sem csodálkoznék,ha Big Mom a megérkezése közben lecsapna Queen-re.

(...)

szocsola
talán majd kid harcol queennel? :)

Lad
Sanji nem tűnt nagyon leharcoltnak, akkor ezt vehetjük úgy, hogy simán lenyomta Page One-t?

czera
Ugyan erre gondoltam én is Lad. Vagy lelépett még időben, vagy lazán leverte. Akárhogy is, megoldotta, de valamiért nem láttuk.. Viszont tetszik neki a suit...

Kid is csak úgy eltűnt. Olyan mint ha kimaradt volna 2 rész..

Severum
Kaidót még akár Tama is elintézheti, csak meg kell valahogy etetnie magát vele.
Big mom akár amnéziás is maradhat örökre, és akkor már csak 2 Younkou maradt.

felixgotrek
Severum írta:

Kaidót még akár Tama is elintézheti, csak meg kell valahogy etetnie magát vele.
Big mom akár amnéziás is maradhat örökre, és akkor már csak 2 Younkou maradt.

Ne haragudj de mindkettő iszonyatosan gáz lenne. One piece szégyene lenne mindkettő véleményem szerint.

Rikiya
talán majd kid harcol queennel? :)

Kid már elszökött a börtönből,csak luffy maradt ott.

(...)

Ugrás a fórumra: