One Piece manga - Spoiler és annak megbeszélése
Germa66
Akit érdekelnek a képek mangatailen fenntvan:

https://www.manga...-piece-929

Elég tág tűrőképességű vagyok design-t illetően, de Drake hybrid formája most nagyon lesújtott.

Rikiya
Pedig nem olyan rossz.Nem tudom mit vársz egy félig ember,félig dinoszaurusz hybrid-től.

felixgotrek
Drake formájával nincs szerintem semmi baj.Viszont Orochi.. na ő a nagy csalódás :/

"Lambert,Lambert,what a prick"

Rikiya
Amúgy a nevéből ítélve már mindenki gondolhatod volna arra,hogy valami kígyó féleség lesz.

felixgotrek
Igen ezt mindeni tudta.De én nem is arról beszéltem.

Rikiya
Akkor konkrétan miről? :D

felixgotrek
Az ember alakjáról? Megnézted te egyáltalán a csatolt fejezetet?

Germa66
Azt várom hogy ne a haja pikkelyesedjen be hanem mondjuk a felsőteste és egy farok is ráfért volna. Plusz eléggé aránytalan a teste így, persze lehet hogy csupán a póz előnytelen.

Rikiya
Nem gondoltam volna,hogy a Shogun ember alakja sokaknak nem tetszik,mert nekem személy szerint bejön.
Túl badass kinézetre nem számítottam,viszont jobb ez mintha egy átlagos emberi kinézete lenne.

bettike940
Orochi tipikus Op figura :D, nekem Iva volt a nagy csalódás, az a nagy fej... aztán kedvenc lett a hülye ruhájával együtt, mekkora arc már azokkal a kacsintásokkal :D Kumorasaki volt eddig a legrosszabb ebben az arcban.. de ismerve Odát a végén még lehet jó karakter belőle egy tragikus sorsot alátolva mint Hancocknál. Zoro meg a férfi gésa...xD haláli kár lenne ha összezörrenne Hawkinsal, ahelyett megnézném ahogy munkába állítaná az öreg :D

google forditó bocsi :D (A 929-es fejezet korábbi szivárgása miatt, és mivel a WSJ 6-7-es kiadása kettős, a One Piece 930-as számú digitális szkennelése várhatóan 2019. január 18-án elérhető lesz. E fejezet hivatalos példánya január 21-én lesz elérhető) Forrás : www.gamenguides.com

Paidion
https://orojackso...ers.59976/

Nocsak.

Adues
Sanjinak máris használnia kell a testvérétől kapott ruhát? Hacsak nem one shotolja vele Page One-t bajban az egész csapat.:ehh

Germa66
Ha One shotolja vele Page One-t akkor bajban van a manga xdddd

Adues
Ha neki Queen lenne az ellenfele az arc végén, akkor muszáj lesz.

Germa66
Miért lenne Queen az ellenfele?

Ugrás a fórumra: