Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Douluo Dalu animációs sorozat (Tilos a spoiler!)
Ayagii
Már írtam orvvadasznak (aki feltölti a részeket stb.), tőle megtudtam, hogy ki adta ki neki a feladatot, és annak is írtam már. Ha még mindig nem lesz semmi, a következő a discord lesz.
---
Nektek is leírom. Kaptunk választ. Elvileg mihamarabb le fogják szedni. Gyakorlatilag majd kiderül :). Remélem nem alakul ki még egyszer ilyen helyzet, mindenki érdekében. Oka van annak, hogy nem töltjük fel indavideóra, nem pedig azért, mert "lusták" vagyunk (igen, így fogalmaztak).
Szerkesztette: Ayagii - 2020.08.09. 11:21

gyurko91
Én csak meg kérdeztem hogy a saját oldalukat nézik e..Meg fel vázoltam hogy ezzel a húzzásal lejáraták maguk. Ugyanis elég sok ember pipa most hogy miattuk nem lehet meg nézni a kövi részt.

sacron
gyurko91 írta:

Én írtam ma nekik discordon. Nekem nagyon úgy tűnik hogy a többi admin nem is tud erről a helyzetről.

Nem meglepődniük meg értetlenkedniük kéne, hanem kézbe venni az ügyet és azonnali hatállyal leszedni a honlapról a linkeket. Az indáról meg letakaríttatni az illetékessel. A mai világban nehogy már galambposta sebességgel utazzanak már az éterben az információk. Ha ezt nem érik fel ésszel, akkor komoly gondok vannak az animem.org oldalnál.

Ayagii írta:

Már írtam orvvadasznak (aki feltölti a részeket stb.), tőle megtudtam, hogy ki adta ki neki a feladatot, és annak is írtam már. Ha még mindig nem lesz semmi, a következő a discord lesz.
---
Nektek is leírom. Kaptunk választ. Elvileg mihamarabb le fogják szedni. Gyakorlatilag majd kiderül :). Remélem nem alakul ki még egyszer ilyen helyzet, mindenki érdekében. Oka van annak, hogy nem töltjük fel indavideóra, nem pedig azért, mert "lusták" vagyunk (igen, így fogalmaztak).

Még ha "lusták" is lennétek se lenne joguk a megkérdezésed nélkül rendelkezni az általad készített tartalommal..
Szerkesztette: sacron - 2020.08.09. 11:33

alfaboy85
sziasztok remélem hogy sikerül mindent meg oldani .de orvvadasz az inda oldalon átt neveszte magát senki123456.ra (ez komolyan ilyen hülye ember ) vagy nem tudom gyerek.

gyurko91
Hát én minimum várok tőlük egy hivatalos bocsánat kérést Ayagi,a narutokun és a nézők felé is! :)

Amúgy közben indén nevet váltott a feltöltő.Hátha megoldódna.

Ayagii
alfaboy85 írta:

sziasztok remélem hogy sikerül mindent meg oldani .de orvvadasz az inda oldalon átt neveszte magát senki123456.ra (ez komolyan ilyen hülye ember ) vagy nem tudom gyerek.

Köszönöm hogy mondod. Ha majd írják, hogy levették, akkor így rá tudunk még keresni, és megbizonyosodni róla, hogy tényleg.

Byakko
Most néztem rá az indás oldalára annál a résznél ahova Ayagii írt le vannak tiltva a kommentek és a régieket se lehet látni

gyurko91
Hát srácok remélem betartják amit mondtak. Nem lenne jó ha nem láthatnánk az új részeket. Azért elég sokan nézik a DD-t.

Egyébként mi történik ha elkezdjük jelenteni az indavideónál a profilt?

goku5
Egy kis témaváltásnak visszatérve a történethez!
Pont a legjobbkor jött ez mert ha más nem vette volna észre de felkerült a netre még a 117. rész is! Szóval nem tudom miért de a héten a nézők örömére 2 részt is kiadtak! Mi lehet ennek az oka? Talán nem lesz jövőhéten vagy mi?
De emiatt már két részre várhatunk ég jobban!

Ayagii
goku5 írta:

Pont a legjobbkor jött ez mert ha más nem vette volna észre de felkerült a netre még a 117. rész is! Szóval nem tudom miért de a héten a nézők örömére 2 részt is kiadtak! Mi lehet ennek az oka? Talán nem lesz jövőhéten vagy mi?

Majdnem. Ez a 117. rész egy "live", azaz webes verzió, nem egy hivatalos verzió. Ez azt jelenti, hogy következő szombaton jön a hivatalos 117. rész, és nem pedig a 118. rész. Tehát a 117. rész legkorábban következő szombaton lesz lefordítva. Persze lefordíthatnám most is, de akkor 2 hétig nem kapnátok semmit, nem igaz? Kétlem, hogy ez lenne a jó megoldás :)

kildil
szasztok kérdésem az lenne hogy a 116 feliratrész az ma lesz feltoltve vagy holnap mert este utazom és ha ugyvann vinném magammal a gépet es a vonaton ellennék

alfaboy85
goku5 írta:

köszönöm . meg is néztem nagyon adja:P

Ayagii
kildil írta:

szasztok kérdésem az lenne hogy a 116 feliratrész az ma lesz feltoltve vagy holnap mert este utazom és ha ugyvann vinném magammal a gépet es a vonaton ellennék

Én még ma fel fogom Chakrának tölteni, a többi rajta múlik.

goku5
Köszi az infót. Én még nem emlékszem hogy bármikor is lett volna hogy így korábban kiadták. Ezért is csodálkoztam és kérdeztem.
A fordításához meg szinte már mindegy mert megnézte az ember akkor csak jobban várja a következőt így arra is még 2 hetet várnom kell. Hát ez de fájdalmas, de tényleg! Egy hetet is várni nehéz nem hogy kettőt. És hát ezzel a felírat is így van, szóval lehet tényleg jobba ha az is csak jövő héten jön. De ez is csak nézőpont kérdése, kinek mi a jobb.
A lényeg hogy kapunk hozzá feliratot! És ez a legfőbb!!!!!:bow

Turo22
Nagyon kösz ayagi hogy nem fordulsz el tölök és enis csak remelem lesz benük emberség

Ugrás a fórumra: