G3ri
Hát azt nem tudom de az alvás nehezen megy neki :D Ha háton fekszik nem kap levegőt, oldalra meg nagyon elhúzza.... ^^

Kurohi-kun
Ha hason fekszik, akkor meg 2 méterrel az ágy fölött lebeg.
Igen, emlékszem arra a részre, amikor ezt mondta. A 133 (!!!!) centis Hitsugaya kapitány meg elég furin reagálta le. XD

mac001
Az biztos, hogy nagyon hátfájósak...

G3ri
Ja amúgy elég gyakori, hogy valamit mellekkel akarnak eladni. A Bleach-ről mondjuk ez nem mondható el, anélkül is megállja a helyét de minek ekkora?? :D

Kurohi-kun
Gondolom jó humorforrás.
Mit értesz ezalett? Konkrét dolgokat eladni vagy átvitt értelemben? :O

G3ri
Itt most a nézettségre gondoltam :D Viszont ha a japánban készített PVC figurárkról van szó az teljesen más dolog xDD

Amy
Hát ahol deszka a legtöbb nő, ott gondolom eléggé kapnak erre... XDDD
De amúgy szerintetek milyen volt Kaien és Rukia kapcsolata? O_O

G3ri
Mivel én csak an animét néztem, nem tudom, hogy a mangában jobban ki volt-e fejtve de szerintem olyanok voltak mint két testvér. Nem szerelemből szerették egymást, (Kaien legalábbis) de bármit megtettek volna a másikért.
Ez az én véleményme. :)
Szerkesztette: G3ri - 2016.02.28. 01:50

mac001
Rukia mentora volt. Ennyi. Nem?

Amy
Az tuti, hogy szerették egymást, és az is, hogy Kaien nem volt szerelmes Rukiába, viszont hogy Rukia mit érzett, az már kérdéses. Igazából nem nagyon derült ki. A csákónak meg felesége is volt, de nem úgy tűnt, mintha féltékeny lenne rá.
Úgyhogy passz. Csak azért kérdeztem, mert nagyon bírom Kaient. :D Kár hogy meghalt.

Tilon
Az biztos, hogy tisztelte Kaient, de szerintem szerette is, de mivel Kaiennek volt felesége ezért nem próbált meg nagyon közeledni felé.

Rukiának az a szerepe, hogy megmentse Ichit és talpra állítsa. Hisz már kétszer szedte ki a gödör mélyéről és ezzel együtt vagy 6-szor mentette már meg. ^^

Amúgy meg nem nagyon tudott volna mit csinálni a börtönben hisz le volt gyengülve, már eldöntött tény volt, hogy bűnös és ki lesz végezve, és a saját báttyja is ellene volt.

Amy
Mondasz valamit.

Amúgy csak engem idegesít, hogy Ichigo milyen csirkelábú? A felsőteste még tök oké, de azok a fapálcikák... xdd

G3ri
Hát nem tudom, nem figyeltem a lábát de voltak olyan részek amiben mást nem csináltak csak futottak xDDD Attól pedig lehet combosodni :D

Kaguya
Ha a Bleach-ről van szó akkor nálam Aizen, nekem nagyon bejön. Na meg persze Byakuya is tetszik. Ha női karit kellene választani akkor talán Rukia.

Amy
Byakuyától egyszerre ver ki a víz és szimpi, mint állat... xd Aranyos, ahogy Rukiát védelmezi, de attól még nem változott. :D

Ugrás a fórumra: